• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
To je pravda, ladenko , mě chodí MS sama i po vysazení Antikoncepce ale ovulaci nevím zda i ta se dostavovala, tak pouze tento měsíc chci zkusit ty testy abych věděla jestli vůbec je. k Dr. planuju jít v listopadu - protože to bude půl roku od vysazení HA
4. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky,
v práci pořád nestíhám, je mi blbě - v žaludku pocit jak kdybych tam měla kamení a pak se tam těžko vejde něco jinýho a to jsem si ráno připravila ke snídani šunkové rolky, stěží jsem do sebe nasoukala 1 :unamused:

ladenka - tak třeba ten druhý dr. bude lepší
4. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
copa: Tak Tobě je aspoň špatně!! Mně zatím vůbec...
4. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
eliško - já být tebou tak jsem ráda že každé ráno netrpím, každá z nás je jiná
4. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Ladi, uvidíš na toho druhého doktora... já chodila dřív k jiné Dr. a to bylo hrozný, při představě, že nemůžu otěhotnět, tak snad nemám ani děti. Teď mám doktora a je to fakt úžasnej a charsmatickej chlap, vidět ho manžel tak snad ani žárlí... :sweat_smile:

Copi, já ráno vstala a říkala, že je mi dneska nějak dobře, tak jsem se oblíkla a šla, že pojedu k ségře na snídani, no a pak to přišlo, takže jsem hodila kabelku ze schodů a letěla se vyzvracet... já se vyzvracím, než abych trpěla a pak si třeba pozvracela auto... :sweat_smile: ale normálně jsem snědla ke snídani chleba, za hodinu jsem měla opět hlad, tak jsem si dala jablko a teď už tu hodinu trpím hladem...
4. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Eli to že ti není zle neznamená, že je něco špatně.. Já mám kolem sebe 3 kamarádky a 2 z nich za celé těhotenství nezvracely ani 1x. Ta třetí furt. No a jedna z nich dokonce říkala, že je jí líp než když těhotná nebyla - takže to je fakt u každého jinak.. :wink:
4. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Jo uvidíme u toho druhého dr. U toho mi právě taky kamarádka říkala, že je mladej a fakt hezkej. :grinning: Tak jsem zvědavá. :wink: Hlavně tam mají ultrazvuk, což ten můj současný neměl, tak alespoň mrkne, jestli mi dorůstá sliznice, ale nejspíš už jo, protože tahle MS je dost silná, ale zase mě skoro vůbec nebolí břicho. Pak poreferuju. :wink:
4. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Jaspi, co vůbec MS, dorazila, už jsi 29 DC... ???!!
4. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak už jsem zase zpátky. Musela jsem letět do školy, aby mi zapsala tu poslední známku z makra, co mi chyběla, do indexu, abych mohla taky vůbec v úterý k zápisu, že? :grinning: Si připadám, jak prvňáček... :grinning:

Eli, nic si z toho nedělej, protože mně taky nic není!!! Kromě toho, že mě občas trošku pobolívá bříško ani nevím, že jsem těhotná.
4. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
anoli: jj, :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak hlavně, že to máš to je důležitý!! Mooc Ti to přeju!! Je to super :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Eli - buď ráda, že je ti dobře :wink:
všude píšou, že když je těhuli blbě, tak to značí OK, u mě se to říct nedá, když do sebe cpu ty umělý hormony, tak kdo ví, jak by mi bylo bez nich

Zuzi - já ještě vůbec nezvracela, ale ani hlad nemám a nic moc do sebe nedostanu, dole mám už skoro 2kg, já mám pocit jakoby těžkého žaludku, občas i megakamen na plicích, který mi brání se pořádně nadechnout

