• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, já se na ní už taky těším! Máme jí doma, ale zase musíme asi zavolat někoho, kdo nám ji zapojí... :unamused: Já úplně nesnáším, jak manžel furt všude nechává věci a já jen abych chodila a uklízela je po něm zase na místo. Pak se mě furt ptá, kde co je. V ložnici máme přes zimu proutěný křesílka, který jsou v létě na balkóně a co myslíš? Pořád jsou plný jeho hadrů! Prostě on si to nemůže, když se svlíkne, hodit hnedka buď do pračky nebo do skříně, ale musí se to válet po křeslech! Tohle fakt nesnáším, tak jednou za čas zavelím a řeknu mu, ať si to laskavě uklidí.
14. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Cher - na to musíš mít Wi-Fi ne? Jinak budeš na kabelu..
Zuzi - takový chlapi nevymřeli. Vím to. protože mám jednoho doma :slight_smile: Já přijdu domů a mám navařeno a naservírováno. Já vařím jen o víkendu a to on pořád obchází, co by vařil on. A stačí třeba večer jen říct, že mám chuť na palačinky a už se smaží :dizzy_face: Fakt umí všecko - i do čeho se já nepustím. Svíčkovou..kdysi mi dělala buchtičky se šodó, knedlo vepřo zelo.. fakt cokoli.
14. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
tak toho ti ne tiše, ale opravdu hlasitě závidím... :grinning: Já se musím spokojit s lečem.. :grinning:

anoli, u nás rozhodnutí s myčkou bylo následovné, na tady máš peníze, a zařiď si to, vyber, kup a zprovozni... muž je technickej antitalent, i když má vejšku stavárnu... já vybrala koupila, dovezli ji a zavolala si borca instalatéra, ať mi ji zprovozní... muž večer čuměl jako blázen jak jsem to zvládla... :grinning:
14. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
teda jaspi, takového manžela taky závidím...
můj zvládne čaj a z jídel míchaný vajíčka :grinning: a vlastně i opéct buřta na ohni a urgilovat maso venku na grilu :wink:
14. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
jaspi, tak to máš teda super! :dizzy_face: To bych si taky přála, aby mi manžílek takhle vyvařoval. :grinning: No jo, tak třeba v příštím životě... :grinning: Ne, ale jsem ráda, že si zas umí opravit auto a vůbec je celkově hodně manuálně zručnej, takže co se týče baráku a zahrady, musím ho móc pochválit, spoustu věcí si dělá sám. Třeba dlažbu v kuchyni a na chodbě si položil sám atd. :grinning: :wink: :dizzy_face:

Já musím dneska koupit něco pro tříměsíční miminko. Zítra jedeme k mé bývalé spolužačce na návštěvu, tak chci koupit dárek, ale nevím co...
14. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
no, nic dámy pro dnešek se loučím... letím za chvíli na nehty.

Takže zítra v devět ať se mi mnohonásobně škytá a držte palce, pak hned písnu... :wink:
14. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Zuzi budeš škytat a obraz na UTZ bude poletovat :grinning:
Copa - nejsme manželé, ale chodíme spolu už dlouhooo. Je fakt, že dřív jsem vůbec netušila co v něm je.. i co se týká manuálních prací, ale hlavně toho vaření. Mě to taky překvapilo :slight_smile:
14. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
tak zítra holky, papa
14. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
jaspi - to je jedno, jestli manžel nebo přítel, ale prostě máš doma poklad :wink:
vzhledem k tomu, že moje tchýně žádná extra kuchyřka není, tak nemůžu od manžela chtít zázraky, ale on je zase nenáročný, co se jídla týče, takže alespoň že tak :sunglasses:
14. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj tak jak se tu máte? Já se snažím jít dál a nemyslet co bylo, ale občas mě to dostane a nevím jak dál
14. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
dobré ráno, dnešní tabulka je snad takováto :grinning:

copa: // 25.7. -11tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 10tt+1d
anoli: // 14.8. - 9tt+0d
eliska_v: // 18.8. - 8tt+1d
chersi: 27DC
jaspina: 11DC
ewulin: 25DC
ladenka: 15DC
smudlinka10: 12DC
15. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
Zuzi, držím pěstíííííí!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dabli, musí to být pro tebe moc těžký, ale musíš se snažit hledět dopředu... a i když to teď nevidíš (a je to pochopitelné), tka si říkej, že všechno zlý je k něčemu dobrý... něco ti řeknu... moje kolegyňka čekala minulý rok touhle dobou miminko... celý 3 měsíce to tajila, aby něco nezakřikla a představ si, že ve 4. měsíci potratila... bylo to pro ni taky hodně těžký... ale pracovala dál. No a teď po roce to vypadá, že je znovu těhotná!!! Představ si, že tento měsíc ji majitel řekl, že končí a ona z toho byla špatná, když v tom na testu objevila //!!! Je moc šťastná a modlí se, aby to tentokrát vyšlo. A víš co? Já věřím, že jí to tentokrát skutečně dopadne až do konce. :wink: Taky si říkala před rokem, proč se to muselo stát? Jenže teď už je jí na její otázku zodpovězeno... :wink: Takže hlavu vzhůru a uvidíš, že časem se miminka určitě dočkáš. :wink: Moc ti držím pěsti! :dizzy_face:
15. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
Hezké ráno Anoli, jak ti je? :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno všem, už to píšu podruhé :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Cher a co doma, už je nebe bez mráčků? :wink:
15. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj jaspi, je mi dobře, pořád jsem hladová... :grinning: Ale včera mi bylo celý odpoledne až do večera šoufl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chersi, mně to někdy taky blbne... vždycky mě to hodí na první stranu diskuze...
15. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Anoli tak to je dobře - lepší hlad než nevolnosti.. :wink:
15. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
jaspi - uplne OK to není, uvidíme jak to bude pokračovat.
Už se nám s ewul blíží blíjezd tety :sweat_smile:
15. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
chersi, třeba nepřijede :wink: :grinning:
15. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
mmm - nemyslím si, tech nervů jsme měla až až moc a hlavně my se snažili před // na ovu testu pak už ne :fearful:
15. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
chersi, no tak uvidíme... :wink: Třeba právě proto, žes na to tolik nemyslela by se mohlo zadařit, ne? :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
??? netuším , nechám to na přirodě
15. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
já myslím, že je to tak nejlepší :wink:
15. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj ewul, jak se máš?
15. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se tu všechny máte?? :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
hlásím že začínám špinit - zítra přijde teta - přesně 28 dní
15. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? :slight_smile:
holky, těhulky i snažilky, uvažujete o těhotenském cvičení? my tu máme nějaké cvičneí na těch velkých balónech, píšou, že je to pro těhotné po ukončeném 12tt, ptala jsme se na to dr - ptala jsme se teda všeobecně na těhucvičení, říkala, že podle ní mi to teď nic nedá, že je brzy, mám jít až tak po 25tt, že se tam učí prodýchávání atd.
asi jednu hodinu zkusím, protože v práci celý den jen sedím, večer pak procházka se psem, ale potřebovala bych ještě něco na záda, jak celý den v práci sedím, tak nic moc :unamused:
15. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Anoli,mám se dobře,jen mě bolí břicho,takže MS bude taky...ale mě to nevadí,protože jsem se rozhodli s manžou,že se teď zaměříme víc na nás dva,nějaké výlety,sport a tak...jeee a asi budu chodit na jógu:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
copa: taky budu chtít chodit cvičit, ale asi tak okolo poloviny těhotenství!! :wink:
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.