• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jinak včera na kontrole všechno OK, máme průkazku - takže jsem už oficiálně těhotná a už neplatím 30Kč poplatek, dostali jsme Prenatal box, máme fotku, ale nic moc tam vidět není, mimčo se nechtělo moc hýbat a nebylo v nejlepší pozici... podle UTZ je dokonce ještě o den starší, takže 11tt+1/2d, termín porodu podle MS je 2.4.2010, podle UTZ 1.4.2010 :dizzy_face:
jsem poslaná na nějaké vyšetření kvůli cukrovce, kterou máme v rodině (to nalačno udělají odběr, pak se vypije "zátěž" - nějaká hnusná sladká voda a pak po hodině odběr a za hodinu další :stuck_out_tongue_closed_eyes: a během těch odběrů prý pořád nesmím pít ani jíst), půjdeme i na ten prvotrimestrální screening, sice se to budeme platit, ale ráda to zaplatím :slight_smile: a další kontrola u mé dr je 12.10. - to musím na lačno, udělají odběry, dostala jsem nějaké speciální zkumavky na moč...
a už to vědí budoucí prarodiče i budoucí prababička, všichni šťastní jako blešky :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
bydlíme u rodičů takže on by tam zůstal, jde o to ze nábytek jsme meli na pujcku, která už je splacená, auto splácím a už ho nemám, motorka je psaná na nej a uver na me - kdyz bych odesla odejdu s prázdnou a nemám kam.
Jednou užjsem takhle odjela domu na víkend a taky mu nepsala - vecer mi ubrecený volal at se vrátím.

Včera jsem v tom svém království přemýšlela že se ohlednu po podnájmu
11. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
chersi - a jakto, že se to takhle vyhrotilo?? :fearful: mi něco uniklo?
11. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
nene neuteklo ti nic - mě už to štve delší dobu, ale pořád jsem nic nedělal čekala jsme že se to zase vrátí zpět, ale poslední týden jsme bez sexu, povídání si, prostě nic. do práce z práce spát.

3 dny se sním snažím mluvit a nic se neděje a včera se situace vyhrotila jedním pokrčením ramen :frowning2:

Jinak gratujuji že mimiš už je na 100 % OK
11. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
chersi, to je přesně ono, co já říkám všem svým kamarádkám, a ony mě za to moc nemají rády...
třeba kamarádka má přítele, on má po matce byt., takže je jeho, teď ho opravovali a ona do ¨té oprav ychtěla dát 400.000,-- s tím, že si vezmě půjču!!! Jsem jí říkala ať není blbá, nikdy neví co se stane a pak zůstane na dlažbě a s úvěrem na krku. Šla bych do toho jedině, kdyby na ni přepsal alespoň třetinu bytu. Byla tenkrát strašně naštvaná a myslím, že jí to mrzelo, že jssem jí to řekla, asi si myslela, že tomu vztahu nevěřím, ale teď po delší době ví, že jsem měla pravdu. Úvěr si vzal jen přítel s tím, že ona šetří peníze bokem a až se vezmou tak ona za ty peníze koupí auto, který bude napsáno na ni a až budou mít děti, tak na ni přepíše půlku bytu...

Bývalý přítel zase donutil přítelkyni aby si vzala úvěr 500.000,-- ale barák je jen na něj, jsem mu řekla, že ta jeho slečna je hloupá, že já bych do toho teda rozhodně nešla s dluhem na krku a bez baráku...

Víš, já v tom pracuju, tak vím, co se děje po několika letech manželství... :pensive:
11. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
jojo tak u nás to nevypadá že bycom se rozváděli, je to asi bouřka, která se vyřeší a zase odejde , ale když nad tím člověk tak přemýšlí - udělal ajsem toho pro něj tolik a tohle je vděk?

No ono se to snad zas urovná.

