• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
to já mám normálně 40 velikost, ale teď když mám asi tak 110 přes prsa, bych to viděla na 42-44, ale nožky mám stále jako laňka... :grinning:
4. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Já si kupuji velikost 44
4. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
dnes to teda vůbec neutíká... po práci jedu na stavbu, kde mám připomenout řemeslníkům, že mají cosi zabetónovat :sweat_smile: (přesně nevím co, tak to bude zajímavý) a pak přijde ségra a bude si měřit kuchyni, protože si bude kupovat náš byt, a chce si udělat nová dvířka do kuchyně... budeme jí tam nechávat všechen nábytek, tak chce aby měla alespoň něco jiného naž tam máme my teď... hlavně, jí hrozně baví něco stěhovat a vymýšlet a něco vytvářet, což mě teda vůbec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: my se budeme stěhovat jen s postelí a sedačkou... :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zuzi, tak to budeš mít o zábavu postaráno, viď? :grinning: Hele, oni to stejně udělají špatně. :wink: :grinning:

Holky, já si asi budu muset koupit větší kalhoty, protože jsem měla všechny dost na fest, ale teď je to teda ještě horší. Asi jak je to břicho nafouklý... už se těším domů, až ty kalhoty sundám. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
já už mám těhu kalhoty, takový ty s tím spacákem, jak říká švára, ale ten mám přeložený na půl... ještě mi nevadí jedny co má, do zbytku se jaksi nevlezu... :unamused: nebo vlezu, ale řízek by byl asi udušenej... a taky se těším domů, jak je sundám...

mám výhodu, že před svatbou jsem hodně zhubla a oblečení jsem si inteligentně schovala, takže ho o víkendu zase vytáhnu... :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holčiny loučím se papa v pondělí ráno - dám sem ty fotečky :grinning:
4. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
holky tak // nejsou, ale MS taky ne..Ach jo :frowning2:
5. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak MS už jo -aspoň něco teda..
5. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
jaspi, je škoda, že nemáš //, ale zase na druhou stranu aspoň víš, že tvoje tělíčko funguje... ovulka byla, ms dorazila, takže se můžete snažit dál. :wink: Příště se to určitě podaří! :dizzy_face:

Holky, tak jak mi bylo do pátka dobře, tak teď mi začíná být docela blbě. Ještě jsem teda nezvracela, ale bojím se, že i to přijde... Už od včerejška od odpoledne mi je fakt zle... tak jako od žaludku, ale na zvracení mně to zatím nenutí... tak polehávám, sem tam něco udělám... nó, jako neumím si představit, že bych měla sedět v práci, aby mě bylo takhle divně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak hezký víkend všem! :wink: :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Čauky holky,
zdravím z postele, páč moje zhnilost dneska nemá obdoby... :sweat_smile:

Jaspi, jak píše anoli, je škoda, že jsi nenašla dvě čárky, ale alespoň víš, že máš konečně po tak dlouhé době ovulaci... víš co, někde jsem četla, že šance na oplodnění při ovulaci je 40%, což se mi zdá jaksi málo, když můžeš otěhotnět pouze při ní... :angry: Takže hlavu vzůru do dalšího snažení.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anoli, mě je tak nějak pořád divně a do práce chodím, ale připadám si jak žrout, páč furt něco jím, ale to je proto, že je mi pak dobře... tak si odpočiň a naber síly... já už neuklízela doma tak 14 dní... jaksi projdu z ložnice do koupelny, nebo jedu pryč a nějak to neřeším, ale zíta to asi budu muset zvládnout...

Já dneska byla ráno na stavbě zkontrolovat řemeslníky jestli tam vůbec jsou a naštěstí byli. Včerejší faux pas s betonen jsem vyřešila tím, že jsem přišla a říkám, ty Jirko, už "to" máte zabetónovaný? a dívala jsem se prostě někam a on ukázal na schodiště a říká, jo právě se to betónuje... :grinning:

no jinak, ten Jirka, je můj bývalý přítel, řekla bych opravdu ta velká láska, která se potká jenou za život, ale díky mě, jsme se rozešli.. ani nevím proč... :unamused: no a oni v listopadu budou mít holččku... a tak jsem se ho ptala, jestli už mají kočárek, tak že ne, ale že chtějí Maxi Cosi Mura 4 a že to se vším všudy přijde na 35.000,-- no jsem myslela, že omdlím... no ale postýlku, tu mají za 600 z Ikei... chápete to? Asi s tím děckem budou celý den venku... protože jinak úvahu o tak drahým kočárku nechápu! Vždyť to děcko pořád spí! Já si koupím ojetej a prdím na to... stejně to dítě je v tom chvíli a ty ženský se ty kočárky fakt starají, páč to chtějí dál prodat... a nedám za kočár 20.000,-- to si radši koupím něco jiného...

