• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
chersi - kolik máš za rok dovolené? 25dní nebo ještě víc? :sweat_smile:
21. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
25 a jeste jsem mela nejakou z lonska
21. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
tak to se máš :slight_smile: my máme jen 20 :unamused: z letošní mi zbývá asi 10dní, ale protože budu mamku vozit po doktorech, tak to rychle vyplácám
21. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Copi, my máme tak 20, ale mám jich ještě 17, ale vyplácám ji na stěhování a tak...

zítra už nám budou navážet nábytek.. už se těším, teď řeším židle a garnýže... byla jsem tady ve Vyškově v obchodě a paní mi spočítala, že kdybych chtěla všude garnýže, tak nás to vyjde na 30.000,--, tak je asi koupím v Ikei, nebo v KIKA, musím zajet na čumendu do obchoďáků, protože takový prachy, to je mazec...
21. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
chersi, já bych byla fakt radši doma a uklízela, než sedět tady, nemít do čeho píchnout - přijde mi to zbytečný tady bejt. :unamused: Ale co, musím to vydržet. :wink:

Zuzi, jo jo, to znám, prachy jenom lítaj, co? My jsme je tenkrát kupovali v Polsku, ale to už je tak 7 let... no a když jsme se pak stěhovali do "novýho" tak se nám dýlkou hodily, tak jsme je použili, abysme nemuseli kupovat zas nový. :wink:
21. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Zuzi - takže se co nevidět stěhujete? :slight_smile: ty prachy za garnýže, to je síla :rolling_eyes:
21. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
copi, gratuluju ke kontrole! :dizzy_face: To muselo bejt úžasný poslouchat srdíčko miminka, viď? Já už se těším na ultrazvuk na příští úterý! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo, už jsem vám psala, že máme termín porodu na 14.4.?

Holky, včera jsme se stavili cestou domů na zámku v Nových Hradech. Máme takový ty cestovatelský knížečky se vstupy zdarma, tak jsme je museli využít. Je to zámek kousek od nás, ale nikdy jsme uvnitř nebyli, až včera. Bylo to moc hezký! :dizzy_face: :slight_smile:

No a v sobotu, neděli a pondělí vyrážíme do severních Čech. Máme tam zase spoustu vstupů zdarma, tak musíme knížky využít do poslední chvíle! :grinning: Končí totiž 31.12.2009. :unamused:
21. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
anoli - já šla jen na odběry, ale dr mě vzala v rychlosti i na utz, aby prý věděla, jak přes ten týden vyrosteme :dizzy_face:
a tu knížečku se vstupama máme taky :wink: je super, máme až tu druhou edici, takže nám platí asi až do 2011, zatím jsme to moc nevyužili :frowning2: i když cena knížky se nám už určitě vrátila
21. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
a s těma kontrolama, Copa jde v pondělí, Anoli v úterý a já ve středu... :grinning: se nám to pěkně sešlo, že jo???
Anoli, ty jdeš taky na ten NT screening, teď v úterý, nebo je to jen kontrola?
21. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
tak obídek se mi zapéka, manža přijede asi za hodinu a pak sedej vůle bozi jedem e s autem na technickou, to zas bude podplácení, ale na 2 roky bude pokoj
21. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
copa, nám se knížka už určitě vrátila, protože když jsme to spočítali, tak jsme ušetřili za vstupy v tomto momentě 4.000 Kč!!! Je to neuvěřitelné, ale je to opravdu tak. :wink: Ale my máme právě starší vydání, takže na konci roku je konec, proto ji chceme ještě možná naposledy využít v severních Čechách. :wink: Doufám, že nebude pršet... :unamused:

Zuzi, já jdu na ultrazvuk. Co je to nt screening? :sweat_smile:

Jdu na obídek, tak přeju všem dobrou chuť! :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
chersi - já jela dneska bez technický :pensive: ještě prežít bez policejní kontroly cestu domů a bude to OK :sunglasses:
21. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Já tu zas mám šéfa - teď na chvilku zmizel..
Zuzi test byl krásný jak minulý měsíc. Dnes mě bolí břicho docela dost - ale domů přijedem až večer, tak snad už nebude PO..
21. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jaspi nebude... to bys mohla otěhotnět jen tak dvě hodiny za měsíc, a to už by bylo fakt na mašlu... :rolling_eyes:

Anoli, NT screening, je ultazvuk, kde se prosvětluje šíje a zkoumá se nosní kůstka, jestli mimís nemá Dawnův syndrom.. :frowning2: ještě mi budou brát krev a pak podle toho vypočítají poměr, který znamaná, čím vyšší poměr třeba 1:90 tak je tu veliká šance, že ten mimís tento syndrom bude mít... je to něco jako tripple testy, ale mnohem přesnější a tripple testy se dělají myslím až později... jo a stojí to 1.450,-- a dělá se to jen do 13tt.

