• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tak jsem "vynalezla" nový způsob oblékání, abych si zatím nemusela kupovat těhu kalhoty, když ještě nemám skoro žádné bříško... :grinning: A je to jednoduchý - koupila jsem si pytlík gumiček a všechny kalhoty teď zapínám tímto způsobem... :wink: :grinning: :sweat_smile:
7. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
anoli, tak chodila moje teta celé těhu, se zavařovací gumičkou.... :grinning:
7. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojky holky.
anoli: Ty jo, tak tohle mě fakt nenapadlo!!! :grinning: :grinning: :dizzy_face: Dobrý nápad!!
7. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky,
anoli - ty jsi vynalézavá :wink:

já do sebe dneska nedostala nic pořádného k jídlu, zatím jen jahodový zákys a pořád tu rozdýchávám pocity na zvracení... :pensive: při představě jakéhokoli jídla jsou ty pocity ještě horší :unamused:
7. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Tý jo, Zuzi, tak celý těhotenství si to neumím představit, ale teď mi to docela vyhovuje. Konečně se cítím dobře a břicho mě netáhne. :wink: Až budu mít pupík větší, tak si chci koupit těhu kalhoty - černý kalhoty a rifle.

Zuzi, tak to je dobrý, že se manžel vrátil a přežil, viď? :wink: :grinning:
7. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
copa: Tak to mě mrzí, že Ti je takhle zle :unamused: Ale snad bude brzy líp!! :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
copi, mě je taky dneska divně, říkala jsem kolegyním, že už mě nabí pořád něco jíst... protože když jím, tak je mi docel afine, ale zase na nic nemám chuť, jen na samý nezdravý věci... :unamused:

Anoli, mojí sestřenici bude 19, a v té době těhu kalhoty nebyly, tak si musela hold poradit.... jsme na to před týdnem vzpomínali, když jsem jí ukazovala svoje těhu kalhoty...
7. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Zuzi - já nemám momentálně chuť vůbec na nic, ani na nezdravý, ani na studený, ani na ovoce...

Utrogestan mám už jen do zítra, tak jsem zvědavá, jak mi bude ve středu bez něj
a někde jsem četla, že pocity slabosti a na omdlení můžou souviset s anémií a tudíž nedostatkem železa, tak si zkusím na večer brát ten Babyplan, tam železo je a třeba to trochu pomůže, já se ráno nemůžu vyhrabat z postele, protože mám pocit, že sebou hned seknu
7. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
copa, tak to je vopruz, když ti je takhle blbě, co? Já už si to umím trochu představit, protože o víkendu mi bylo taky divně... dnes to je zatím dobrý, tak jsem ráda. Já jsem zjistila, že když mi je blbě, tak musím něco sníst a je to hned lepší. Jenže to budu za chvíli vypadat jak sud! :angry:

Zuzi, tak to chápu. :wink: Já si zatím s gumičkou taky vystačím a až to s ní nepůjde, tak si koupím kalhoty. Ale chci, aby to na mě aspoň bylo trochu vidět, když půjdu do obchodu a ne teď, že vypadám jako netěhu. To by mi bylo trapný. :grinning:
7. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
copi, já když vsatnu, tak je to OK, ale za deset mnut už zvracím jak oteklá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vyzvacím se a je mi dobře.. ale teda chuť nemám vůbec na nic, jen fakt na věci jako Big Mac a spol...
7. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
anoli, já mám naštěstí špek, takže vypadám jako těhu... :grinning: večer zkusím vyfotit...
7. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Zuzi, to já mám špek taky, to se neboj. :wink: :grinning: Ale těhotně to nevypadá... zatím...

Tak je hodina před obědem a já už se cpu suchým rohlíkem. :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
já naštěstí jdu o půl na oběd, ale kroutím se tu už hodinu... a to už jsem snědla jakousi energetickou tyčinku, kráva jsem si z domu nevzala pomeranč, tak si pro něj pojedu, páč bych tady odpolko asi umřela...
7. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
holky, tak jsem do sebe přes odpor dostala plátek veky s šunkou a zatím OK, je mi líp, dokonce jsem dostala chuť na další, ale zatím nechám žaludek, aby se popasoval s tím prvním nákladem :sunglasses:

já mám taky špíček (ale ten tam byl už před těhu), ale zatím od začátku těhu hubnu, protože jím míň než předtím, ten špek teda nikam nezmizel, ale oblečení (resp. kaloty a kraťasy) mi nedělají žádný problém, na tom žádnou změnu nepozoruju, nic mě netlačí
7. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
kdepak vy jste všechny????
7. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jen předělávám tabulku... :dizzy_face: a začínám třetí měsíc!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

copa: // 25.7. -10tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 9tt+0d
anoli: // 14.8. - 7tt+6d
eliska_v: // 18.8. - 4tt+6d
chersi: 19DC
jaspina: 3DC
ewulin:17DC
ladenka: 7DC
smudlinka10: 4DC
7. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Zuzi - to to letí, co ? :dizzy_face:

já už jsem po obědě, houbové rizito se mi nejdřív moc nezdálo, ale docela mi to sedlo :wink:
v práci řešíme samé prušvihy, takže o zábavu na celé odpoledne postaráno :unamused:
7. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
já měla bramborový knedlíky se zelím a pečené kuře, pan manžel byl u našich taky na obídku a po pěti dnech na leču a špekáčcích to donej padalo jak vojáci do krytu... :grinning: já si koupila kukuřický křupky s ovocnou příhutí a normálně bych je snědla všechny, ale nechám Ladě... a už mám v sobě taky pomeranč... takže já dnes jedu...

no jinak dnes prý pan manžel přijde v pět domů... :astonished: :astonished: :astonished: jsem myslela, že omdlím... asi má černé svědomí, nicméně přijel s tím, že další výprava bude do Maroka...

