• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahoj holky kde ste vsetky zmizli??
28. zář 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte všem, tak včara jsme se s manžou domluvimi na tom spermiu, že půjde at najdu kde to delají. Nevíte nekdo některá? Já jsme nasla bud Plzeň nebo Prahu.
28. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
daj si do googlu genet praha a tam by sa ti to malo objavit neviem presnu adresu
28. zář 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
chersi, eliška byla v pronatalu, tak by ti mohla podat nejvíc informací, zda-li potřebuješ žádánku a nebo kolik se platí... jsem ráda, že se to u vás začlo hýbat.... :dizzy_face:

já dnes v obchodě potkala kolegyni, ale bylo mi blbý se jí zepat, jak to dopadlo, zeptám se zítra... ale kupovala si pyžamo, tak doufám, že nenastoupí do nemocnice, což jí řekli jako možnost, když spermio dopadne dobře... spí totiž v manželovým tričku, proto mi to přišlo divný... :confused:
28. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
evzen jak sa mas a co je nove?co prcek???
28. zář 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz
holky ja som vas tu tak dlho nevidela a teraz ste tu asi zase neni :(
28. zář 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
čauky nath, mám se celkem dobře... dnes mám teda brutální KOPR, takže ležím v posteli a koukám na telku... a co prcek? nevím, ve středu jdeme na nt sceening, tak bubu vědět víc a už se konečně budu pořádně těšit... a co ty? dřeš nebo si užíváš volna?
28. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
dnes som doma :slight_smile: uz som zvolnila temto nemozem to prehanat a aj priatel je takto radsej :slight_smile: tak potom napis ako si dopadla :slight_smile: ja densidem ku kamoska a ta ma tyzdnoveho chlapceka tak sa idem pomaznat s nim :slight_smile:
28. zář 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
tak si tu návštěvu pořádně užij... :dizzy_face: takový miminka jsou nejkrásnější... ale pak to je ještě lepší....
28. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
no ja sa na neho mooc tesim :slight_smile: berem to ako taku pripravu :slight_smile: byvame nastastie blizko seba tak ked bude nieco potrebovat tak som tu som taka chuvicka :slight_smile:
28. zář 2009 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz
Krásné ránko, já dnes jedu na školení, takže se všechny novinky dozvím až večer, včera mě zastihla brutální bolest hlavy, tak jsem do sebe musela dát i jeden paralen... těžko říct jestli se může nebo ne, na netu jsem se dočetla obojí, ale v noci bych asi lezla po zdi... ještě teď mě trochu bolí, ale už to není tak hrozný.

Copi, doufám, že včera dopadlo vše na výbornou, brali ti i krev?

Anoli, na tebe myslíme s mucínem dnes, určitě jsi hrozně nervózní, tak jako já před každou kontrolou, ale bude vče OK. Pak písni, ať tu nejsme jak na trní... sice jdeš myslím až v sedm, ne? ale když ti to vyjde tak písni...

copa: // 25.7. - 13tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 12tt+1d
anoli: // 14.8. - 11tt
eliska_v: 8 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 14 DC
jaspina: 25 DC
ewulin: 7 DC
ladenka: 29 DC
smudlinka10: 26 DC
29. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
Dobré ránko,
Zuzi v těhu můžeš paralen a obyč. panadol :wink:
29. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránko holky,
vy jste toho teda nakecali! :grinning: Já jsem se s vámi zapomněla v tý rychlosti rozloučit, tkaže se tímto omlouvám. :wink:

chersi, to jsou teda věci! Ale nevzdávej se a uvidíš, že bude zase líp! MUSÍ!!! :wink:

Zuzi, ano já jdu dneska s manžílkem na ultrazvuk, ale až v 18:50 hodin. Snad to uteče a my uvidíme toho našeho broučka. A snad je v pořádku. To víš, že jsem zase nervózní, jestli je vše o.k. - je vidět, že mě už dobře znáš. :grinning: :wink: Určitě vám pak večer napíšu od našich ať nemusíte být napnutý až do zítřka.

Včera jsem myslela na copu, tak doufám, že jsou v pořádku. :dizzy_face:

Holky, jinak výlet v severních Čechách byl super! :dizzy_face: Docela dost jsme toho nachodili, bylo hezky, vyšlo nám to fakt perfektně, akorát jsem už včera cítila, jak mě začíná škrábat v krku a spouští se mi rýma. Dnes je mi docela hrozně! :rolling_eyes: Musím se teď ráno až pojedu na poštu stavit v lékárně a koupit si něco na rýmu a na krk. Asi jsem to chytla od manžela nebo prostě ze vzduchu, protože v pátek byly nachřapaný 2 kolegyně, tak se to asi šíří rychle. :frowning2: A aby toho nebylo málo, tka se mi udělal ještě jakoby opar na oku, takže mám oko celé nateklé a ráno ho nemůžu skoro ani odlepit. Myslíte, že se mi mohl přenést ze rtu na víčko? Já si totiž furt šmrdlám rukama u oka... no uvidíme, kdyžtak se stavím v týdnu u Dr. nebo popř. až v pátek, stejně k ní jdu na krev kvůli štítný žláze.

