• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi, já se můžu zeptat manžela - je automechanik. Ale vím, že kolega měl Ford Mondeo a musel ho prodat, protože říkal, že by ho auto sežralo! :grinning: A pak taky jeden zkušený automechanik (manžílkův známý, u kterýho se zaučoval) říká takovouhle větičku: Odjíždí Fordem, přijíždí vlakem... :grinning: Tak nevím, no... :grinning:
2. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Anoli tu větu už jsem právě taky slyšela.. :grinning:
My by jsme když tak asi brali klas. Xsaru - né picasso, ale asi tu dlouhou. Forda by jsme kupovali tady a Xsaru (kdyby se zadařilo) by kamarád přitáhl ze Švýcarska.. Tak nevím. Ale zeptej se, budu ráda.
Jo a přirovnání - žere jak nemocný osel mě dostalo :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
jaspi, švára má focuse a tak měsíc z toho byl úplně špatnej, kolik to žralo... jel do hypernovy nakoupit a říkal že podle toho, kolik to auto zežralo, tak byl snad i v Olomouci...

mě teda fáro žere hodně taky, ale toi je tím, že nastartuju a za 3 minuty vypínám... :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
chudák oslík ... takový přirovnání... :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
jaspi, já se ti zeptám a zítra poreferuju. :wink:
2. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
tak to jsem ráda,že jsem vás oslem pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
No brácha si nedávno koupil Focusa, tak jsem zvědavá..
2. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
můžu se k vám také přidat?
Vyfasovala jsem dobrůtky jako estrofem a duphaston, máte s tímhle zobáním některá zkušenost? :grinning:
2. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
kakie vítej mezi námi... :slight_smile:

já bohužel žádné zkušenosti nemám, ale myslím, že Jaspi by mohla nějaké mít... třeba ještě nešla domů z práce...
2. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem dorazila od Dr. a zatím fotečku nemáme... jsme mladší o 2 týdny, takže na další kontrolu jdeme příští čtvrtek 10.9., tak snad píďalka už povyroste!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak teprve odpovídáme 4tt a podle ovulace, která byla později to odpovídá!! :sweat_smile:
2. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak koukám,že dneska tady jsem sama :frowning2: ....dělala jsem si včera další ovu test a čárečka už je úplně zřetelná :wink: ,ale ještě ne pořád stejně silná jako kontrolní :unamused: ....tak snad:slight_smile:

kakie,jen pojď mezi nás :wink:
3. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
a tabulka:

copa: // 25.7. -9tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 8tt+3d
anoli: // 14.8. - 8tt+1d
eliska_v: // 18.8. -6tt+5d
chersi: 15DC
jaspina:28DC
ewulin:13DC

Eli:uprav si sama tt, já se v tom přeci jen nevyznám :sweat_smile:
3. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:
ewul, já jsem měla čárečku na ovu testu slabší než tu kontrolní a podívej, jak to dopadlo. :wink:
Tak dneska nesu zase moč k mé Dr. Doufám, že už bude v pořádku. :unamused: No a o půl 12 nám držte, prosím, palečky, ať je vše o.k.
Eli, my budeme třeba taky menší, teda spíš určitě. :slight_smile:
3. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Krásné ránko,
ewul tak to je super, že čárečka sílí, doufám, ale že jen netestuješ a taky pro toho mimíse něco děláte... :grinning:

anoli, to víš, že ti budeme držet pěsti! To bude v pohodě, uvidíš.. já myslím, že to bude taky odpovídat 4-5 tt... takže pak hned písni, ať tu nejme napjaté jak kšandy... :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Jeee Zuzi,vidíš to na to jsem úplně zapomněla,že kromě testování to chce i něco jinýho :grinning: :grinning: :grinning: ...včera jsme ten testík potvrdili a teď nás čeká sexuální maraton...až zase čárečka začne slábnout tak dám manžovi pokoj:slight_smile:
3. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak myslím že zítra budu mít v tabulce 1DC - už to na sobě cítím.
Anoli vzpomněla sis na mě s tím autem?
3. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno holčiny, včera byl můl ovu test úplně bez ducha, tak je mi to divný.
Dnes zkusím ten koupeny z levných testů - pak mi jedině nastartovalo tělo MS ale ovulku ne.

