• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahojky,
tak se po delší době zase ukazuju. Čekám na mršku a modlím se ať přifrčí :confounded: Máme s přítelem problémy a v tuhle chvilku kdy to po skoro 4letech vypadá na rozchod by miminko bylo problém :pensive: Jenže jsem zatrhla snažení až před cca 14dny. Vím,že to tady zní divně ale držte pěsti ať tetka příjde :pensive:

Jdu vás dočíst
1. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
smudli, tak to držím palce ať se to zase upraví..
Zuzi a jaký je kufr u focusa když to není kombík? Vlezl by se mi tam třeba kočárek? Mě už z toho hrábne..pořád máme v merku ještě tu fabii a teď mi volal brácha, že ví o octavii..
Ewul - tak to mě se v zimě spí blbě - já jsem člověk, který při ochlazení okamžitě klepe kosu a strašně mi mrznou hlavně nohy :confounded:
Holky nevíte některá něco a Laděnce?
1. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
smudli držím pěsti ať to dopadne jak chceš ty a ať je to s přítelem zase brzy v pohodičce :wink:

Jaspi já bych nebrala automat, jiank jako focus jooooo nebo octavia obě tato auta jsou uplně jiná třída než fabia, bezpenější atd...

no a přidávám se do tabulky:

copa: // 25.7. - 13tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt
anoli:// 14.8. - 11tt
eliska_v: 10 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 16 DC
jaspina: 27 DC
ewulin: 9 DC
ladenka: 31 DC
smudlinka10: 28 DC
bajoch: 5 DC
1. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Holky ono to jen tak v pohodičce nebude :frowning2: Před týdnem už to byla taková hádka,že do mě žďouchl a já si naštípla zápěstí o vanu,sice so omlouval,prosil o odpuštění ale tohle si podělal sám :angry: Má čas do ledna,pak vypadne pokud se neprobere :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Jaspi já znám jen kombíka Focusa, a octávku novou nebo tu starou? My máme tu novou a kufr jako kráva.... :grinning: Fábii jsme měli před tím a nic moc se do ní nevešlo... :unamused: Focuse má ségra a vleze se tam fakt hodně věcí...

Smudli, doufám, že mráčky brzo odejdou... a jste vůbec vzití?
1. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Dlou. ne nejsme,svatba tento rok padla kvůli financím a já jsem za to docela ráda
1. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
tý jo, tak to by letěl hned, ani by nemrknul chlapec... :angry: a cože tak najednou? Nebo jste už měli problémy dřív?
1. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
dřív to byla pohoda ale 8měsíců jezdil domů jen na víkendy kvůli práci a takhle to dopadlo :cry:
1. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Zuzi dík za všecky postřehy.. Ta fabia by byla kombík.. octavia zatím nevím - nemůžu se mu dovolat.. Takže nevím ani rok, ale počítám tak kolem 2000 - 2001.
Bajoch mě právě ten automat láká.. ještě neumím dobře jezdit, tak mám řazení plné brýle..
šmudli - mi jsme taky svatbu rušili před víc jak rokem a půl kvůli financím.. Bylo to proto, že přítel tehdy udělal kravinu a prošustroval je.. Ale musím přiznat, že i když to taky vypadalo na rozchod, tak se od té doby opravdu změnil!Našel si k práci brigádu a přes víkend vydělává penízky navíc..Fakt jsem ráda, že jsme spolu zůstali..ale pokud je agresivní, tak to je jiná věc.. To se často stupňuje :frowning2:
1. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Nejhorší je,že jsem nechávala tento měsíc vše na přírodě a asi se mi to teď vymstí,nejhorší je,že nemám oporu ani ve vlastní matce :pensive:
1. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
se omlouvám za to jak opakuju slova,nějam mi to nemyslí :frowning2:
1. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
šmudli tak to je mi líto :frowning2: Snad se všechno obrátí k lepšímu..
1. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
smudli je mi to moc líto, my ted taky meli krizi.

Jen reknu neco dle meho nározu a nemusí se to spoute lidicek libit.

Moje mamka drzela rodinu za kazdou cenu, i za cenu toho ze ji otec denne rezal jako psa. Vydrzela 17 let s tyranem, jenom proto ze nechtela ublizovat nam.

Ja jsem okamzite rekla memu soucasnemu muzi ze jakmile na me sahne, je konec. 6e nebudu žít jako onuce, na které se bude moc vybít.

Chlap který na zenskou sahne, dá jí facku, nebo neco je u me ubozak.
Udelal by to a v tu chvili uz by o me a ni nedej boze i detech nevedel.

