• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli budu držet palce a jaké výčitky? :confused:

Zuzi - já tam byla jen s mojím na SPG.. Jsem přemýšlela, jestli by mi nepomohly ty těhu lízátka :grinning:
18. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
proč máš výčitky???????????? Všechno bude dobrý, uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!

dukátový buchičky teda fááákt nemusím, stejně jako žemlovku a řýži na sladko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
18. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak 22.9. jdu na revizi, tak na mě myslete děkuju!! :pensive:
Pan Dr. mi dneska řekl, že pokud bude všechno v pořádku, takže se můžeme začít snažit za 2 měsíce...Tak uvidíme!!

copa: // 25.7. -12tt+0d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 10tt+4d
anoli: // 14.8. - 9tt+3d
eliska_v: 22.9. revize :pensive:
chersi: 3 DC
jaspina: 14DC
ewulin: 28DC
ladenka: 18DC
smudlinka10: 15DC
18. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
No, že jsem byla posledních 14 sobec a myslela jen na sebe a na tu debilní práci a neuvědomovala jsem si, že můžu ublížit mimi...

Tak na mě myslete a držte ve 13:40 hodin pěsti, ať je všechno o.k. :wink: Na jednu stranu je 14 dní dlouhá doba, na jednu krátká... a nejhorší je, že člověk neví, co se v něm vlastně za těch 14 dní odehraje... je to furt takovej pocit nejistoty no...
18. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Eli, moc na tebe od včerejška myslím a držím palečky, ať to brzo překonáš :pensive:
18. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
anoli: Děkuju Ti!! :pensive:
Držím palce na dnešní kontrolu!!
18. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Eli - drž se.. Přeju ti, aby tohle špatné období bylo rychle pryč a přišlo už jen to krásné...

Anoli - neboj, bude to dobré!
18. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky, díky, snad máte pravdu... já vám odpoledne napíšu, jak jsem dopadla. :wink:

Tak se mějte hezky a ať vám to v práci uteče a už máte víkend! :wink: :dizzy_face: Pa pa
18. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Eli, uvidíš, že to bude dobrý, mojí ségře ty dva měsíce utekly ani neví jak, a už se začnou snažit znovu... takže mysli pozitivně, většinou všechno zlé je k něčemu dobré... Určitě je ti teď hrozně, ale v nějaké diskusi teď holka po revizi čeká dvojčátka... a hlavně, prý jsi pak víc plodná... myslíme tu všechny na tebe... a určitě nejen my....
18. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ono je to sice hrozné, ale na druhou stranu je "lepší" pokud tam bylo něco špatně, když to miminko odejde samo teď, než když už se třeba v 5tém měsíci musí rodit :pensive: Znám pár takových holek a musí to být fakt šílené.. :cry:
18. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Přesně, ségra to bere taky tak, ale byla opravdu v pohodě až tak po měsíci... takže Eli, vydrž, nebude to hned, ale bude to určitě dobrý...

Kdepak máme Chersi, už tu s námi není??? :confused:
18. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Dneska je nás tu málo - asi už má každý malou sobotu :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
já ji budu mít až za hodinu a pak se jdu "vymícnout" (lehnout) jak říká naše Lada... :grinning:
18. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holky, tak co anoli?? Myslím pořád na ní.. :slight_smile:
18. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
taky na anoli myslím a držím palce :slight_smile:

já už mizím z práce, tak hezký víkend a já ještě večer nakouknu a čekám od anoli samé pozitivní zprácičky :dizzy_face:
18. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj baby jeeej ja som vas stihla :slight_smile: a uz som doma a nikam nejdem tak sa vam mozem venovat :slight_smile: snad ste tu ze hej????
a jak sa mate??a co nove?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz
Omlouvám se, dřív jsem se nedostala k pc. Tak první poradna dopadla dobře. Doktorka mě jen prohmatala, říkala, že pěkně nabýváme a že je prý všechno v pořádku. :dizzy_face: Tak jsem jí hned hlásila ten výtok a ona říkala, že pokud není krev nebo mě to nesvědí, je vše v pořádku. V těhotenství je výtok prostě normální. Pak jsem jí narovinu řekla o mé situaci v práci a že nevím, co se mnou bude a tak mi říkala, ať jsem v pohodě a ať si zjistím mé možnosti. A až půjde do tuhého, tak vystavení nemocenské není žádný problém. Tak jsem trošku klidnější. :wink: Jinak mě vážili, měřili a hlásím, že už máme průkazku!!! :slight_smile: :dizzy_face: Jsem moc ráda a slibuju, že od teď se budu snažit být víc v klidu a myslet víc na mimi a ne na sebe, abych pak zas neměla výčitky svědomí. :wink: Jo a na utz jdeme 29.9. a může se přijít podívat i tatínek. :grinning:

Tak se mějte hezky a užijte si slunečný víkend. :wink: :dizzy_face:

PS: A děkuju, že jste drželi pěsti, určitě to pomohlo. :wink:
18. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Anoli, to jsou super zpávy, mooooooc gratuluju, i náš malej mucín držel ty dva malý palečky :dizzy_face: Takže si pomalu ale jistě začni užívat těhotenství a buď v klídku.... jo a gratulace k řidičáku... :grinning: No prostě krásnej den, viď?

