• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já jich mám asi 7, tak je taky vyplácám, a jestli // tam budou tak uz jiny kupovat nebudu.

Jo manzilek se vcera hrozne divil, že jde otehotnet jen cca 3-4 dny v mesici:slight_smile:
Tak prisel s variantou ze jsme cele roky za prasky vyhazovali penize zbytecne, že to se dá ohlidat:slight_smile:
30. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Holky, kdybyste měli zájem o ovu testy, tak mi doma nějaké zbyly. Mám jich 11 ks a prodám je za 150 Kč včetně poštovnýho. Vám je nabízím přednostně, pokud nebude mít nikdo zájem, hodím je sem do bazárku, stejně mi jsou doma na prd. :unamused:

copa, děkuju :wink: Ty sis to popletla, já jsem byla na utz a Zuzi jde dneska na nt screening. :wink:
30. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
jj anoli, já blbnu, teď jsem - alespoň podle reakcí nejbližšího okolí - nesvéprávný inkubátor na miminko... :sweat_smile: :rolling_eyes:
a máš v plánu jít i na ten nt screening?
30. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
jaspi, to neva, tak až toho bude víc, třeba si album uděláš :wink: Ono všechno nejde udělat najednou, vždyť se podívej na nás, my přestavujeme už 3 roky a ještě to nemáme dodělaný, protože penízky taky pořád nejsou a když jsou tak, je nestrkáme jenom do baráku, ale taky do toho, co nás baví, např. do cestování. :wink: Ale tu střechu vám závidím. :dizzy_face: Nám ještě pár let vydrží, ale jednou bysme jí chtěli taky vyměnit. :wink:
30. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
anoli tak já bych si je vzala :wink: pošlu ti info do IP
30. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
bajoch, já jsem je zkusila teprve minulý mesic a to jsem vysadila HA v kvetnu. Telo se mi asi zatim srovnalo samo
30. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Anoli mě se úplně ulevilo, že je to udělané.. Byla v hrozném stavu a dělalo se to komplet včetně trámů.. Jako vidět ten barák s úplně sundanou střechou - hnusný pocit. Najednou ti to přijde hrozně chatrné a rozbořené.. :confounded:
A pak vydržet všecko to mlácení, jak sundávali a dávali ty veliké trámy.. až opadávala fasáda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale záleží taky jestli budete měnit jen krytinu nebo všecko
30. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
holky jdu se nadlabnout - zatim papa
30. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
jaspi - střecha je vlastně to hlavní :slight_smile: do baráčku nepoteče a s novou střechou vypadá hned o tisíc % lépe
30. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Copa to máš pravdu - vzhled to hodně změnilo - se už těším na okna a dveře :slight_smile:
Já furt špekuluju nad těma autama. Teď jsou k prodeji Fabia combi v zákl. výbavě, rok 02, 1 majitel za 75tis, pak Focus combi r.99 lepší výbava za 72tis a nebo to vyhlídlé Focus (krátký) automat v plné výbavě, kůže, rok 02, automat za 65tis - ale je z USA, tak mám trochu strach. Co myslíte? :confused:
30. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Čauky holčiny,
táááákže.... náš mucínek má 11 cm , tlouklo mu srdíčko jako o závod, Dr. říkal, krásné miminko... odpovídá 12+6, čili je tak o týden mladší než podle MS, ale přesně podle OVU. Všehno jinak OK, prý nos má luxusní, takže dowm prý ani náhodou... :dizzy_face: nos má po manželovi, to je jasný... :dizzy_face: brali mi krev¨, odpolko budu znát výsledky... martin z toho byl úplně hotovej, myslím, že už mu to konečně docvaklo...
Takže děkuji za držení pěstí.