Hned ráno, jsme se tu v práci pohádali, takže dneska budu děla mrtvýho brouka
3. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
no, pravděpodobně bych to viděla tak na čtyřdenní maraton, to ho zase tolik nezkolí, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

večer volal muž, že už jsou na místě a že je to tam nádherný... příroda a lidi, u kterých spí, že jsou strašně milí, tak doufám, že si odpočině...

mě nechal doma seznam co mám udělat, tak dnes začínám, a to tím, že mám zavolat jakýmsi řemeslníkům jestli už mají zhozené schodiště a pokud tam nebudou tak je mám seřvat, že zítra do večera to bude zhozené a schodiště zabetonované a zasádrované... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
chersi, ještě vydrž, přinejhorším zjistíš, že vůbec ovu nemáš a budeš to moct řešit a ne aby ses taky rok trápila, že se nedaří... podívaj se na jaspi, tak ji má krásnou... a taky by se dlouho trápila, kdyby to neřešila..
a co ti provedli ti hajzlíci???
3. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Chersi klidně může být třeba 20DC - kdysi jsi psala, že na sobě ovulku poznáš podle hlenu atd. Už jsi tento měsíc ty příznaky měla? Já jsem je totiž na sobě pozorovala úplně blbě a jindy.. Měla jsem pocit, že tak týden před MS to všechno pozoruju, ale nebylo to tak.
3. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Zuzi:popravdě 4 dny jsou i pro mě záhul...já jsem vždycky večer už úplně hotová, z toho vstávání,že v osm lehnu a spím...ale co bych pro mimíse neudělala,dám si sirky do očí:grinning:
3. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
ewul, já jsem ráda, že už ten amraton mám za sebou a můžu jít v klidu v osm spát... :grinning:
3. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
No koleginka si tu dela co chce - odchází dřív, já ji zastupuji, jen mi to oznámí nezeprá se, jestli terba nemám já nějaký pochuzky. Tak jsme se tu chytli.

No a ovulku, budu zkoušet dokud nedojdou testy.
Hlen nějak nepozoruju. Jediné co je (ale to s tím nemá asi nic společného) píchá mě na bocích, chvilku na levém, chvilku na pravém
3. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
chersi, to já znám , já jsem na kolegyni permanatně naštvaná... chodí si ve čtvrt na devět, o půl dvanácté odchází na oběd, nebo má nějaké pochůzky a přesně jak padne tak odchází a my s druhou kolegyní tu umíme jak krávy, protože je tu třeba jednání a nemůžeme tu nechat šéfovou samotnou... takže tu čumíme pořád. Teď ještě začne se synem chodit na logopedii, takže bude každý pondělí tak dvě hodiny pryč a nebude si to ani naddělávat. Jo a ještě mě vytáčí, že ji jsem chodí navštěvovat celá rodina, a jsou tu třeba hodinu, nebo kamarádky... zuřím a těžce ji ingnoruju!!!! :angry:
3. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
No my jsme měli jít dneska na oběd, nikam s ní nejdu, budu ji ignorovat - už na to nemámj nervy, já chápu že má 4letý dítě, ale odsud podsud
3. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak my už se vkanceláři ignorujeme více než půlroku,takže vás chápu....řekneme si dobrý a neshle...a tím to končí
3. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Zuzi, to víš, že vám hnedka napíšu, co a jak. :wink:

jaspi, neboj, nezapomněla jsem na tebe a hnedka cestou domů jsem se manžílka ptala. Popravdě říkal, že by si teda nekoupil ani jedno, ale kdyby se měl rozhodnout mezi Ford Mondeo a Citroën Xsara, tak by si prej vybral Ford Mondeo, protože Citroën jsou prej pěkný sráče. Hodně se opravujou a díly jsou na to taky drahý. Takže asi tak no...
3. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
No tady to asi tak dopadne - já jsem si myselela, že je v pohodě, že si dokážem vyjít vstříct, a ne já mám dítě ty ne
3. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
jojo, chersi, ona taky pořád řeší děcka a já zase taková "matka" asi nebudu, já totiž moc nechápu ženský kterým se narodí děti a oni žijou opravdu jen pro ně... manžel a ony jdou stranou, vůbec se o sebe nestarají a vše pro dítě... to nechci... asi jsem divná, ale já chci dál žít...
3. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Zuzi, tak v tomhle jsem stejná, vidím to stejně jako ty! Tak jsme asi divný obě. :grinning: :wink:

Holky, u nás jsou teď v práci vztahy úplně na hov..! Moc mě to mrzí, protože to tady bylo vždycky super, ale až tím, že se firma dostala na dno, se ukazuje, jakej kdo ve skutečnosti je. Každej se bojí o flek a tak všemožně podlézají majitelovi, aby je nevyhodil. Např. 2 kolegyně byly minulej tejden vozit jeho dvojčata. Nikdy předtím nebyly, až teď, kdy je situace taková jaká je - špatná. No a předevčírem z ničeho nic ta jedna, která seděla nahoře si začala stěhovat věci a sedí dole. Nikdo jsme o tom nevěděl, až v ten den jsme se dozvěděli, že bude dělat svojí práci a pak ještě práci po kolegyni, která jde v listopadu na mateřskou. Nechápeme, proč to bylo tak strašně tajný. Jen podotýkám, že jsme firma o 10 lidech...
3. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.