• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ja se toho taky bojim. Nam se nedavno stalo, kdyz jsme byli se znamyma na vikend na dovolene, ze moje kamaradka za mnou rano priletela vyplasena, zdalo se ji o nejakych delnicich, ale podle obleceni to bylo nekolik desitek let zpatky. Jak nosili porad plne pytle, prochazeli kolem ni a zle se na ni divali. Ona rikala, ze ji to neprislo ani jak sen, ze to bylo moc zivy. No a u snidane jsme se bavili s majitelem toho penzionu o historii toho domu atd a on nam vypravel, ze to byla v minulem stoleti tovarna na cihly, ktera se jednoho dne zritila a vsichni delnici tam zustali mrtvi. My jsme zustali vsichni jak opareni :fearful:
2. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
bubli... :astonished:

Anoli, jen pěkně odpočívej... v dubnu si užiješ a ten odpočinek budeš potřebovat.... :grinning:
2. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Anoli to je přesně moje řeč a moje myšlení...moje babička zemřela před rokem a čtrvt v nedožitých 64 letech....ptám se proč. Byla to hrozná rána a strašně mi chybí a tu manželovu abbičku beru tak nějak hůř než všichni ostatní, když jsejm s ní v nemcnici mám pocit jako bych byla u mé babičky....to je asi ujetý co???!!!! NO nic.
Sice jsme "přičichla" k náboženstvía víře v boha ale teď už je to nějak pryč a ani nevím ejstli jsem věřící nebo ne, možná by mi to pomohlo v těžké chvíli jako byla tato. Maminčin bratr je kaktolický kněz a smrt svojí mamniky snášel lépe než my všichni dokonce ji zvládl i pohřbít.....

no a stím souvisí i ti duchové...já si prstě myslím že něco nadpřirozeného existuje, pro někoho je to bůh, pro někoho láska, pro někoho svědomí, někdo vidí duchy ajá věřím v tohle všechno nebo v nějakou kombinaci

A chtělo by to nějaké lepší téma.... :wink: omlouvám se že tady roznáším takové chmury
2. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak za 20 minut jedu domů a pak na chatu...tak na mě mysleta,snad nepřijedu s šedivýma vlasama :confounded:
2. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Bajoch, je to tak, ja si v takovych chvilich taky porad rikam proc. Ujety to teda neni, ja pritelovu babicku beru taky jako svou a mam hruzu z toho, co jednou bude. Ji uz je navic 93 let, ale zatim se drzi a na svuj vek vubec nevypada.
Ja taky verim, ze neco existuje a taky v to, ze kazdy mame svuj osud, ktery nezmenime. I kdyz smirit se s tim je nekdy tezky :unamused:
Ale je fakt, ze by to chtelo nejake lepsi tema. Ja tady ted taky nemam moc dobrou naladu. U nas celou noc prselo, byla bourka, doslo i k sesuvum pudy, vetrna smrst, no hruza. Nekolik mrtvych, plno zranenych, to je teda den! :unamused:

ewi, tak at vikend dobre dopadne a moc na to radsi nemysli!
2. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . Tak jsem se rozhodla se k vám už přidat, i když u nás ještě snažení nevypuklo, ale už to pomalu plánujem. Tak snad Vám to neva. Původně jsme chtěli do toho skočit až příští rok na podzim, ale myslím, že to snažení začne hned na jaře, teda jestli mi to pan doktor po únorové prohlídce povolí :frowning2:
2. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
vítej, a co máš za prohlídku, že ti to Dr. povolí až v únoru? Konečně někdo z moravy... manžel je z Olmiku... :grinning:
2. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj rurunka, ja jsem tady jen chvilku, chtela jsem se jen na neco zeptat, ale s holkama se tady tak dobre vyklada :dizzy_face: . Ja doufam, ze jim neva, ze jsem se sem tak vetrela :confused:
2. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Mám nález na čípku a každý půl rok teď chodím na cytologii. Zatím se mi ten nález nemění (nezhoršuje), tak že prý je to dobré.Teď mám termín prohlídky na únor a už jsem se s ním bavila o těhotenství, že už by jsme chtěli zkusit mimčo... A on mi řekl, že bych měla ještě ten půl rok počkat a pokud se opět nic nezmění, tak prý klidně můžem začít snažení. Tak doufám, že to bude v pořádku.
2. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Holky vítám Vás u nás a určitě když budu mluvit za nas za všechny, budu ráda když u nás zůstanete. :wink:
2. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
no my jsme samozřejmě rády, že jste se k nám přidaly, alespoň se tu nebudeme bát... :grinning:

rurunko, ahá... tak ať je vše OK, ségřině švagrové to našli když byla tak ve třetím měsíci těhu, ale naštěstí to vše dobře dopadlo, ale taky si užila spoustu nervů, hlavně o to mimčo...
2. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jee holky, tak diky. :wink: Z vas tady jde nadherna pozitivni energie :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
No k tomu cipku, ja jsem mela nekolikrat po sobe taky pozitivni nalez na cipku a pak uz to pry zas bylo dobry, ale taky z toho mam celkem strach. Ale cetla jsem, ze snad by to pak nemelo mit vliv na tehu
2. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
my toziž jsme pozitivní.... :grinning: :grinning: :grinning:

holky, tak nám už montují záchody, baterie a už máme tak 70% nábytku... :grinning: a už i obložky na dveřích včera byly... to se asi brzo budemem stěhovat... :grinning:
2. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
evzi,jj a to je moc dulezity! :dizzy_face:
Jee, tak to mate dobry, to uz se urcite tesis.

No my se taky budem brzo stehovat, uz jsme tady ale ukoncili pripojeni k internetu, tak od nedele mam utrum :unamused: Takze o vas tady ani nebudu mit prehled. Ale ja jak budu mit prilezitost tak na vas mrknu a budu doufat, ze se pak zas brzo v novem pripojim :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
No já taky doufám, že bude vše O.K. a že pak snad taky budu brzo pozitivní :grinning: Ale zatím ty obavy stojí za prd... Nedávno totiž moji nejlepší kamarádce zjistili rakovinu a bohužel s tím přišla pozdě, tak to ty moje obavy ještě umocňuje. Ale mě teď doktor hlídá, tak snad...

A to stěhování vám všem moc závidím. My bydlíme zatím v pronájmu, ale stojí to za prd, protože ty peníze jdou vlastně nikam a já jsem teď bez práce, tak že úmysly koupit byt nebo baráček jsme teď museli hodně odsunout :frowning2: A ještě se blíží Vánoce a ty bez peněz taky nejdou :frowning2:
2. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
vítám rurunku!!!
Holky přeju hezkej víkend!
paaaaaaaaaaaa
2. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
rurunka: no to mne ani nerikej, to je strasny s tou tvou kamaradkou, ja se na takovy veci snazim nemyslet! :pensive:

K tomu stehovani....my jsme taky v podnajmu a jdeme do druheho, takze te chapu. Jsou to vyhozene penize. My ale ted jedeme z jednoho konce statu na druhy, takze zezacatku ani jinak nemuzeme. Ale mame v planu za rok vzit neco na hypoteku az omrknem situaci. Penizky by se taky hodili, ale tak hlavne kdyz budou vychazet ostatni veci :slight_smile:

bajoch, papa a pekny vikend a same dobre zpravy o babicce.
2. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
hezký víkend přeju a ahojky v pondelí :zipper_mouth:
2. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
chersi: pekny vikend :slight_smile:
2. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
bublinka: Jo, je to hrozný. Já se to dozvěděla měsíc před mojí svatbou, ona mi šla za svědkyni a před tím jsme se málo vídaly, protože teď bydlíme docela daleko od sebe. Tak mě teď mrzí, že jsem si na ní nenašla víc času dřív, nevím, jestli to teď ještě doženem. Letos jí bylo 25... Ale nebudu tu šířit tyhle smutný zprávy... Jinak my taky chtěli nejdřív okouknout situaci a pak, že něco koupíme, ale teď práci nemůžu sehnat a je to na prd. Sotva platíme nájem... Snad se začne dařit a pak to vezmem jak se říká jedním vrzem i s miminkem :grinning:
2. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Teda holky, já jsem hrozná - i když jsem doma, tak nestíhám! :astonished: Dopoledne jsem vařila, pak jsem chvilku odpočívala, pak jela kvůli jedné hodině do školy a až teď jsem měla čas na vás juknout. Naštěstí jste toho moc nenakecali, tak jsem vás dočetla v pohodě. :wink:

ruru, vítej a držím ti pěsti, ať je všechno o.k. a můžete se začít po novém roce snažit o mimíska! :dizzy_face:

bajoch, nechci se k tomu už vracet, protože jste změnili téma, ale stejně ten odstavec, který jsi napsala ve 12:25 hodin - to sedí úplně na mě! Fakt ve všem s tebou souhlasím, protože jsem na tom podobně. :wink: Já mám zase moc ráda manželova dědečka, protože mi strašně připomíná mýho dědu, který už nežije. Je to prostě takovej hodnej dědeček se zlatým srdcem. :slight_smile: Nebudeme smutnit, vždyť oni by si to nepřáli... nám třeba na tý přednášce říkali, že se prý nemá smutnit za zemřelé, protože oni jsou pak našimi city drženi tady a nemohou odejít jinam nebo se jim těžce odchází a bolí je to... Tak a už dost o tomto tématu. :pensive:

Zuzi, tak to se budete fakt za chvíli stěhovat, viď? :wink: Už se těšíš? Dej pak fotečky na střechu, ať se pokochám. :wink:

Tak se mějte hezky a všem přeju hezký víkend :dizzy_face:
2. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Krásné slunečné sobotní dopoledne :wink:

copa: // 25.7. - 14tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+2d
anoli:// 14.8. - 11tt+2d
eliska_v: 12 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 18 DC
jaspina: 29 DC
ewulin: 11 DC
ladenka: 33 DC
smudlinka10: 30 DC
3. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
hlásím příjezd tetičky :grinning: 1DC :grinning: a jen pár dní spožděníčko,holky začínám mít normální mrškuuuuu :sweat_smile: :grinning:
3. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem dnes nakoukla, tak vítám nově příchozí :wink:
Smudli nic si z toho nedělej, já budu 1DC zítra..
Rurunko - chci tě jen krapet potěšit.. Já jsem byla s čípkem na operaci - může to být necelých 5 let zpátky a nález prý fakt dost hnusný..takže to bylo tak tak..Taky jsem musela chodit po půl roce a i pak ty nálezy nebyly nic moc a hrozila znovu operace.. Tehdy mi doktorka doporučila očkování, že to může pomoct.. Mě to trochu štvalo, že se mám očkovat, když mám už nález - spíš mi přišlo rozumné to odoperovat a pak naočkovat.. Myslela jsem, že to bude vyhozených 10tis. No šla jsem do toho..vakcína Silgard.. A od té doby se to jen zlepšovalo a poslední dobou už je to o.k. |Dokonce už můžu na kontrolní stěry až po roce. Takže pokud plánujete začít až za nějakou dobu, tak bych nad tím zapřemýšlela - očkování trvá asi půl roku dohromady - jsou to 3 vakcíny, ale já fakt nelituju :wink:
3. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Takže oprava:

copa: // 25.7. - 14tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+2d
anoli:// 14.8. - 11tt+2d
eliska_v: 12 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 18 DC
jaspina: 29 DC
ewulin: 11 DC
ladenka: 33 DC
smudlinka10: 1 DC
3. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Krásné poledne:

copa: // 25.7. - 14tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+3d
anoli:// 14.8. - 11tt+3d
eliska_v: 13 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 19 DC
jaspina: 20 DC
ewulin: 12 DC
ladenka: 34 DC
smudlinka10: 2 DC

