• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
blíženec :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
A štír :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
já myslím, že největší sexuální bohové jsou štíři, to je můj otec, sestra taky jednoho vlastžnila a já taky... bylo to luxusní... :grinning:
9. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
V tomto ohledu asi hlasuju pro býky :wink:
9. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
No štír byl taky dobrej, řekla bych nejlepší(v tomto ohledu) jinak doma mám berana a to je takový nijaký(nechci si stěžovat ale poslední dobobou ho s sexíku spíš přemlouvám) Kolíkrát mi blesklo jestli nemá jinou ale pak mi došlo že by to nestíhal
9. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
manžel je štír...a bývalý byl býk...hlasuju pro štíry:grinning: :wink:
9. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
muž je vodnář..., ale asi měl být štír, nebo co... :grinning: teda alespoň ze začátku... :grinning: pak už myslím, že je to jedno, co je chlap za znamení... už se mu pak prostě nechce.. vášeň a zamilovanost jsou prostě pryč..
9. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky holky.

Musím říct, že štíři jsou doopravdy sexuální maniaci!! Bývalý byl štír a to bylo něco!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale teď si taky nestěžuju!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak holky zítra touhle dobou budu mít po kontrole!! Já se tak bojím, aby miminko bylo v pořádku!! :sweat_smile: to je teď moje všechno!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
bude Eli, uvidíš! V kolik jdeš?
9. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Zítra v 9:15 hod, takže zítra už budu vědět jak na tom jsme!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Víš Zuzi, já se těším, ale ten vnitřní strach!! :sweat_smile:

zuzi, můžu Tě poprosit o upravení v tabulce... písnu Ti to do IP, ju??!! :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Zítra tabulku opravím, dnes mám moc práce... tak vydržte... :dizzy_face:

Já měla taky strach, ale nejvíc večer, když už jsem seděla v čekárně, tak se mě zhostil jakýsi zvláštní klid, nevím čím to bylo, vůbec jsem nebyla nervózní... prostě co se stát, se stane a hotovo.. :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Holky kouká některá z vás na ordinaci v růžovce?
9. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Zuzi: To je právě ono...celou dobu jsem se držela a doufala, že je všechno ok!! :dizzy_face: :dizzy_face: A teď najednou jakoby jsem měla strach, ale určitě bude všechno tak jak má!! Prostě musí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
V pohodě, já vydržím... :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky, nemějte strach, jsem v pořádku, jen nemám moc chuť sem přispívat - starosti ... v práci to stojí za hovno, tak čekám co bude... můj kolega, kterej mě bral do práce autem k 30.9. dohodou končí a ostatní budou asi následovat, tak přemýšlím, jaká varianta pro mě bude nejlepší... :unamused: Kdybyste se v tom někdo vyznal, tak mi dejte vědět, ráda bych se s někým poradila.

Zuzi, já mám doma taky vodnáře. :wink: A neměnila bych... :dizzy_face: No a buď beran nebo bejček se nám asi narodí... :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Včera jsme měli výročí 8tt, všimli jste si? :wink: :grinning:
9. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
anoli: Tak to mě mrzí s tou prací!! :confounded: Bohužel nevím co Ti poradit!! :unamused: Ale drž se holka!! Hlavně se moc nenervuj!! Ať je malé v klídku!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
No alnoli u vás to vypadá s firmou asi špatně - ale u tebe je ta možnost jít marodit a nebo se nechat vyhodit firmou a v tom případě budeš mít asi právo na odstupné, dohoda nic neřeší
9. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
to víš, že jsem si všimla!!!!! a za týden to bude větší výročí, to už budeš ve třetím měsíci... :grinning:

anoli, na dubnovkách to probíraly holky, spíš jestli njít na neschopenku, co když má PP na dobu určitou atakový, já se v tom vůbec nevyznám, ale tam ti třeba holky poradí... je to na prd... a už ví že jsi těhu? Co myslíš, že by řekli?
9. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky,
tak my máme sice méně zakázek, ale zatím nějak fungujeme
anoli - v tom, co je pro tebe lepší, pokud to s tvojí firmou půjde do kopru, se bohužel vůbec nevyznám :frowning2:

eli - já jdu k dr. zítra v 14h a pak to snad s fotkou v ruce oznámíme budoucím prarodičům :wink:

chersi - na Růžovku já koukám, dá se přitom skvěle vypnout :sunglasses: ale včera ta holka... díky bohu, že jsem měla štěstí na skvělé rodiče
9. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
copa: Takže zítra jdeš taky?? Tak držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: Budeme na sebe myslet na vzájem.... Hlavně ať my máme srdíčko!! :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Chersi:já koukám taky:slight_smile:

Anoli:já myslím,že tobě teď vlastně moc možností nezbývá...co vím,tak už neplatí to,že když jsi na PN tak tě zaměstnavatel nemůže vyhodit...takže kdyby tě propustili tak se ti bude nemocenská stejně počítat z platu...teda asi :sweat_smile:
9. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
copi, to jste borci, že jste to tak dlouho vydželi, já naše vidím každý den i dvakrát, takže já bych to určitě neutajila. :dizzy_face:

Já růžovku nesleduju... :unamused:

copi, už je ti líp... mě začíná být tak jako před těhu..., ale včera jsem se naprala těch topinek a bylo mi po nich pěkně zle, chíli to vypadalo, že je vyhodím zpět, ale dala jsem si rennie, pak půl hoďky bya nepoužitelná a pak už to bylo OK...

