• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Holky, já jsem z té zprávy o Elišce úplně v šoku!!! :cry: :cry: :cry:

Eli, moc mě to mrzí... :cry: ... nemám slov a stejně jsou zbytečná... :cry: ... posílám ti hodně hodně moc síly! :pensive:

Ach jo, proč se tohle děje? Když už se to podaří... :cry: Holky, já mám úplně strach jít zítra k Dr., aby mě nečekalo to samé... :cry: ... mám totiž poslední dny taky výtok... sice ne ten, co popisovala Eliška, ale zase takovej jakoby nažloutlej, vodovej... ach jo, fakt se moc bojím! :cry: :pensive:
17. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Anoli, všechno bude v pořádku, hlavně musíš myslet pozitivně! Je to hrozné co se děje, ale zase je lepší, že to dopadlo takhle než aby se jim narodilo postižené miminko nebo aby se přestalo vyvýjet třeba ve 20tt.. Je to hrozné, úplně jsem si vzpoměla na ségru, ale musí se jít dál... chvíli to potrvá, ale bude líp...
Anoli, já mám taky výtok, ale prý patří k těhu... neřeš blbosti a užívej si těhotenství... :dizzy_face:
V kolk jdeš zítra, abych na tebe myslela....

Copi, ach ty sestry, někdy je to s nima masakr... můj Dr. má sestru docela schopnou, ze začátku byla protivná, teď jí dal asi víc funkcí a ona si připadá důležitá, tak je na pohodu... v úterý se mě ani zeptla, jak se máte maminko... :astonished: no dostala mě... :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
jo proč se tohle děje to zatím ani dr nevědí :cry: první 3 měsíce jsou prý jen na miminku a dr nemají žádné prostředky na to to změnit :pensive:

anoli - nenervuj e a mysli pozitivně, určitě bude všechno v pořádku :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky, díky, snad bude všechno o.k. ... Zuzi, já vím, že máš pravdu...

Zítra jdu do poradny až ve 13:40 hodin.
17. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Copi, tak á už ráno zvracím míň a dnes jsem vydržela celý dopolko bez sváči... :astonished: Třeba se to začíná lepšit.... Jak je tobě???

Anoli se ptát nebudu, páč tak je absolutně v pohodě a užívá si těhotenství... :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zuzi :grinning: - já nezvracím (ještě vůbec, ťuk, ťuk, ťuk), ale pořád do sebe ráno moc jídla nedostanu, dneska ráno jen kousíček housky a jeden plátek šunky popatlaný křenovou lučinou :unamused: za "normálního" stavu bych těch plátků zbouchala mnohem víc :sweat_smile: pak dopoledne mandarinka, oběd čočka (taky malá porce), teď další mandarinka a ještě tu mám loupák
pořád mám 1kg dole, se setřičkou jsme se domluvily, že se budu vážit doma, oproti váze, kterou jsem jí nahlásila jako "startovní", mám už jen o 0,5kg méně :sunglasses:
a teď jsem si udělala kávičku, máme tu v práci nějakou novou Mocca s kakaem a je dobroučká :wink:
17. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Zuzi, to víš, že jo, mně je dobře... nic mě netrápí, jen trochu ten výtok a práce... :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
anoli - vidíš, jak to jde myslet hezky pozitivně :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
áááááá paní si dělá šunkovou rolku s křenem... :sunglasses: Tak by se chtěla mít... :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám pořád stejně jen přes břicho už nedopnus koro nic... :angry: a musím si koupit větší podprsenku... :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
jj Zuzi, to je moje nejoblíbenější snídaně :grinning: dneska jsem měla vyjimečně i dost času na snídani, ale prostě pořád to do mě neleze, ještě jsem k tomu měla od večera šopák, ale ten jsem teda po ránu nedala vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mmch, mám ho vlastně teď sebou v práci, ale ta cibule v něm je nějaká moc aromatická a to nemůžu kolegům v kanceláři udělat :grinning:
17. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Eliško - je mi to líto, chce to čas - přeji pevné nervy
17. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ono se říká, že do toho třetího měsíce je to prostě podle přírody - vytřídí slabé, které by třeba nebyli zdravé - aby mohli zůstat silní. Jenže proč se to děje tak často? Je to hrozné..
Jo na UTZ dobré - folíky jsou, ale jsem jen 13\dc - takže Pregnyl až za 2 dny - a to hned dvojitou dávku. Nechá mi ty léky do konce roku a když nic, tak pak laparka.
17. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Dobré ráno.

copa: // 25.7. -12tt+0d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 10tt+4d
anoli: // 14.8. - 9tt+3d
eliska_v: // 18.8. - 8tt+3d - ???
chersi: 3 DC
jaspina: 14DC
ewulin: 28DC
ladenka: 18DC
smudlinka10: 15DC
18. zář 2009 v 06:00  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile:
Posílám spoustu síly pro Elišku :pensive:
18. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
copa: // 25.7. -12tt+0d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 10tt+4d
anoli: // 14.8. - 9tt+3d
eliska_v: :pensive:
chersi: 3 DC
jaspina: 14DC
ewulin: 28DC
ladenka: 18DC
smudlinka10: 15DC

