• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ranko holky,
tak hlásím, že jsem včera dostala MS. Přišla sama od sebe, ani jsem nemusela nasazovat tu proveru, a je docela silná, teda normální, ale oproti tomu, co přišlo minulý měsíc, je silná. :wink: Tak třeba se moje tělo opravdu dává do normálu samo. Akorát teď nevím, jestli má cenu zítra chodit k tomu dovému dr.? Asi mě bude chtít vyšetřit a s MS to jaksi nepůjde. :confounded:
2. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ladi, no jít tam můžeš, ale nepředpokládám, že by byl takový masochista a chtěl tě vyšetřit... a vydíš, tělíčko se dává samo dohromady, chce to jen čas... i když to někdy trvá déle...
mě ségra taky říkala, že když je silná a bolestivá MS, tak je to znamení, že vše funguje tak jak má... :dizzy_face:
2. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky ladenko, tak to je čupr, že přišla sama, já z toho mám radost každý měsíc.
Já nevím jak to dělá ten tvůj dokror - já jsme tam přišla taky při MS a Dr. mě normálně vyšetřila (taky jsem nevěděla že se to dělá)

zuzi, můžu to zkusit, zrovna dneska to vypadá, že budu doma dříve.Tak bychj vám dala zprávu zítra ráno
2. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Ladi:tak juýchu,to je dobře,že MS přišla sama od sebe :dizzy_face:

Takže já asi teda ty ovu testy dělám správně:slight_smile:
2. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Tak to zítra zkusím, alespoň se s ním případně dohodnu na další návštěvě.
Břicho mě bolí jen chvilkama, ale silná je dost, dokonce byla i v noci, což se u mě zase tak moc nestává.
Chersi, kde sisi ty ovu testy koupila? V lékárně? Já je předtím měla od jedné holčiny tady v bazárku, ale teď už ji nemůžu najít, asi je už nemá. Na kolik tě v lékárně vyšly?
2. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
chersi záleží na tobě, já si je taky jednou dělal takhle bzo ráno a pořád tam byl duch, až jsem si to pořádně přečetla a zjistila, že je to lepší večer...

ewul, děláš to správně... :dizzy_face:

jo, jinak ségra tento měsíc zkouší ovulační mikroskop a zdá se, že kromě tak šesti dnů v měsíci má plodný dny pořád!!!! :grinning:
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Já je kupovala přes internet a nejlevnější jsou na www.levnetesty.cz - jeden stál asi 35,-kč

ta holčina tady už je nemá - taky jsem to zkoušela.

Zuzi jak psala ewul - píšou tak od 10 - do 20 hodin. Já je dělám cca kolem 12.

Ale zkusíme to dnes navečer - dnes to půjde. Protože mi přijde že při mých cyklech už by mohla 14 DC být.
Holky měli jste při ovulce větší chuť na mazleníčko?
2. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Ladi,zkus kouknout i na MMB,třeba tam ještě budou:slight_smile:
2. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
2. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
ewul tak ty jsou zase jiné.¨
Taky sis je brala od té paní jako já? připada ti tam těhu testy?
2. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
mě se zvýšila chuť na sex potom co jsem vysadila prášky, teď už je to zase na bodu mrazu.... ale při ovulce jsem to nějak nevypozorovala... :unamused:
2. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
nebrala,já jsem si je koupila přes levnetesty.cz a objednala jsem si 12ks,tak tento měsíc počkám,a pak objednám další...ty na MMB to jsou,ale od té stejné paní co prodávala tobě...psala mi mail,že změnila značku:slight_smile:
2. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Aha tak to ju, paní je spolehlivá v pátek testy posla v pondeli dorazili, vše bez problému.

zuzi no tak to já taky ale poslední dobou je to nějaký až moc divoký, faxk, kdyby jsme sexikovali 5 x denně tak by mi to snad nevadilo :rolling_eyes: Zase nějak blbnu :grinning:
2. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
jen sexuj děvče dokud můžeš, až budeš těhu, tak ¨na to nebudeš mít ani pomyšlení...
2. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
No což já - ja bych klidně mohla ale na druhé straně už jsou ozvi jiné :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
to je asi tím, že nemá tu ovulaci... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
ewu ty jsou jiné než jsem měla, měla jsem takové zelené, za 15 kč jeden a při deseti ks najednou poštovné zdarma.
Ale mohla bych teď zkusit tyhle, z těch původních deseti mi zbyly pouze dva, a říkám si, že teď když normálně menstruuju, že by třeba ovulka mohla přijít. :wink:
Já taky měla zvýšenou chuť ihned po vysazení, teď je to tak normál. :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
já ji taky nemám, ale chut zůstává :grinning:
ladenko, já mám MS normálně - ale testy zkouším díky holiám až tento měsic a zatim // nemám, proto zkouším denně
A u tebe je mocinky dobře, že se tělo nastartovalo samo - mocinky dobře
2. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Jo a jinak, jak jsme byli na dovče v Turecku s tím párem, tak ta holčina teď přišla s tím, že je v 6tt. :angry:
2. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Jojo, navíc posledně jsem to dostala 3.8., nyní 1.9. tudíž 29. den. Což si myslím, že je super. :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
to zamrzí viď Ladi... :frowning2: a oni ví že se snažíte?

my to nikomu neřeklim, abych každý měsíc neposlouchala, tak co??? :angry: asi bych z toho byla hodně v pasti...
2. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
ladi, mě se cyklus a ovu nastartoval po půl roce... ale já to neřešila... neměla jsem ani tolik vědomostí jako teď, možná, kdybych věděla, tak to řeším ihned s Dr....
2. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Jojo, ví, ale což ... nám se taky povede. :wink:
My to právě řekli jenom mezi kamarády, s tím, aby si to nechali pro sebe, že nechceme aby to věděla rodina. A překvapilo nás, že další dva páry se taky snaží. No vlastně jedni se dosnažili ... :grinning:
2. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj Ladi :wink:
Co to máš v albu to Fooli - hypo?
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Však vy taky dosnažíte - neboj
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Jaspi to je obyčejná kyselina listová, akorát v jedné lékárně měli tu a v druhé tu.
2. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Tak jsem si ty ovu testy objednala. 15 kousků, tak uvidíme, jestli s tím přijdou i ty těhu testíky.
2. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
mě paní zaslala 2 tehu testy k ovu testíkům, zdarma
2. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
a na kolik teda vyjde jeden?
2. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
15,-kč - ovu test
2. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.