• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
áááááá tady se někdo připojil, vítej do klubu!!!! :grinning:
15. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
hurá jsem 24 hod denně on-line :grinning:
15. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
no to jsem zvědavá.... :wink:
15. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
ahoj ohlky,
vy se teď budete vykecávat i po večerech a já nebudu stíhat :grinning:
15. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
:grinning: no, muž právě přišel domů a čumí na jakousi francozskou blbost, takže mám spoustu času... ale začíná mě bolet hlava, tak se asi půjdu naložit do vany a pak spát... dnes to bde rych,ejší než jiné dny... :grinning: asi neuslyším odbít ani devátou... :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:,Zuzi gratuluju k prřůkajdě :dizzy_face:
16. zář 2009 v 06:46  • Odpověz
Fuuuj,co jsem to napsala za slovo:grinning:...to mělo být průkajdě:slight_smile:
16. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno,

copa: // 25.7. -11tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 10tt+2d
anoli: // 14.8. - 9tt+1d
eliska_v: // 18.8. - 8tt+2d
chersi: 28DC
jaspina: 12DC
ewulin: 26DC
ladenka: 16DC
smudlinka10: 13DC
16. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Hezké ráno!
Anoli já se tady taky někdy hrozně nudím - ty poukazy jsou nárazově 2x do měsíce, kdy se pak z toho tady můžu pos.... a jinak nuda. Jsem tu sama, takže si to dokážeš představit.. :unamused:
16. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Krásné ránko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ewi, děkuji...
16. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
jaspi, už máte nějaký návrh kuchyně?

Nám včera dovezli světla a ještě, že to manžel přebíral, protože 4 chyběly!!! Nechápu to, jak někdo může chystat zboží a zapomenout na 4 světla... a jedno prý přišlo v dřevěné krabici... :astonished: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Zuzi nemáme - jsem domluvená s jiným stolařem, že asi v pátek se za ním stavím na dílnu a on mi ukáže možnosti a podle toho udělá cenový návrh. Já už mám zhruba v hlavě jak to chci, tak jen to skloubit.. Ale už na to tak nekvaltuju. Někdy v říjnu nám budou měnit okna a pak se musí zbourat ta zeď, udělat podlahy, nová elektřina, vymalovat.. Takže zatím i zvažuju variantu nechat to až na jaro. Uvidíme..
16. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Holky já mám od včerejška takový KOPR:frowning2:...já už v podstatě jen sedím a koukám na miónitor:slight_smile:
16. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojky a dobré ránko - tak od včerejška špiním - tzn. dnes přijede teta - a asi se mi tím pádem srovnal cyklus na 28 dní - což je krásné.

Já se tu budu dneska zase nudit až porada ve 4 bude zajímavá :grinning:
16. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
jaspi, já si zase myslí, že návrh kuchně by jsi měla mít ještě před bouráním a před elektřinou... já mám návrh kuchně, od té doby, co máme základy, a taky jsem to chtěla nechat a ž na jaro, ale můj muž měl pravdu v tom, že elektrikáři budou chtít vědět, kde co je v kuchyni, aby to tak mohli udělat... docela nás to zachránilo... měli jsem opravdu vše tak půl toku dopředu nachystané..
ale je pravda, že kolegyni v práci měli nastupovat obkladači a ona neměla vybrané kachličky, takže si je ten den jela vybratm, oni jí za den udělali návrh a druhý to objednávali... já si to ale moc neumím předtavit, my každou koupelnu předělávali 10x...

chersi, srovnaný cyklus je taky dobrý, ne?

ewi, já mám taky kopr... od té doby co vím, že jsem těhu, tak to nějak flákám, ale co už... :sweat_smile:
16. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Zuzi to já vím, že musí být návrh než se bude dělat elektřina. Jen jsem to myslela tak, že s tím vším možná počkáme až na nový rok.. Ale ještě uvidíme. Mě se přes zimu do toho nějak nechce. Taky kvůli tomu, že když jsou to 2 menší místnosti, tak mám jakoby větší pocit tepla - pořád zavírám i dveře, které ty místnosti propojují. Takže kdyby se to zbouralo před zimou a já na to ještě nebyla zvyklá, tak zmrznu.. Taky tím, že se to propojí budem muset udělat i obývák - ten jsme chtěli řešit až později, ale takhle se to musí zaráz. Takže asi počkáme, až budou peníze na všechno.
16. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
tak to já bych taky počkala, až budou penízky, je lepší to dělat naráz, než postupně a o ničem...
16. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Holky, včera jsme byli na návštěvě u mé bývalé spolužačky. Má krásnýho skoro 3-měsíčního chlapečka. Byli jsme z něj s manželem úplně hotový! :grinning: Fakt takovej krásnej malej brouček! :dizzy_face: Tak jsem mu nakonec koupila takovou frajerskou mikinku s kapuckou (až bude trochu větší) a hrkačku. :slight_smile: Líbilo se jim to, tak jsem byla ráda. :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
zuzi jasně že to je super - alespon není človek překvapená kdy a kde ho to potká :grinning:
16. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky holčiny.

Tak mi včera psala kamarádka, která má 5 měsíčního chlapečka a představte si, že už mají 2 zuby a 2 další se klubou... Neni to ňák brzo?? :sweat_smile: :sweat_smile:
Mně poslední dobou příjde, že ty děti jsou ňák napřed... :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj Eli, já nevím, zatím se v dětech moc nevyznám, ale asi možný to je no... :wink: A jak ti je?
16. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Anoli: Je mi fajn!! :dizzy_face: :dizzy_face: Až moc dobře :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
eli, já myslím, že to je individuální...
16. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky, nestíhám vás, v práci opět blázinec...
jé, já vůbec netuším, kdy dětem začínají růst zuby... :sweat_smile: alespoň mě čeká nějaké překvapení :sweat_smile:
odpoledne znovu zavolám té dr kvůli prvotrimestrálnímu screeningu, objednala mě totiž na 14tt+3, tak od ní chci slyšet přímo, že to ještě k něčemu bude, protože co jsem vysondovala na netu, tak se to má dělat do 13tt+6, jinak to prý nemá žádnou vypovídací hodnotu :frowning2:
16. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Holky těhulky chci se zeptat...
Teď jsem měla výtok, ale né krémový, ale lesklý a táhlý!! :confused: Nevíte co to znamená? Já vím asi se ptám na divné věci, ale mám prostě strach... :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
eli - netuším, ale myslím, že výtok během těhotenství je normální, nevím teda, jestli má být táhlý nebo ne
pokud nešpiníš nebo nekrvácíš, tak je to podle mě OK
16. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
souhlasím s copou...

kde jste všechny, zase na obídku, nebo už jste doma???? Já tu dnes čumákuju do šesti... :angry:
16. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
copa: tak to ne... Nekrvácím a nešpiním, jenom tohle :sweat_smile: Takže uvidíme zítra!! :wink:
16. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Děkuji za odpověď :wink:
Zuzi: Tak ať Ti to uteče!! :dizzy_face:

Holky, tak já se ozvu zítra po kontrole u Dr. :dizzy_face:
Zatím pa
16. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
zuzi - já budu doma nejdřív v 18h :unamused: a to chci ještě zajít nakoupit zeleninku na šopák, mám na něj šílenou chuť

eli - ty jdeš zítra na kontrolu?
16. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.