Moc vám děkuji za vaši podporu, jsem ráda že vás mám
11. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
chersi - to mě mrzí :frowning2: na vztahu se musí pořád pracovat, ale to musí holt dělat oba...
11. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Chlapy jsou totiž mimozemšťani.. :wink:
11. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
jo a ženy jsou z venuše :grinning:
11. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
od toho tu jsme chersi... :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Copi, gratuluju ke kontrole, já jdu v úterý, a jsem fakt zvědavá... a jak ti je, už je to lepší?
11. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Zuzi - jj, lepší se to :slight_smile: ty pocity slabosti mizí a žaludek se taky umoudřuje
teď jsme si volala na ten screening, dr má dovolenou, mám volat v úterý, ale dělá se to jen do 13tt a tady u nás to dělá dr jen v pondělí, tzn. že nám zbývá jen pondělí 21.9. a pokud už má úplně plno, tak máme smůlu :cry:
11. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Tak to je dobře, já mám naštěstí něco jako tetu tam kde se dělá ten screening, takže snad budu mít protekci a ona mě tam nějak dostane.. jsem zvědavá!
To je ale mazec, že se to dělá jen v pondělí :astonished: , v Brně se to dělá každý den do večera... v podstatě ses tam měla objednat už při pozitivním testu, abys to stihla!
11. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Zuzi - no mazec to je, dělá to jedna dr v městečku o cca 10tis. obyvatelích, normálně má gynekologickou ordinaci a pondělky má vyhrazené vyloženě jen na ty screeningy, a v tak malém městě asi počítá s tím, že moc těhotných o to nebude mít zájem (navíc když se to platí), ale moje dr. mi včera říkala, že je o to velký zájem a už si objednává lidi i na neděli a že je strašně rychlá, když jí dám mail, tak do druhého dne mám v mailu výsledky :slight_smile: tak prostě do úterka budu doufat, že nás někam vmáčkne :sunglasses:
11. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
copi, tak v neděli po pohádce se vydáte a dlaší pohádku... :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Zuzi - jj :sunglasses: ta dr chce asi max. vycházet vstříc pacientkám, ale je mi jasné, že je to jen člověk a nemůže dělat nonstop... no v úterý budeme moudřejší
a pohádka to asi bude, trvá to min. hodinu, miminko prohlídne strašně podrobně :dizzy_face:
11. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás moc moc zdravím :dizzy_face:

chersi, to mě mrzí, že máte doma bouřkové období, ale věř, že to zase přejde a bude líp. Ale určitě neustupuj! Musí s tebou komunikovat a nejen krčit rameny! :rolling_eyes:

copa, moc moc gratuluju ke kontrole! :dizzy_face: :wink:

Já jsem dnes byla u mé praktické Dr., protože z té krve zjistila, že jsem se štítnou žlázou nějak na dolní hranici... tak mi to vysvětlila a dala nějaké prášky, po kterých by se mi ty hormony měly v těle zvýšit. Prý je to pro dobro miminka.
11. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holky,já dneska vůbec nestíhám číst...musím makat,jdu domů totiž 12:45:grinning: :sunglasses:
11. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj anoli,
mě z gyndy poslala k obvoďákovi a k zubaři, se zubařem nemám sebemenší problém ( i když jsem v poslední době zuby trochu flákala, protože se mi při čistění často zvedal žaludek :unamused: ) ale obvoďáka nesnáším, jednak dr na houby a navíc je tam vždycky předůchodcováno, ty si tam nechodí léčit bolístky, ale popovídat s dr :angry:
11. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
anoli, hlavně, že tiá na tu štítnou žlázu přišla teď, než až potom... nechci být drsná, ale bývají z toho mentálně postižené děti, předčasné porody a může to mít vliv i na laktační psychózu, proto já se na endokrinologii hnala tak brzo! Takže buď v klídku, když to má Dr. pod kontrolou!

