• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
chersi,já si myslím,že zůstanu tento měsíc s tebou i já:slight_smile:....mám takové bolesti břicha,že to musí přijít, jen se mi nelíbi to zpoždění:frowning2:
22. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
škoda, ale alespoň že chodí mrcha bez pomoci jiných. tak budeme mohykánovat společně.

jo jinak vite co my včera řeklo to moje mimi dítě, že na ty spermio neví jak by se dostal, vždy´t musí pracovat, takže já začímám mít ten pocit že ještě nemá v hlavě srovnáno co vlastně chce
22. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj všem, chci se zeptat - jak jste budoucimu tatinkovi oznamili ze chcete miminko?a jak to vzal?
22. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Psala Eliška,že to už má za sebou,že jí bolí břicho jako by jí měla vypadnout děloha :frowning2: ...a že se cítí jako zmlacený pes :cry:
22. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Chuďátko Eliška :pensive:

charlott - já jsem mu to neoznamovala - to by se asi začal spíš cukat. Prostě jsem z jeho chování vycítila dřív, že ještě ne.. No a postupem času to nějak přišlo samo, že jsme se začali bavit o miminku.. Já jsem z toho byla úplně paf - pamatuju si, jak loni na vánoce jako přípitek řekl, tak na to, aby nás tady za rok bylo aspoň o jednoho víc - třeba aspoň aby s náma na vánoce byl v bříšku. A bylo to hrozně hezké, když to řekne ten chlap a ty víš, že to taky chce.. :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Eli, vydrž, bude to hrozný, ještě týden... :pensive: stahuje se děloha...

Charlot, z mé zkušenosti vím, že to bylo společné rozhodnutí...
22. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Já myslím, že chlapi to mají opačně. My když o mimču začnou mluvit oni, tak se v duchu radujem a oni, když začne ženská, tak se chlap lekne a nechce..
22. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
No kde jste? :confused: Já už jsem dodělala mezitím poukazy a těšila jsem se na dočítání..
22. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jaspi, dneska jsme tu asi jen my dvě... už to není takové dočítání jako kdysi... :frowning2:
22. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
To je děs, jak nám to tu upadá :frowning2: To mají všichni tolik práce nebo přešly na jiná témata?
22. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
holky tak jsem se vrátila z města z nákupu a přijedu a před barakem nejakej papalas ze je na obci na manžel apodana stiznost ze sznicil nakladakem chodnik - lidi jsou svi..e.

pritom tu byl nakladakem jednou jedinkrat a to uz jsou 2 mesice.
22. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
jaspi, neupadá, jen mám zrovna dneska a možná dalších 14 dní hódně práce. :wink: Budu se snažit sem vždycky aspoň juknout a třeba to ani 14 dní trvat nebude...

chersi, jo jo, lidi jsou opravdu sv..ě! Nám se zas stalo to, že na mýho švagra někdo poslal udání doktorce, že na nemocenský opravuje chalupu... :wink: Jako samozřejmě, že to bylo oprávněný, protože když je nemocnej, tak má ležet doma, ale že to někomu nedá spát, co? Mně jsou třeba tyhle věci úplně jedno, starám se jen o nás, ostatní mi jsou úplně fuk! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eli, vydrž to, zase bude líp! MUSÍ!!!

charlot, u nás to bylo taky společné rozhodnutí. :wink:
22. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak holky doufám že zítra vás při mém pracovním vytížení budu dočítat :grinning:
22. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:,dnešní tabulka:

copa: // 25.7. - 12tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 11tt+2d
anoli: // 14.8. - 10tt+1d
eliska_v: 22.9. revize
chersi:8 DC
jaspina:19 DC
ewulin: 1 DC
ladenka: 23 DC
smudlinka10: 20 DC

Tak přesně jak jsem říkala,MS dorazila dnes v noci...s podivem nejsem z toho ani nijak zklamaná nebo smutná. Takže, Jaspi je to teď na tobě:slight_smile:
23. zář 2009 v 06:22  • Odpověz
Krásné ráno dámy,

Ewi, to mě mrzí... ale zase by ty ovu testy přišly včera zbytečně...

