• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli já si taky říkám, že až jednou..tak budu nakupovat po 3 měsíci. Ale to ty už máš co? :wink:
25. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Já si taky nic ještě nekoupila, jen dostávám... od kamarádky jsme dostala ponožky a takový ten dětský hřebínek, os ségry dudlík od Aventu, od našich bryndák, takovej spešl a tu flašku... jo vlastně tu čepičku v sekáči... ale jinak se taky jaksi bojím nakupovat...
25. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Já začnu nakupovat asi v říjnu... chystáme se totiž s mamkama někdy v půlce do Ikey, tak si myslím, že tam asi nakoupím první věcičky. :dizzy_face:

No a teď už jsem zase trošku nervózní a nemůžu se dočkat úterka, kdy máme utz! Pokud je vše tak, jak má být, tak budu zase klidnější. :wink:

jaspi, já teď jsem ve třetím... ale třeba moje kolegyňka potratila ve čtvrtým... no, ono je to asi jedno, když se to má stát, tak se to prostě stane, ať je člověk v tom nebo onom měsíci.
25. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Anoli to je sice pravda - i v 5tém se může ukázat nějaká velká vada neslučitelná se životem, ale do toho 3ho měsíce to příroda protřídí fakt krutě.. :frowning2:
25. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdu na obídek, tak všem přeju dobrou chuť! :wink:

chersi asi maká jako šroub, že? :grinning:
25. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:,nějak nestíhám,tak vás jenom dočítám...
Chersi:nevím proč by tě někdo měl odsoudit,přeci jen je to tvoje manželství a tvůj život...já tuhle situaci řeším zrovna s kamarádkou,nějak se jí zalíbil někdo jiný,ale se svojím plánuje miminko...prostě jí něco ve vztahu chybí,asi takové to chvění,tak to hledá jinde,ale svého partnera opustit nechce...a byť já s tím nesouhlasím,tak jsem na její straně,takže za všech okolností i na té tvé:slight_smile:...jen doufám, že si to s manželem co nejdřív ujasníte a bude to v pořádku a ty se budeš těšit na mimčo!!!Držím to moc palečky!

holky dostala jsem nabídku od šéfa,ale nevím co mám dělat...chce vyhodit jednu(je neschopná,ale to jako vážně) a on mi nabídl,že bych mohla k mojí práci si přibrat i tu její a že on by mi zvedl plat(o asi 5000).Do úterý se mám rozhodnout,tak nevím,ptz kdybych otěhotněla tak ho vlastně podělám,musel by si najít 2 nové lidi,někoho za mně a někoho za ní....ale zase mít o 5000 víc...ach jo...
25. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
makam jako šroub, máte pravdu.

ewul, díky.
no nabídka je to zajímavá - popovídejte si o tom doma, tohle bude težké rozhodování
25. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
25. zář 2009 ve 12:29 • ewulin
ewilun tak tuhle situaci s bývalým znám taky, ale my se vídáme trochu častěji, o to je to horší...
25. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Zuzi.já zbožňuju ty tvoje překlepy :grinning: :sunglasses:...nooo abývalý to je na téma:ještě vám buší srdce když vidíte ex :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
ewul, tak to je přesný :wink: Já viděla svou velkou lásku na vinobranní minulý týden a vždycky když ho vidím, tak se mi rozbuší srdce... pak se cejtím provinile vůči manželovi, ale je to prostě tak no... akorát mě teda jenom pozdravil a nic... to minule jsme si spolu asi hodinu povídali a pak si dokonce zatancovali na ploužák... ale ve vší slušnosti samozřejmě, protože mě hlídal z povzdálí manžel. :grinning:
25. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Anoli tak to klobouk dolů před manželem...já si jít zatancovat ploužák s mojím ex,tak ho můj jak říká rozerve...manža je neskutečný žárlivec:slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
No, on ho právě nesnáší a rád by mu dal do držky :grinning: (jak on s oblibou říká), ale nemá důvod, proto když jsem s ním šla tancovat, tak nás lustroval a kdyby jen trochu něco se mu nelíbilo, tak by bylo tóčo! :grinning: Ale já jsem to měla pod kontrolou, takže vážně nebyl důvod. :wink:
25. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Když oni jsou z jedný vesnice a znají se od malička. Navíc se spolu normálně baví. Ale můj manžílek je takovej dobrák, že třeba na plese viděl, že je bejvalej opilej a tak ho vzal ještě jako z "kamarádství" na panáka a tam ho dodělal úplně. Pak na sebe byl hrdej a furt mi říkal, jak ho ožral a že mu bude špatně! :grinning: Jak malej no! :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Anoli - tak to je dobrý :grinning:
25. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
My jezdíme na kafe... jezdili jsem natajňačku, většinou, když byl muž pryč, ale jen si tak povykládát... i když občas to byl fakt mazec... to se teda přiznám... ale teď co vím, že budou mít v listopadu dítě, tak jsem jaksi vycouvala a on jak zjistil, že jsem těhu, tak taky... i když je mi to líto, měli jsem spoustu věcí společných, hlavně z mládí, ale to setkání vždycky stojí za to!!!!! :sunglasses: :dizzy_face: To teda zase jo.... no škoda...
S manželem je to jiný, není to TA první láska, ale když si vzpomenu jak mě balil a oba dva jsme měli partnery... a pak se na ně před Vánoci vykašali, no a pak to teda stálo za to... to taky zase joooo, no prostě vše má svoje pro a proti, ale první noc si pamatuju jako dnes... :sweat_smile: teda dnes už je to jiný, ale taky dobrý...