Copi, mě ještě nikam neposla, se uvidí v úterý co řekne!
11. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Zuzi - já se zase divila, že odběry bude dělat až příště, tj. v 16tt, ale uklidňuju se tím, že nejsem její první těhotná a dr určitě ví, co dělá
k obvoďákovi mám jít co nejdříve, než prý začnou řádit chřipky :unamused:

holky, nešpinily jste někdy po prohlídce u dr? já do včerejší prohlídky OK, pak odpoledne slaboučké špinění a teď taky a své dr se nemůžu dovolat :frowning2:
11. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
copi, mě minule říkal, že je možné, že budu špinit, ať se nelekám, že je to důsledek té prohlídky... a nic, naštěstí...
11. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
copa, mně obvoďačka říkala, že mě gyndařka pošle taky na vyšetření nebo prohlídku k ní. :wink: No a k zubaři asi taky. Já to hlavně musím příště už nahlásit na rovnátkách, aby nebyl ňákej problém... ale snad ne.

Zuzi, nestraš mě. :pensive: Víš co, ona je moje obvodní taky endokrinoložka, tak proto na to přišla tak brzo. A jsem ráda. Aspoň vím, že pro to, aby bylo všechno o.k. děláme maximum. :wink:

copa, mě se to zatím nestalo, spíš jsem měla výtok na kalhotkách...

Holky, tak vám závidím, že můžete v klidu prožívat mimísky... já furt jen řeším, co se mnou bude, jak to vyřeším atd. Asi musím být trpělivá a ono se to ukáže časem, ale fakt mně takhle situace vadí. Prostě bych ráda věděla na čem jsem. Někdy nosím majiteli kafíčko, tak jsem rozhodnutá, že až mě zase třeba příští týden požádá, tak se ho slušně zeptám, jak to se mnou vidí dál, jestli si mám hledat jinou práci atd.
11. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Anoli, já tě nechci strašit, ale mě už na to upozorňovala endokinoložka ve 14 kdy jsem s ní měla problémy... , ale když se o chytne do 12 tt, tak je to v poho, jsem byla poučena.... :dizzy_face:

No a tak se ho zeptej, jak to vidí, co na tom je? Já teda nevím, jaké máte pracovní vztahy, ale já bych se své šéfové rozhodně zeptala, asi by mi nestálo za to, se stresovat.... a anoli myslíš, že tě někdo vezme do práce, jako těhotnou? Já myslím, že bys musela jít na neschopenku... :unamused:
11. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zuzi - tak jsi mě s tím špiněním trochu uklidnila, myslím, že to má souvislost s tou prohlídkou, jak mě prohlížela na koze...

anoli - to je blbý, když nevíš, na čem jsi :frowning2: zkus se majitele zeptat a uvidíš
11. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
mě taky prohlížel na koze... tak buď v klídku.... teda snaž se, mě by to taky trochu rozházelo, i když mi řekl, že se může stát...
11. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
copa v těhotenství je vevnitř všechno víc prokrvené, takže můžeš po prohlídce špinit. Hlavně pokud brala vzorky na cytologii. Ale kdyby se ti to nezdálo nebo špinění sílilo, tak jeď na pohotovost. Nemáš doma Ascorutin?
11. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
jaspi - jj, brala vzorky na cytologii, zatím je to fakt slaboučké, ten Ascorutin ještě doma mám, ten mi dala prvně na to krvácení a plno mi jich zbylo
11. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
no vidíš copi, tak první pomoc doma máš, ale uvidíš, že to bude v poho... musí... :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Zuzi, já mu to musím takhle říct, protože nechci říkat, že jsem těhotná, víš? :wink: Chtěla bych ukončit PP dohodou, pobrat odstupný a jít na neschopenku. Jenže musím být v ochranné lhůtě 180 dní, což znamená, že musím být ve 3. měsíci, což ještě nejsem, takže čas je... K 30.9. mě asi nevyhodí, protože tady není kolegyně a ještě týden nebude a těm dvěma, kteří půjdou teď ke konci měsíce už to řekl. Takže počítám s tím příštím, ale chtěla bych to vědět, abych se podle toho mohla zařídit. Neboj, jinou práci rozhodně hledat nebudu, půjdu na nemocenskou. Jinou možnost ani nemám. :pensive:
11. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.