Já včera zvládla svatbu ve šternberku a babičiny narozeniny, do toho dostal manžel střevní chřipku, takže se odstěhoval do obýváku a dnes celý den bude ležet. Za chvíli ovšem odjíždím do Ikei, tak předpokládám, že odjede do práce, abych to nevěděla... :angry: . Jedu koupit svatební dar a taky nové kalhoty, protože jsem včara z hrůzou zjistila, že z mým 50 kalhot, mi jsou tak dvoje... mám úchylku na kalhoty... :sweat_smile:
Ale už jsem toho včera měla plný zuby, tak jsem si vzpomněla na Anoli, jak jí bolí to břicho, tak já taky včera myslela, že tam na té svatbě umřu, ale pak jsem se převlékla do riflí, dala nohy nahoru a po chvíli mi bylo dobře, ale bylo to fakt hrozný.
Tak se mějte krásně a zítra pááá a doufám, že Jaspi nepřepíše dnešní tabulku... :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Počkej Zuzi, tys jaspi o 10 dní ubrala! :grinning: Dnes má být 30 DC, ne?

copa: // 25.7. - 14tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+3d
anoli:// 14.8. - 11tt+3d
eliska_v: 13 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 19 DC
jaspina: 30 DC :wink:
ewulin: 12 DC
ladenka: 34 DC
smudlinka10: 2 DC

Tak jsem to s dovolením opravila, ju? :wink:
Zuzi, ty jsi teda dobrá, žes toh stihla tolik. Já si připadám poslední 2 dny tak strašně unavená! Nevím, čím to je... no asi mimískem, ale je to fakt hrůza! Dřív jsem vždycky taky stihla tolik věcí a teď? Musím si práci rozdělovat a stejně mi přijde, že se v tom strašně topím. Včera jsem prala, dnes jsem žehlila, ale zas jen půlku, celý bych to nezvládla. Pak to vaření, mytí nádobí!!! Já už chci mít zapojenou myčku!!!!!!!!! No a včera jsem byla na 2 hodiny ve škole a úplně mě to stačilo. Vůbec nevím, o čem ten učitel mluvil. :astonished: A přitom mluvil česky... :sweat_smile: :grinning:
Zuzi, ty kalhoty bych taky potřebovala, ale teď když budu doma, tak to bude v pohodě a mezitím se vydám asi do Pardubek a taky se po nějakých podívám. Nejdřív jsem chtěla kupovat jedny společenské, pak rifle a ještě nějaké na zimu, ale teď koupím asi jen ty rifle a zimní, protože ty společenské nevím nevím, jestli využiju... ale třeba si to ještě rozmyslím. Zatím mám ty gumičky, ale pomalu mi i to začíná vadit a budu muset koupit asi opravdu těhu kalhoty, abych měla větší pohodlí, protože mačkat břicho už nechci. :rolling_eyes:
Tak všem hezký zbytek neděle. :wink:
4. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Anoli, díky... :sweat_smile:

Tak jsem se vrátila a díky bohu za to. V Ikei jsem koupila nádherný set konvice, cukřenky, džbánku na mléko a dva druhy hrnků, vždy po šesti kusech a pak jsme jeli do HM a tam si koupila tmavě modrý těhu rifle, chtěla jsem sice černý do práce, ale ty co měly vypadaly hrozně, tak jsem si radši koupila slušňácky rifle. Mezitím jsem mucína najedla párkem v rohlíku a u mekáče cheesburgerem a jeli spokojeně domů. Když jsme přijížděli k domu, tak pan manžel akorát přijížděl z práce (klasika), takže dostal po pérkách hned venku, jak to že neleží...

Teď si užívám klidu a pohody u telky, bude tam ten italskej kuchař, tak se těším, mám moc ráda tyhle pořady, i když nerada vařím... :sweat_smile:

Anoli, já jsem teď ve stavu, že už ani neperu, abych nemusela žehlit a myčka, no to je fakt na nobelovku... :grinning:
4. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky, dnes mám hrozně práce, tak tu nebudu a možná ani zítra. Z domu to taky nejde - děláme okna..
Jen hlásím 1DC..
5. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.