Zuzi, tak ať ti je taky brzo líp. Já myslím, že se nemusíš bát, paralen se v těhotenství může. Teda aspoň jsem to někde četla...
29. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj Anoli, tak to jsme dnes 2, které se cítíme pod psa.. Já jsem zase v neděli zbouchala asi milion chlebíčků a nějak jsem si podráždila zaludek, takže už v neděli jsem blbě spala, jak mi bylo hnusně a tuhle noc jsem vůbec nemohla zabrat, jak mi bylo těžko. Jak kdybych snědla kamení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem úplně mrtvá, jak jsem nevyspaná..dnes na pilates nejdu! A do toho mi odpoledne přijdou kolaudovat střechu. Ach jo!
29. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Kde dnes všechny jste? :frowning2:
29. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Já jsem tady, jen jsem byla na poště a teď ji ještě roznesu a už budu na příjmu. :wink:

jaspi, tak to mě mrzí, že ti je taky zle... co bych ti tak doporučila na žaludek? Mně pomáhá mátový čaj... :wink:
29. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Vlastně nebudu... zas musím kopírovat... ach jo... :rolling_eyes: Ale když budu mít pauzu, tak sem najuknu. :wink:
29. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky- ráno mi nešli vkládat příspevky:(
29. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj chersi :wink:

Já mám pauzu od kopírování, tak sem vlezu a tady je mrtvo! :astonished:

jaspi, jak ti je? Mně je hrozně, nejradši bych si šla lehnout! :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
ahoooj
po dlouhé době, co tady nového? zaznamenala jsem akorát....Eli je mi to líto :frowning2:
zdravím vás už jako vdaná paní Brankovská :grinning:
svatba se vyvedla, svatební cesta taky
a mám novinku: už nebudu vetřelec ale opravdivá snažilka :wink: jsem těsně pžed vysazením a to 3DC.
Manžel si natolik věří a chce mimi k narozeninám (24.10.) no tak nevím nevím tak spíš k Vánocům :sweat_smile:
29. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
no to je teda přivítání navrátivší se snažilky :angry:
kde všechny jste :grinning: :grinning:
pomalu pročítám a dočítám co je nového :wink:
kdo by chtěl mrknout na náš den D, tak zde: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=474346&vReferer=
29. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky bajoch, mocinky gratujuji ke svatbičce.
29. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
děkuju chersi
29. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj bajoch, moc gratuluju ke svatbě - krásné fotky, moc vám to slušelo! :dizzy_face: No a taky gratuluju k brzkému snažení! :wink:
29. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
děkuji anoli ať ti dneska dobře dopadne UTV :wink: se těšíš co? hlavně nebuď nervozní :wink:
29. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
teda koukám po prodlouženém víkendu každý mí práce jako na kostele, jojo mě ten 1 den taky chybí :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
a co mám říkat já?!
Já v práci nebyla víc než 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
chersi, to víš, máme tu o 4 lidi míň, tak mě teď pořádně zapřahají, ale mně to nevadí, alespoň mám konečně co dělat a utíká mi to. :wink: :grinning: A jak ty v práci? Bavila ses o tom s někým nebo to necháváš být?

bajoch, děkuju :wink:. Doufám, že utz dopadne dobře, ale to víš, když na to pomyslím, tak nervózní jsem... zároveň se těším, že zas tu naší malou píďalku uvidím, navíc se jde dneska podívat i manžel... :slight_smile:

Tak držte všichni pěsti, ať je vše tak, jak má být.

A kdepak je copa? Ani se tu dneska neukázala, doufám, že je všechno v pořádku.
29. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
S nikým jsem to zatím neřešila, nechám to po novém roce. Ted to nemá smysl.

Já se s vámi loučím a papa zítra
29. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
ahoj holky, nestíhám... :slight_smile:
bajoch - gratuluji ke svatbě, moc vám to slušelo a měli jste super bourák :dizzy_face:

naše vyšetření OK :dizzy_face: krev mi brali už před týdnem a ta dopadla v pořádku, na UTZ všechno v pořádku - šíjové projasnění, obličejový úhel, nosní kůstka, žaludek, mozek, srdce, srdeční frekvence, chlopeň, placenta, uchycení pupečníku... :dizzy_face: takže riziko Downa minimální :dizzy_face: akorát máme nějaký abnormální průtok krve v jedné cévě (průtok venózním duktem), což je jeden z markerů Downa a může taky značit vrozenou vadu srdce :frowning2: ale vzhledem k tomu, že srdíčko, chlopeň i ostatní cévy a ostatních x markerů Downa byli naprosto OK, tak v tom dr zatím nevidí problém, miminku se ten průtok snad ještě upraví (je to prý céva, kterou pak miminko po narození už nemá nebo jí nemáme v dospělosti, už si to nepamatuju) doporučila nám přijít ještě jednou ve 20tt, to už by se případná vada srdíčka měla ukázat nebo průtok upravit, takže já zatím doufám, že to žádný problém nebude
dr to prý vyšetřuje fakt poctivě, na tom utz jsme byli přes hodinu, prý vyšetřuji i takové markery, který se běžně nevyšetřují, třeba ten průtok krve dělá prý jen pár dr v republice
jinak nám dr udělala i 3D/4D a je to super :dizzy_face: bylo vidět celé miminko, jak se tam vrtí, kope, cucá palec, šťourá v nose... :grinning: celé vyšetření máme na DVD + 3 fotky a 1 fotku z 3D, kde na nás miminko mává :dizzy_face: manžel tam opět viděl kluka, prý je to jasný klučičí obličej :sunglasses:

anoli - držím palce, aby utz dobře dopadl :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.