• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jo táááák.

No holky když už jsme u těch milenců, sice žádného nemám ( a teď mě určite zavrhnete) manželovi jsme nevěrná byla, sice v opojení alkoholu ale byla:(

Bylo to zrovna te době, kdy to moc neklapalo a neklape to ani ted.

Od te doby jsem toho dotycného nevidela a tak to i zůstane
24. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Teda dámy, co to tu probíráte za téma??? Já jen žasnu! :grinning: :grinning: :grinning: Já teda nevím, ale myslím si, že chersi žádného milence nemá. :wink: Viď?

Holky, mně se dneska udělal opar! Na ten jsem dřív hodně trpěla, ale pak jsem měla asi tak 3 roky klid a teď najednou se zase objevil. Asi ty změny v těle a navíc mám trochu rýmu... :unamused: Je to hnus!!! :angry:

Zuzi, nemluv o jídle, protože už mám hlad! :sweat_smile: Já rizoto miluju a chtěla jsem si ho dát i včera k obědu, ale když jsme přišli do jídelny, tak už nebylo. :rolling_eyes: A dneska ani nevím, co máme, ale to je jedno, já sním všechno - mám totiž už teď hroznej hlad!!! :grinning:
24. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
jako se vším všudy????? Já tě neodsuzuju.... manžel to ví? A teď máš taky chuť si ho najít?

A co ten mimís, asi se mu do toho moc nechce, viď... :frowning2:
24. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
já jsem začla chodit na jídlo k našim, protože v restauraci toho jídla dávají jak pro chlapi a půlku staejně nesním, takže jezdím k našim, kteří pro sebe a ségru stejně vaří a já ušetřím za obědy... ale kupuju jim suroviny, to je pravda...

Dnes se nám vrácí naše drahá máma, přednáší v Hradci Králové, tak taťka užý po ní nebude truchlit...... :sweat_smile:
24. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
chersi - s manželem to ještě pořád není OK?

anoli - já zase cítím cosi na průduškách... :frowning2:
24. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
chersi, fakt??? :astonished: No jo no, když je člověk nespokojenej, tak prostě hledá něco jinýho no... na tom není co k odsouzení... :wink: A hlavně za to můžou vždycky oba dva, protože když to klape, tak ten druhý nikdy nezahne. To si teda aspoň myslím... možná jsem naivní. :sweat_smile:

Zuzi, to se máš. A kór když vám tatínek takhle dobře vyvařuje. :wink: To my se musíme spokojit s Eurestem. Sice tam je výběr asi z 5 jídel, salátů, 2 polívek a tak, ale stejně si někdy nemůžu vybrat - někdy to jsou prostě blivajzy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď mi fakt chutná, anebo mám hlad, že skoro všechno sním. Ale porce nedávaj jako dřív - to jsem kolikrát půlku nechala. Je vidět, že šetří, jak můžou, takže někdy si říkám, jestli se z té porce můžou manuálně pracující chlapi vůbec zasytit. :confounded:
24. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Chersi - já tě rozhodně neodsuzuju. Většinou se ta dřív nebo pozděj aspoň jednomu v tom vztahu stane.. Je to kruté, ale tak to prostě je..
24. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
copi, já se úplně bojím, abych nemarodila, protože nevím, co můžu a co ne v těhotenství za léky... asi nic moc, co? Snad by mě kdyžtak v lékárně poradili...

No, já s tím budu muset taky něco udělat, protože my se nemilovali už docela dlouho (nějak na to není chuť) a tak si občas říkám, aby si manžel taky nenašel nějakou milenku...
24. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
copi a mě škrábe jaski v krku, ale koupila jsem si vincentový sprej do nosu, tak sprejuju a je tam i nádstavec na šplíchnutí do pusy, tak budu sperejovat všechno... hlavně a by to nebyla chřipka, jsem jen nachlazená, asi...
Já jsem byla v lékárně a mě říkala že pokud mi to padne na průdušky, tak můžu Sinupret, ACC long a Hedelix... v druhým trimestru už si budu moct vybírat víc... ale doufám, že nebudu muset...
24. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
a panu manželovi řekla, že sex bude až v dubnu, ať si dělá co chce... se na mě podíval, jestli jsem jako normální... :grinning:
24. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Zuzi :grinning:
Pokud mě rýma nepřestane, tak si možná ten vincentový sprej taky koupím...
24. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Holky, já už mám hlad jak vlk!!! :grinning:
24. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Mě už asi 3 dny pobolívá podbřišek a včera chvilku i záda dole - to si zas něco vemlouvám a stejně je to jen z Pilatessu a Utroše :angry:
24. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Neví o tom, a říkat mu to ani nebudu, OK to není, nevím co mám dělat. všichni mi říkají nebuj to bude dobrý - já se bojím že nebude.

