• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
tak to je fakt super cena... musím říct sestře.... ale když ona plodná pořád... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:

já si před hodinou dala bebe dobré ráno a bylo tam napsáno energie na celé dopoledne... a teď už mám hrozný hlad a chce se mi spát jak večer... :angry: lháři... :angry:
2. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
:grinning: :grinning:
já měla tvaroh (stracatella). A už teď bych mohla jet na oběd. :grinning:
Ta cena je dobrá, normálně prý stojí kolem 30 kč.
2. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky,
nestíhám vás moc dočítat
v práci nám blbnou PC, ale koník naštěstí ještě funguje, jen mi nejdou přidávat smajlíci

Zuzi - bebe dobré ráno mi nikdy moc nejeli, já snídala zase až v autobusu, pak fofr v práci, že jsem nic sníst nestihla a za chvilku už jdeme na oběd
momentálně ulítávám na studné vodě s citronem, něco teplého k pití zvládám až večer a to jedině černý čaj, ovocný mi krkem neproleze
2. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
normálně stojí opravdu kolem tech 30 kč, nejlevnější jsem sehnala na tech levných testech za 35,-.
ty jo to by se mi taky libilo, být plodná pořád, zuzi :grinning:
2. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
čauky copi, já už si nevařím kafe, ale ráno čaj, ale piju ho až vychlazený.. minerálky mi moc nejedou a hlavně mě skoro po všem pálí žáha... no a já se ráno probudím a je mi dobře, vstanu, a jdu zvracet... ale pak už kromě hladu a večer super žravé chutě mě nepostihuje vůbec nic.... :grinning:

Muž odjel ráno do rumunska a už napsal sms.. "svačina dobrá" :angry: je vidět, že je mu smutno... :sweat_smile:
2. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
CHLAP!!! :grinning:
2. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
no, jediný co si sebou měl vzít byl mutifunkční nůž, no a tak jsem mu ho půjčila od taťky a taťka mu ho ještě nabrousil... samozřejmě muž se na něj chtěl podívat a samozřejmě se pořezal... :grinning: by mě zajímalo jak si povede "v boji o přežití" :sweat_smile:
2. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Zuzi - tak alespoň, že manželovi chutná :slight_smile:
já nezvracím, ale pořádf moc nejím a mám chutě pouze na nezdravá jídla, takže jsem teď po dvakrát měla večer instantní polívku
mě je ráno na omdlení, dneska jsem byla ráda, když si v busu sedla, čekat ještě chvíli, tak se tam asi skácím
2. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
copi, bus bych nezvládla ani náhodou a už týden taky frčím na instantních polívkách... :grinning: :grinning: :grinning: jo a včera jsem měla chuť na smažené cibulové kroužky.... muž mi to ovšem zatrhnul, no ale dnes není doma, tak asi padnou... :sweat_smile:
2. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
jo tak cibulových kroužků máme doma v mrazáku pořádnou zásobu - poslala jsme pro ně manžela vzal asi 6 pytlíků
podomácku vyrobené totiž neumím a tyhle jsou myslím z Lidlu a jsou super, děláme si k tomu ze zakysané, sýra a česneku takový dip a tím bych mohla být živa pořád
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
taky je mám z lídlu... jsou luxusní.... a dneska fakt padnou... :grinning: teď už je tam myslím ale nemají, mají je jen když jsou americké týdny, ne????
2. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Jé cibulové kroužky? Já je kdysi zkoušela doma a byly fakt hnusné - nevěděla jsem, že se dají koupit. To je někde jak třeba hranolky a jen se to osmaží?
2. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
jj, jaspi - my to taky zkoušeli doma a nedařilo se, bylo to strašně nasáklé tukem a hnus
ty předsmažené jsou fakt jako hranolky, smaží se to 2-3 minutky
2. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Zuzi, hlavně aby se manžel vrátil celý a pořádku :grinning:

Holky pozitivní zprávička ode dneška budu ovu tedy dělat na večer, jelikož manžel má už na úředě řidičák a profesák, zítra jede na motorce. A auto bude konečně moje.

Hurá - konec přesčasům a brzkému vstávání :wink:
2. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Já tenhle týden také vstávám o čtvrt hodinky déle, manža má tři denní za sebou a v pátek má od práce turnaj ve fotbale v Praze, takže jsme bafína odvezli k našim, abych se nemusela bát louže po příjezdu domů. Tím pádem mi odpadlo ranní venčení a můžu si trošku přispat. :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
tak to já jsem pořád odkázaná na busy, ale už jsem začala jezdit o autobus později a manžel v pondělí nemohl pochopit, jak můžu na půl osmou zaspat - on vstává v půl šestý
2. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem v práci. Nó, jak jsem machrovala, že se dneska krásně vyspím, tak to nebyla zas taková sláva. :grinning: Vstávala jsem sice v 8 hodin, ale koulela jsem se už asi od 7... Zkouška mně přišla opět náročná, takže si myslím, že ani třetí pokus nedopadl. To by se musel stát zázrak... No jo no, tak to budu příští rok opakovat no. :wink: - a kdo ví, jestli se tam dostanu, že? :grinning:

chersi, fuj, s tím hadem to muselo být teda hnusný! Hady můžu, ale jen v zoo za sklem, ale takhle na zahradě? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eli, hodně štěstíčka! Držím palečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak dnes jsem měla k obědu párek s kečupem, ňamka
2. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
já gulášek a moc jsme si pochutnali a dokonce zbaštili 4 knedlíky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já vás taky nějak nestíhám dočítat... :unamused:
2. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak já měla zapečenýho pangasia a opečený brambory, mamimka výborně uvařila... :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Hm, já zatím nic a padám hlady.
Pořád jsme čekaly až vypadne ředitel, a teď se kolegyňkám nějak nikam nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
to nemůžete jít ani na oběd když tam máte šéfa????
2. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Fuj,to je dneska práce :confounded: ,už jsem psala manžovi ať dá chladit vínko,že jak příjdu domů,tak se zmrtvím:grinning:
2. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky kdyby jste si kupovaly starší auto - vyhrálo by Ford Mondeo nebo Citroen Xsara?
2. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jaspi u nás osobně by vyhrál ford. :wink: Ale to proto, že máme fiestu a jsme s ní spokojeni. Jak říká manža, je to držák. :grinning:
zuzi, on je problém v tom, že náš ředitel vlastní současně hotel a odtamtud dodává do naší jídelny jídlo, které se ovšem nedá jíst, jaký to jsou blafy, takže vždycky vyrážíme na jídlo do města, jenže když tu je, tak si to nelajskneme. :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ladi mě se taky to mondeo líbí - ale známý automechanik mi říkal, že jsou kazivé a četla jsem, že hodně žerou, tak nevím..
2. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
já osobně bych šla do ksary
2. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jo tak to nevím, fiesta je maličká, takže nám moc nežere a vůbec s ní nemáme problémy, ale mondeo nevím ...
2. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
jaspi a jakou Xsaru chcete???My si chceme koupit xsaru picasso...a mondeo jsem měla asi 6 let zpátky,spolehlivé autíčko,byla jsem moc spokojená,ale picasso má zase supr kufr:slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Joooo,ale máš pravdu...mondeo žere jak nemocný osel :angry:
2. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.