• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jojo tyto věci dokáží hodně
3. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se tu dneska máte??
Anoli: Ty jdeš dneska na kontrolu, viď??!! Tak držím pěstičky!!

Mě to včera u dr. dost vylekalo, ale nakonec když jsem si spočítala, kdy byla ovulace, tak to fakt sedí, takže jsme doopravdy malinký!!
3. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Eli, důležitý je, že jste na správném místě a neboj, píďalka doroste! :wink: A děkuju! :dizzy_face: Jsem zvědavá na přístup mý Dr. Hlavně jí musím říct o tom zánětu, z toho mám strach. Ale ona by s tím měla mít zkušenosti, tak snad mi poradí, popř. se poradí s mojí obvodní Dr. Uvidíme no... sice vím, že v sobotu bylo vše o.k., ale stejně jsem nervózní... jenže to já jsem vždycky když jdu k nějakýmu Dr. :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
anoli, já ybla taky jak na trní, po kontrole jsem si oddechla, a teď už ta nervozita zase začíná a to jdu až za 14 dní na kontrolu... no děs... ty už za hodinu uvidíš zase Vašeho mimíse...

jo jinak naše Lada a už je třetí den bez dudlíků... musela mít tři! Naši je dali do lesa na pařízek pro zvířátka v lese a večer když šla spát tak je samozřejmě chtěla a ta malá potvůrka věděla, že v lese nechala tři, ale ona jich má přece pět, takže se dožadovala zbývajících dvou.. svedli to na mě, že už je má naše miminko... teď už chce každý ráno kokinko místo dudlíku... :sweat_smile: :grinning: to vás čeká dámy...
3. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj holky, vůbec vás nestíhám :unamused: v práci srážky s blbcema, který navíc ani nemluví žádnou rozumnou řečí než italštinou a účetní po mě chce, abych od takových individuí zjistila nějaké údaje :angry: a jak asi?? :angry:

eli - gratuluju ke kontrole, 10.9. jdu taky :dizzy_face:
anoli - držím palce na dnešní kontorlu, určitě bude všechno OK :wink:

holky, já taky nebudu matka sebeobětovačka, která celý život zasvětí jen dítěti :wink:

Zuzi - mě v roce a půl odnesli dudlíky čerti a víc jsem se po nich nesháněla :wink:
3. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
copi, ty neumíš italsky????? Takový základní jazyk????? :grinning: :grinning: :grinning:

anoli, jsem zvědavá jak bude mimís velikej a v kolikátým budeš týdnu.. já když byla poprvé, tak říkal 4-5tt ale ani se nepokoušel měřit velikost, byla to jen tečka... v kolikátým bys podle ovu měla být??
3. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
No právě na to jsem, Zuzi, taky zvědavá. Ten doktor na pohotovosti mi řekl, že jsem v 7tt, ale podle mě to bude míň. Uvidíme, z čeho bude vycházet Dr. Fakt jsem na to zvědavá. Počkej, já jsem měla ovu 29.7., takže... asi v 5tt??? Mně přijde, že jsem furt na začátku... už aby tam byla místo 5 třeba 10 tt, že? :sweat_smile:
3. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
takže koukám, že dnes máme všichni den blbec :pensive:
3. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
jj chersi - po mě chtějí v práci nemožný hned a zázraky ještě dřív :unamused:
nejhorší na tom je, že my těm Italům máme poslat peníze, ale nemáme od nich čísla účtu a nemůžu to z nich dostat, oni ty peníze asi nepotřebují
asi se obětuju a tu hezkou sumičku si vezmu místo nich, když nám tady přebývá :grinning:
3. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
A já se mám báječně:kopla jsem se do palce u nohy tak,že jsem nahlas nadávala,volal mi jeden rozčílený zákazník,že mu dlužíme zboží,tak jsem se jak pi..a omlouvala a nakonec asi po 20 minutovém pátrání kdy mi to přišlo divné jsem zjistila,žře jsme zboží poslali,akorát přepravce neposlal ASN zákazníkovi,takže ten to neví...no moje nervy :rolling_eyes: ...ale už jen 3 hodiny a jedu domů znásilnit manžela :grinning: :grinning: :sunglasses:
3. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
ewul - tak alespoň máš hezký plán na doma s manželem :sunglasses:
to my máme teď sex od dr zakázaný, i když mě to teda momentálně nijak nechybí...
3. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
copi, my teda sex nemáme zakázaný, ale nějak přešla chuť a taky mám určité obavy, pak bych si to třeba vyčítala ...

ewul a muž ví o těch ovu testech?
3. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Jasně,že ví...sleduje čárky na testech semnou...včera na mě hulákal-je tam,jde úplně vidět,vidím jí z dálky,je tam :grinning: :grinning: :grinning: ...on mi každý večer před spaním řekne:já už bych chtěl miminko...a já na to:tak si zítra v tescu koupíme:grinning:...on je zlatý,když mě ne.ere :grinning: :sunglasses:
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
tak to je super, ewul to se bude snažit o sto šest, můj muž, když jsem mu ukázala ty testy, tak to bral jako bojovku... ale taky s cílem, že pak už mu dám pokoj... hlavně, že už je to mazi Vámi za OK... jste na té chatě?
3. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Neee,protože my jsem dvojka činů...manžel se v pondělí přihlásil na dálkové studium a v úterý šel poprvé do školy:slight_smile:,tak jsme zůstali doma,ale zítra hned po práci tam frčíme:slight_smile:...jo,teď je to fajn,když se doma nemluví o tchýni je klid :sweat_smile:
3. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Zuzi - my ho máme zakázaný kvůli tomu krvácení