Včera jsem sjela řemeslníka, že když se domluvíme, že to bude v sobotu hotové, tak to tak taky bude... na moji otázku, proč? Tak řekl, že si myslel, že na to nepřijdu... :angry: :angry: :angry: ale už to má hotový... všechny úkoly jsem zvládla...
7. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
jé, vepřo-knedlo-zelo máme doma od mamky a už se nemůžu dočkat večeře :dizzy_face: já už spořádala zásoby jídla na celý den (i když dnešní zásoby byly jen 3 plátky veky se šunkou a jahodový zákys) a teď budu do 18h trpět hlady... nesnáším rána, miluju odpoledne - to už mám chuť k jídlu a je mi celkově OK :dizzy_face:

Zuzi - samé pozitivní zprávy - řemeslníci mají hotovo, manžel přijde brzy domů :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
už je doma... konečně... dnes budeme spolu vybírat podlahu a barvu na jednu zeď... jsem zvědavá, jak to dopadne.. já taky miluju odpoledne, hlavně večer, to spořádám co vidím...
7. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak jenom oznamuji jsem propuštěna z té revize. A musím se hlídat protože mi hcg jde dolů pomalu, tak při obtížích musím zpátky. Ach jo
7. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
dablikolik:k tomu není co napsat-drž se,bude líp,MUSÍ :pensive:
7. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
kásné ránko, zase nikdo nikde...

copa: // 25.7. -10tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 9tt+1d
anoli: // 14.8. - 8tt+0d
eliska_v: // 18.8. - 5tt+0d
chersi: 20DC
jaspina: 4DC
ewulin:18DC
ladenka: 8DC
smudlinka10: 5DC
8. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ránk všem - dneska sem dám fotky ovi testíků.

dablí - drž se
8. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko!
Včera mi tu celý den strašil šéf se synem, tak jsem nemohla ani nakouknout a doma mi nejede net. Musíme volat servisáka. A s tím autem to vypadá, že budem mít Xsaru - tu dlouhou ze Švýcarska. Kamarádčin manžel je automechanik a jim ji dotáhl taky. Mají ji v plné palbě a je fakt super. Vím, že se Citroeny někdy kazí, ale věřím tomu, že když ji koupil i pro ně.. Nevím, nechala jsem to na něm a říkal, že servis je v dnešní době už stejný a že třeba Fabku by za stejné prachy koupil o dost starší. Tak už jsem zvědavá, až mi pošlou fotku. On tam často koupí třeba lehce ťuklé - snadno to opraví a vyjde to levněj.
Jo a tuším Copa psala, že jí není dobře. Chci ti jen napsat, že po vysazení Utroše ti může být o dost líp. Já teda nevím, jestli ho polykáš nebo zavádíš, ale při polykání mi po něm fakt nebývá dobře. Je tam i zákaz řízení atd..
8. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko,dneska zkusím dát do albíka taky fotky ovu testíku:slight_smile:
8. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky,
jaspi - jj, já mám od dr. předepsaný Utroš, dala mi ho, když jsem u ní byla s tím krvácením, takže jsem musela polykat - při krvácení/špinění se nesmí zavádět, teď ho ráno a v noci zavádím a v práci polykám, zbývají mi poslední 2 tabletky, tak doufám, že zítra bude líp :sunglasses:
i když mě je dneska celkem OK, mám vsugerováno, že mi pomohl ten Babyplan :wink:

dabli - přeji hodně sil
8. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
chersi, já myslím že 17 DC byl nejsilnější, viď?

ewul, taky přihoď testíky... :dizzy_face:

jaspi, známí mají taky xsaru a jsou s ní moc spokojení, ale myslímm že záleží na všech možných okolnostech. Manžel má octávii combi, novou a týden na to, co mu ji přivezli, tak měnil převodovku, a pak co měsíc další oprava... nazvali jsme to "páteční auto" protože ho chlapi vyráběli určitě v pátek a už se těšili domů a odbyli to... takže auto za 700.000,-- a takhle to dopadlo, letos si chce koupit nový auto, páč s ní pořád něco je. :angry:

Jaspi a co ta kuchyň?

Copi, já jsem sice ráno zvracela, ale ke snídani jsem snědla celou housku, což je pořádná snídaně za 2 měsíce... ale už mám zase hlad....
8. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
jojo ten 17 DC byl nejsilnější - taky se mi to zdálo :grinning:
8. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Zuzi s tou kuchyní nespěcháme. Rozhodli jsme se zbourat tu jednu zeď, takže to bude za dýl. No ale od toho kluka to nechci. Kontaktovali jsme 2 jiné, tak uvidíme.
8. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.