Ewi, já rychleji občas myslím než píšu... :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Nooo,my jsme se sešli na tajňačku jednou,to jsem jela na nehty...na ty jsem přišla o 2 hodiny později,ale řekli jsme si toho tak moc,že to byly plně využité dvě hodiny...a srdce mi pak bušilo až do večera:slight_smile:...můj ex bude otcem v říjnu-jak mi sám řekl,už se s tím smířil...
25. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak holky já mizím,tak zatím pa a hezký prodloužený víkend...a jelikož jdu v úterý až na 12 a budu do 20,tak doufám,že toho nakecáte hodně ať mám co číst :wink:
25. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak krásný víkend dámy, pořádně si ho s manžílky užijte... :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
tak holky, asi další rána od života je tady.

Ted mi volal obchodak, že jsou drby, že jsme tehotná a že jem to dobře že kolegině, za kterou jsem nastoupila se asi chce vrátit tak že se vystřídáme.
25. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Krásé sobotí ráno, dnešní tabulka:

copa: // 25.7. - 13tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 11tt+5d
anoli: // 14.8. - 10tt+4d
eliska_v:
chersi: 11 DC
jaspina: 22 DC
ewulin: 4 DC
ladenka: 26 DC
smudlinka10: 23 DC

Chersi, to mě fakt mrzí, a ty máš smlouvu na dobu určitou a zástup za mateřskou? To je na prd... Tak máš dvě možnosti, buď rychle otěhotnět, což si nejsem jistá, jestli ve Vašem vztahu je momentálně dost dobrý nápad, nebo si pamalu ale jistě hledat práci... které teď ovšem taky není moc... no je to hrozný... :frowning2:

Moje drahá polovička byla zase od pěti ráno vzhůru, a psal si denní plán, takže jsem tu jen na skok, protože tu musím lehce uklidit a pak jedeme na stavbu a podívat se na takový ty dřevěný terasy.. Odpolko pojedeme na Vsetín za manželovou babičkou, tak doufám, že cestou zpět se stavíme u mekáče... :sweat_smile:

Jo a náš hvězdný stolař nám udělal zase stůl o čtyři cm meší než měl být... já už fakt nemůžu... ten stůl má 3 metry a měl být ode zdi ke zdi a není, takže dnes asi opět dostane spucunk....

Tak papa
26. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
copa: // 25.7. - 13tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 11tt+5d
anoli: // 14.8. - 10tt+4d
eliska_v: 5 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 11 DC
jaspina: 22 DC
ewulin: 4 DC
ladenka: 26 DC
smudlinka10: 23 DC

Ahojky holky.
Jenom u sebe píšu DC po revizi, abych věděla, jak dlouho bude cyklus...
Od listopadu tomu necháváme s manželem volný průběh a jsem zvědavá, kdy Vám budu zase hlásit //... :wink:
26. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
ahojky holciny, dnes jsem mluvila a mamcou tak se me ptala jak pokracujeme, tak jsme rikala ze az pujdu k dr. nechám si napsat žádanku pro manzela na vysetení, a ona mi rekla totak ted uz ti muzu rict co mi rekla ta kartárka.

Půjdete na vysetrení a chyba bude u partnera a bude stím muset neco delat a pak se povede.

JJ to jsem presne cekala:(
26. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile: jak sa mate? a co nove
26. zář 2009 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz
chersi a myslíš, že manžel do toho půjde? Můj muž by třeba šel, páč si tak byl dvakrát přivydělávat na vejšce... :sweat_smile: ale věřím, někteří chlapi z toho mají dost velkej problém... kolegyně byla v pátek ve Zlíně na spermiu, tak jsem taky zvědavá jak to dopadlo, ale u nich si myslím, že bude problém u ní...
A chersi, kartářky mají fakt většinou pravdu... ty jdeš k Dr. až v listopadu, ne? To už se to mezi vámi dá určitě do pořádku a budete se a na mimíse těšit.... pevně v to věřím... :slight_smile:
26. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Cher - u nás ani nemusíš mít doporučení. Tady si to hradíte sami.
26. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
copa: // 25.7. - 13tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 11tt+6d
anoli: // 14.8. - 10tt+5d
eliska_v: 6DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 121 DC
jaspina: 23 DC
ewulin: 54 DC
ladenka: 27 DC
smudlinka10: 24 DC

No uvidíme, já tam půjdu už možná teď v říjnu, zkusím to, už kvůli tomu (možná) dohadování v práci.
At víme na čem jsme.
27. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
chersi • snž • Dnes ve 12:20

copa: // 25.7. - 13tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 11tt+6d
anoli: // 14.8. - 10tt+5d
eliska_v: 6DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 12 DC
jaspina: 23 DC
ewulin: 54 DC
ladenka: 27 DC
smudlinka10: 24 DC
27. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Krásné ránko, dnes držíme s mucínem všechny čtyři palce Copě, aby všechno dopadlo na výbornou... dej nám pak hned vědět.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

copa: // 25.7. - 13tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 12tt
anoli: // 14.8. - 10tt+6d
eliska_v: 7 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 13 DC
jaspina: 24 DC
ewulin: 6 DC
ladenka: 28 DC
smudlinka10: 25 DC
28. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
a copa už je ve čtvrtém měsíci..... no to je mazec!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.