• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: Jo milence si asi najdu :pensive:

ewul nebuj jsme tady :grinning:

Eli - gratuluji
10. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Já kdybych si našla milence,tak jedině na to,že by semnou hrál kostky:grinning:...víc už bych nezvládla:slight_smile:
10. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Zuzi,změníš mi v tabulce jména případných potomků,sím?
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
copa: // 25.7. -10tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 9tt+3d
anoli: // 14.8. - 8tt+2d
eliska_v: // 18.8. - 7tt+3d
chersi: 22DC
jaspina: 6DC
ewulin: 20DC
ladenka: 10DC
smudlinka10: 7DC
10. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
to, víš že změním.... :wink:
10. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak já bych tam chtěla Liliana a Robin :wink: ,děkujiiiii:slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Změněno... :grinning: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
díky!!!vy tu jako zase nejste??? :confounded:
10. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
no jsem čekám na Vás...
už jste po obídku???? My měli zbytky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
A já dneska bez oběda:frowning2:
10. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ha ha...jdu za 15 minutek z práce,dneska jdu na nehty a nevím jaké si nechám udělat:slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
já jdu v pondělí, vždycky si říkám, že si musím namyslet jaké chci, a pak stejně prd... ale já nemám moc ráda extravaganci.. takže něco decentního...
10. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
10. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
:slight_smile:...já jsem si nechala minule nehty sundat a upravit jen moje a mám je celé červené a cítím se v tom moc dobře,ale dneska asi nějaké jemné:slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
já mám svoje, ale mám na tom gel... ty na nich nemáš gel? máš je jenom nalakovaný?
10. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mám tu šéfa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si naštěstí nehty dělám sama podle nálady. Dřívější výtvor je vidět i v albu jak držím test - ale je to mázlé. Někdy vám nějaké nafotím - je to z toho gelu za studena..
10. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
jojo, ty jsi ta šikovná, já si ani neostříhám nehtyna pravé ruce... :confused:
tak tu budu asi sama :rolling_eyes: , no nic, ve tři letím domů...
10. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska manžel odjížděl v 5 hod do práce a od té doby nemůžu usnout!! Takže super!! :sweat_smile:
Akorát mě začala bolet hlava!! No skvělý!! :angry:

Jinak dneska má manžílek narozky, takže se to povedlo mu dát mimíska k narozeninám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám obrovskou radost!! :dizzy_face:

Celý víkend jsou naplánované oslavy!! Takže bude veselo!! :grinning: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: Snad to ve zdraví přežijeme!! :dizzy_face:

Tak se holky mějte krásně... Já si jdu lehnout, teda jestli usnu a pak připravovat věci na oslavu! :dizzy_face:

papa kočky :wink:
11. zář 2009 v 06:46  • Odpověz
Krásné ráno všem - konečně pátééééék! :slight_smile:
11. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Krásné ráno, konečně je tu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

copa: // 25.7. -10tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 9tt+4d
anoli: // 14.8. - 8tt+3d
eliska_v: // 18.8. - 7tt+4d
chersi: 23DC
jaspina: 7DC
ewulin: 21DC
ladenka: 11DC
smudlinka10: 8DC
11. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko všem -

takže u nás to včera dospela tak že jsme se manžela zeptala jestli si je jistej ze chce být se mnou, pokrčil rameny, odstehovala jsem se do obyvaku - takze me z ty sedačky pěkně bolí záda.

Dneska určitě budou lítat smsky vzduchem
11. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Chersi - taky máte doma veselo :unamused: My včera zas řešili, že přítele tento měsíc šéf pěkně omr... na penězích a on není schopný se ohradit. U nás jsem prostě ten co se hádá a všechno zařizuje já.. A štve mě, když vidím, že si někdo nechá klidně srát na hlavu.
11. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobrý den:grinning:

Chersi,tak to mě mrzí,vždycky o to víc jak si vzpomenu jak takové neshody bolí!
jaspi:taky to máme doma tak,musím vyřizovat,zařizovat a pořád něco:frowning2:...ale já už jsem si vlastně zvykla:grinning:
11. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
chersi, to mě teda mrzí, jednou chce dítě a pak ani neví, jestli chce být s tebou??? :astonished: no já nevím, tak bych se odstěhovala do obýváku a dlouho se s ním nebavila...

Jaspi, někdo na to povahu nemá, to chápu... ale zase musí vědět, že potřebujete určutě každou korunu do domečku...
11. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Tak to já si tedy nemůžu stěžovat teda fakt na nic... muž je vyřizovací až moc... :grinning: je fakt schopnej, a když něco nevím já, tak mi poradí co s tím mám udělat a tak... no prostě dokonalej... :grinning: Jediný, co je negativní, tak je to, že chodí pozdě domů... ale teď toho má moc, tak ani neprotestuju. Zítra pořádá turnaj pro firmu v nohejbale a ve volejbale, tak jsem zvědavá, přijedou jeho kamarádi a budou u nás spát a my musíme spát v obýváku, páč já chodím v noci pořád čůrat a ráno zvracím, tak abych je neprobudila... :confounded: by mě asi neměli rádi.. :grinning:

Dneska máme na noc Ladu, tak se pojedem koupat, už se těším... :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky,
musím to u sebe opravit:
copa: // 25.7. -11tt+0d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 9tt+4d
anoli: // 14.8. - 8tt+3d
eliska_v: // 18.8. - 7tt+4d
chersi: 23DC
jaspina: 7DC
ewulin: 21DC
ladenka: 11DC
smudlinka10: 8DC

chersi - co se děje? doma krizovka?
11. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Já to taky nechápu, on mě prý miluje, ale zároveň neví so chce.
Bolí to moc - nejhorší je že nemám kam jít, i kdybch se nakrásně sebrala jela domů, práci mám tady . a dojíždět denně 70 km - nic moc
11. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Cher a to je jeho byt? Pamatuju si, že i přítel měl takové období, kdy nevěděl jestli se cítí na to, vzít si úvěr, rodina - prostě bych řekla, že se lekl odpovědnosti..
Jinak on zas je zlatý v tom, že klidně se snaží vydělat nějaké penízky navíc třeba přes víkend a krásně se stará o údržbu domečku a parádně navaří.. Když mi není dobře, tak se stará..To jako všechno jo, akorát mi prostě chybí to, že si nikdy nikde nedupne, neohradí se.. Mě vyhovuje, že jsem ve vztahu dominantnější, ale někdy chce člověk vidět, že ten druhý není úplné máslo..
11. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
chesri, já jsem takhle odešla, když jsme spolu byli tak dva roky, teď už sï nevzpomenu proč, ale řekla jsem mu ať si rozmyslí co chce, ale já odcházím... celej den ani nezavola prostě nic, a já jemu se taky neozvala a večer přišel s kytkou a moc se omlouval, ale té doby žádné jiné extémpóre nebylo.. a nemůžeš jít třeba ke kamrádce, víš jen any byl sám a ty taky... ono na chvíli být od sebe pryč je taky někdy k něčemu dobré...
11. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
jaspi, já viděla svého muže jednou v životě naštvaného v práci a teda stačilo mi to, úplně jsem se ho bála... znám ho jako mého mucína, ale takhle mě teda dostal... a od té doby vím, že z něj lidi ořezávátko rozhodně nedělají...
11. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.