Já si dne vzala kalhoty, které jsou mi přes břicho malé, ale mám je rozwpnutý, no a pojedu se domů převlíct, páč v nich asi umřu, obzvlášť když jsem tu do šesti.. :angry:
9. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Eli, neboj, snažím se být v klidu, protože mimi je pro mě teď to nejdůležitější. Pořád k němu mluvím, hladím si bříško a říkám mu, že ho už teď s tatínkem moc milujeme a ať se na mě nezlobí, když mám někdy trošku na chvíli chmurnou náladu. :wink: :grinning:

chersi, právě, že mám možnost jít na nemocenskou už teď, jenže nevím, jak by to pak bylo, pokud majitel pošle firmu do insolvence... což se může během mé nepřítomnosti stát... a já pak nedostanu odstupný, nic... Pak je další možnost, že si mě pozve a bude chtít podepsat dohodu, že k 30.9. skončím a dostanu odstupný, jenže tím pádem ztratím zaměstnavatele a po jednom dítěti si nebudu moct pořídit druhý, protože bych byla automaticky zařazena do skupiny na 4 roky s dávkou 3500 Kč, což je hodně málo, takže je to pro mě nepřijatelný - musela bych jít tedy na chvíli někam do práce... a pak je 3. možnost, jenže všechno je to neověřené, tudíž nevím, zda je to možné či nikoliv a to ta varianta, že zaměstnavateli, až si mě zavolá, neřeknu, že jsem těhu, podepísu k 30.9. dohodu a dostanu odstupný... a pak do 7 dnů od toho data ukončení PP si zařídím u Dr. nemocenskou a půjdu na ní. Prý je nějaká ochranná lhůta 7 dnů, po tuto dobu patříš jakoby ještě ke starému zaměstnavateli a bude vyměřena nemocenská z platu, který jsem pobírala... = tato 3. varianta by byla nejlepší, ale nevím přesně jestli to takhle půjde udělat. Kolegyňka, která se v tom trochu líp vyzná a zajímá se o to, protože chce taky otěhotnět, tak mi tvrdí, že to takhle udělat jde, akorát by mi pak zavolala na sociálku a zjistila co a jak. Sice bych i u této varianty ztratila zaměstnavatele, ale aspoň bych dostala odstupný, kdežto, když půjdu teď na nemocenskou, tak zaměstnavatel může krachnout a já nedostanu nic a zaměstnavatele ztratím stejně... takže asi tak no... je to fakt složitý...

Zuzi, asi do dubnovek mrknu, přečtu si, co tam psali a zkusím se jich zeptat... zaměstnavatel neví, že jsem těhu, 2 kolegyně to vědí, takže to vědí asi i ostatní, ale ta kolegyňka mi říká, že je to jedno, že je to jenom a jenom moje věc, jestli to řeknu nebo ne.

Zuzi, už aby byl příští týden! :grinning: :wink: Jdu se podívat na tvůj pupík... já jsem zatím odvahu nenašla vyfotit se, ale třeba to ještě přijde... :wink:
9. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
anoli, když podepíše dohodu tak nedostaneš odstupný - podle mě tedy, jedině op domluvě se zaměstnavatelem
9. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
No právě, že ten kolega se s ním domluvil, že dohodu podepíše a dohodli se na odstupným...
9. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Zuzi - mě je dneska OK, ráno jsme se vážila, půl kg mám zpátky nahoře, včera večer jsem si u rodičů s chutí dala langoše, mňam :dizzy_face: taky byly s česnekem a manžel si dal taky, takže nám to bylo jedno :sunglasses:
do oblečení se zatím pořád vejdu, jen jsem začala pokukovat po těhu plavkách, měla bych se začít víc hýbat a plavání je podle mě pohodová aktivita v těhu, snad jsou bazény po hygienické stránce OK...

eli - jasně, budeme si držet navzájem palce :wink:
9. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
já začnu chodit plavat ke strejdovi, má bazén s mořskou vodou, a nebude v něm tolik bakterií jako na veřejném. Jen se donutit... asi vezmu zítra Ladu a vyrazíme..
9. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
copa, langoše jsem měla v neděli a byly výborný!!! :dizzy_face:

Taky chci začít chodit plavat, ale bojím se právě těch bakterií... manžel takhle před dvěma lety chytil chlamydie... :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
já taky slyšela historku jak paní potratila poté co se koupala na veřejném kouplišti... prý chytla nějaké bakterie... :rolling_eyes:

Moje mamka má recept na výborné langoše z Karlových Varů a dáváme si je s česnekem, zeleninovým salátem, sýrem, kečupem a domácí tatarkou... vynikající... bože ty bych si fááákt dala.... dnes máme smaženýho hermouše..
9. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
holky, vy mě s tím bazénem děsíte... :frowning2:

langoš se zeleninový salátem jsem ještě nezkoušela, zní to zajímavě :wink: u nás vede klasika česnek, kečup, sýr
a dneska máme smažené žampiony
9. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.