• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
copa - hmmm, tak to je taky útěcha, co??? :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
anoli - nj, v 15 letech jsem si o ní myslela, jestli nespadla z Marsu :wink:
20. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Holčiny taky je u vas takovÿ hicak, mě se v tom nechce ani v praci premyslet
20. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Cher - venku asi jo, ale já sedím v takové místnosti, kde je kosa jak ve sklepě - takže venku lidi chodí v tílkách a já tady v mikině. Oproti předchozí budově, kde jsem chodila v tričku i v prosinci, jak vytápěli, docela změna :unamused:
20. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Cher - mám taky hic v kanclu a přemýšlet se mi taky nechce, ale u mě je to dáno tím, že jsem byla dopoledne u zubaře. Jeden zub mi vrtal, druhý trhal, takže už se opravdu těším domů, až se prospím.. ale musím něco udělat do práce na zítřek, bohužel to nepočká, tak fakt nevim, kdy to budu dělat..
20. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Hezký večer
pro Jaspinu: brala jsem ho zatím jen jeden měsíc, k vyvolání ovulace, která se žádný měsíc podle folikulomerie neobjevila. Když se udělal jeden dominantní folík na jednom z ovarií, nikdy nedorostl do správné velikosti, aby byl schopen uvolnění. Na folikulometrii po Clostilbegytu dorostl zhruba na 15 mm, jenže pak se růst zastavil a zase nic. Podle příbalového letáku by se měl brát první měsíc od 3-5 dne cyklu pět dní, od desátého dne cyklu jsem začala docházet na folikulometrii (dělá se ultrazvukem-vnitřním). No a po dobu 10 dní jsme museli minimálně obden sexovat. Další měsíc by jsi měla brát 2denně úplně stejně. Třetí měsíc by jsi mohla brát zase 2 denně. Pak se může kůra opakovat, ale po 3 MĚSÍČNÍ PŘESTÁVCE. A teď cituji z letáku: DALŠÍ KŮRA JIŽ NEMÁ SMYSL. Drsný, co? Musím říct, že tato věta mě asi dodělala nejvíce.
A teď k vedlejším účinkům: měla jsem strašné návaly horka, v noci mě budily ze spaní, bylo to v době, kdy jsem v práci trávila minimálně 12 hodin denně a já spala třeba jen dvě hodiny v kuse!!!!! Další z vedlejších účinků jsou závratě, bolesti hlavy, které musím říci, že se mi taky nevyhnuly, ale i když to nebylo tak strašný. Spousta holek tady psala o hrozné bolesti v podbřišku, zvracení, to mě se nestalo, ale uvidíme, co tento měsíc. Také si myslím, že jsem trochu přibrala na váze, další z vedlejších účinků a může se vyskytnout vícečetné těhotenství. Tak teď už tě nebudu strašit, ale kdyby jsi se chtěla na něco zeptat, ráda odpovím.
Mohu se zeptat, z jakého důvodu ho lékařka napíše tobě?
20. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ránko holky a krásný den!!! :slight_smile:
21. kvě 2009 v 06:45  • Odpověz
autor
Dobré ráno, koukám ewulin, že jsi ranní ptáče... :wink:
21. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz
Baluuu:já bych i spala,ale to by mi v práci neprošlo :grinning:
21. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ránko všem, taky se připravujete na to umorne vedro?
21. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Větrám v kanclu co to jde,dokud na nás nesvítí sluníčko:slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
no buďte rády, že můžete větrat, my tu máme jednu fůůůůrii, který je pořád zima a zavírá okna, bestie :sunglasses:
21. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
baluu i v takovam vedru, reknete ji az se necha vysetrit :grinning:
21. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno, my máme naštěstí v kanceláři klimu a s kolegyněmi se vždy dohodneme....
21. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Baluu:taková jedna sedí o 2 kanceláře dál...ráno jsem tam přišla jenom v tilečku a ona sedí v mikině se šátkem kolem krku!!!podotýkám,že v kanclu je 23 stupňů :confused: ...kolegyně co tam s ní sedí, zuří zlosti:slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Říkám jedine vyšetřit :wink:
21. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky Míšo, koukám ty toho asi moc nenaspis vid?
21. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky - to já dnes konečně nemám v práci takovou kosu! :slight_smile:
Halooo - dík za info. já jsem měla vždy problém z MS - bez léků nechodí. Podle toho, co jsem si přečetla o syndromu PCO, tak se trochu bojím právě toho. Uvidím po profilu, ale to bude až tak za měsíc. Doktorka říkala, že podle toho nasadí hormony. No podle toho co píšeš, tak docela chuťovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem myslela, že se to bere dlouhodobě bez přestávky.. To jako když člověk do 3 měsíců neotěhotní, tak co?
21. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj jaspina, po třech měsících si dáš na tři měsíce pauzu, pak je smíš brát zase tři měsíce a pakuž se nesmějí brát. Taky se na to musím gynekoložky zeptat. Co by následovalo po 9 měsících dalšího nevím. Taky teď ta mrcha nepřišla (MS), počkám do pondělí, pak si asi půjdu pro injekci.
Chersi, máš pravdu, ale zase tento týden vstávám tak v osm, takže docela pohoda.
21. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Míšo,omlouvám se včera jsem ti nestacila napsat ten slibeny mailik.Treba MS neprijde a budeš štastná
21. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Dělala jsem testík, takže asi nebudu. To nevadí, nějak jsem nezvládala, ale můžeš napsat klidně dnes, budu se těšit.
21. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
ok, dnes bych to měla zvládnout
21. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Halooo, tak to já jsem si naivně myslela, že po tom, co ti dají léky MS musí chodit.. Ty máš jaký problém? Bereš jen ten clostyl nebo k tomu ještě něco na uvolnění vajíčka?
21. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Jaspina, pro upravení MS beru Duphaston, který jsem tento měsíc pěkně flákala, proto ta mrcha nepřišla. No a na uvolnění vajička a jeho dozrávání je právě Clostilbegyt.
21. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Aha - tak já jsem to popletla, myslela jsem, že je to opačně.. Ty máš taky problém s MS? Zjistili ti při profilu čím to je způsobeno? Ach jo, mě přijdou 3 měsíce strašlivě málo a pak ty 3 měsíce, co člověk musí čekat naopak strašlivě dlouho :frowning2:
21. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Jo taky mám takový pocit, já už mám jen dva měsíce, co je ale divné, na letáku je psané, že se berou 2 druhý měsíc, mě ale doktorka řekla, že mám zůstat i tento měsíc u jednoho, tak nevím. Také mi říkala, že s problémem jaký mám já, má teď spoustu pacientek, to prý dřív nebývalo. Profi
l mi dělali zhruba po 10 měsích snažení, byl v pořádku, dokonce i štítná žláza, která je asi největším strašákem. Dostávala jsem MS bez Duphastonu zhruba po 40 dnech i více, někdy nepřišla vůbec...
21. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Aha - tak to já si myslím, že bych ji nedostala vůbec.. I po vyvolávačce to bylo jen takové špinění spíš. Teď půjdu k nové gyndařce, tak do toho vkládám naděje :wink:
21. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Teda Míšo, to je hodně podivný, jak už jsem psala včera začínám se bát, manžek mě nakazil že to bude hned a je to, ted zjistuju ze to neni zas takova sranda
21. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak u mě stále nic nového... :unamused: ... že by se to lepšilo a bylo mi zase fajn, to vůbec, ba naopak dnes mě opět bolí tak zvláštně v podbřišku nebo spíš jako po stranách... :confounded: No, zkrátka necítím se úplně ve své kůži! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako ještě je čas, ale furt si říkám, jestli to jsou už předmenstruační bolesti, či co?!? Myslím, že se mi hodně uleví, jestli MS přijde. :pensive:
21. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Anoli:a vážně nemůžeš být těhotná? Psala jsi,že jste si dávali pozor,ale přeci...co?
21. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.