• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ránko všem.

Tak včera u nás byli na návštěvě kindervajíčko (má kamarádka), má ve čtvrtek 1.termín.
Ale ještě byla celá.
1. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
anoli: Tak na zítra držím palečky ať tu zkoušku zvládneš...
evzenie: Já to mám úplně stejné jako Ty..Před zkouškou jsem pomalu nemohla spát a pak když se blížilo ráno, tak od 5 hod oči jak tenisáky.. :sweat_smile:
1. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Hezké ráno,
cher vždyť je ještě brzo ne? OVU bývá kolem 14DC - ale můžeš ji mít i mnohem pozděj.
Já mám opět zpátky zánět v oku :angry: tak zítra ráno tam mám přijít nenamalovaná, zakysaná a hnusná (nesmím si ty oči ani umýt) a oni udělají stěr. A jak jsem kvůli tomu musela jít na testy, tak všechno v pořádku, ale zjistili mi protilátky na chlamydie - jenže já z toho nemůžu poznat na jaké.. Brácha měl v lednu ty plicní - infekční. Ale to není nijak označené..
1. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Zuzi, já to pořádně neumím, ale co mám dělat? Stresovat se kvůli tomu nebudu. Asi jsem už proti tomu imunní nebo si to nechci připouštět... však ono to nějak dopadne. :wink: Přinejhorším si to zopakuju příští rok no. Já fakt nevím a je mi to tak nějak jedno. :sweat_smile:

Eli, už zítra, viď? :dizzy_face:

chersi, já jsem to četla už včera na idnesu. :wink:
1. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
chersi, to je mazec s těmi kočárky! Ten můj co chci, tam není, škoda, taky by mě to zajímalo!

Anoli, jsou teď důležitější věci!

chersi, já měla ovulku až 20DC, tak vydrž prťka, vydrž... :grinning:
1. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
:grinning: vydržím, vydržím :grinning:
1. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Zuzi, no právě. Teď jsem si volala mojí obvodní doktorce kvůli výsledkům moči z minulýho tejdne a pořád v ní něco je... mám hrozný strach! Tak se tam mám opět dneska stavit pro ampulku a hodit jim tam moč. Ach jo, mně už nic netrápí, tak proč tam ty svině pořád jsou??? :frowning2: :cry:
1. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Anoli minulý rok se mi to vracelo furt dokola. Já nevím jestli můžeš nějaký urologický čaj - zeptej se. Výborný je Teekanne. Pak si kup begabrusinky a taky nenos tanga a kalhotky jen z přírodních materiálů. Je dobré si občas kapnout kapičku Tea Tree oleje na intimku - zabíjí to ty bakterie. Ale to v těhu taky nevím..
1. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
anoli, já s tím zkušenosti fakt nemám, ale věř zkušenější Jaspi... jen vím, že kamarádka to léčila dva měsíce... :confounded:
1. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
jaspi, já ty brusinky piju každej den, tanga jsem nikdy nenosila... zeptám se jí, jestli můžu urologickej čaj... já fakt nevím, co mám dělat, aby to zmizelo?!? Ach jo, jsem z toho špatná, bojím se o mimi... :cry: Tohle jsem fakt nikdy neměla, teď poprvé... :frowning2:
1. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
anoli: jj , už zítra a příjde mi, že se dneska všechno hrozně táhne a co potom zítra... :sweat_smile: už se těším, ale zároveň nemůžu uvěřit tomu, že jsem těhotná a že zítra bych mohla vidět tu naší bublinku...Prostě tomu furt nemůžu uvěřit! manžel je naštěstí větší optimista, takže mě utěšuje, ale chci mít ten utz už za sebou...
Jinak já na záněty trpěla dost často, ale neumím poradit....nevím co se může k tomu těhu!! :unamused: Radši se zeptej Dr. :wink: Určitě bude všechno ok!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
anoli, to bude v pohodě, prý hodně holek trpí v těhu záněty močáku, tak se nestresuj, zeptej se dnes Dr. a pak to taky řekni ve čtvrtek na kontrole, třeba ti zase poradí něco jiného... jinej doktor, jinej názor.
1. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
evzenie: jak se máš?? :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj tak jsem včera přišla z práce a začle jsem krvácet. Běžela jsem na gyndu a tam mi řekl, že začínám potrácet. Napsal mi žádanku na revizi a já hned s manžou do nemocnice. Tam mědůkladně prohlídli a ve čtvrtek mám nástup na revizi. Prý to bylo moc brzo. Prý až za tři měsíce můžeme zkoušet znovu. Včera jsem si musela vzít ibalgin, protože to byla hrozná bolest. a dnes ho mám už v sobě zase. Držím pěstičky všem ostatním
1. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
dablikolik - to je mi líto :pensive:
Ale máte čas na očistu těla a za 3 měsice se to podaří hned a mimis už tam zůstane
1. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
dabli, ach jo, to mě moc moc mrzí, tolik jsem ti to přála! :pensive: :cry:

Holky, děkuju za podporu, nevím, co bych si bez vás počala... asi bych se zbláznila! :pensive:
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Dablik, to je mi moc líto!!!!!! :frowning2: ani nevíš jak, buď silná...
1. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Zuzi, tak jsem vyčetla z koníka, že urologickej čaj se v těhu nesmí, tak nevím.
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
hmm, to je na prd, kdy jdeš k té Dr.? Normálně jí uděle¨j křížovej výsleh... hlavně se zeptej, jestli to může mít vliv na mimi...
1. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky,co to tady čtu???

Dablikolik:moc mě to mrzí,tady se snad ani víc nedá napsat :cry: :pensive: ...držím palečky ať to co nejdřív přebolí a miminko si k vám najde cestu!!!

No a já jsem si včera z hecu(manža chtěl vědět jak to vypadá) udělala ovu test a byl tam stíneček...tak ještě aby stíneček sílil:slight_smile:
1. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
bude ewul sílit, uvidíš!

chersi, dnes budeš v práci zase testovat?
1. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
ewul, gratuluju k ovu testíku a ať čárečka sílí :wink: :dizzy_face:

Zuzi, já nevím, jestli půjdu přímo k Dr., ona mi jen říkala, ať si přijedu pro ampulku a že chtějí znovu radši moč, protože tam prý pořád ty bakterie jsou a vzhledem k tomu, že jsem těhotná, tak chtějí mít jistotu, popř. asi to dál nějak řešit. Je dobrý, že jdu ve čtvrtek ke gyndařce, protože se s ní můžu o tom pobavit a třeba mi něco poradí nebo předepíše. Určitě s tím má zkušenosti. Už aby byl čtvrtek! A musím hodně pít, jenže já jsem to teď docela lajdala, tak teď se do toho zase opřu a budu pravidělně a hodně pít, abych ty hnusný bacily vyplavila! :angry:
1. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
chersi a proč testuješ v práci a ne doma? Jsem to asi nějak přehlídla - tady.
1. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky,
v práci dneska megablázinec...
ten test kočárků jsem taky četla včera na idnes...

dablikolik - strašně moc mě mrzí, co vás potkalo :cry: vy máte tu cestu za miminkem hodně trnitou :cry: moc moc moc držím palce, ať se příště miminko udrží
1. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Protože jezdím domů dlouho - vyzvedáva mě manýel až on skončí v práci a kolikrát je to az treba v 8 jednou i v 9:30. tak je tu mam zamceny v supliku a kdyz jsou lidicky na obed tak to zkusím.
Dnes ho chci taky zkusit.
1. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak jak to dopadlo chersi, už jsou snad kolegové po obědě, ne?

muž zítra odjíždí do Rumunska - na boj o přežití, ale má si jen vzít mutlifunkční nožík, tak doufám, že přežije.. :fearful: :sweat_smile: :grinning:
1. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
holky tu krafou, snad to zvládnu do cca 10 - 20 minut
1. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
1. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tak jsem zkusila, ten testik od paní z mimibazaru a tam je ten duch jeste slabsí - musím ho zkoumat abych ho videla.

Je klidně možné že ovu nemám
1. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.