Takže teď jsou na řadě Laděnka a Japsi... :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: , já jen že u nás jsme o tom mluvili a oba chceme - spíš to bylo o tom říct si kdy budeme snažilkovat a to teda můj muž nechal na mě - prý až budu chtít :wink: tak jsem myslela jestli to nemáte podobně..
Ráda bych se zeptala - ovu testy kupujete v lékárně či po netu?
23. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
charlot já je kupovala v lékárně... ale holky si je objednávají přes net...
23. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky,
včera jsem vás vůbec nestíhala, ale zato večer jsem stihla prohlídku u obvodní, která mě ještě poslala na odběr kvůli štítné žláze, že to prý máme v rodině, to jsem zvládla dneska ráno, no ale vpich se sestřičce moc nepovedl :unamused:
tak teď už mi zbývá jen se objednat kvůli té cukrovce :wink:

ewul - taky mě to mrzí :frowning2: ale příště to určitě vyjde :wink:
23. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
copi, teď na cukrovku? Tu máte taky v rodině? Já myslela, že se chodí až tak ve 20tt... :unamused:

Štítná ať ti dopadne dobře... a jak ti je? Už je to lepší ne??? Mě tedy alespoň trochu ustupují ranní blijánkové seánce... :grinning:

dámy, včera jsem pekal bábovku
http://www.apetitonline.cz/recepty/2343-babovka-savoy.html
prý byla lůuxusní, říkal pan manžel.... :sunglasses:
23. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Hmmm,Zuzi,tak ta vypadá fakt dobře...tak to můj manžel si teď oblíbil margotkový koláč,tak ho peču 2x týdně...:grinning:
23. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Zuzi - obvoďačka to s tou štítnou asi zblbla, protože si plete mamku a tetu a problémy se štítnou má teta a její dcery... řekla mi, že máme problémy se štítnou v rodině (nevím, jak moc širokou rodinu do toho zahrnuje :sunglasses: ) tak, že mě tam radši pošle, no ale co, dala jsem jim zase zkumavku krve a uvidíme :wink:
a tu cukrovku měl hodně silnou děda a má jí i babička, tak si mám zajít na nějaký zátěžový test, prý je to jedno kdy, hlavně abych vydržela 3 hodiny nalačno :unamused:

jinak je mi OK, sice jím pořád míň, ale zatím se cítím nejlíp od začátku těhu
šéf v práci už to ví, řekl mi, že s tím počítal, gratuloval, že je rád, že nepatříme mezi ty, co s tím mají problémy... ještě majiteli jsem to neřekla osobně, ale toho je hodně těžké tu zastihnout :wink:
23. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
holky já když si vzpomenu na svojí první bábovku, kdy jsem formu vymazala olejem... :grinning: ta bábovka sice chutnala skvělě, ale z formy jsme jí vyjídali lžičkou :grinning:
23. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak mě dneska pustili domu a zítra ráno v 8 hodin jdu do nemocnice ještě na ultrazvuk, tak snad bude všechno ok!! Ale musím říct, že doma je doma a jsem ráda, že jsem z nemocncie pryč!!

Děloha bolí, ale nekrvácím!! takže snad už bude jenom dobře!!
23. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Eli, budete tě bolet ještě tak týden, ségra měla taky strachm jestli je vše OK, tak se ptala tety, a ta jí řekla, že i když se to přestalo vivíjet takhle brzo, tak děloha už se zvětšuje a taky říkala, že by určitě počkala tři měsíce, přeci jen, je to zásah do organismu...
Bude to v poho, uvidíš... držíme pěsti...

Copi, já měla se štítnou ploblémy jako malá a pak tak ségra, mamka, babička a teta (je přivdaná) si šly zkontrolovat štítnou žlázu, prý to máme v rodině.... a nic jim nebylo... jsou všechny trošku prostorově výraznější a myslely si děvčice, že to svedou na štítnou žlázu... :grinning: a ono nic...