Krásné ránko holky,
jaspi, tak nevím, jestli je to dobré nebo špatné co ti řekla.... když už nic, tak alespoň víš, co tě čeká do budoucna...
18. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Tak jsem objednaná na ten NT screening, a to 30.9. ve 13tt a 27.11., to bych měla být ve 20tt, teda pokud vše dobře půjde... :dizzy_face: doufám.
18. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Taky od včerejška moc myslím na Elišku a pomocí myšlenek jí posílám spoustu spoustu síly, aby tu bolest překonala... :pensive:

jaspi, tak uvidíš, jak to bude dál, každopádně pořád tu jsou nějaké možnosti, tak je to dobrý. A třeba, až s tím budeš nejméně počítat, přijde to, co si přeješ. :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

Zuzi, jak ti dneska je?
18. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Klasika Anoli, ráno hodím do záchodu žaludeční šťávy :confounded: a pak už je to na pohodu... :sweat_smile:

večer máme sraz se spolužákama z gymplu, tak si dám pizzu, už se na ni fakt těším... :sunglasses: sice se neopiju ani nevykouřím krabku cigár, ale budu najezená... a hlavně ať v devět neusnu... :sweat_smile:

A jak je tobě? :wink:
18. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobrý den :wink:
18. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
čauky Ewi, tady je nějak mrtvo... :unamused:
18. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Zuzi, mně je dobře, akorát jízda autem mi nějak poslední dobou nedělá dobře. Jsem radši, když řídit nemusím - hrozně se totiž teď za volantem bojím... no a teď jsem musela řídit, byla jsem na takovým malým výletě (pracovně) a ještě teď se klepu jako osika!!! :unamused:
18. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Anoli, tak řízení je pro mě relax, i když občas mám pocit, že jsem myšlenkama někde jinde..
18. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky, hlavní nápor v práci trošku polevil, tak mám na vás chvilku čas :wink:
začínám mít vážné pochyby, jestli někdy bude ještě normálně jíst, dám si teď pár soust a jsem plná
i když před těhu jsme byla hodně rozežraná, takže bych vlastně mohla být ráda za ten nový jiný stav :sunglasses:

mě řízení nedělá problém, ale taky toho moc nenajezdím, max tak 2x do týdne a to jedu cca 30km
a bus mi taky nedělá problém, spíš mám problém ho stíhat :grinning:
18. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Měla jsem tu návštěvu, tak jsem dočítala..
Zuzi já to beru jako dobrou zprávu - jsem ráda, že vím jaký by byl další postup..
18. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Já přijdu a vy zas všecky odejdete :frowning2: To jsou zase obědy..
18. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
jasně jasně obídky, měla jsem pečené kuřecí stehno...

Copi, já už jím docela normálně, teda až tak od oběda, na snídani sním malý krajíc a víc do sebe nedostanu... :unamused: Mě hlavně pořád nebabí vymýšlet co mám jíst, protože z toho ovocem, co do sebe pořád tlačím snad dostanu kurděje... :grinning:
18. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jsem zjistila, že jak mi bylo minule na blití z té injekce Pregnylu, tak že to je totiž HCG - tak se ani nedivím. A když teď bude dvojitá dávka.. To je hrozný skok pro tělo, takový dávka HCG..
18. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
alespoň víš, co tě čeká až budeš těhu... :grinning:

Já když si vzpomenu, tak jsem byla asi týden těhu, teda potom, co jsem to zjistila a jeli jsme do Kolejtína, což je tak 20 km, a mě se udělalo tak blbě, ssamozřejmě jsem řídila, zastavit jsem nemohla, jídlo v autě taky nic, jen pro Ladu takový ty bombóny PEZ, snědla jsem pět balíčků :astonished: a pak jsem musela jet do obchodu si koupit něco na jídlo, na který jsem neměla absolutně žádnou chuť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hnus, tohle trvalo tak tři týdny, už se to fakt lepší...

Já jsem zvědavá, co ta moje kolegyně v tom Zlíně... dostala nabídku do brna, nebo do Zlína a já ji poslala do Zlína... ty tam chodíš taky Jaspi???

Držíme pěsti Anoli!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Zuzi - to právě kurděje v žádném případě nedostaneš, to máš určitě zásoby céčka min. pro 3 miminka :grinning:

jaspi - no tak to se nedivím, že je po tom blbě :unamused: při těhu si tělo může na hcg postupně zvykat, ale ty dostaneš rovnou megadávku
18. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
jaspi, tak aspoň víš, co tě čeká v těhotenství :wink: :grinning:

Já jsem dnes měla k obědu dukátový buchtičky. :dizzy_face:

V 1 hodinu jedu na gyndu, tak na mě, prosím, myslete... Hlavně, aby bylo všechno o.k. ... jsem nervózní a mám výčitky svědomí... :unamused: :frowning2:
18. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.