• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi:hlasím tmavý ostín růžové,vlastně skoro fialová:slight_smile:
14. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
na mě byl ten film taky pozdě, v 22h už jsem spala a to jsem měla problém v 7h ráno vstávat :sunglasses:
já jdu na kontrolu až 12.října, ale doufám, že mezitím uvidím miminko ještě na tom prvotrimestrálním screeningu, volám tam zítra hned ráno, odufám, že se tam ještě vlezeme
14. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Jo a jinak tento měsíc z toho nic nebude...o víkendu jsem měla jasné příznaky PMS,byla jsem protivná,pak nepochopitelné stavy úzkosti...no a dneska mám břicho jak balón,ani mi nejde zatáhnou,tak sedím v práci a mám rozepnuté kalhoty:slight_smile:
14. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
U nás z toho asi taky nic nebude - ale zatím nic - jen je mi divný, ale jsem ráda, tento mesic poprvé mě nebolí prsa.
14. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Mě se ten film líbil hodně.. Taky už většinou v 10 tuhnu, ale tohle jsem hltala. Ten chlap byl hezký :grinning:
A s tím ježděním - prostě jsem se bála,tak jsem se do toho nehrnula.. Pro mě to je zatím spíš utrpení, ale doufám, že nepřestanu..
14. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
no, jo už se Vám to s chersi blíží...:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

protivná já jsem permanentně... :grinning: to by pro mě nebyl žádný signál... no ale v sobotu borci manželovi říkali, že ženská, je do třetího měsíce protivná, pak že už zase "normální"... jsem myslela, že je zabiju, blbečky.. :angry:
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Jéé, tak jsem to popletla, to se omlouvám, já myslela, že je ještě 7. den a až ten další se ty tt mění... tak nic no, už to vím. :grinning:

Já jsem šla spát kolem desátý, takže film jsem neviděla... já nevím, proč ty dobrý filmy musí dávat tak pozdě a od 20 hodin jsou kraviny! :rolling_eyes:

Zuzi, mně to taky přijde, že mám pořád takovej vnitřní strach, jestli je všechno o.k. Třeba od pátku mi bylo docela dobře, ani bříško mě nepobolívalo, uklízela jsem, měla jsem nějak víc elánu a tak jsem si říkala, že kdybych víc nejedla, tak si ani nepřipadám těhotná... :slight_smile: V kolik jdeš na kontrolu? Abych mohla držet pěstičky! :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
anoli: Zrovna o víkednu jak měl manžel narozeniny, tak mě bříško taky vůbec nebolelo...Až jsem si říkala, jestli je vše ok!! Ale zase si říkám, že kdyby se něco dělo, tak by to člověk aspoň trošku cítil!! teda nevím,ale myslím si to!!
Takže víkedn jsem si užívali nádherně! :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi: V kolik jdeš teda na kontrolu?? Abychom doopravdy drželi pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: Ale určitě bude vše ok!! :dizzy_face: Už budete veliký!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Anoli: Kdy jdeš na další kontrolu??
14. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
anoli, ráno v devět, asi si vezmu dovču a pak půjdu domů... já taky v sobotu měla elánu, prostě pohoda, ale včerejšek jsem celý proležela... :unamused:
Hlavně má člověk strach, když tady občas pročítá ty diskuse, co všechno se stalo... :frowning2: ale v sobotu jsem mluvla se strajdou, kterej je doktor a říkal, pokud je to dobrý, tak se to udrží, když ne, tak ať se to pozná hned a né až potom... moje teta porodila v šstým měsíci mrtvýho chlapečka, takže ví o čem mluví.... a říkal, hlavně pozitivně myslet... :dizzy_face: takže pozitivně myslím, a říkám si, že zítra bude vše jak má být a mimís se bude krásně vrtět... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Zuzi: Takže zítra držím palečky!!
Právě, když člověk pročítá co se komu stalo, tak má furt strach!! ALe jak si správně řekla, myslet pozitivně!! takže holky, všechno bude v pořádku!! Musíme věřit!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Anoli - protože tento by asi před 10tou neprošel kvůli obsahu :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Zuzi, no tak to na tebe budu v 9 hodin myslet! :dizzy_face: Určitě bude všechno o.k. :wink:

Eli, já mám v pátek první poradnu, tak se těším! :dizzy_face: Chci fotečku a vezmu si s sebou i brýle, abych na ten ultrazvuk i líp viděla. :grinning: A doufám, že mimísek vyrostl a že ten rozdíl poznám! :wink: :dizzy_face:

Jo jo, taky mám strach, když čtu různý diskuze nebo články...

