• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jupí,10 minut a svištím domů :slight_smile: :wink:
8. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ty jo ty se máš - já se tu budu zas do pul 5 nudit - to už dělám od včera :frowning2:
8. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Dala jsem do alba 3 věci, nad kterýma přemýšlím pro tu kamarádku. Mrkněte a poraďte :slight_smile: Jo a nějak se mi doblblo album.. :angry:
8. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Jaspi:tak já jsem pro to světlo,je fakt super...ségře se taky moc líbí:slight_smile:...jooo a hlásím kávu už z domu :grinning: ...lidi jsou tak zlomyslní :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ať vám to v práci utíká a pa zítra holky!!!
8. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Čauky holky, hlásím se z domu, páč v práci se mnou jaksi kůň nechtěl spolupracovat. :angry:

Jaspi, z praxe si myslím, že nejpraktičtější bude asi povlečení, toho není nikdy dost a kdyby jsi sehnala nějaké s krtkem, tak za rok ti to dítě bude líbat ruce... co vím, tak pro všechny děti je krtek dětský bůh... to světlo je krásné, ale já osobně bych dítě nezvykala na jakékoliv světlo při spaní, protože světlo je rušivým elementem a myslím, že dítě se musí naučit kdy je tma a kdy je světlo....ale je to jen můj názor. :wink:

Já právě spořádala dvě topinky s česnekem (pan manžel asi nebude nadšený) a jsem vyvalená na sofě...

Ovšem přijdu domů (bydlíme v bytovce) a jsou tam borci a malují chodbu... :astonished: říkám sousedce, to mi nikdo neřekl... a ona, mě taky ne... :astonished: no naštěstí si to ti kluci po sobě uklízí, jinak bych měla super večer.... už abychom bydleli v domečku...

Ewul, co ty fotečky? jaspi, má testíky úplně dokonalé... mě mrzí, že jsem ty voje "výherní" vyhodila, jsem si je mohla dát do alba.... :angry:

no nic, krásný zbytek dne, i když si to přečtete asi ráno, tak ať se vám krásně pracuje... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak já jsem to světlo brala jako,že když se mimčo v noci vzbudí a ty ho potřebuješ vzít z postýlky,tak právě,že ono moc nesvítí:slight_smile:

ty fotky jsou prostě pořád ve stejné kvalitě:frowning2:..je fotím už po 20x a pořád je to blbé :angry:
8. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
To je pravda evi, opravdu záleží, jak se komu co líbí, ale je fakt krásné... :dizzy_face:

hele teď jsem si všimla, že máš v tabulce ewa? To jako se tak fakt jmnuješ?
To mi připomíná, že zítra musímdát Laděnku do tabulky... :dizzy_face:
8. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Ewi nezáleží na fotce, ale na konečném výsledku :wink: Třeba máte u foťáku horší rozlišení a nezaostříš to..
8. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dobré ránko,tak jsem to včera nafotila,dala do počítače a chtěla vložit sem....všechno bylo relativně ok...pak jsem se lekla zvonku a opřela se o klávesnici a nevím jak,povedlo se mi to vymazat...takže jsem se vztekla a musela se jít uklidnit :angry: no moje nervy!

JJ,Zuzi,já jsem opravdu Ewa:slight_smile:

No a k tomu světlu co má Jaspi v albíku,já se do něho tak zamilovala,že tohle si určitě jednou pořídím...Jaspi písni kde se to dá koupit,ať si tu stránku uložím do oblíbených :wink:
9. zář 2009 v 06:54  • Odpověz
Krásné ráno. To světlo se líbí spoustě lidí - už se mě jich víc ptalo, kde se dá pořídit :slight_smile:
Našla jsem ho na www.babylife.cz
Je to tam tuším v hračkách Simba Toys.. Všecky ty věci jsou od nich.
Ewi, to jméno je polské že?
9. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoooj Jaspi,jj to jméno je polské,mám totiž polskou národnost:slight_smile:...jdu kouknout na ty stránky:slight_smile:
9. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Krásné ránko dámy...