Chersi, třeba to půjde i bez podplácení, co vůbec máte za mazlíka?
21. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Zuzi a jak dlouho teda trvá?
21. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jaspi, no to teda fakt netuším, já v červenci měla pozitivní, ale jako opravdovsky, dva dny ten test, ten třetí už byl lehce slabší. Ale pokud jsi měla včera pozitivní ovu test, tak od 12 do 48 hodin dochází k ovulaci...
21. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak snad dnes ještě jo :slight_smile: Nevíte jestli je při ovu větší chuť na sex? Já jsem to do dnes nepozorovala, ale dnes bych tady snad obtěžovala i zákazníky :grinning: Možná v kombinaci s utrošem..? Nebo je to náhoda nevím..
21. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
jaspi,já jsem někde četla,že ano,ale na sobě to nepozoruju vůbec:slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
já myslím, že chersi je u nás sexuální maniak době ovulace... (chersi, promiň :grinning: )

já ani nevím, prostě jsme se rozhodli, že bude mucín, tak jsem sexovali.... s chutí a někdy i bez chuti... :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zuzi, aha... no já počkám až mi o tom řekne Dr. Zatím mi říkala jenom o tom, co jsem psala na dubnu - o těch zubech, tak furt váhám, jestli na to jít nebo ne. Nikdo jiný o tom nemluvil, tak si říkám, jestli to není zbytečný... tys na něčem takovým byla? Asi ne, viď? Ona Dr. říkala, že je to teď novinka... A taky mi říkala, abych si zašla na kontrolu k zubaři a k obvodní... to se zaznamenává do průkazky. Tys na tom už byla?
21. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Anoli, mě to Dr. taky řekl docela pozdě, kdybych tam neměla protekci, tak se tam asi nedostanu... ale třeba u Vás se to nedělá... někde dělají jen ty tripple testy, však uvidíš...

K obvodní a k zubaři zajdu toho 30.9., do Brna jsme objednaní na 8:20, takže v deset budeme doma a pak zajdu k zubařce a k obvoďákovi, páč mám celý den dovošu a Dr. říkal, ať tam zajdu dřív než budou ty chřipkový epidemie...
21. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak už mě začaly bolet i prsa,takže každou chvíli příjde MS:frowning2:
21. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj baby konecne som doma a mozem s vami pokecat :slight_smile: jak sa mate??
21. zář 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
Čaukly Nath, tak co, jak ty se máš? Co nějakej mimís?
21. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile: no u mna ziadny mimís v dohladu neni ale kamoska vcera porodila tak sa tesim s nou :slight_smile: ale myslim ze to tak skoro u mna ani nebude priatel chce aby som sa najskor poriadne vyliecila a az potom sa tomu budeme venovat celych 100%
a vy co by ste chceli?a uz rozmyslas nad menami?
21. zář 2009 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já se asi budu muset k zubařce objednat. To je jako normální preventivka nebo musím nahlásit, že jsem těhu? No a k obvodní jdu 2.10. na kontrolu se štítnou žlázou, tak se jí zeptám, kdy mám přijít na prohlídku...

ahoj nat, jak se vede?
21. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj nat :slight_smile:

anoli - já mám v plánu jít k obvodní zítra, to by tam měla být až do večera
a k zubaři jdeme v listopadu na preventivku, tak jí to rovnou oznámím :wink:
21. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holčiny moje!!

Možná to vyzní hloupě holky, ale začínám být v pohodě!! Spíš se začínám těšit na další snaženíčko!! :sweat_smile:
Zítra revize-hurá, už aby to bylo za mnou a já byla zase doma se svým manželem!! Těším se až tohle všechno bude zase za námi a začneme znovu!! :wink:
21. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
ja som nejaka nachladnuta snad to rychlo prejde a to mame ist s prace na ockovanie proti prasacej chripke tak to ju urcite dostanem :( inak som v pohode cakam na ms aby som potom mohla ist na kontrolu
21. zář 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
zubařku mám známou takže tam se objednávat nemusím, a k obvoďákovi půjdu v tu středu a to je tam do pěti, takže když se tam ukážu ve třičtvrtě+, tak mě snad nevyrazí, navíc teď dost často volá mýmu manželovi kvůlizeleným úsporám, takže nám je jaksi zavázaný... to je hrozný ty protekce... :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.