Já mám výborný olej ve spreji, fakt super... používám to na všechno, nic nevysypávám ani moukou, je fakt boží, stojí 120,-- a už ho mám dlouho, ale je pravda, že za letošek, je to tak třetí bábovka... :grinning:
23. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
eli - držím palce, ať jsi co nejdříve OK :slight_smile:

Zuzi - já už formu jedině vymazávám sádlem + vysypu moukou, protože tak je u nás úspěch zaručen
23. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska mám zase dost práce - kopíruju smlouvy. Ale nepřeháním to, čas na to je, tak jich vždycky pár udělám a pak odpočívám. Včera mě už docela bolely nohy. Holt, nejsem zvyklá stát...

Eli, to je dobře, že jsi už doma. Teď už to bude dobrý, uvidíš. :dizzy_face:

Zuzi, ty jsi dobrá, že pečeš bábovku v týdnu. To já jedině o víkendu. :wink: Já jsem poslední dobou strašně unavená... přijedu domů, najím se a jdu spát. Spím tak 2 hodiny, pak se vzbudím, zase jdu jíst a pak teprve funguju... asi mě ta malá potvůrka uvnitř pěkně vysává... teda aspoň co se týče energie a kalorií. :grinning:

Já teda vymazávám normálně máslem a vysypávám hrubou moukou a některou strouhankou... většinou dělám oříškovou, která každýmu moc chutná. A pak taky olejovou. Ale tahle vypadá taky dobře. Zuzi, díky za recept. :wink:

copa, u nás v rodině se nikdo se štítnou žlázou neléčí a podívej se na mě. Já mám hodnoty nějak na dolní hranici. Ale kdyby nebyla moje obvodní zároveň endokrinolog, tak by se na to ani nepřišlo. Aspoň budeš mít jistotu, že jsi o.k. :wink:
23. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Anoli, já taky si dáchnu a pak jdu něco dělat... teda je pravda, že toho moc doma neudělám, ale už se mi do toho ani moc nehce... už mám vidinu nové domácnosti a na tu starou už jaksi kašlu... :sweat_smile: Včera nám dovezli nábytek teda jen půlku a zabralo to celý spodek... a dnes už to budou skládat a dávat plovoučku do horního patra...

Jo, a můj workoholik šel dnes o půl třetí ráno do práce.... a to kdybych se neprobudila, tak už šel v 1:20 :astonished: ale o půl sedmé volal, že všechno, co chtěl tak stihnul a teď bude mít pohodový den... a ve tři prý bude doma nebo pojede na masáž... bych chtěla být muškou... :grinning:

Copi, já ten olej používám i na vaření, třeba do zapíkací mísy... budu ho muset zase někde sehnat, kupuje mi ho manželova babička na Vsetíně...
23. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Zuzi, tak to se ti nedivím. :wink: Jenže já jsem fakt líná... v pondělí jsem aspoň vařila - měla jsem hroznou chuť na kvasnicovou polívku, ale včera prostě nic, jen jsem vyprala prádlo a pak ho pověsila. Tak musím dneska něco uvařit, aby měl manžílek zítra oběd. :unamused: Tý jo, za chvíli budete bydlet! :slight_smile:

Cože??? On šel o půl 3 ráno do práce??? Je normální??? :grinning: :grinning: :grinning:

Teda o tom oleji jsem ještě neslyšela. :sweat_smile:
23. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
teda taj užb jsem vás dočetla a zase frčím zkontrolovat vařící se obídek :grinning:
23. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
anoli - kvasnicovou polívku si matně pamatuju ze ZŠ a nijak extra dojem na mě nikdy nedělala :sunglasses: ale nedávno jsem zkoušela kvasnicovou pomazánku a ty byla dobrá

Zuzi - já o tom oleji ve spreji někde slyšela, ale nezkoušela jsem
workoholik se rozhodl v noci pracovat a přes den být s tebou? :slight_smile: jen aby za chvíli nezkolaboval...
23. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.