ewul - "on je zlatý, když mě nese.e" :grinning: :grinning: s tím nezbývá než souhlasit
3. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
tak jsem ráda,že je to tak i jinde než u nás,Copi:slight_smile:
3. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Halooo kde jste kdooo?Všechny obědváte?No jo,tak to já jsem do sebe naházela Bebe a vypila sklínku mlíka...můj oběd:frowning2:...ale doma mě čekají zapečené špagetky...
3. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
mě na.ral muž, když odjížděl do toho rumunska, tak jsem si říkala, že poslední večer, že to bude super a on na mě vybalil co mám všechno udělat a pak mi řekl, ať mu to zopakuju, jestli si to pamatuju... no tím mě nehorázně vytočil, že jsem se otočila a spala. Ráno už jsem byla klidná a on teda taky.. nesnáším, když se mnou jedná, jak s podřízenýma v práci... :angry:

fakt všichni stejní... někdy si říkám, že být s ženskou, přece musí být luxusní...
3. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Zuzi,tak je to prostě stejné...já vždycky MM něco řeknu a on udělá přesný opak,tak se ho zeptám proč a on na to :no já jsem myslel,tak mu říkám:hlavně nemysli a když tak hlavou...:grinning:
Oni si ti chlapi někdy ani neuvědomuji s kým mluví,že nejsme jejich kamarádi nebo lidi z práce...
3. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
jse tu, já mám k obědi nektarinku :grinning:
3. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak tomu říkám vydatný oběd cher:grinning:
3. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
já měla rok staré maso... :grinning: no, na svatbě před rokem jsme měli pečenou kýtu a protože zbyla, tak se dala do mrazáku a já ji teď našla, tak jsme ji měli k obídku a zítra máme školní játra... sice bych je neměla, ale jednou za měsíc se mi snad nic nestane... :unamused:
3. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky, takže u Dr. to probíhalo asi tak, že sem jí nejdříve řekla, co mě trápí, oznámila jí, že jsem těhu. Pak mě prohlídla, po roce vzala stěr z čípku a pak mi udělala ultrazvuk. Máme prý asi 10 mm a jsme prý na začátku 8tt, ale ve skutečnosti o týden mladší, takže asi teda 7tt. Ona to možná bude později ještě upravovat, že jo? Jsme tam, kde máme být a tak jsem ráda. Ukazovala mi dělohu, píďalku samozřejmě, srdíčko a říkala, že žádné cysty tam nejsou, tak že je to v pořádku. :slight_smile: Ptala se, jestli chci fotečku, tak jsem samozřejmě chtěla. :dizzy_face: Sice za 50 Kč, ale člověk to dá rád. :slight_smile:
Příště jsme objednaný na první poradnu na 18.9., takže to je vlastně za 14 dní. :grinning: Jo a pak říkala, že mě pak zas objedná asi tak za 14 dní a prej už budou vidět ručičky, nožičky a bude se třepotat a to že už můžu klidně přivést tatínka, aby se taky podíval, že? :wink: :grinning:
No a na tu moč říkala, že pokud nemám nějaké velké problémy při močení jako pálení, bolení apod. tak ať si to s třetími antibiotiky rozmyslím, ale že ona to rozhodně nedoporučuje. Pak mi taky doporučila ten Femibion. Zuzi, copa, vy ho berete?
3. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
jo, teď mi ségra poslala odkaz na stránky Ikea Heacker... jsou tam věci co lidi předělali z nábytku z Ikei, takže vpravo najdete EXPLORE a pak tam jsou tři modré sloupečky, z toho si můžete vybrat, co by vás zajímalo...
http://ikeahacker.blogspot.com/2009/02/whats-cooking.html
3. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Anoli:tak to je super,že mimís je v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Mě na.ral manžel dneska ráno, protože mi večer, když jsme usínali přišla smska od šéfa a on si ji ráno přečetl a mně nic neřekl. Ráno jsme se všichni divili, kde je šéf, až pak přišel kolega a říká mi, že s šéfem mluvil a že prý mi psal smsku, že se dneska ráno zdrží... no nezabili byste ho??? :grinning:
3. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
anoli, tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak to máte mimíse o týden mladšího než my... a v podstatě jsi i ovulku měla o týden později než já...

anoli, já beru GS mamavit a rybí olej, nic víc... po třetím měsíci to pak už nebudu brát... to už jen jód. Ségra taky nic nebrala a naše matky taky nic... myslím, že jsou to investované peníze do farmaceutických firem... samozřejmě to beru z pohledu, že nemám (a doufám, že mít nebudu) žádný problém...
3. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
ewul, taky jsem ráda :dizzy_face: Akorát, jak mi není blbě, tak si furt připadám tak nějak netěhotně. :grinning:
3. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Zuzi, já právě taky nevím, jestli si to mám kupovat. Ona se mě ptala, jestli něco beru a já ji řekla, že kyselinu listovou a jód. No a ona mi vysvětlovala, že prostě v těch prvních třech měsících ten Femibion doporučuje, protože prý to má takovou formu, z který si to tělo opravdu tu kyselinu a ostatní potřebný vitamíny fakt vytáhne, kdežto ze samotný kyseliny to je prý jen část... tak právě nevím, no... a je zajímavý, že mi to doporučovala i obvodní doktorka. Hrozně Femibion chválila, že prej jsou po tom chytrý děti nebo co. :grinning:
3. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.