Jdu se najíst a písnu, Anoli mooooooc veliká gratulace, strašně se uleví, viď?
30. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Zuzi - tak super výsledky :slight_smile: :dizzy_face: myslela jsem na vás
ty jo, my jsme skoro o polovinu menší :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
copi, manžel má dva metry, takže baskedbalista jak vyšitej, ale laduš byla taky na spodní hranici, narodila se jako pidižvík, ale nemá být po kom veliká... takže hlavně v poho... :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Zuzi,taky gratuluju k tak pozitivním zprávám:slight_smile: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
zuzi tak beeeeezva :wink: :grinning:
30. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
mocinky moc gratuluji
30. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak holky doufám, že brzo budu já držet palečky Vám.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: díky moc....

Za chvíli jedu k obvoďákovi pro razítko do průkazky a možná se zastavím i u zubaře, takže si Vás dočtu zase až večer... konečně budu spát...
30. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Zuzi gratulace k mucínkovi :dizzy_face: :wink:
30. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj Zuzi, moc moc gratuluju k výsledkům!!! :dizzy_face: Teda, vy jste fakt veliký!!! :grinning: To my jsme oproti vám strašně malinký!!! Je to vůbec možný??? Ale snad jo, ne? To by nám snad Dr. řekl, kdyby nebylo něco v pořádku, že jo? My máme 21.10. zase poradnu a prý mě objednají na nějaký odběry, který se dělají do 16 tt, tak nevím, co to je.

bajoch, tak super, já ti pošlu do IP číslo účtu a ty mi pošli tvou adresu, ju? :wink:
30. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
copi, já nevím, já se v tom nevyznám, takže se řídím podle toho, co mi řekne Dr. a ta mi zatím nic o žádným nt screeningu neříkala, tak to nechávám být. Prý mě příště objednají na nějaké testy, které se dělají do 16 tt, tak nevím, jestli je to něco obdobného...
30. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
anoli - v 16tt se myslím dělají ty tripple testy, to je z krve, jsou taky na vývojové vady

já jdu v 16tt ke své gynekoložce a bude mi dělat odběry, tak to asi bude i na tohle, netuším
a mám donést ranní moč v jakési sterilní zkumavce, a ta moč má být taky "sterilní", což znamená nejdřív sprcha, omýt a pak "střední proud" do zkumavky :grinning: tak to nemůžu dát, já první co ráno musím akutně je dojít si na WC a dát ještě předtím srpchu je pro mě nemožný... :grinning:
zítra ráno jsem objednaná na cukrovku, ráno v 7h nalačno a mám počítat, že to bude trvat do 10:30 a to až do těch 10:30 nesmím jíst ani pít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Čauky holčiny,
takže pro opravu, náš mucín má 11 cm CELEJ, tedy i s nohama! Taky jsme to pochopili tak, že je to od hlavy až k prcce, ale to CRL má 62 mm, tedy od hlavy k zadečku má 6,2 cm, takže doufám Copi, že už jsme tak nějak na stejno... :dizzy_face: Odpoledne mi volali výsledky z krve a vše v pořádku, takže radost veliká..

Anoli, já myslím, že některé gynDr. na ten NT screening vůbec nepposílají, ale spíš se zeptej jestli tě tam pošle v tom 20tt, nebo si zjisti, jestli to neděljí někde ve tvém okolí (je to totiž bez žádanky), myslím, že i teď když bys chtěla tak bys ještě do toho 13tt někam stihla jít... popřemýšlej, je to totiž mnoooohem lepší než tripple testy, které se třeba v USA už vůbec nedělají a jen tenhle NT sceening. A hlavně, u těch tripplů je 60% šance, že bude test pozitivní!!! Což je fakt masakr.... :unamused:

Copi, já půjdu na cukrovku asi až v 20tt... tak jsem zvědavá jak to zítra zvládneš... :dizzy_face:

Chersi, jsem na Vás zvědavá, doufám že už jste si to vyříkali a už se to bude jen lepšit... :dizzy_face:

Bajoch, mě po vysazení HA ovu testy vyšly pozitivní až po půl roce... tak se prosím tě nediv, když by ti hned nic neukazovaly, hormony se totiž buď hned odbourají a nebo ovulku ještě nějakou dobu blokují, jako mě...