Včera jsem si koupila první čepičku pro mimíse... takovou leteckou.. až přijede muž z Rumunska, tak ji vyfotím a taky se pokusím dát do alba kočárek který chci.. ale v jiné barvě....

Sákriš, jsem se trochu rozepsala, no nic, mám opět hlad, tak jdu zjistit stav lednice... papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoj holky,
vyjimečně nakukuju i o víkendu, ale v druhé diskuzi mě čekaly špatné zprávy... :cry:

Zuzi - já jsem dneska celkem OK co se jídla týče, udělala jsme si kupu chlebíčků a postupně je likviduju :grinning:
s těma řemeslníkama jsi to vyřešila moc chytře :wink:
já bych taky chtěla kočárek z druhé ruky, ale bohužel manžel o tom nechce ani slyšet :frowning2: ale dneska jsem se v obchodě přesvědčila, že nemá tucha, co kolik stojí :unamused: naše vanová baterie totiž stála 6tis a on prý myslel, že tak 600Kč :unamused: :sunglasses:
no mám ještě půl roku na to ho přesvědčit
taky mi dost kecal i do jiných věcí, kde bych to zrovna nepředpokládala a nakonec povolil, tak snad to dopadne i s kočárkem, už jsem mu i nějaké ukazovala v časopisech, říkal, že výběr nechá na mě, ale prostě musí být fungl nový, že ho pak taky prodáme a ta investice se vrátí :rolling_eyes: ale co vidím tady na barazu, tak cena jde třeba o polovinu níž, takže mi to jako výhodná investice vůbec nepřijde
5. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Čauky Copi,
četla jsem .... :pensive:

co se týče kočárků, tak ten co chci by se vším, tedy hluboký, sporťák, autosedačka a takový ty nesmysly, by stál 25.000,-- (kamarádce ho teď v květnu koupila mamka, jako že pro vnouče...) no a třeba na MMB se dá roční kočárek sehnat za 8000,-- mě to teda jako výhodná investice nepřijde. Ségra ho má taky z druhé ruky a stál 6500,--, po roce ježdění si jen koupila novou budku, protože byla vybledlá, ale kočár je furt jako novej a to už je po 2. dítěti. Můj muž je naštěstí rozumný, investuje peníze do věcí, který jsou důležitý, ale kočár, který budu mít na chvíli jsou fakt vyhozený prachy... ten co mám v albu paní prodává i se sporťákem za 8000,-- a je skoro nový, ještě má rok záruku...

úplně si mě s těma chlebíčkama navnadila.... asi zítra zkopíruju tvůj nápad... mě se totiž nechce furt něco vymýšlet, co budu jíst...

baterii do vany máme taky za desítku... a taky si muž mylel, že vše bude stát do dvaceti tisíc, no a nakonec to stálo sedmdesát... :sweat_smile: no ale bude to tam celý život...

já přijela z stavby, úplně naštvaná a zítra si toho pacholka podám, páč slíbil, že to dnes bude hotový a vy... na to, tak doufám, že to dodělá zítra ráno, jsem byl fakt vytočená, a nechápu, když něko slíbí, že tam bude a dodělá to, tak proč to nesplní... no comment... doufám, že už nic stavět nebudem....

Tak přeji krásnou noc...
5. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Zuzi - jo s řemeslníkama je bohužel potíž :unamused:

s těma kočárkama - já koukala po Casualplay nebo po Mutsy, nové stojí taky kolem 25tis, tady na bazaru teď nabízí Casual za 8tis, to ztrácí na hodnotě rychleji než auta :sweat_smile:
a když jsem manželovi řekla, že oblečky taky nakoupíme po bazarech, tak se cítil strašně dotčený, že "jeho" první dítě nebude mít nic nového... :rolling_eyes:
musím ho nechat chvíli v klidu, třeba se mu to v hlavě rozleží :wink:

tak hezkou noc a zítra dobré pořízení na stavbě :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Krásné nedělné ránko, už jsem klasicky vzhůru, takže sem dávám alespoň tabulku pro dnešní den... :dizzy_face:

copa: // 25.7. -10tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 8tt+6d
anoli: // 14.8. - 7tt+5d
eliska_v: // 18.8. - 4tt - 5tt ???
chersi: 18DC
jaspina: 2DC
ewulin:16DC
ladenka: 6DC
smudlinka10: 3DC
6. zář 2009 v 06:55  • Odpověz
Ahojky holky,