ale za 2 týdny jsem už 13tt, což už je prý 4.měsíc, tudíž konec 1.trimestru a slibuju si od toho, že mi bude líp :sunglasses:
4. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
copa: já jsem právě všude četla, když je těhuli zle, že je to dobré znamení!! Al ejak je vidět u anoli, tak jsme vyjímky.. :sweat_smile: Aspoň u sebe zatím doufám a věřím!!
Holky já se tak těším n fotečku, že to neni snad ani možný!!
4. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Zuzi zatím nedorazila.. ale po pravdě ji čekám každou chviličku - pořád lítám na WC jak magor :grinning: Ale mám klasické MS bolesti a všecko kolem toho, takže myslím, že se jen malinko zdržela tím Pregnylem.. Kdyby nepřišla, tak bych asi o víkendu zkusila test, ale zatím nechci plašit - necítím se těhotně, spíš na tu MS..
4. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Eli, já myslím, že je víc holek, kterým nic není. :wink: A co ty víš? Třeba nám ještě blbě bude. :grinning: Tak si to teď musíme pořádně užívat, že nám skoro nic není.

jaspi, co ty víš? Třeba jsi těhu a zjistíš to za pár dní... :dizzy_face: Moc bych ti to přála. :wink:
4. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
jaspi, no přesně, vždyť ani jedna z nás neměla dlouhý výčet těhu příznaků... a takový krásný pozitivní ovu test, jako jsi měla... to by mohlo vyjít!!! :dizzy_face:

dnes je teda super počasí na spaní a já musím trčet v práci... :angry:n v šest jdu s kamarádkou na "vínko" tak už se těším...

jo, jinak muž zatím žije... :grinning: prý včera měl dvě piva za 14,--, hlavně, že sebou táhnul asi 15.000,-- a kartu.. :sweat_smile: sem mu říkala, že tam nic nemají a nic si tam nekoupí a pivo za 7,-- je docela mazec... :grinning:
4. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
No tak to mazec je zuzi :grinning:

Zachvilku už tu budete všechny holky těhulky, mám z vás radost
4. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Chersi - správně se to píše - všechny budeME těhulky :wink:
Zuzi jenže já fakt cítím břicho a všechno přesně jak když má MS dorazit.. Mám ho i nafouklé. Mě to mohly posunout i ty hormony..
4. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
já měla taky nafouklý břicho, to jsme jeli z golfu a já musela mít rozepnutý kalhoty... :sweat_smile:

chersi, přesně jak říká Jaspi.... BUDEME... Ty budeš alespoň třikrát víc nabytá vědomosmi o těhu, my nevěděly nic!
4. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
jaspi, já taky měla příznaky jako kdybych měla dostat ms - nafouklý břicho, trošku mě pobolívalo a podívej se, jak to dopadlo! :grinning: :wink:
4. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Cher - já zatím taky jen brouzdám po diskusích a čekám.. Někomu to trvá měsíc jinému rok.. tak si jen vystát tu řadu, než se dostane i na nás :wink:
4. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
to víte že se na Vás dostane... :dizzy_face: až ten mimís bude chtít k vám, tak si cestu určitě najde...

chersi, vždyť to říkala i ta kartářka... :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Zuzi já si to taky tak říkám - můj prcek si prostě ještě chce chviličku hrát na obláčku nebo na hvězdičce a až bude chtít, tak přijde..
4. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
kartářka předpovídá na rok zuzi , ale já zůstávám optimistou :grinning:

je fakt, že budu znát více podrobností :grinning:
4. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
však jo chersi, když se to příští rok narodí, tak by to bylo super, ne? Pak písni co ty testy... někde se u sousedů napoj na net a dej vědět... :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Cher nebo nám je nafoť :wink:
4. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak hlásím, že mám zase hlad... :angry: :angry: :angry:
4. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
A já hlásím, že mám břicho jak balon - myslím, že do večera bude záhada rozluštěna.. :unamused:
4. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
já ho mám taky jak balón... :grinning: :grinning: :grinning:

mám na sobě tričko NIKE o velikosti 46!!!!! a je mi akorát... stále pevně věřím, nike jen neumí číslovat nebo se tam ty čínský devčice spletly v číslování... :grinning:
4. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Zuzi určitě se spletly a mělo to být 36 :wink:
4. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak já tedy hlásím, že už jsem konečně po obědě :grinning:

Já vám to vyfotím a dám to sem v pondělí ráno ju?
4. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.