• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jee, ten musi byt stastnej. To je fakt krasnej pohled na rozneznenyho chlapa :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky, po delší době jsem zase na skok tu.
Minulý měsíc už jsem se radovala, že mrška přišla normálně a regulérní, a já si naivně myslela, že už to bude v pohodě. Jenže tento měsíc opět jen špinení, už několikátý den. Takže prosím upravit v tabulce na asi 4DC. Jakmile došpiním, jdu opět k Dr. Na to vyšetření a co a jak dál.
My s manžou také teď neměli moc hezké období, dost často hádky, podezírání z nevěry, absolutní nedůvěra. Několikrát jsem si balila věci a já i on. Pak jsem v afektu do něj začala tak bušit, že se divím, že to vydržel. Jenže on se tomu smál a mě to vytáčelo ještě víc. To píšu proto, aby chersi a smudli věděly, že jim držím palce, aby se to srovnalo, a že jim rozumím.
Stalo se i, že manža se mnou nechtěl spát, protože se bál, abych za těchto okolností neotěhotněla. Naštěstí je to už nějaký čas v pořádku, a já doufám, že už to tak bude napořád. Uvidíme, ...
1. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ladi zrovna dnes jsem tady psala, jestli někdo neví co s tebou je.. Tak to držím palce, aby to s manžou zůstalo už jen hezké :wink:
1. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky Ladenko,

jak tak koukám tak září je bylo bouří v partnerství:(

tak si budem navzájem držet palečky a by ti naši drobečkové našli cestu do šťastného a úplného partnerství....
1. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tak se pro dnešek loučím dámy, pááá zítra :wink:
1. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
páááááááááááááááá zuziiii
1. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
bubli, tak na rovnátkách jsem to oznámila a sestra mi řekla, že se nic nemění, akorát prý když je člověk těhotnej, tak se zuby rychleji rovnají, protože se celé svalstvo v těle uvolňuje... no jo, jenže mně se to už netýká, protože představte si, že mně rovnátka asi v listopadu (po dvou letech) sundají!!! JUPÍÍÍ!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
No a co se týče tý gyndy, tak mě Dr. prohlídla a řekla, že je vše v pořádku, akorát se mě ptala, kde pracuju a jako co, tak jsem jí řekla, že celej den sedím a mám skrčený břicho a pak se mě ptala, jestli mám v práci stres, tak jsem jí popravdě řekla, že ano a ona mi dala neschopenku. Mám ležet a odpočívat, jak fyzicky, tak psychicky a pak se uvidí. Aniž bych jí cokoli říkala, tak mi dala suprový vycházky - prej abych mohla na procházku. :grinning: No, nevím, jestli se budu od 8 do 20 hodin procházet, ale je to super i kvůli škole. :wink: Takže snad teď bude už všechno o.k., já se doma uklidním a bude mi fajn.
Zuzi, fotečka je fakt krásná, promiň, že ti to píšu až teď, když jsme si přes den psali, ale mně bylo fakt mizerně a v práci frčák, tak jsem ti to nemohla napsat dřív. Fakt to je už človíček... to my máme ještě ufonka nebo E.T.-ho? :grinning: :grinning: :grinning:

Až budu zítra na netu, určitě na vás pravidelně mrknu. :wink: Mějte se zatím všichni moc hezky
1. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Krásné ránko, dávám tabulku, letím se na snídat a pak hned za Vámi přifrčím.... :dizzy_face:

copa: // 25.7. - 14tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+1d
anoli:// 14.8. - 11tt+1d
eliska_v: 11 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 17 DC
jaspina: 28 DC
ewulin: 10 DC
ladenka: 32 DC
smudlinka10: 29 DC
2. říj 2009 v 06:46  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Teda anoli tak bacha bacha na vás oba a opatrujte se podle rad paní dokotrky :wink:
2. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
já jsem se včera ani nerozloučila ..........špatná rodinná nálada :frowning2:
manželovu babičku odvezli do nemocnice a je to zlé.... :frowning2:
2. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko,
Bajoch to je mi líto :pensive: Snad se to obrátí k lepšímu..
Já měla včera taky blbou náladu - už cítím, že se blíží MS :angry:
2. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
jaspi tak doufám, že pocity máš špatné....

bajoch, to je mi líto... doufám, že už to bude dnes lepší...
2. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

jaspi ty nebude MS:slight_smile:

bajoch,to je mi moc líto:frowning2:, držím plaečky ať se to brzo zlepší!!!

Holky věříte některá na duchy?

Joooo,Zuzi,mucínek je božskej :dizzy_face:
2. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
dobré ráno
2. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
díky, jsme se snažili... :grinning:

já na duchařinu věřím... proč? Někoho jsi potkala?
2. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Ewuli - já si říkám, že né...ale asi jo, protože se občas bojím.. :sweat_smile:
A MS to bude - já mám vždy než začne špinění výtok a ten už mám.. i břicho bolí jak vždycky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
jj duchové existují ewul
2. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:

Anoli, dekuju moc, to jsou moc pozitivni informace, to se ty zuby budou rovnat samy :grinning: Ty se teda mas, ze ti je uz sundaji. A melas je nahore i dole?
Hezky odpocivej a opatruj se a hlavne zadny stres :wink:

Bajoch, to me moc mrzi, drzim pesticky at se to s babickou zlepsi!

