• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
už jen pár měsíců a už je mám jen dole, není to takovbá bolest já prášky vůbec nebrala po utáhnutí ani po nasazení.
Ale teď jsem si uvědomila že už se mně ptala rovnátková mudr jestli nejsem těhotná ale jen kvuli tlaku na stěnu břišní při ústní hygieně a o rovnátkách že by vadily neříkala nic,ale moc tomu nerozumím radši se zeptej přímo na rovnátkách
jooooo brno to miluju ale pocházím z blanska to je kousek a ráda se tam vracím a ted si kde přesně v zahraničí?
a kde jsi přesně bydlela? my chceme jít někam do 30km od brna do domečku :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
jo pardon ale asi chápete že je to pro bubli :sweat_smile:
1. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
smudli no to je teda děs
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
bajoch: jee tak to se mas, ze uz ti je sundaji. Jak jsi je mela dlouho? Ja jsem brala jen po nasazeni. To jsi me potesila, ze by s tim nemel byt problem. To ja se urcite zeptam, my se ale ted budeme stehovat do jineho mesta, takze pockam az tam. Ja uz bych sem stejne nechodila po te strasne zkusenosti :slight_smile:
Blansko je taky moc pekny, je tam vetsi klid nez v Brne. Ja jsem ale bydlela v Komine, je to na okraji, takze krasna priroda a klidek taky a pritom i kousek do mesta. Ty ses kde? Odstehovala jsem se az pred dvema roky, ted jsem v Italii. Nechtelo se mne sem jit, ale laska je laska. :slight_smile:
To jo, nejaky domecek u Brna by se mne taky libil :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
smudli, to je strasny. Chudacek, ten se musel citit hrozne :frowning2: Ta ucitelka musi byt teda nejaka mura!
1. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
bubli jo láska je láska to víme všechny :wink: já jsem bydlela napřed v bystrci pak komárově, pak na kolišti po rozvodu našich no a pak s manželem v kohoutovicích a ted jsme v žebětíně....ty jo já jsme se tolikrát stěhovala :grinning:ale pozor do komína jsem jezdila do školky protože jinde nebylo volno a mám od tama kousek pracovala
1. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Je Zebetin je krasnej! My tam radi chodime k Richardovi :slight_smile: A taky na to jejich dobry pivko :grinning:
Ted nevim, jestli jsem to dobre pochopila s tou skolkou....ty uz mas mimco? Tak snad uz se pak budete stehovat definitivne a naposled :slight_smile:
A jak se vlastne ted dlouho snazite? Mam pocit, ze jste taky tak nejak zacali, ze?
1. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem zpět, zvládla jsem to bez pozvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: doufám, že výsledky budou OK, to se asi dozvím až na kontrole 12.10.

smudli - na mě kdyby chlap vztáhnul ruku, tak by asi nedostal žádnou druhou šanci... :pensive:
a taková učitelka nemá mezi prvňáčkama co dělat :angry:
1. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
bubli nene já když jsem byla malá jsem tam jezdila tak teřba se známe ze školky :grinning: jo a co se týká richarda tak to je naše oblíbená hospoda :wink: :grinning: to jejcih pivečko je mnamka :slight_smile:
no my jsme uplně na začátku snažení
1. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
bajoch: tak to jooo. No ja jsem chodila do skolky na Rezacovu :slight_smile: No ale to uz je hooodne dlouho. To bylo tak v 83-tim roce :grinning:
No ale kdyz ne ze skolky tak se treba zname od Richarda :grinning:

Tak to jsme na tom stejne, my jsme taky na zacatku. Pristi tyden cekam MS, no teda vlastne ja ji necekam. Kdyz prijde, tak je nezvana :confounded:
1. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
čauky Copi, tak to je super, ségra na to dodnes vzpomíná, jako nejhorší zážitek vůbec, ale ona zbvací i z čistýho vzduchu a i když není těhu, takže těžko říct... :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky, kdy jste vlastne zacaly zvracet? Ja jsem, Evzi, neco jak tva segra. Mne byva casto soufl, i kdyz nejsem tehu, takze z toho mam celkem strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
bubli, každá jsem naštěstí jiná...
já zvracím jen ráno, a to jen takový ty šťávy... omlouvám se... :sweat_smile: a myslím, že už to pomalu ale jistě přechází. Jinak žádný pachy, chutě prostě nic, jen po dvou hodinách neskutečný hlad a když jsem se nenajedla, tak mi bylo špatně, takže jsem pořád sebou tahala nějaké jídlo.. :grinning: byla jsem taková chodící sámoška... teď už vydržím i 4 hodiny...
a ségra, ta začala, co zjistila, že je těhu a skončila, když se jí narodila Lada. Nemohla chodit vem, všechno jí smrdělo, měla vytiúpovaný cesty, kde jsou popelnice, kudy nemá chodit, vyšla větší kopec a zvracela, no prostě hrozný, pak už jedla jen to co se dobře zvrací. ale teď těhu není a blbě jí je pořád, hlavně v autě, nebo když hnojí pole a tak... je to s ní sranda... :grinning:
1. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
bubli no tak já jsem 84 ročník takže to asi fakt jedině od toho Richarda :slight_smile: ale tam zase bydlíme až od dubna :slight_smile:

copa tak je fajn že jsi to zvládla :wink: já jsem to absolvovovala ale ne teda kvuli těhu cukrovce ale kvuli normální cukrovce která se naštětsí nepotvrdila :dizzy_face:
a moje kámoška tam musela jít dvakrát při těhu protože poprvé to nevydrželo v žaludku ta hnusná šťáva :unamused:
1. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
bubli - já naštěstí nezvracela, ale žaludek na vodě jsem měla často

zuzi - první loknutí celkem šlo, to jsem si říkala, že to nic hrozného není, ale dali nám toho takový velký hrnek, no propít se až na dno byl docela výkon, s každým dalším polknutím to bylo horší a horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
evzi, to mas super, ze uz te to prechazi.Hlavne, ze jsi pri chuti. A kdy se ti objevily prvni priznaky? Az kdyz jsi to nedostala? Promin, jestli moc vyzvidam :grinning:
Jinak tvou segru lituju, ta si teda musela zkusit! No ja jsem sama zvedava na sebe. Kdyby nam to tentokrat vyslo, tak my se koncem mesice stehujeme a ceka nas 20 hodin na lodi. Takze pokud bych mela nevolnosti tak bych si je asi uzila az az :grinning:
1. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Já bych tu učitelku asi zabila! Čůza jedna! :angry:
1. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsem dala do alba včerejčí UTZ, foto nic moc, protože jim jaksi docházela barva... :unamused: ale i tak z toho mám radost...
1. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky, dneska vůbec nestíhám a ani mi nebylo dobře, takže proto jsem se tu celý den neobjevila... :unamused:

charlott, ovu testíky si ode mě koupila už bajoch, takže bohužel...

A bubli, na rovnátka jedu právě za chvíli a dnes jim tam oznámím, že jsem těhu... nechtěla jsem jim to totiž říkat hned, páč tam pracuje manželova sestřenka a ta by to hned vyslepičila ve vesnici, z který pochází i manželova rodina. Chtěli jsme jim to říct sami a tak jsem s tím otálela. No, teď už to všichni z rodiny vědí, tak jim to řeknu dnes. Zítra ti poreferuju, co a jak. :wink:

Jinak mě od rána nešlo pořádně sedět... nevím, jestli ňákej debilní skříplej nerv či co, ale je to dost nepříjemný, jako když sedím, tak mě to tlačí v podbřišku... tak jsem si radši volala na gyndu. Sestřička mi řekla, ať se stavím, tak tam zajedu až pojedu z rovnátek. Pro jistotu. Nechci plašit, ale když tam mám zrovna dnes cestu, tak se tam stavím.

Tak se s vámi pro dnešek loučím a mějte se fajn
1. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
příznaky, asi žádné jen mě bolely prsa a teplota neklesala, a v den, kdy jsem měla dostst MS, tak jsem si udělala test a slabá čárka tam byla... :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
bajoch...no tak teda asi ani od toho Richarda, ja jsem tam uz od dubna nebyla :grinning:

copa: tak jsi taky stastlivka :wink: Ty testy musely byt teda hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Preju at hlavne dobre dopadnou! :wink:

Anoli, jo,jo, vyzved vsechno a zitra mne poreferuj, diky moc :wink: A at to je v poradku na gynde!

Evzi, moc pekna fotecka :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
zuzi, no vy už jste krásnýýý:slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
bubli - vyloženě na zvracení sice nedošlo, ale zase mi bylo slabo a bála jsem se, že sebou někde po cestě do práce nebo v buse seknu :unamused:
1. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
zuzi ta fotečka.....no to je prostě nádhera :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
bubli, soulas s copou, kdybch měla chodit pěšky tak bych musela vstávat o půl hodiny dřív, aby se tam vůbc dopravila... člověk je prostě jinej...

je to mazec, jak ten mucín vyrostl, ještě před dvěma týdny to bylo jakýsi ufo a teď normální člobrda... :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
zuzi právě jsem se na to dívala - je paráda, jak už tam jde krásně poznat človíkek :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
copy, evzi: to je fakt, ze kazda jsme jina a kazda to jinak snasime. Ja budu klidne zvracet celou dobu, hlavne, ze tam mimis bude a bude v poradku :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
bubli, já jsem ráda, že zvracím jen ráno a i to je dost ubíjející... ale stojí to za to...

Jaspi, já myslím, že ten UTZ byl nezapomenutelnej, furt sebou házel, stačilo jen trochu ho pošťouchnout a hned byl zase někde jinde, no prostě hyperaktivec... :grinning: měl fakt úplně všechno, je o zázrak, nic jinýho...

v tom 20tt si necháme udělat i DVD...
1. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
evzi, to urcite jo, hlavne, ze uz te to ale prechazi.
Musel to byt krasnej zazitek, videt tam toho vaseho mucina jak se krouti a hybe. Byli jste tam i s manzou?
My jsme ted videli film "baby mama", tam na konci se narodi holcicka a ten muj mel uplne slzicky v ocich, to bylo tak kraaaasny :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
jo byli, manžel ani nedýchal a vylezli jsme od tama a on se pořád culil... myslím, že mu konečně došlo, že v tom břichu fakt něco je... :grinning:
1. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.