teď nikoho hledat na sexuální choutky fakt nebudu, nechci aby se z toho stal rituál- húú mám problém tak jdu za jinym....
To nechci.

Ale zase nechci žít v plně nespokojenym vztahu.

anoli - já měla tak yvždy představu že věrnost nade vše, nějak mi to nevyšlo.
a sex v těhotenství to je asi úplně o něčem jiném
24. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak jsem zpět po obídku, rizoto jsem přežila... docela ušlo...
Odpolko hlídám Ladu, tak jedeme do města, do kaufíku, za manželem a na barák... alespoň si ji trochu užiju...

Chersi, mě to tak mrzí, ale zrovna dneska mi ségra říkala, že její spolužačka odešla od manžela, se kterou má dceru (3) s tím, že ona svůj život chce žít a užít, a ne aby se trápila a zjišťovala, že manžel ji vlastně taky má občas rád... :frowning2:

jo a chersi, já kdybych ve vztahu nebyla spokojená, tak si klidně milence najdu... ale záleží samozřejmě na mnoha okolnostech...
24. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
jo okolnosti jsou důležité.

víš zuzu mě to taky přijde mě mě má občas rád - když něco potřebuje. on dítě chce ale a asi nechce , protože neví co chce.

Já se v tu dobu trápila fakt moc - ted taky, ale snažím si ty city nechat pro sebe a čekám že se to spraví.
24. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
no to si zase myslím, že bys to s ním měla probrat, co tě trápí, že už by jsi chtěla mít mimčo, nebo naopak, že chceš být s ním, užít si a dítě mít potom...
Víš co, Martin taky před rokem jaksi o dítěti nechtěl vůbec slyšet, ale jak už začla být Lada velká, a on zjistil, že jako stejdovi, mu to docela jde, a že ho to baví a navíc, všichni kamarádi měli děti a on nic, tak pak se mu ty drátky spojily a řekl, že už by toho mucína chtěl taky... ale já ho do ničeho nenutila, mě je 25, mu 33, takže já mu tvrdila, že já mám na dítě čas, ale on bude starým otcem... a zpětně si myslím, že chtěl alespoň trochu dodělat domek, abychom to nemuseli hrotit...

je to prostě těžké, ale bohužel sama nic nevyřešíš... na to musí být vždy dva...
24. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
přesně - ale on nic řešit nechce a já to pak potahí ořvu a valí se toho na mě víc a víc
24. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Já jsem měla zapečený brambory a bylo to docela dobrý. :wink:

chersi, já si myslím to, co Zuzka, že to musíte vyřešit oba a ne že ty se budeš trápit... tím se přece nic nevyřeší. Měli byste si promluvit, ty bys mu měla říct, co se ti líbí a co ne a on taky a buď se to urovná a bude to zase dobrý nebo ne a ty si stejně nakonec milence najdeš. Já vím, že je to těžký, ale takhle se akorát trápíš... :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
děkuju vám moc za podporu - myslela jsem si že když to řeknu přijdu o vás:(

