• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jo jenze proc, protoze jsm emu jako první ráno napsala sms že uz dalk takhle nemuzu ze jen bere ale uz nedava, pak celý den bez odezvy a ted tohle, ale to uz známe.
24. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
chersi - tak hezký večer a držím palce, ať si to manžel konečně všechno urovná v hlavě :wink:
24. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Víš Cher, já už jsem pochopila, že s některýma vlastnostma přítele se prostě musím buď smířit a nebo hledat někoho, kdo je sice nemá - ale zas může mít jiné.. Naštěstí nic zásadního... Ale chlapa moc nezměníš a nestává se zrovna často, že by si chlap uvědomil, že se chová blbě a najednou z něj byl někdo jiný.. Asi fakt leda si popovídat o tom, co ti vadí - jak to vidí on a zkusit najít rozumný kompromis..
24. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Držím pěsti chersi, doufám, že se ti nebude škytat, jak na tebe budeme všechny myslet... :dizzy_face:

Mějte se krásně dámy, letím dělat chůvu....
24. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
asi budu břečet - moc jste mi pomohli, fakt moc děkuju a zítra dám zprávu :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
chersi, přesně, souhlasím s holkama, přece tě nebudeme odsuzovat! :wink: Zkus to si s ním promluvit a uvidíš. Měl by si prostě uvědomit, že by o tebe mohl taky přijít no. Třeba to až takto nedomýšlí. Chlapi jsou v tomhle opravdu jiný než my...

Já jsem taky moc ráda, že vás tu mám protože se můžu aspoň někomu svěřit. Moje nej kamarádka je v Irsku a manžela taky furt nechci otravovat, takže když potřebuju poradit, jsem ráda, že vy nikdy nezklamete. :wink: Přece jenom každý se na stejný problém díváme odlišným pohledem a k rozhodnutí je to potřeba...

Frezie, já jsem teda měla příznaky oba dva měsíce a pak z toho vždycky nic nebylo... pak jsem se na to vykašlala, vůbec jsem s tím nepočítala a najednou jsem byla těhotná! :grinning: Takže já jsem pro to, radši si nedělat velký naděje a pak být mile překvapená. :wink:
24. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Tý jo, já jsem zaostalec, než vám odepíšu, tak vy už jste někde jinde. :grinning: :grinning: :grinning: To bude asi tím, že se tady u toho ještě bavím s kolegyní... přinesla mi trubičku, tak jsem si pochutnala! :slight_smile:
24. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
chersi, taky držím palce, ať to dopadne dobře a jste zase o.k. :dizzy_face:

Tak ještě hodinu v práci... :unamused:
24. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Anoli - tu trubičku bych si zas dala líbit já :slight_smile:
Cher - zítra se budu těšit, že nám napíšeš, že jste měli hezký večer a všecko jste si vyjasnili! :wink:
24. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj Anoli - díky, tak nějak to bývá .. uvidíme co se z toho "vyvrbí" :slight_smile: . Jen na tyhle "stavy" nejsem zvyklá, vlastně si ani neuvědomuji jaké to bylo minulý měsíc, řekla bych, že to bylo v pohodě .. asi i tím, že jsem věděla, že nemůže nic hrozit, protože byl celou dobu "půst" :wink: ..jj, psychika je potvora a velká!!! :angry:
24. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Dobré časné ránsko všem.

dnešní tabulka:

copa: // 25.7. - 13tt+0d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 12tt+4d
anoli: // 14.8. - 10tt+3d
eliska_v:
chersi: 10 DC
jaspina: 21 DC
ewulin: 3 DC
ladenka: 25 DC
smudlinka10: 22 DC

Včerejší večer toho asi mo cnezmění, ale mocinky děkuji všem za podporu
25. zář 2009 v 05:06  • Odpověz
Dobré ráno,
Chersi tak co? Bylo to aspoň v pohodě?
25. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
dobré ráno :wink:

chersi, tak co? Vyřešili jste aspoň něco? Promluvili jste si?
25. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
povídali jsme, no spis jsme povídala já on prikyvoval.

A řešení, budem spolu trávit více času.
25. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Chersi - to mi připomíná řešení problému vždy u nás :unamused: Chlapy v tomhle ohledu neumí (nechtějí) komunikovat a mě to vždy vytočí ještě víc! :angry:
25. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Krásné ránko,
tak včera jsem na tebe myslela, jak jen jsem mohla... když už nic, tak jste si alespoň o tom promluvili, co znám, tak málo který chlap si chce připustit, že nějaké problémy existují... Takže teď je jen na Vás obou, jak se k tomu postavíte, musíte bojovat společně... ale společně to určitě zvládnete... musíte... :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Určitě to zas bude dobré :wink: Já mám taky neustále dokola 2 fáze vztahu - chvíli ho hrozně miluju a pak bych ho zabila :grinning: Ale i tak si myslím, že na to jak jsme spolu dlouho (11tý rok), tak máme hezký vztah.. Když vidím kolem sebe, jak se k sobě už třeba po roce chovají.. nechytnou se za ruce, nepolíbí se a že se milují, to už si prostě neříkají.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to naštěstí nám to hezké zůstalo :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Jaspi, to je jasný, jeden den si říkám, je to skvělej chlap, miluju ho nade vše a druhý den s i říkám, že vlastně si připadám, že jsme jen kamarádi... prostě je to souhra okolností, co mě k tomuto rozhodnutí ten den dovede... ale opravdu jsem ráda, že ho mám, je dokonalej a on je ten, co chce u nás řešit problémy...
25. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak já jsem asi divná, ale já manžela miluju každej den. :grinning: V jakýchsi vlnách, někdy si to uvědomuju víc, někdy míň, že jsem moc ráda, že ho mám... jen opravdu občas přijde bouřka... víte, že už si ani nevzpomenu na naši poslední pořádnou hádku? Většinou je to jen mírná výměna názorů... Fakt si skvěle rozumíme, je to vlastně i můj nejlepší kámoš. Prostě si myslími, že jsme se hledali, až jsme se našli. :dizzy_face: A když mě teď každej den před spaním hladí bříško a mluví na mimčo, tak mám vždycky skoro slzy na krajíčku. :grinning: :slight_smile:

chersi, tak uvidíš, jestli se bude víc snažit či ne... třeba si něco uvědomí a bude to dobrý... přála bych ti, abys byla zase spokojená a těšila se na miminko a ne abys musela furt řešit takovýhle problémy. :rolling_eyes:
25. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Zuzi já zas mám hrozně ráda, jak je starostlivý, když mi něco je.. To je pořád - nechceš čajíček uvařit? A pak mi nakáže, že ten den budu jen ležet a nesmím nic dělat, ani vařit - nebo dostanu! :grinning: A udělá mi oběd a rozmazluje mě třeba palačinkama... To se pak hezky marodí.
25. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Chersi, ty jsi mucínovi přidala týden... :grinning:

copa: // 25.7. - 13tt+0d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 11tt+4d
anoli: // 14.8. - 10tt+3d
eliska_v:
chersi: 10 DC
jaspina: 21 DC
ewulin: 3 DC
ladenka: 25 DC
smudlinka10: 22 DC
25. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Já bych mohla marodit a dostala bych jen lečo... :grinning:

Jinak je taky starostlivej, ale teď toho má fakt moc, tak ani neprudím, když chodí pozdě domů, vím, že vše dělá pro nás.
25. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Tak hlásí na víkend pěkný počasí... ještě aby bylo manželovi líp... pořád má velkou rýmu :frowning2: Jsem mu říkala, že budeme kdyžtak doma a o tom nechce samozřejmě ani slyšet. Jinak se docela těším. Máme naplánováno vidět spoustu věcí, např. zámek Duchcov, Ploskovice, rozhlednu Vlčí horu, Milešovku, botanickou zahradu v Teplicích, zoo v Ústí nad Labem, muzeum sklářství v Kamenickém Šenově atd. A všechny tyhle vstupy jsou zadara. :grinning:

Co chystáte na prodloužený víkend vy?
25. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Anoli - já jsem taky chytla šílenou rýmu, takže chystám čaj a citron :angry:
25. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
jaspi, aha, tak to nic moc, co? :rolling_eyes: Tak třeba tě bude manžílek léčit. :grinning:
25. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
My dnes jdeme tak lehce popřád mé babičce páč má zíta 70, ale velkou pařbu má až za týden...
zítra nevím, jsme pozvaní od jednoho autosalonu na předváděčku nového vozu škoda Jetty, ale mě se tam moc nechce a v neděli přijede tchán se švárou pomáhat Martinovi na barák... takže asi tak... já se budu léčit z rýmy... :rolling_eyes:
25. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
25. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Holky, já jsem tak ráda, že je konečně pátek! To je můj nejoblíbenější den! :grinning: I když teda až přijdu domů, tak mě čeká samá práce... připravit věci, usmažit řízečky na cestu a na uklízení si myslím, že už ani nebude chuť... já bych furt jen spala... připadám si, jak šípková růženka. Včera jsem zase skoro 2 hoďky odpolko spala... naše mimčo bude asi mít rádo spánek. :grinning: :grinning: No, kéž by. :dizzy_face: :wink:
25. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
anoli, já už tajk unavená ani nejsem, teda když nepčítám to, že v půl deváté už spím... :sweat_smile: včera jsem zrovna říkala našim, že až se změní čas, tak ať mi od půl osmé už nevolají, protože už budu spát... :sweat_smile:

Jo a mamka včera přijela z Hradce, a předtím mi volala, že mi doveze nějaký dárek, tak já natěšená a ona mi dovezla flašku od Aventu... kásnou, moc, ale říkala jsem jí, že už asi nebudu dostávat normální dárky pro mě, teď už to budou jen dárky pro malýho mucína... :dizzy_face:

jo a tohkle jsem našla v jiné diskusi, ten maxi cosi se mi taky líbil... tak nic...
Česká obchodní inspekce (ČOI) při kontrole dětských kočárků objevila tři výrobky nevyhovující normám. Musí být proto neprodleně staženy z trhu. Z hlediska zdravotní nezávadnosti nevyhověly kočárky Quinny Speed a Maxi-Cosi Mura. U obou výrobků ČOI objevila zvýšený obsah karcinogenních látek první kategorie v držadlech a rukojetích. Třetí kočárek, který neprošel testováním, je značky Colleto (model Austin 4). Ten je nebezpečný kvůli nedostatečně zaoblené hraně u hlavy dítěte. Inspekce doporučuje lidem, kteří tyto výrobky již zakoupili, aby je reklamovali u prodejce.
25. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Zuzi, tak to máš dobrý, že nejsi tak unavená. To já teda jo a fest, ale je to hlavně tím, že do půl 11 čekám na manžílka a pak třeba ještě povídáme a jdeme spát o půlnoci a o půl 7 vstávám. Pak to musím dospat přes den no...

Jéé, to je hezký, že ti mamka přivezla dáreček! :dizzy_face: To já jsem teda ještě nic nedostala a ještě nic jsem ani nekoupila... prostě zatím se furt jakoby bojím, abych to tím nezakřikla... asi jsem prdlá no, ale tak to cítím. :sweat_smile:

To neva, tak vybereš jiný no :wink:
25. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.