S mym tatkou se vidim jednou za mesic tak pul hodiny na povinne navsteve, a stejne se moc nebavíme, nedokazu mu odpustit ty rány na mojí mamině.
1. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu. Ale cetla jsem tady ve vasi diskuzi (psala to mysli Anoli), ze sla na kontrolu s rovnatkama. Tak jsem se chtela zeptat, co rovnatka a tehotenstvi? :slight_smile:

Jinak vam vsem tehulkam preju hodne pohody a at je vse jak ma a vam snazilkam at to brzy vyjde :wink:
My jsme ted v zari teprve zacali, takze je to prvni mesic a ja jsem napnuta jak ksandy :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
chersi, absolutní souhas... a mrzí mě to, že jsi neměla dokonalé dětství a hlavně, že máma nebyla šťastná.... :pensive:
1. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Chersi,já s tebou úplně souhlasím!!!
Šmudli, je mi to moc líto,že máte takové problémy,ale jak psala Jaspi...ono se to časem může vystupňovat...
Ať je můj manža jakýkoliv,tak vím,že by mě nikdy neuhodil nebo mi nějak fyzicky neublížil-a že měl jednou důvod...jsem provokovala tak,že bych si i já vrazila,ale on se hrdinsky udržel :slight_smile: :wink:
zdravím bublinku:slight_smile:
1. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Já si taky nedovedu představit, že by mi dal Jarek třeba facku.. To spíš já mu :grinning: Ne, to taky ne.. Ale znám to od kamarádky.. Po pár letech jí tehdejší přítel střelil facku a pak to bylo na běžném pořádku.. I před lidma :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vím, že nové přítelkyni taky facku už dal..
1. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ewul, dnes zkusím testík, tak jsme zvedavá.

JInak včera jsem si objednala novou helmu na motorku at s ním muzu brazdit silnice
1. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Chersi,tak pak hned napiš jak to dopadlo...a není to trochu pozdě?Minule jsi měla ovulku který den?
1. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
17 DC
1. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahaaaa,tak to je akorát:slight_smile:
1. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
začíná testování.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak to já tento měsíc testy (těhotenské) nevyužiju. Cítím, že nebudou potřeba :unamused:
1. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Jaspi třeba to cítíš blbě:slight_smile:
1. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
já tehotenské taky nevyuziju, jestli ovulka bude, tak manza jde dneska na noc pracovat a vcera ani nevim kdy do te loznice dorazil
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
smudli přidávám se k holkám na rány bacha!!!!!!ale jen ty smam cítíš jaké to bylo, jestli omylem nebo surové nebo v afektu....rozumíš jak to myslím.

zdravím bublinku
jinak já mám taky rovnátka a nevím co rovnátka a těhotenství :frowning2:
1. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Já se tu dnes docela nudím - asi půjdu do cvičení, v úterý jsem se na to totiž vyflákla.. Jo a volal mi chlápek, že v pondělí ráno naběhnou na okna. Tak budou dřív než jsem myslela, paráda! :dizzy_face:
1. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
bajoch: a jak je budes mit jeste dlouho? Mne je nasadili pred rokem a lecba mela trvat cca rok. Jenze i kdyz jsem upozornila na alergie, tak mne tam davali co tam nepatrilo a ja skoncila se silnym ekzemem po celem obliceji a hlave :frowning2: Takze rovnatka jsem mela jen par mesicu a stejne bez vysledku. Konecne jsem se dostala ze vsech ekzemu a chtela bych si je nechat nasadit znovu (zamky mam porad jeste nalepene), ale zacali jsme se snazenim tak ted nevim, jestli se do toho znovu poustet. Taky si rikam, ze kdyby to kazde utazeni bolelo, tak nevim, jestli bych to vydrzela bez prasku. :sweat_smile:
Jeee a divam se, ze jsi z Brna. To ja puvodne taky. Mne tak to Brno chybiiii! :confounded:
1. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky moc vás zdravím, právě začínáme první měsíc snažení tak doufám, že brzy budu mít dobré zprávy :wink:

anoli:ovu testiky bych docela i vyuzila pokud je jeste mas - kdyztak napis do IP :wink:
1. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky mě asi klepne,šla jsem synovci zánést do školy kalhoty a trencle,předem píšu,že je to teprve prvňák a neumí si prostě dupnout. Má nachlazené ledviny a má papír,že chodí teď často čůrat,učitelce řekl,že potřebuje čůrat,ona mu řekla,že za 15minut končí hodina tak ať si počká :angry: no a chudák to nevydržel,takové pipky nemaj být vůbec u malých dětí :angry:
1. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.