• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já těm ovu testům moc nerozumím, já myslela, že podle nich se pozná blížící se ovulka, že se to teda pozná dopředu :fearful: a ono se to pozná taky až zpětně? až podle toho, kdy byla nejsilnější čárka?
8. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
tak album je tam,ale kvalita fotky je špatná:frowning2:...manžel to neuměl nafotit lépe,zkusím to ještě odpoledne z domu:slight_smile:
8. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
ewul, ten horní máme asi tak stejný, já ho měla 17 DC - ty jo my jsme opravdu tak nastejno.

Jinak holky ted jsem se opravdu zasmála od srdce a jeste me to drzí :grinning:
1)svagrová všude vykládá, že se FANDA(jako můj manžel )snaží o miminko - jenom on -
to mě teda štve, že to všude vykládá a hlavně uhodim na snažícího se manžela, kde se prokec

2) prý drahá švagrová našla na internetu evakuační plán (myšlení ovulační plán) - to mě opravdu rozesmálo, a prý když to říkala vypadala při tom velice vážně
8. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
copi, když je nejsilnější, tak během 12-48 hodin dojde k ovulaci... takže já ji měla nejsilnější v pátek i v sobotu, ale dle všeho jsem otěhotněla až v neděli, což by tak vycházelo i podle těch testů, páč to už byla čárka slabší...
8. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
zuzi, já myslela že 2 dny před ovu a jeden den po ovu - ale jestli je to tak jak ty říkáš, tak jsme to zase projeli, protoze uz 2 dny nesnazilkujem a u nás byl 17 DC sobota
8. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
je blbá... :grinning: :grinning: :grinning:

ewul, náhodou, to jde docela dobře vidět... :dizzy_face: tak doufám, že už jste holky těhu.... :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Cher:mám tu testovací čárku silnější než tu kontrolní,ale bohužel to nějak špatně manžílek nafotil,já to zase nafotím a dám to tam :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
chersi, my sexovali v úterý a pak až v pátek, co byl pozitiv ovu test. Takže si nemyslím, že by holky vydržely do soboty nebo do neděle. No ale vzhledem k tomu, že jsem měla pozitivní ovu test i sobotu, úplně stejně, jako v pátek, tak ovu musela proběhnout až po tom...
ale všude je psáno, že po pozitivním testu je nejvyšší šance na otěhotnění od 12 do 48 hodin... my to sychrovali všechny tři dny...
8. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
:grinning:...chi tak my to raději jistíme každý den(večer)...tak snad se zadaří:slight_smile:
8. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
já vám dala do alba zase fotku toho mého "samce" jak se teď často nazývá... :grinning:

ewul, to musí vyjít, a když už nic, tak budeš vědět, že ovu probíhá... :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
No to my se snažili denně před tím a završili to tou sobou od té doby ne, manžílek včera přijel až v 9 a pěkne stahanej.

No to se uvídí jak to všechno dopadne, každopádně čárka byla, takže bych jako žena měla fungovat.Za což jsem ráda
8. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Jasně,taky jsme si včera s manžou řekli,že by byl vlastně zázrak kdyby se to teď povedlo,že je to první měsíc kdy se opravdu snažíme.... :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Zuzi - manžel je závodník? že má popsané auto :fearful:

ewul - proč by se nemohlo povést hned první měsíc? :wink:

chersi - na švagrovou kašli...
8. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
No jo ráda bych, ale já ji stejně jednou chutnu asi pod krkem - už mě štve.

zuzi taky jsem koukala že tam má rally jména - já dělám na rally pořadatele - auta to je má vášeň
8. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
copi, ne to byl na těch offroadech v Rumunsku a oni jim i popsali auta... no jak malí kluci... :sweat_smile:
kromě toho, že uval kolo u toho jeepu a málem sjez z jakýho kopca dolů, tak přežil a utratil jen 350,--Kč, což je na něj fakt výkon.

ewul, nám se to taky podažilo při prvním snažení, myslím, tím opravdovské snažení... :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
chersi: Ty se se svojí švagrovou taky moc nenudíš viď??!! :angry: já mám doma něco podobého :rolling_eyes: :angry:
8. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
To nenudim no, my se spolu nekamarádíme, ona jen pomlouvá, ale vždy se to dozvim - to je na tom to nejblbějším.

