• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi:posláno:slight_smile:
10. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
No tam my pro změnu spolu od soboty nic nemáme, včera jsme se kvůli tomu chytli - hádáme se skoro každý den a vyustilo to v to, že jsem mu řekla že má někdeněkoho jinýho, když o mě nemá zájem, urazil se ( čemuž se nedivim)
10. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
No krásna, vypadáš jako jedna moje spolužačka, fakt!!!! Mazec!
Šaty byly krásný a ta kytka taky... :dizzy_face: jak já říkám, jeden den, kdy jsem byla krásná... :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Špatný den,chersi?Říkali jsi,že chodí z práce utahaný,tak třeba je to tím...
10. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Ewi krásnááá! :dizzy_face: A čb fotky super..
Cher - i muži mají své dny.. :wink:
10. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Zuzi:děkuju:slight_smile:....jo,ten den jsem se cítila fakt dobře...když jsem vylezla z pokoje(manželovi před tím nabídli 3 jiné nevěsty),tak jen řekl,to je ono...a zaleskly se mu slzy v očích...jo jo,to byl fajn den,až na některý lidi... :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Jeee,jaspi,tak taky děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...no a čekám,že na mailu mám taky nějakou vaší fotečku,že???teda já vím Jaspi,že nemáš po svatbě,ale nějakou kde tě jde vidět pořádně,ta v albíku je taková z dálky:slight_smile:...tak honeeeem:grinning:
10. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
chersi, to už to snažení pak ani nebaví, tak se na to vyprdni, a je... ono, chlapi si na určitý věci musí přijít sami, obzvlášť když mají teorii "jedna kapka, a jsi taťa" a ono to tak vůbc nefunguje... :astonished: :angry: Až ten mimís bude mít přijít tak přijde...

Já v sobotu potkala, tu svoji kartářku a říkala, tak co Zuzanko, kdy budete mít vy malou Ladušku, Jí říkám, že už snad nějakou nosím.. přesně tak tak jste řekla, tak se stalo... ona se začervenala a říkala, že ví že to tak mělo být.. tedy až tak pozdě po svatbě, což jsem před rokem byla překně naštvaná, že otěhotním až za rok...
10. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Já to nedělám už kvůli snažení ale chybí mi to no :sweat_smile: Ted užsnažení nemá smysl, je asi po ovu.

Prostě to nechápu - dnes bude mít tichou domácnost :unamused:
10. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Chersi:tak my to máme opačně,manžel by chtěl pořád...a já prostě někdy jenom nemám chuť...a taky se na mě kvůli tomu jednou urazil,ale to si naběhl,protože jsem mu na to řekla,že jestli mě nedokáže tolerovat a taky to,že prostě na povel nebudu dělat co on zrovna chce,tak že má smůlu...a on pochopil!
10. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Ewi, tak jsem ti to poslala i já... :dizzy_face:
10. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
U nás je to taky tak, že ta co dělá ciráty jsem spíš já..
Ewi tak jsem ti nějakou fotku poslala - ale je loňská - letos už jsou mi ty kalhoty malé.. :grinning:
10. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Holky, psala mi eliska_v, tak jejich mimís má 7 mm a tluče mu srdíčko a je v 7 tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,Eli gratuluju ještě touto cestou!!!!!
10. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak to je super... :dizzy_face:
10. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Zuzi,měla jsi podobný střih šatů jako já...a kytička je moc hezká...a teda manžel tam má úžasnou kravatu:slight_smile:
Jaspi:máš IP :wink:
10. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Zuzi:ale ty šaty máš peckovní,skoro stejně hezké jako já :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
No nic,ukončuju monolog,jdu na kávu,za půl hoďky jsem zpátky:slight_smile:
10. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Kde jste všechny? :confused:
10. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
tady, čeká, jestli všechny pijete kafíčko, nebo sem taky něco písnete... :grinning: já kafe teď nepiju, tak čumím jen do monitoru... :grinning:
10. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky,

Zuzi, ardi mi odsouhlasila to, co jsem jí napsala, že navrhuje moje kolegyně + mi napsala nějaké připomínky a rady. Je to šikulka. Obdivuju všechny, kteří se v této problematice vyznají a vůbec v zákonech atd. :wink:

Jinak moc moc gratuluju Elišce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to super!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ewul, já chci taky fotku :grinning:

chersi, ty jsi ďáblík! :grinning: To já jsem spíš ta, která to moc nepotřebuje, takže manžela chápu... a po tom našem maratonu kolem ovu to byl teda pro mě děs běs! Už jsem si říkala, ať to skončí a konečně se vyspím! :grinning:
10. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
já taky čekala až dopijete kafíčka a čajíčky :grinning:

jo jo dábel to já jsem - ale až poslední 2 měsíce :grinning:
10. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
a tys mu nevyhrožovala, že si najdeš milence??? To já dělala pravidelně, teda teď ne... ale před dvěma měsíci to měl na talíři každý den... :grinning:

Anoli, tak vidíš, máš to vyřešený... to je dobře... a myslíš, že fakt přijdeš o práci? :frowning2:
10. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Jsem poslala Ewuli fotku a ona někam odpadla - snad né úplně a zas přijde :grinning:
10. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile: jak sa mate cooooo mate milencov????
10. zář 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kočky.

Tak jsme v 7tt+3d a měříme 7,5 mm a tluče nám krásně srdíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Víc šťastná být snad ani nemůžu!! :dizzy_face:

Pan Dr. si nás pozval ještě jednou na kontrolu příští čtvrtek a pak budeme mít kontroly po 3 týdnech nebo 4 týdnech.... :wink:
10. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Čauky Nath, to víš, že máme a na každým prstě čtyři... :grinning: :grinning: :grinning:

Eli, gratujuju... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Zuzi: Moooc děkuju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Já mám Zuzi na každém prstě 5 :grinning: ,tak mi neubírej:grinning:
jaspi,ty seš trdlo:grinning:
10. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Mě začínáte s..t :grinning: :grinning: :grinning: ...jen co příjdu zpátky,tak tady nikde nikdo :grinning:
10. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
teď jsme zase odpadly my.... :grinning: :grinning: :grinning:

občas by to chtělo nějakého milence, alespoň jednoho... :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.