jste skvělé
24. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Chersi ty jsi trdlík :wink: Já za tyto věci nikdy kamarádky nesoudím - co mají s chlapama se týká jich a jejich partnerů - na kamarádství to žádný vliv nemá. A odsuzovat někoho za věc, která se každému může stát? Jako kdyby to bylo s mojim chlapem, tak to jo, ale jinak je mi to fuk :slight_smile:
Myslíš, že nepomůže si o všem otevřeně promluvit? Říct mu, co tě trápí..
24. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojík holky, všechny vás zdravím a hlavně těhulky. Jsem tady jen krátce a na těhulkování vyloženě "netlačím", i když ... koncem června letošního roku jsem dobrala poslední tabletku HA, vypadám hůř než puberťačka a cykly mívám v rozmezí 28 - 29 dní. Už nějaký ten den si vás tady pročítám a zkusila se podělit o své pocity. Poslední MS mi začala 30.8., v sobotu 12.9. jsme dělali tulituli (prostě to na nás přišlo, já jsem vlastně při "chuti" pořád co neberu HA :grinning: ), od 17.9. mě pobolívá podbřišek jako by měla přijít mrška a to do dneška. Jo, a 19.-20.9. jsem byla jako lemra, myslela jsem si, že na mě jde chřipajzna. Bolel mě doslava celý člověk, většinu dne jsem proležela. Do MS mi tedy zbývají 3 dny. Myslíte si, že bych mohla být těhu? Prsa mě nijak zvlášt nebolí, spíš jen jakoby šimrá, jsou trošku citlivé. Jsem unavenější, slabá, mívám výkyvy nálad, ztratila jsem chuť k jídlu. Jak to vidíte Vy? Díky za reakce. Vím, že je z toho těžkou soudit, může to být i PMS. Jinak mě je 30 a půl, bydlím na severní Moravě a jsem bezdětná.
24. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
chersi - já bych taky kvůli chlapovi svojí kamarádku neodsoudila, pokud by se teda nejednalo zároveň o mého chlapa :wink:
taky bych se snažila si o všem s manželem promluvit, vím, že to není vždycky jednoduchý, alespoň u nás, protože manžel chápe každou výměnu názorů - byť sebeklidnější - jako hádku :grinning:
24. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zkusím si s ním promluvit tedy dnes, sice už po 10 ale co maximálně mi řekne opět to samé.

ještě jednou děkuji
24. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Chlapi jsou v tomhle jak berani - jak jim něco není příjemné, tak debata s nima je horší jak s patníkem :angry:
Frezie ahoj :slight_smile: Může to být těhu a nemusí - to poznáš za pár dní.. :wink:
24. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
jaspi - dík .. jj, uvidíme, ale to čekání, člověk neví na čem je :unamused: .. ale to tady známe nejspíš všechny :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Podobný, ale horší stav jsem prožila při druhé MS po vynechání HA, takže nechci zase plašit.
24. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Chersi, proč bys o nás měla přijít???? Jsme tu právě proto, nejsme jen ženský, který mají zavalený mozky dětma... teda alespoň já ne... a doufám, že nikdy nebudu... každá máme svoje každodenní starosti a někdy jsou menší, se kterýma se člověk srovná a pak věci, se kterými prostě člověk nemůže sám hnout, a aby tu tíhu trochu rozhoupal potřebuje poradit a teprve potom udělat občas radikálnější kroky.... Takže neboj, jsme tu stále s tebou...

Vítám Frezii ... :wink: ono je to těžko říct, já kdybych neviděla ty dvě čárky, tak jsem skoro žádný příznaky neměla a kdyby se nepozorovala, tak to ani nevím... jo a to, že člověk neví, na čem je... tak to je fakt dost hrozný...
24. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Člověk když se na miminko těší nebo se těhu naopak bojí, tak pozoruje spoustu příznaků, kterých by si jinak ani nevšiml.. Já taky furt nad něčím špekuluju, ale pokaždé je to z něčeho jiného.. Určitě až budu těhule, tak žádné příznaky ani mít nebudu. :unamused:
24. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ted mi psal sms, až koupím víno , že si udelame hezký vecer. no zacíná to jako vzdy, tak vám zítra napíšu co zase vymyslel za novinky :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
No vidíš, alespoň koupí víno a chce s tebou mít pěkný večer... to že se to asi pak zvrhne je věc druhá :rolling_eyes: , ale prvotní myšlenka byla určitě dobrá... :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.