• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky, taky hlásím, že jsem tu a po očku vás sleduju. :wink:
19. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
řesíme miminka, ovulace, regiony,.......vše co k tomu patří :wink:
19. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
když bude někdy čas, třeba si Vás dočtu, abych o Vás něco věděla... :wink:
19. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
baluuu, a když se ti nebude chtít nás dočítat, normálně se zeptej. :wink:
19. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
to je taky fakt anoli, přece jenom uz jsme popsali 20 stranek, to je pekny docitaní
19. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
právě - mně by se to teda dočítat nechtělo! :grinning:
19. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Tak konečně jsem dodělala to nejnutnější a na dnešek už snad relativně klid..
Ahoj baluu - říkala jsem si ,žes založila téma a pak ses už neukázala :wink:
19. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
dík, že mě tak berete mezi sebe :slight_smile:
pravda, pravda, docela už jste toho popsaly, takže bude jednodušší (pro mě :sunglasses: ) když se mi krátcem, klidně i dlouze, představíte... :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jmenuji se Veronika, je mi 22 let, manželovi 25 let , jsme z Komárova (okr. beroun).a od včerejška jsme začali se snažilkováním, zatím mám vymšlená pouze jména prokluka :grinning:
19. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
mě je 30, manželovi 32, HA jsem vysadila v listopadu 2008, od ledna 2009 se snažíme, MS zatím chodí víceméně pravidelně

baluu a co vy? už se snažíte?
19. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky,
božínku tady s epár dní člověk neukáže a hnedka tolik stran popsaných :grinning: :grinning: vy ste ale drbny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám baluuu ,že se téma krásně chytlo :wink:
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
brnanda, ahoj pamatujes mi mě, mám od tebe tuniku, tak cekam na ty vedra, abych ji konecne mohla prubnout :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Já jsem Štěpka, za pár už 28 let, přítel 33 let. Jinak my se zatím ještě nesnažíme :unamused: Mám tak "trochu" zdravotní problémy, včera jsem byla na kontrole, rozhodnutá říct dr.že končím s lékama, ale bohužel, po těch zprávách co mi řekl, jsem byla zticha.... :confounded: Chtěli jsme začít se snažením na pozdim, ale jak to vidím, bude to nejdřív až v příštím roce :frowning2:
19. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
brnanda: to jsem rád, že zaujalo... :D
19. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Baluuu-mě je za pár 25 a manžovi 32...snažíme se první měsíc:slight_smile:...držím palečky ať se zdravotní stav umoudří a můžete začít co nejdřív snažilkovat!!!
19. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak já se jmenuju Ilona, je mi 26 let, jsem téměř 2 roky vdaná (manželovi je taky 26 let) a HAK jsem vysadila v dubnu, takže teď čekám na MS, která by měla přijít příští pondělí (podle prášků), pak se hned začneme snažit. Jsem strašně zvědavá, jestli MS přijde tak, jak je naučená od prášků nebo jestli bude nějaký problém... :wink:

Holky, zeptám se, nestalo se vám někdy, že by vás bolely bradavky? Mně se to nikdy nestalo, až teď. Manžel říká, jestli to nemůže být změna hormonů tím, že jsem vysadila HAK... Je to fakt hodně nepříjemný hlavně, když se sprchuju, tak si přes ně nemůžu pomalu ani přejet žínkou, strašně to bolí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Anoli:moje kamarádka to tak měla když otěhotněla :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
tak koukám, že už všechny snažilky, tak ať se brzy zadaří!!
19. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj, jsem Míša, je mi 24, manželovi 31, jsem stejně jako Veronika z Komárova. Snažíme se o mimi od května 2008 a zatím bezúspešně. Manžel dle spermiogramu normospermie, jen já nemám ovulaci. Nasazen Clostilbegyt, ale zatím bez výsledků. Tak uvidíme ......
Přeji brzkou nápravu zdravotního stavu :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Chersi,
pochlub se, jaká jména jste vybrali?
19. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
ewull, nestraš, já nechci dvojčátka! :grinning: Chci, aby přišla aspoň jednou MS. :wink: Né, to asi nebude těhotenství, dávali jsme pozor. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
já vybírám pro kluka, fanda pro holku.
Kluci: Ondřej, Vojtěch, Štěpán - vyhrává Vojtěch
Holky: Lucie (což mě se moc nelíbí - ale dohoda je dohoda)
19. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Holky, znáte se, jste kámošky? (Komárov) :wink: Já pocházím z Příbramska, ale už bydlím v Milovicích. Když jsem byla malá, tak jsme jezdili do Komárova kupovat boty :grinning:
Díííík, snad se to brzy spraví.
19. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
zjistili jsme to vcera, ze nasi manzelove delaji v jednom spolku doborvolnych hasicu a asi jsme se jednou videli u veterináře. baluuu, ja pocházím ze sedlčan, jestli ti to jako Příbramačce něco říká
19. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
anoli: můžou to být hormony po práškách. Moje tělo řádilo celý rok než se pořádně srovnalo. Pořád to bylo něco! Byla jsem samej beďák.-( hlavně na zádech. Vlasy jsem měla jako rousy a fakt nedrželi naprosto žádný tvar a to mam pěkné vlasy! Prsa mě taky začali pobolívat před MS. To jsem s práškama neměla. Začala jsem taky před MS špinit. To taky nikdy nebývalo.
Mělo to ale i své kladné stránky. MS mam pořád krátkou dobu(2-3 dny), nebolestivou a hlavně i sexuální apetit je úplně jiný.-) Myslela jsem, že to jsou řečičky,ale něco na tom je.-)
Teď už je to fakt super.-) Klady zůstali a zápory krom špinění a občas pobolívání v prsou zmizeli.-)
19. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
baluu, já jsem Lenka a je mi 27 - bydlím kousek od Zlína a o mimčo jsme se snažili teprv měsíc po vysazení HA, ale začali nějaké problémy - MS nepřišla, tak mě čeká vyšetření a pak léky.. Takže je to nejspíš na dýl. Tebe trápí co, že je problém vysadit léky? (Teda pokud o tom chceš psát..)
19. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Tak to je dobrý :slight_smile:
jasně že říká, ze Sedlčan znám pár holek, tedy bývalých spolužaček... :wink:
19. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
tak odtamtud jsme se privdala do komárova. vzdalenost 60 km, taky dobra ne :sunglasses:
19. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Anoli, proč zrovna dvojčátka? To spíš já bych se měla obávat, po všech těch hrůzách co mám při užívání Clostilbegytu je jedna věc, které se asi bojím nejvíc - zvýšená pravděpodobnost vícečetného těhotenství. Tak to alespoň píší v příbalovém letáku .....
19. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Teda, tady to dnes ale jede. Vůbec se mi teď nechce odejít do práce, ale co mi zbývá. Musím. Večer si Vás zase dočtu, tak se koukejte snažit :slight_smile:. Taky nepocházím z Komárova, ale cca 15 km odsud, směr Hořovice. Teď si vzpomínám, také jsme se jezdili pro boty. Ale obuv už nefunguje. Tak jako všechny krámy vytlačili Vietnamci.
19. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.