• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
chersi, hlavu vzhůru, ještě je brzo ta čárka je jen duch a až je ovu, tak jsou luxusní //, takže to není jako u těhu testu...
1. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
jj já vím, nějakou zásobu mám, tak ted to budu zkoušet každý den do nějakého 20 DC, pak to stejne už nemá cenu
1. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
chcersi, ségra měla ovu dva dny před MS.... taky divný, ale proběhla...
1. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
chersi, hlavu vzhůru, vždyť já jsem měla ovulaci 22 a 23 DC. :wink:
1. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
ale anoli , ty jsi mela dlouhé cykly - ty moje tak dlouhé nebyly.

Uvidíme jak to všechno dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Dobré ránko všem

Dnešní tabulka jest:

copa: //25.7. - 9tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. -8tt+2d
anoli: // 14.8. - 8tt + 0d
eliska_v: // 18.8. - 6tt+4d
chersi: 14DC
jaspina: 27DC
ewulin: 12DC

Musím Vám říct, včera jsem voala policii ČR a pak je zase odvolávala - bezva večer
2. zář 2009 v 06:39  • Odpověz
Ahoooj holky,Chersi jakto???Co se stalo??? :confused:
2. zář 2009 v 06:42  • Odpověz
Měli jsme tam hada na zahradě, Pes nas na to upozornil a kdy se k tomu namzel priblizoval s lopatou ze ho zabije, tak jel proti nemua zvedal hlavu, ztak jsme volala policajty at si to prijedou odchytit.

Pak se stocil, byl v klidu a my jsme na ne cekali, nikdo k tomu nechodil a on se mezitim odplazil, tak jsme je zase odvolavala.

No a ted mi nazel volal, že se opet priplazil na zahradu, a doma ho zabili.

Fůj já to nemuzu videt ani v televizi natoz takhle.
Ale byl prej uplne černej, ýáídná zmije ani uzovka - ty jo jestli to nekomu uteklo tak má po chovu
2. zář 2009 v 06:51  • Odpověz
Fuuuj,no tak teda klobouk dolů před manželem...my když jsme měli hada na chatě,tak jsem manřovi zakázala se k tomu přiblížit...

tak hlavně,že je po něm a nikomu se nic nestalo...teda kromě hada :angry: :grinning:
2. zář 2009 v 06:57  • Odpověz
Jo jinak hlásím,že duch na ovu testu začíná sílit,takže to vypadá celkem slibně...no uvidíme...
2. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
Já mu řikala at k tomu nechodí.¨
já jsem ho nevidela, ale celek cernej had co to mohlo bejt za havet?
2. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
To je dobře, že sílí, mě vůbec, pořád je tam duch, jediné co pozoruji je že bych manžela znásilnila třeba každé 2 hodiny
2. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
To nevím,v tom se vůbec nevyznám,asi nějaký chovný exot,bleeee...jenom o tom píšu a mám husí kůži,fuj :unamused:
2. zář 2009 v 07:05  • Odpověz
Tak jsem to Cher,hledala na googlu a mohl by to být druh užovky....
2. zář 2009 v 07:08  • Odpověz
Jako tady u nás, černá žovka - no to tedy, člověk aby se bál co tu všechni neleze :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
Já jsem taky koukla, černý had se žlutou čárou na spodku - škrtič.
Manžel říkal je doel to mělo asi bílou čáru - ale byla tma, mohl se splést, podle mě to někomu zdrhlo
2. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
Ale spíš - to vypadá na tu užovku, ted jsem taky jednu našla - ty jo fuj uplně jsem se oklepala
2. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
Vždyť je vlastně jedno co to bylo,co vám to vůbec leze na zahradu-bleeee!
2. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
Asi tak.

Jinak hlásím, že doma je počítač zlikvidovaný a teď tam mám moc místa :grinning:
2. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
vy jste teda měli počítač a koupili si notebook???Já jsem to asi přehlídla.
2. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
jj, koupili jsme ho v neděli.
2. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Jeee,tak to máme stejně..my máme doma počítač,ale zabírá to moc místa tak ho cheme prodat a koupit si notebook....
2. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Já jsem si ho moc přála, byl to můj sen - ale byly drahé, tak jsme jsem řekla že se chci jen jet PODÍVAT do electroworldu - no a 20 000 v tahu - ale my jsme si to vzali na splátky, i když jsou penizky doma, nechci se uplně vydat
2. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Chersi ty máš teda zážitky! :wink:
Já tu dnes moc nebudu - mám asi milion poukazů a musím to mít do pátku
2. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Viď jaspi, ale mohli by být úplně než odchyt hada
2. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
čauky holky, teda takový téma po ráno, já vidět hada, tak se po... já bych ani tu policii nezvládla zavolat...

ewul, doufám, že čárka bude sílit... a chersi, ty vydrž!
ewul ty si děláš ten test až večer?
2. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska jdu ve 14 hod na prohlídku, tak držte palečky ať je vše OK!! Odpoledne se pak ozvu!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak zatím pa
2. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Zuzi, tak to já zase jo, mám v tom zkušenost.
Já jsem k němu taky nešla, já to nemůžu vidět ani v televizi a v zoo do těch pavilonů zase nechodim, mám zhadů fobii.

S ovu držím držím, jak užjsem psala budu to zkoušet denně, dokud mi nedojdou :grinning:
2. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Zuzi:poprvé jsem ho dělala v 16 a včera v 18 hodin,přímo u těch testů je napsáno,že nejlepší je to mezi 10-20hod.,a taky jsem včera od 16 nepila ať nemám moc tekutin v těle.Proč,mám si ho dělat dřív?

Eli:tak ať prohlídka dopadne na 1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tfuj tfuj tfuj pro štěstí!
2. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
chersi, já nad tím přemýšlela a LH hormon se postupně vylučuje během dne, takže jestli by nebylo lepší to zkoušet až třeba v šest, vím, že cestuješ a je to náročnější, ale tohle mě tak napadlo...

Já byla včera v lékárně koupit si rybí olej a přede mnou byla paní a kupovala si ovu testy, úplně jsem si vzpoměla, jak jsem si je kupovala já...
2. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.