Zuzi ten kočár je fakt bombastickej! :dizzy_face: Moc se mi líbí! Našla jsem si ho na sbazar a paní je dokonce kousíček od nás! Škoda, že už nejsem aspoň v 5. měsíci, protože jinak bych ho snad brala. :grinning: Fakt je dost dobrej, pěkně velkej a vypadá jako novej.

copa, moc mě mrzí, co se stalo ve vedlejší diskuzi... :pensive:

Holky, já jsem chtěla kupovat všechno nový, ale když jsem zabrousila na sbazar a pak ještě na aukro, tak jsem zjistila, že je to asi fakt zbytečný. Dají se sehnat pěkný věci za nízkou cenu, tak proč kupovat na tu chvíli nový drahý věci? Myslím, že manžílek ze mě bude mít radost. :wink:

Jinak mi je pořád divně. Ještě jsem nezvracela, ale když jsem dneska ráno vstala, tak k tomu moc nechybělo. Už jsem si fakt myslela, že poletím... tak jsem zvědavá na další dny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se hezky a pěknou neděli všem! :dizzy_face: Zítra pa pa
6. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
kdybyste si chtěly něco uvařit nebo upéct... :dizzy_face:

http://www.apetitonline.cz/
6. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Krásný večer holky.
Tak podle toho co počítám tak bych podle ovulace měla být 4tt+5d :dizzy_face: Tak snad už bude na utz ve čtvrtek vidět víc a snad i vyrosteme.... :wink: Aspoň v to doufám!! :dizzy_face:

copa: // 25.7. -10tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 8tt+6d
anoli: // 14.8. - 7tt+5d
eliska_v: // 18.8. - 4tt+5d
chersi: 18DC
jaspina: 2DC
ewulin:16DC
ladenka: 6DC
smudlinka10: 3DC
6. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,

copa: // 25.7. -10tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 8tt+7d
anoli: // 14.8. - 7tt+6d
eliska_v: // 18.8. - 4tt+6d
chersi: 19DC
jaspina: 3DC
ewulin:17DC
ladenka: 7DC
smudlinka10: 4DC

Tak jsem vám testíky nafotila, ale blbka jedna jsem si vzala do práce jen foták ale zapoměla jsem na kablík, tak zítra vám je sem dám do alba.
7. zář 2009 v 06:50  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
7. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
No konečně, teď jsem 2x poslala dobré ráno a dala odeslat a místo toho, aby se můj příspěvek zobrazil, mi to skočilo na první stranu této diskuze a nic se neposlalo. Až na třetí pokus. Teď už to snad bude fungovat. :wink:
7. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Už to snad bude Ok Anoli - mě se to taky párkrát stalo
7. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno!!!Tak u mě ovu asi teprve bude...včera testovací čárka byla taková jak má Anoli v albíku tu spodní,a dneska mě bolí vaječníky...:slight_smile:
7. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
U mě proběhla asi v sobotu, to byla čárka nejsilnější, v neděli už byla slaboučká a vaječníky mě bolely cca 3 dny a taky záda je to možný? dne už jsem v pohodě
7. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
Dnes mi sem má dorazit šéf se synem a předělávat mi to tady, tak nevím jak moc budu moct být na PC..
7. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Krásné ránko,
tak doufám, že jste měly snažilkový víkend... když probíhla ovu... :dizzy_face:

Já se včera dokopala k tomu, abych doma uklidila a pak jsem padla za vlast, ve tři ráno přijel muž, který byl ovšem během minuty mrtvej a já hodinu hleděla do stropu... :angry: a teď tu padám na kompl...
7. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Snažení krom jednoho dne probíhalo , tak uvídíme jestli se tam ty mršky dostali a když nedostali- snad mi tělíčko funguje :sweat_smile:
Ted jeste jestli funguje manžel :grinning:
7. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Holky vybírám něco pro kamarádku jak se jí narodí miminko - chlapeček. Nemáte nějaké tipy? Ale né něco, co už bude mít.. Něco co buď využije nebo nějaký orig. nápad..
7. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
a za kolik peněz?
7. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Říkala jsem si tak do 1000,-
7. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
tak tohle se ségře fakt hooodně osvědčilo, ono je to sice na mléko, ale ségra do toho dávala jídlo které uvařila a pak to dala marzáku, nebo když někam jeli, tak to bylo super, protože v tom měla jídlo pro Laduš.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26069380&tab=1

určitě Avent má super věci...
7. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.