jaspi, aha... bylo to jako hodně drsný, jo? :grinning: :grinning: No tak ho nemuseli dávat v neděli ve 22 hodin, ale třeba v pátek nebo v sobotu! To se může člověk aspoň druhej den vyspat! :wink:
14. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Anoli - tak trochu eroticky laděné.. Ale moc hezký film. Přišlo mi to tak dobře natočené - jak ze života ten začátek. Taková ta správná maminka, hospodyňka a náhodou se seznámila s 28letým francouzem - fakt krásným. A jak jí to nedalo, aby na něj nemyslela.. začali se scházet. No a jak se to všecko zamotalo..
14. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
anoli: Taky doufám, že naše zlatíčko povyrostlo!! Musí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Kde se mi zas touláte? Joo - doba oběda, tak to je mi jasné :wink:
14. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Aha jaspi, tak to mohlo být fakt pěkný! :wink:

Eli, snad jó! :dizzy_face: Manžel pojede v pátek se mnou, ale bude čekat v čekárně... tak budu mít s sebou oporu. :grinning:

Já jsem už po obědě. Měla jsem mletý řízek v těstíčku, brambor a rajčatovej salát. Docela to šlo... Co jste měli vy?
14. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Já tradičně svůj odpolední jogurt s musli :grinning:
14. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky dneska přišel modem k notasu, tak snad se do stredy pripojím i doma :grinning:
14. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
chersi, vidíš, tak už budeš moct surfovat z domu :wink:
14. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
áááá, tak to tu bude někdo brzo závyslej jako já!!!! :grinning:

Já měla pečené brambory s grilovanou zeleninou a kuřecím steakem, opět táta vařil... škoda, že takový chlapi už vymřeli, můj umí jen lečo... :angry:
14. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
já už závislák jsme zuzi, to je to nejhorsí :grinning:
14. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Zuzi, z toho si nic nedělej, můj umí jen čínu... :grinning:
14. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
no, ale teď když budeš moct toho noťase tahat všude, tak je to ještě horsí... mě se do té doby nechtělo sedět v pracovně, ovšem teď jsem vyvalená v posteli nebo na gauči, do toho telku a serfuju, jak oteklá... :sunglasses:

anoli, tak to ten nadřízený, už ses ho ptala?
14. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
anoli, jenže on už to lečo má zavařený ve sklenicích, jen to dá na pánev a dá do toho vejce... :angry:

Můj otec má tři sestry, nikdy ho nikdo nepustil k vaření, on byl totiž poslední a vytoužený chlapeček... a až sï vzal mamku, tak ta ho konečně poustila k vaření, takže se mu splnil sen... fakt vaří líp než mamka... nadšení pro vaření jsem zděldila po něm, ovšem mě to nebaví, uvařím vše, je to výborné, ale vytáčí mě, že je to za 5 min. snězený, takže teď jsem ve stádiu, že si kupuju kuchařky a sleduju pořady o vaření, toť vše... :sweat_smile: Včera jsem zrovna objevila kuchařku, Vaříme s Nigellou, nevím jestli jí znáte, ale to je dle mého kuchařka.. asi si zítra udělám radost... :grinning:
14. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky prosimtě - jak máme ten net doma na notasu, mě ted volal manza že to proste nenapojí, že nám poslali kabely a bypadá to že ho musíme napojit na fest jako pevnej PC- teda jetli to zkazili tak jim o omlatim o hlavu
14. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
chersi, no my máme doma rooter, tanm máme napíchlej na normální PC ale právě, že ten dává signál po celým bytě... jak je to s modemem fakt nevím, ale pokud doma nemáte net, tak si myslím, že to musí být nějaká krabice, která se připevní do noťase... fakt nevím... :unamused:
14. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
do alba jsem dala malého Štěpánka, jestli chcete mrknout
14. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Zuzi, aha :grinning: :grinning: :grinning: No jo, ale zas některý nezvládne ani to, že? :wink: Jinak šéf tady sice je, ale já jsem se rozhodla, že mám ještě čas... počkám do 30.9., pak už budu mít 100%-ní jistotu, že jsem ve 3. měsíci a že spadám do té ochranné lhůty a zeptám se ho tedy až za 14 dnů... mně o nic nejde, nějak to tady ještě chvíli vydržím. :wink:
No, mě vařit moc nebaví, ale vařím... ale myslím, že by mě vaření bavilo, kdyby po mě pak někdo umyl nádobí a uklidil kuchyň! :grinning:

chersi, já ti neporadím... :unamused:
14. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
chersi, ten je krásnej!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě takovej pomuchlanej... :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
mazel chersi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

anoli, my máme myčku, ale nádobí je permanentně naskládaný na kuchyňské lince... :angry: Takže na pěst, já to tam nechávám, ať si to chlapec uklidí, nebudu po něm uklízet, nejsem jeho matka... v pracovně má taky bordel, ale co už, je to jeho problém. V sobotu jsme uklízeli a pan manžel zvládl za dvě hodiny jen pracovnu, a to ještě dvě třetiny věcí přemístil do obýváku... :sweat_smile: No není lepší být s ženskou?
14. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.