• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
anoli, vidíš jak se ti daří - mimi je ok, zkoušky zvládáš - velká gratulace :wink:
3. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Díky moc! Jsem fakt ráda, už jsem se pomalu se školou loučila, protože makro je prostě na ekonomce stěžejní předmět a já si říkala, že když ho nedám, tak tam asi nemám co dělat... a já ho dala! Jsem moc ráda! :dizzy_face: :grinning:
3. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
anoli - taky gratuluju ke zkoušce :slight_smile: na jak dlouho ještě školu máš?
3. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky tak už to mám za sebou. Jsem u nás v nemocnici a musím tu zůstat to není jako v hk kde tě hned pustí ach jo
3. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojky,
holky gratuluji k // :dizzy_face:
Omlouvám se,že jsem se tak dlouho neozvala ale měla jsem moc starostí,jinak až dnes došla mrcha. Prý to asi teď budu mít často jeden měsíc s mrchou a druhý bez :frowning2: takže u mě 1DC
3. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

copa, radši se ani neptej... ještě na 2 roky, abych byla zatím aspoň Bc. :sweat_smile:

dabli, přeju ti hodně síly! :dizzy_face:

smudli, ahóóój!!! Já jsem si říkala, co s tebou je!? Neboj, snad se ti to brzo upraví a ms bude docházet častěji. Zkus třeba ten kontryhelovej čaj. :wink:
4. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Dnešní tabulka:

copa: // 25.7. -9tt+7d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 8tt+4d
anoli: // 14.8. - 7tt+3d
eliska_v: // 18.8. - 6tt+6d
chersi: 16DC
jaspina:29DC
ewulin:14DC
ladenka: 4DC
smudlinka10: 1DC
4. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
Holky vůbec vás nestíhám dočíst. Dnes musím odevzdat dokončené papíry, tak mám moc práce a nestíhám.. Když tak nakouknu a víkendu..
4. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahojky holky.
Já vůbec te´d nestíhám psát na koníka... Tak ani dočítat!!
Jak se tu teda máte?? Mám teď chvilinku... Poslední dobou, vždycky jenom napíšu a končím!!

anoli: Je fakt úžasný, že miminko je v pořádku!! Ani nevíš jak moooooooooooooc Ti to přeju!! My se snad příští týden taky dočkáme aspoň doufám!!
4. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Krásné ránko.... :dizzy_face:

Anoli, gratuluju ke zkoušce, hlavní je to, že už na ni nebudeš muset jít... no pak možná na státnice, ale to už za tu dobu budeš přebornice... Co říkal manžel na fotku?

Eli, dočkáte, uvidíš...
4. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
evzenie: Děkuju moc!!

Vůbec teď nestíhám dočítat!! Takže se Vám omlouvám!! :sweat_smile:

anoli:gratuluju taky ke zkoušce!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,

tak včerejší OVU test byly na nem // ale ta jedna byla slabší než kontrolní. V pondělí vám to dám kdyžtak do alba k posouzení.

Ty testy z www.levnetesty.cz jsou lepsi nez asi prodává ta paní. Nebo jsou proste jiné. na tech z www se čárka ukáže a na tech od paní je strašně slabá i ta kontrolní - tak teda nevím.

Jinan v práci je opět dusno - jo kéž by se dalo odtud utéct
4. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
chersi, tak třeba o víkendu ovu bude!!! :dizzy_face: no a zadaří se a pak hned z té práce utečeš....

no jinak moje kolegyně právě dorazila do práce... normálně my ostatní chodíme na 7:45... tak jsme ji tu pomluvily, zanadávaly si a já ji ani nepozdravila... :angry:
4. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Já jsem ji taky včera při odchodu nepozdravila a ona mě dne sráno taky ne takže jsme si kvit.