Ewuli: ja verim, ale bojim bojim :confused:
2. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Já jen jestli magořím nebo ne...jedeme na víkend na chatu a když jsme tam byli minulé tak jsem se dvě noci nevyspala,seděla u postele teta, která je mrtvá už asi 5 let a tu chatu naši sdědili po ní...no a já dneska od rána mám prostě hrozně divný pocit,mám strach:frowning2:...
2. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj všem, chci se zeptat -jestli mi nektera poradite - jak by asi mel vypadat spravny graf mereni BT?Pred ovulkou maji teploty klesat?

ewul: verim, ale snazim se takovym vecem vyhybat - nemam dobre zkusenosti
2. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
charlot, před ovu je teplota nízká, já jí měla třeba kolem 36,4 a po ovu jsem ji měla tak 36,6 a víc.... a když jsi těhu, tak se bude držet kolem 37C. Já na to ale nespoléhala, musíš měřit ve stejném čase a já to nikdy až tak přesně nepoznala podle teploty, já radši investovala do ovu testů, a to se nakonec vyplatilo... :dizzy_face:

Anoli, je to super,že si odpočineš doma, ale myslím, že se s místem už můžeš rozloučit, pokud šéf zjistí, že jsi těhu, tak možná bude rád, že nebude muset propouštět další lidi, ale asi na úkor tvého místa... takže pěkně odpočívej, nožky měj nahoře a relaxuj, já osobně bych se doma zbláznila, mě by stačil týden na relax a pak bych lezla po zdech... :sweat_smile:
2. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
holky v jejícm věku se stejně s takovýma věcma musí počítat, jen jí 88 roků.
To je život....my se pokoušíme s manželem o nový život a ona....život za život :unamused:ale na to jak to včera vypadalo podel zpráv zle tak na tom byla dobře teda laicky, ona má tuhej kořínek asi se chce toho pravnoučátka dožít :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
evzenie: dekuji, testiky mam taky nakoupene..jen ted vaham kdy zacit testovat..ale u ovu testu psali az tak desaty den cyklu..tak vydrzim:wink:
2. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Bajoch: pocitat jo, ale je tezky se s takovou veci smirit. A vi to, ze jste zacali se snazenim? Takova vnitrni sila a vule dokaze divy :wink:
2. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
charlott, ja pokud se nam par mesicu nebude darit, tak bych je asi taky zkusila. Ja si myslim, ze ovu poznam podle priznaku, i kdyz kdovi jak to nakonec je. :confounded:

Myslite, ze je mozny mit ovu uz 10DC? Mela jsem ovu priznaky okolo toho data, ted jsem 22DC a posledni 4 dny me tak poboliva podbrisek a mam hustsi vytok, ze si najednou nejsu jista, jestli teda nebyla ovu az ted, nebo jestli mne nezacina nejaky zanet nebo co. Co myslite, holky?
2. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
bubli jojo ví to
přesně tak je to vždycky těžké...smířit se s tím na takovou věc se prostě nedá připrtavit i když to tušíš a víš
2. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Ewul - mě už by tam nikdo nedostal ani za milion! :confounded:
2. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
bubli, můžeš proč bys nemohla? Já ji měla o týden zase později než bych ji měla mít a i tomu mimís odpovídá...

charlott, ze zkušenosti ti něco povím, s kamarádkou jsme společně vysadily prášky loni v květnu, já hned nakoupila ovu testy a všechny diskuse začala pročítat, ale s tím, že se zatím nesnažíme, ale abych měla představu co to obnáší, začala jsem jíst vitamíny, a v květnu nakoupila i muži vitamíny, aby byl taky zdravej...
a ona? Snaží se od prosince a stále nic... "nechávají to na přírodě", nic neberou, žádné vitamíny na plodnost a a tak, ovu testy doma má, co zbyly kamarádce a ani je nepoužila... a jak to dopaldo? Já čekám mimíse a to se nám na poprvé opravdového snažení povedl a ona už se utápí v depresích, že já jsem těhu a ona nic...
hold, příroda to občas sama nezvládá a pokud nechceš mít depky, tak se na to otěhotnění radši lépe připrav, aby jsi o svém těle něco věděla...
2. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
bajoch, tak to mě s babičkou moc mrzí, ale bohužel to je život no... :frowning2: A 88 let je moc krásnej věk. Já už se skoro rok a půl smiřuju s tím, že nás opustil manželův nevlastní tatínek kvůli rakovině ve věku 57 let a pořád mi to přijde strašně nespravedlivý a marně se snažím najít odpověď, proč tak brzo... :pensive:

Zuzi, on by mě stejně vyhodil, takže je to jedno. Teď nechci na práci myslet a chci si doma odpočnout co nejvíc, pak se uvidí. Mám víc možností. Buď zůstanu doma už teď až do mateřský nebo tam půjdu a uvidím, jak mi bude, popř. bych se s ním dohodla na ukončení PP a nastoupila znovu na nemocenskou - pokud by mi nebylo stále dobře. Firma bude stejně asi končit, tak co. A teď je pro mě stejně nejdůležitější zdraví miminka. No, já si myslím, že se doma nudit nebudu, protože mi začíná zase pomalu škola, takže se budu moct aspoň učit. Navíc si budu vařit, tudíž budu vařit i pro manžela, takže tím taky zabiju dopoledne, nepořádku je tady taky pořád dost, takže teď o nudě určitě mluvit nebudu. :wink:

ewul, já na ně věřím, ale bojím se jich a nevím proč... Nikdy jsem teda žádnýho neviděla a ani vidět nechci. No asi máš schopnost vidět je, protože ne každej je vidí. Teta to tam měla asi ráda, viď? Že se tam vrací... kdybys chtěla zjistit o této problematice něco víc, tak se mrkni na www.vodasvetla.cz a v sekci přednášky tam jsou zvukové přednášky na různá témata, mezi nimi i o duchovních světech atd. Já jsem byla na dvou před rokem osobně, právě abych našla odpověď na to proč umíráme a kam odcházíme...
2. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Já z toho mám taky strach.. Hlavně když umře někdo, koho jsem znala.. Já se fakt bojím, že bych ho třeba uviděla v noci ve tmě..
2. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.