copa: // 25.7. -10tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 9tt+2d
anoli: // 14.8. - 8tt+1d
eliska_v: // 18.8. - 5tt+1d
chersi: 21DC
jaspina: 5DC
ewulin:19DC
ladenka: 9DC
smudlinka10: 6DC

Tak to je mazec Ewi, jeslti ty náhodou nejsi Farmá... :grinning: a umíš polsky? Ses tam narodila?

jinak dámy, sem se včera odhodlala a vyfotila svůj břuch... tak se nelekněte... ráno je břicho menší než večer, ale i tak to vypadá, že jsou tam snad tři mimina... :grinning:
9. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak včera řekl manžel svému bratrovi, aby si uklidnil manželku, to bude zase keců :rolling_eyes:

Jaspi, tu zavinovacku do vajíčka jsme ted kamaradce taky chtela kupovat, ale když jsem se o to m bavila s jejím přitelem, tak měl pravdu že je to možná tedka na září ješte zbytecny a pak v prosinci a lednu už by to nebylo.

Ale to světlo je skvělé, moc se mi líbí.
9. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
tak foto je tam... :sweat_smile:
9. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
teda zuzi vy rostete jako o závod :grinning:
9. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
no, ještě mě uklidňuje, že fotky prý zvětšujou... :grinning:

kde je vůbec anoli? :confused:
9. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Byla tady vůbec včera?
cher, ale jí se to narodí právě začátkem prosince - vybírám s předstihem :grinning:
9. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
No tak to je super, to je pak akorát. Já jsme si taky vždy plánovala dítě na zimu, a toto chtěla koupit, no to se mi asi nepodari, i když možná jo
9. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Narodila jsem se tady,mám české občanství,nikdo z rodiny se nenarodil v Polsku,chodila jsem na polskou ZŠ,takže polsky umím perfektně:grinning:

Nemá nějakou zkoušku nebo nejeli někam?
Mě tak po tom včerejším Pilatessu všecko bolí :rolling_eyes: Myslela jsem, že to odnesou hlavně nohy, ale mě nejvíc bolí záda. Ta cvičitelka říkala, že mám nejvíc zatuhlé záda a taky pánev. Fakt to dnes teda cítím
chersi, ty jsi chtěla dítě na zimu??? Proč? Byla bys celý dny zavřená doma, protože s mimčem jít ven ve velké zimě nemůžeš a prý v zimě bývá nejvíc případů laktační psychózy... Mě to bylo jedno, ale víc jsem chtěla jarňátko, a to se povedlo, sice beran..ale co už... :dizzy_face:
9. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
A co ladenka???té je kde konec?
9. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
tak to já jsem si vždycky říkala,že bych chtěla malého blížence po mně:grinning:
9. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
ewi, právě ségra řešila, jestli ještě počká měsíc nebo ne... když by nepočkala, tak by se narodilo v červnu, a když jo, tak v červenci... můj návrh byl ten, ať počká, že si to dítě bude moct udělat becku na svoje narozeniny... což my na jaře nemohli, páč byla kosa.... Tak prý ještě počká...
9. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
tak to je ten správný důvod:grinning:...já se letos na svoje narozeniny rochnila v bazénku u ségry :wink: ...a to mám narozeniny 10 června:slight_smile:
9. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
No já jsem taky v zimě a zimu miluju a právě u nás v rodine a u manžela taky jsou právě v dubnu
9. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak to mi jsme u nás všichni listopad - prosinec. Spousta stelců :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
No u nás samí Berani -já kozoroh takže všichni tvrdohlavý palice :grinning:
9. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
my jsme teda mixlí, máme od kažždéhoměsíce jeden kousek, jen v srpnu nikdo není... :sweat_smile: dle mého je nejlepší býk...
9. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
jojo jednoho býka jsem vlastnila 2,5 roku, to jsou milovníci :grinning:
9. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.