Tak jsme říkala s manželem s kým o to ditě snaží - tak mi řekl že asi s komodou v ložnici :grinning:
8. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
chersi: tak to máme fakt stejné!! Já jí přímo nesnáším!! Pomlouvá nás s manželem všude kudy chodí..Prostě pecka!! Ale taky se to k nám vždy dostane! :grinning: :grinning: :rolling_eyes:

Teda to má manžel dobrý, že se snaží s komodou!! :grinning:
8. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Chersi:grinning:...koukám,že kromě toho,že máme podobný cyklus,tak máme i podobnou švagrovou...někdy jí mám chuť od plic říct co si o ní myslím,ale krotím se :unamused:
8. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
já mám šváry v pohodě, já je totiž nevidím :grinning:, a kromě toho, že od nich k narozeninám dostávám čaj a hrnek, který k tomu byl zdarma, mi v celku nevadí... já furt vymýšlím, co by se jim hodilo a oni ani Martinovi nadají nic pořádného, ale tím nemyslím drahý dárek, ale třeba brácha fotí, tak kdyby udělal naši svatební fotku a nechal ji zarámovat do velkého formátu, tak bych se vůbvec nezlobila, jde jen o to nad tím přemýšlet...
Teď měla švagrová narozeniny, já jí koupila jakýsi skleněný tác za 700,--, fakt krásnej, my jsme jim volali, že dojedem k rodičům, ať tam přijdou (bydlí vedle) a oni ani nedošli.. tak jsme tam nechali dárek a jeli domů. Pak jsem prohlásila, že dárky asi zrušíme a bude... a k vánocům jsme dostali sadu - tác a v tom dvě prostírání ze špejlí a k tomu byly dvě bílé misky... no luxusní... šlo to do koše... nesnáším totiž vietnamský věci... :angry:
8. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Asi tak holky - já ji naštěští moc nevidím, tak je to dobrý, a když máme náhodou přijet s manžou domů a ona je tam s Eliškou, tak hrozně chvátají domů. Ani vlastní strejda ai nemůže malou vidět a pomuckat se s ní.
8. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Jo tak vy to máte opačně než já...to já bych zase nejela tam kde by byl švagr se švagrovou...já jenom o nich slyším,tak je mi zle... :angry: ...naposledy jsem se vytočila když jsem zjistila,že švagr o nás po rodině roztrubuje,že neplatíme nájem...no to mě nasral tam,že jsem mu chtěla jít rozbít úsměv...ale nějak jsem to ještě udýchala-mě je totiž vlastně jedno co si o nás manželova rodina myslí,a moje rodiče jsme připravili na to co by se mohli doslechnout,ti se tomu zasmáli...kdyby si ten vůl vymyslel cokoliv jiného,ale takovou kravárnu,že neplatíme nájem-zrovna na tohle já jsem tak pečlivá...no magoři!
8. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Jojo holky nemáme to s příbuzenstvem jednoduchý :pensive:
8. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Víš mě spíš zaráží,že moje strana rodiny se k nám dokáže chovat slušně,jen ta jeho dělá pořád problémy...tohle není normální!!! :confounded:
8. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
No mě zase každý říká, že se švagrovou nikdy nevyšla žádná z manželových románků, tak kde bude asi chyba???
8. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
No určitě v tobě,jak jinak... :confounded: ...je to v nich,jsem o tom přesvědčená!
8. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak jsem se vrátila s první hodiny Pilatesu. Třepu se jak drahý pes, ale jsem ráda, že jsem se překonala!
Vidím, že tady se řeší švagrové... No já mám 2, jedna je v poho, ale ta druhá... :angry: Škoda o ní vůbec mluvit. Je závistivá a nikomu nic nepřeje. Když máme něco nového, tak to zkritizuje, nebo řekne že jí to přijde zbytečné - že je to drahé..atd. A k bráchovi se chová jak semetrika.. No ona vlastně semetrika je. Nadává mu před celou rodinou... Děs!
8. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
jojo jak říkám není to jednoduché a copak jste měli dnes o obídku, já jen rychlovku polívku z pytlíku a 2 rohlíky,
8. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
rohlík a tavený sýr :grinning: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
já měla rajskou, knedlík a sekanou v kapustovým listu s pečenými rajčaty, tatínek se zase vytáhnul... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.