Já se právě vrátila z "pařby" opět jsem frčela na grepovým džusu, ale dala jsem di pizzu, na kterou mám teď neustálou chuť, ale už mám zase hlad, tak půjdu radši spát... všichni spolužáci se ptali kdyy bude miminko, tak jsem říkla, že v dubnu a oni, to jako že už jsi těhotná? :sweat_smile: Ale je fakt, že cizí těhotenství se říká veřejnosti mnohem líp... :sweat_smile:

Tak mějte krásný víkend, nám tu za barákem hučí tuning párty :angry: takže se asi nevyspím, a ráno nás čeká první úklid domečku a pak už začně hukot s nábytkářem... :dizzy_face:

Papa kočky...
18. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky,¨
včera jsem měla mocinky moc práce, musela jsem vše stihnouut před dovolenou.Ted uz jsme po obede , ja se pujdu muckat s miminkem kamosky.

zuzi prisla ti zpráva do |IP od baluu?
19. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
nene nepřišla...

ty máš dovču?? no to je konec.... :angry: já mám sice ještě 17 dnů, ale nevím, kdy si je mám vybrat...
19. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holčičky omlouvám se že vám sem lezu ,ale mi už taky nechceme být sami
19. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás a přeju pěknou sobotu :wink:

copa: // 25.7. -12tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 10tt+5d
anoli: // 14.8. - 9tt+4d
eliska_v: 22.9. revize :pensive:
chersi: 4 DC
jaspina: 15DC
ewulin: 29DC
ladenka: 19DC
smudlinka10: 16DC

Já jsem dneska byla nakupovat nějaký oblečení s mamkou. Nejdřív jsme byli u ťongů a pak v sekáči. :grinning: No a od 17 hodin je u nás vinobranní, tak se půjdeme podívat. Jsem zvědavá, jak dlouho tam vydržím. No ale co, pokud tam bude jídlo a pití a nebude mi zima, tak snad chvíli jo. :wink:

Zuzi, na pizzu mám taky pořád chuť! Však jsem ji dělala ve čtvrtek k večeři. :sweat_smile:

chersi, ty máš dovču? No ty se máš! Celý týden? Tak si to pěkně užij! :wink:

Vítám blazenku. :slight_smile:
19. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
počky, počky Anoli, vy máte v čechách vinobraní?????????????????? :astonished: :astonished: :astonished: To je teda mazec, je pravda, že s námi jihomoravany sousedíte, ale tohle je fakt fičák, asi budu honit machry, že vím, že v Pardubicích bývá vinobraní.... :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem se právě probudila, celý den jsme byli na stavbě a uklízeli, já teda jen země, ale i tak mě to pěkně zmohlo... večer jdu s kamarádkama na "pivíčko" tak už se těším... jsou to moje zlatíčka... jedna už se snaží od vánoc otěhotnět a pořád nic, tak doufám, že vyzkoušela už nějaké ovu testy, které jsme jí doporučily... ale třebas už bude těhu, byli teď na svatební cestě, tak hyn sa ukáže... :dizzy_face:

no nic, jdu si dělat super zdravou večeři, protože to je druhé jídlo, na které mám taky neustálou chuť a to jsou hranolky... prostě samý nezdravý věci, ale při představě chleba nebo rohlíku, je mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
holky, na markíze je beverly hills 90210, nové díly... :astonished: úplně jsem se vrátila do dětství.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahojky holky.
Je mio hrozné smutno!! :pensive:
19. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Eli, musíš to vydržet, je ovšem nejhorší, že jdeš do nemocnice až v úterý, ségra šla druhý den a říkala, že noc před tím, byla fakt nejhorší ... Eli, zákrok trvá jen 20 minut, a pak už se to bude snad jen lepšit, musí.... A když by ti nebylo lépe, tak radši někoho studovaného navštiv, aby ti od té bolesti pomohl, nic na tom není... :pensive:
19. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Krásné ránko holky,
tak včerejší hranolky vydržely v žaludku jen tři hodiny, ovšem už jsem pochopila moji sestru, když říkala, že musí jíst jen to co se dobře zvrací... byl to fakt nářez, ani největšímu nepříteli bych to nepřála... ale dnes je mi taky jaksi divně, asi budu celý den ležet...

Jo jinak moje kamarádka těhotná není, tak měla včera chuderka depku, ani se mi moc o našem mucínovi mluvit nechtělo, aby jí to nevadilo, ale stejně šla asi za hodinu domů, já myslím, že víte jak to myslím... :pensive:

Anoli, jak děláš tu pizzu, z listového nebo z kynutého těsta, já jednou dělala z kynutého, byla výborná, ale vadilo mi právě to tlusté těsto, mám radši to tenké...

Papa
20. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Jo a ještě tabulku... :dizzy_face:

copa: // 25.7. -12tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 10tt+6d
anoli: // 14.8. - 9tt+5d
eliska_v: 22.9. revize
chersi: 5 DC
jaspina: 16 DC
ewulin: 30 DC
ladenka: 20 DC
smudlinka10: 17 DC
20. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky holky, právě jsme se vrátili, byly jsme projet tu manžovo motorku a nakonec ujeli asi 300 km. :grinning:
Majel Štěpánek je tak strašně malinkatej, vážili jsme ho a má 6 dní po porodu 3,20 (v den porodu 2,98) pekný jedlík.

No a dnes při té projížče jsme se stavili u mojí mamči a tak jsme zase pro změnu blbli s 8mesíčním honzíkem.
tomu říkám pěkne prožitý víkend.¨

Dovču mám jen pondělí a středa - potřebujem udělat tu technickou na aute a budu tu delat bengálismus (všeobecný uklid a vyhazov nepotrebných vecí)

A ve čtvrtek opět do roboty
20. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:,tak dnešní tabulka:

copa: // 25.7. - 12 tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 11tt
anoli: // 14.8. - 9tt+6d
eliska_v: 22.9. revize
chersi: 6 DC
jaspina: 17 DC
ewulin: 31 DC
ladenka: 21 DC
smudlinka10: 18 DC
21. zář 2009 v 06:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.