• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ránko :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
A já už jsem si myslela,že jsem tady úplně sama:slight_smile:
21. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Halooo?tady se jako nepracuje :grinning: ?
21. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Krásné ránko dámy,
tak mě už je konečně dobře... včera mi bylo hrozně....

Jaspi, tak co ovu test tento měsíc?

Ewi, co to je 31DC???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj Zuzi,no konečně tady někdo je...noooo,zatím jsem to nedostala,ale vždycky jsem to dostala tak 30 DC,tak myslím,že je to jen nějaké zpoždění...bolí mě břícho tak čekám,že MS dorazí:frowning2:
21. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
ale třeba nedorazí... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
To by bylo fajn,ale já mám takový vnitřní pocit, že dorazí,nevím proč...který DPO jsi testila? koukala jsem,že Anoli 16 DPO...
21. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
12 DPO.... :dizzy_face: a duch tam byl...
21. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Anoli,psala,že 14 DPO negativní,já jsem včera(12 DPO) večer zkusila a test negativní,takže si myslím,že MS dorazí.
21. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Já zkoušela ráno, večer se mi tam taky nic neukázalo a možná, že je ještě brzo...
21. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Tak uvidím...prostě počkám...
21. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
ani žádné náznaky MS? Třeba špinění a tak???

Já jsem zjistila, že budu pracovat do konce roku... :grinning: :grinning: :grinning: tedy pokud vše dobře půjde...
21. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Zuzi, tak u nás v Čechách se vinobranní normálně slaví... a co vím, tak teda všude možně v okolních vesnicích taky... já myslela, že to vy Moraváci víte. :wink: :slight_smile: :grinning: My jsme nebyli přímo v Pardubicích, ale v jedné vesnici u Ústí nad Orlicí, z které pochází manžel, víš?

chersi, ty se máš, tak si dovču do středy užij a ve čtvrtek zas tady, ju? :wink: :dizzy_face:

ewul, tak držím palečky, aby ti to tento měsíc vyšlo. :wink: Bylo by to super! :dizzy_face: No já vím, že jsem zkoušela 14 DPO a nic tam nebylo, teda taková skoro neviditelná čárečka a já si říkala, že to nic není, protože to fakt bylo tak blbě vidět, že jsem si říkala, že tam nic není... no a pak 16 DPO už krásná čárečka. :dizzy_face: Tak uvidíš...

Jinak chersi mi připomněla, co se stalo jednomu klukovi z vesnice, z které pocházím, na motorce minulý týden... :pensive: ... asi jel rychle, předjížděl kamion, jenže ten ho neviděl a začal předjíždět jiný kamion a sejmul ho... prý mu svodidla uřízli nohu, takže mu jí museli amputovat... :pensive: ... prý byl v kómatu, ale už se z něho probral... je mu 23... hrůza, co? :pensive: Takže chersi, jezděte opatrně.

Eli, jak píše Zuzka, kdyby ti bylo hodně špatně a nemohla jsi to sama zvládnout, navštiv někoho, kdo ti pomůže. Vždyť na tom není nic špatného. Posílám ti hodně hodně síly! :pensive:
21. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Zuzi, tak to máš dobrý. :wink: A pak půjdeš jako na nemocenskou nebo jak to uděláš?
21. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Ani špinění nic...jen mě bolí břicho jako bych to měla dostat...v takových intervalech...tak já počkám a jak to do pátku nedostanu,tak ráno testnu..když bude test negativní,tak v pondělí poletím na gyndu na vyvolávačku.
21. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
ewul, mě taky bolelo břicho jako kdybych to měla dostat a pak to teda přestalo... :wink:

Holky, ty alba jsou dneska ňáký pošahaný, ne? :grinning:
21. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Jo jsou...jsem tam měla text 2x:slight_smile:
21. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem akorát dorazila z nemocnice...předoperační vyšetření za mnou a zítra ráno na revizi!! :pensive:
Ale už se těším až to bude za mnou!!
A v prosinci se chceme začít snažit znovu!! :sweat_smile:
21. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
ty alba už blbly včera...

Ewi, neházej flintu do žita... :dizzy_face: mě taky bolelo břicho a vidíš, ještě nepřestalo...

Anoli, půjdu na mateřskou 8 týdnů před plánovaným porodem, což podle MS je 5.4. ale podle utz je to 12.4., takže půjdu 12.2. no pak si vyberu 20 dů dovolené, což je měsíc a určitě mi zbyde nějaká stará...
a o tom vinobranní jsem fakt nevěděla... :astonished: :sweat_smile:

Jo a Eliška včera kdesi na diskusi psala, že začla špinit, tak že možná pojede do nemocnice dřív... ale nevím.. :pensive:
21. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
jé, Eli teď o tobě píšu... všechno bude dobrý, uvidíš...
21. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Zuzi: Musí být všechno v pořádku!! Jinak to nesmí být!!
21. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Eli:tak posílám hodně síly!!! :pensive:
21. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky hojky - před chvilkou jsem vstala a chystám se jít převlíct postele, konečně se k tomu dokopu. a pak obídek a pak frčím na chvilku do města, jsou potreba doplnit zásoby ledničky:slight_smile:
21. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Chersi ty jedna provokatérko :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
nenene já neprovokuji, píšu čisto čistou pravdu :grinning:
21. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Teda ty bys zasloužila:grinning:....ale samozřejmě si volno pořádně užij!!!
21. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Eli, budeme na tebe zítra myslet. :pensive:

chersi, ty se máš! :dizzy_face: :grinning:

Zuzi, aha, no tak to se máš! :wink: :dizzy_face: Já budu doma možná už od 21.10., ale to se ještě uvidí... je to jedna z možností. :wink:
21. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: zdravím po víkendu, v práci opět mazec, tak jen v rychlosti - miminko má přes 5 cm, slyšela jsem, jak mu tluče srdíčko :dizzy_face: aktuální termín porodu 2.4.2010, prý jsme na spodní hranici, co se velikosti týče (ani se nedivím, když jím tolik, co jím :pensive: ) na ten velký prvotrimest. UTZ jdeme příští pondělí :dizzy_face:

chersi - ty máš dovču?
21. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
no vidíš, to bych brala taky... ale já se spokojím s koncem roku... :grinning:

jo, jinka na mě leze nějaké nachlazení... :angry: tak se musím dnes vykurírovat, ale nevím čím...

Chersi, tak bych se chtěla mít...
21. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
no nevím jestli byste chteli mít dovolenou plnou uklízení a varení :grinning:
Ale kdyz já mám jeste asi 20 dn dovolené a na vanoce je potreba jen 7 - tak co s ní :grinning:

Alespon si vse udelam v klidu a ve ne v kvaltu
21. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.