No budu zkoušet testiky , manžel na mě včera koukal jak to porovnávám a byl z toho paf, že nejsme normální :grinning:
4. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
tak mu řekni, že jste, i my to tak provozovali... a anoli určitě taky... :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
chersi, to vypadá nadějně! :wink: :dizzy_face:

Zuzi, manželovi se fotečka moc líbila! :slight_smile: A říkal, že za měsíc se mnou na gyndu půjde, aby toho škvrčka viděl. :wink:

Eli, neboj, vaše píďalka za tu dobu vyroste a bude všechno o.k. :wink:
4. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
chersi: To vypadá dobře!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
anoli: To věřím, že se manželovi fotečka musela líbit..Vždyť je to krásná píďalka!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A té naší píďalce snad do příští KO snad povyroste všechno co má!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Jo snad se čárka vybarví, pak budu spokojená
Kdyžby se vybarvila - tak bude ještě záležet na manželovi,jestli je plodnej :sweat_smile:
4. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
chersi a vypadal test alespoň tak jak ho má v albu Anoli?
4. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
jj myslím si že ano - jako ten co je nahoře
4. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,to je mazec kolik mám dneska práce,ale drží mě nad vodou,že už je páteček :wink: ...tak hlásím,že ovu testík včera jen se slaboulinkou čárečkou:frowning2:....
4. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak mě napadlo,myslíte,že to je fakt ovlivněné tím kolik přes den pijete?
4. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ewul, u mě to ovlivné bylo hodně, já jssem fakt tak tři hodiny nemohla pít... bylo to drsný, ale přežila jsem... kolik jsi toho vypila? A co muž byl znásilněn?

chersi, tak vydíš, že se zabarvuje... :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
"vidíš" omlouvám se... :pensive:
netuším ewul - já piju v práci normálně tedy 1 kafe ráno když přijdu, pak tak půl litru vody. Včera jsem nepila nic od půl 5 a test jsem dělala v půl 7
zuzi v poho, já taky občas píšu jako když drží prase kost :grinning:
4. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Nooo,já jsem přiletěla domů a volala známa,že potřebuje někam odvést,tak jsem letěla...večer jsme si s manžou dali vínko,měla jsem cca 1dcl a bylo mi zle jak bych vypila 5 litrů:frowning2:...takže prd...

já jsem včera pila celkem dost,přes den asi 2 litry,pak doma kávu a nějakou minerálku asi 0,3 litru...takže dneska zkusím nepít alespoň 2 hodiny a pak testnu.
4. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem včera absolvovala tu návštěvu u dr. Cestou tam mě zastihla šílená vichřice, metr přede mě spadnul květináč, všude lítaly větve a deštníky. No děs, a to to přišlo asi během pěti vteřin. :confounded: Takže k doktorovi jsem přišla celá mokrá, rozcuchaná a s bordelem ve vlasech. Žůžo!!!
A navíc až tam jsem se dozvěděla, že ve čtvrte zrovna ten doktor, za kterým jsem šla, neordinuje a je tam nějaký jiný, tak mě přijal a sestra mi říkala, že je pak jen na mě, ke kterému z nich budu chodit, když se rozhodnu k tomu druhému, tak ať pak chodím k tomu druhému.
Udělala se mnou registraci, ptala se co jsem brala a jak dlouho, kdy byla poslední MS, no tak jsem nahlásila ten srpen a jsem fakt idiot, protože mi nedošlo, že mám nahlásit, že došla v úterý. No tak jsem to nahlásila až doktorovi a ten, že prohlídku tedy uděláme až příště. Ale nepůsobil na mě nějak zvlášť příjemně, těším se docela na toho druhého, protože kamarádka si ho nemůže vynachválit a jsou na něj skvělé recenze i na netu. Nebyl nepříjemný nebo tak něco, ale když jsem mu všechno vylíčila, tak mi řekl, že po devíti letech je naprosto normální, že tělu chvíli trvá než se srovná, a vlastně mi naznačil, že on by se mnou stejně nic nedělal. A ještě pár měsíců počkal. Takže uvidím až mi skončí MS a pak tam půjdu k tomu druhému na prohlídku a zůstanu u něj.
Ale měli moc hezkou ordinaci, všude umělecké fotky miminek a těhulek, nebo chlapů s miminkama. Fakt hezký. Přede mnou furt chodily těhulky s fotečkama. Tak jsem si tolik přála si už nést fotečku taky....:pensive:
4. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
No to tě asi nepotěšilo vid ladenko - tak počkej tedy na toho druhého, když na něj jsou dobré iozvi - to bude asi nejlepší
4. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Je fakt, že když teď MS normálně chodí, tak je možné, pravděpodobné, že bude chodit i ovulka. A že nejprve bude chtít vědět, zda chodí nebo ne. No uvidíme až po vyšetření u toho druhého.
4. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.