Jaspi, to máte hooodně dlouhou cestu za domkem, po pravdě, vám to vůbec nezávidím, já jsem ráda, že už to jakž takž máme za sebou... A to auto, focus je krásný a hlavně veliký... ale automat já bych nechtěla, já totiž moc ráda řídím a řazení je radost, automat pro mě není moc auto... ale je to o zvyku, to určitě... :dizzy_face:

Tak pá, vy už asi všechny spíte... tak ráno...
30. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Anoli, tak jsem se dívala kam bys mohla u vás na ten T sceeenig jít a nic jsem nenašla, takže asi nejblíž to máš do Prahy, sice sto kiláků, ale dle mě to za to stojí... zálží na tobě, samozřejmě...
30. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Zuzi - jo tak vás měřili i s nožičkama :sweat_smile: to nás jen od hlavičky po zadek, tak to už jsme víceméně na stejno :slight_smile:
gratuluju k výsledkům z krve :slight_smile:
no zítra to snad nějak zvládnu, musím :sweat_smile: nejhorší bude vydržet nepít, já jak nepiju, tak mě pak bolí hlava... :unamused:

anoli - je pravda, že ty tripply vychází často falešně pozitivní :unamused: a navíc odhalí méně vad než ten NT, ale co, dřív se na to nechodilo a šlo to i bez toho :wink:
30. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ráno dámy.
taky je u vás taková kosa???!!!!!!!!!
jsem v práci a ještě že se správce areálu rozhodl pro začátek topné sezony jinak bych asi zmrzla.
Já chci zpátky do Turecka! :frowning2: :unamused:
1. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ránko - za mnou už tady taky sálá přímotop :slight_smile: Ale ta kosa je hnus.. Když si představím, že nám budou dělat okna někdy koncem října.. :confounded: Zmrznu!!! :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobré ráno,

Zuzi, tak to moc gratuluju, že jsou výsledky z krve o.k. :wink: Já se Dr. zeptám, až tam půjdu 21.10. do poradny, schválně co mi na ty testy řekne, ju? Ale popravdě až do Prahy by se mi letět nechtělo. :unamused: No, uvidíme... Aha, no tak teď už je to s tou velikostí prcka jasný! Já se lekla, že už máte 11 cm, tak se mi to zdálo fakt hodně a my že máme tak málo...

copa, tak to zítra zvládni. Budu ti držet pěsti! Neumím si představit do půl 11 nejíst a nepít!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: A ten "střední proud" znám moc dobře. Já čůrala takhle Dr. do zkumavky, když jsem měla zánět močových cest... a sterilní zkumavku si kupuju vždycky v lékárně. :wink:

bajoch, u nás není taková zima... sice nevím, kolik je stupňů, ale nepřijde mi to tak hrozný. Jinak, já jsem přišla do práce a mám tu doslova saunu!!! Nechala jsem si totiž topení naplno! :grinning: Tak tu teď větrám o 106. :grinning:
1. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Jinak, dnešní tabulka:

copa: // 25.7. - 13tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 12tt+3d
anoli:// 14.8. - 11tt
eliska_v: 10 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 16 DC
jaspina: 27 DC
ewulin: 9 DC
ladenka: 31 DC
smudlinka10: 28 DC

bajoch, nechceš se taky zapsat do tabulky? :wink:
1. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:...u nás je taky celkem chladno,ale v kanclu máme dnesk příjemně,tak mi to ani tak nevadí...já mám zimu ráda,alespoň se mi dobře v noci spí :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Krásné ránko, tak se zdovolením opravím, podle včerejší kontroly... :dizzy_face:

copa: // 25.7. - 13tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt
anoli:// 14.8. - 11tt
eliska_v: 10 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 16 DC
jaspina: 27 DC
ewulin: 9 DC
ladenka: 31 DC
smudlinka10: 28 DC

u nás je taky kosa... hnus... zimu fakt nesnáším, já mám ráda jaro, to by mohlo být celoročně...
1. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.