• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ráno holky!

Ewul tak co na chatě....v pohodě?

my měli bááájo víkend u známých se dvěma dětma, ti tam ěmli taky své známé se dvěma dětma takže taková malá školka, tak jsme s tomem trénovali :grinning:

babička je na tom dobře...v rámci možností :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno holčiny, tak dnešní start do dne katastrofa a opětovně mohu jen potvrdit že švagrová je kráva nebeská, chudák ta malá:(

copa: // 25.7. - 14tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+4d
anoli:// 14.8. - 11tt+4d
eliska_v: 14 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 20 DC
jaspina: 1 DC
ewulin: 13 DC
ladenka: 35 DC
smudlinka10: 3 DC
5. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko, na chatě v pohodě,druhá noc byla trochu horší,ale to bylo tím,že strašně foukalo,tak jsem zkoumala každý zvuk...akorát jsem přijela z chaty nachlazená a dneska je mi pěkně mizerně:frowning2:.
Chersi,co provedla švagrová???
5. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Krásné ráno...
co ti provedla?
5. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Ale chersi copak?

přidávám se do tabulky...

copa: // 25.7. - 14tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+4d
anoli:// 14.8. - 11tt+4d
eliska_v: 14 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 20 DC
jaspina: 1 DC
ewulin: 13 DC
ladenka: 35 DC
smudlinka10: 3 DC
bajoch: 9DC
5. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Neteř má dneska svátek, ale já s fandou jsme ji prali uz v sobotu proze vcera jsme sli do prace. Samozrejme vsechno spatne, tricko je vetsí, puzzle nemá písmenka (ve skoro 2 letech mi to opravdu nepripadalo dulezite).

Tcháně koupila spatnou knizecku se zviratky. A nekoupili zimní bundu kterou by si práli nejvíc(nic nerekli)

Ale to ze bylo frantiska (manzel, deda, tchán) ti uz nic nedostali, pouze tchám vecer sms ale v podstate muj manzilek jakozto svary bracha - ten se vubec neresil.

Ta me zase tak nastvala
5. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Tak dnes se vrátila kolegyně z dovolené, zase mě hned tak nasr.... :angry: mohla by dát výpověď, nebo odjet zase rychle zpátky...
5. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky.

jaspina: Děkuji za podporu. Já jsem o tom očkování taky už přemýšlela, ale zatím na něj nemám penízky. Tak teď budu čekat do února a pak uvidím.

chersi: Tak to máš teda úžasnou švagrovou... Já mám zetím jen nastávající švagrovou, ale nemusím jí už teď, tak že kdyby se s manželovým bratrem rozešla, ani by mi to moc nevadilo, ale to už se 100% nestane. A jinak ti příbuzní někteří, jsou taky na zabití.
5. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, vim, ze tady anoli resila problemy v praci. Tady to taky houstne a zacina se suskat, ze od noveho roku mozna zrusi mou prac.pozici. Zatim je to nepotvrzene. Nevim, jestli tady mam normalne dal delat az do matersky a uklidnovat se tim, ze me vyhodit nemuzou nebo jestli to mam hrotit a domluvit se s doktorkou aby me napr. od zac.noveho roku nechala doma. Chci tady pracovat co nejdyl. Taky nevim, zda bych prip. nejakym vyhazovem neprisla o materskou apod. Vyznate se v tom nekdo?
5. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Zkus napsat anoli do IP, ona se na to informovala...
5. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
tak ted jsem se dozvedela, ze holcina z kontrolingu dala vypoved a jednatel ji dela desny problemy - zmetek jeden, nojono ted bude muset zase zacit neco delat:slight_smile:
5. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
no tak pracovní smlouva mi byla prodloužena akorát do konce února :frowning2: :frowning2: :frowning2:a že pak se uvidí ACH JO
5. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
chersi, a proč jí dělá problémy? Asi ji tam bude držet ty dva měsíce, co?

Bajoch, tak to musíš co nejdřív otěhotnět... :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
no protoze tu praci bude muset delat sam jednatel, a tu holcinu predtim buzeroval, ze dela vse spatne, ona to nevidrzela nasla si praci, kde by ji vzali, on ji odmítl pustit, tak sla marodit a bezi ji 2 mesicni lhuta - o tu praci (novou) samozrejme timhle prisla.

No uvidíme jak to bude po novém roce se mnou
5. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
to je idiot, chuderka, škoda té práce, zrovna teď ksdyž je té práce tak málo, tak jí udělá tohle? No to je fakt d...
a ty máš smlouvu do kdy?
5. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
já mám smlouvu na neurčito, ale povídá se tu že se chce vrátiti kolegině, která sla na materskou a já jsem nastoupila na její místo.
5. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
to by ti snad dali smlouvu na dobu určitou, kdyby si byla zástup na mateřskou, ne?
5. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
já zastup nejsem - to jsem nemela ve smlouve ani kdyz jsme tu zacinala.
já nevim jak to je, jak dlouho se po dobu materské musí drzet její místo v zamestnání - 2 nebo 3 roky.?

No jsou asi 4 ruzný mžnosti
1) si najdu jiné místo sama - coz moc nepredpokládám
2)otehotním, půjdu marodit a vystridáme se
3)nevrátí se a já tu zustanu
4)me vyhodí a dají mi odstupné platy
5. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky, jsem sice doma, ale nestíhám. :sweat_smile: Dopoledne je totiž manžílek doma, tak jsem s ním a až odpolko mám čas sem mrknout. Snažím se to tu trochu uklidit, ale jde mi to všechno tak pomalu. :rolling_eyes: Jindy jsem na úklid vlítla a za 2 hodiny nebylo co řešit. Teď to fakt nejde a musím dělat vše na etapy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc tady furt manžílek něco vrtá, takže i on mě v úklidu brzdí. A to má přijet zejtra na návštěvu kamarádka...
Jinak, když stojím nebo ležím, je vše o.k., ale jak si sednu a teď tu sedím půl hodiny u pc, tak mě začne tlačit podbřišek. Takže nic novýho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lerak, já ti pošlu IP, protože tady už to řešit radši nechci. Nevím, kdo si to tu přečte...

chersi, zatím to neřeš, nejdřív by si s tebou museli promluvit, což zatím neproběhlo, tak buď v klidu. A co, pak máš vždycky nějaké možnosti. :wink: Hlavně žádnej stres, fakt to nemá cenu.

Zuzi, no tak to jsi dobře pořídila v Ikee. My tam měli jet taky tento měsíc, ale vypadá to, až na ten příští. A ty kalhoty ti fakt závidím. :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky,
ty problémy s prací vám nezávidím, navíc v dnešní době... :unamused: ale snad to bude dobré

já na aukru vyhrála v aukci 3 těhukalhoty, tak jsem na ně zvědavá, jestli mi padnou
už mám z aukra těhuplavky a ty jsou super :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
čauky holčiny, no to je dost, že ste se na nás přišly podívat... :grinning:

dnes mě to břicho bolí taky, takže po práci půjdu domů a dám krovky nahoru... a budu odpočívat.
5. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
holky, mě taky dneska pobolívá podbřišek... :unamused: občas mě tam jakoby píchne, občas mě bolí v tříslech, občas takové jakoby křeče, jako kdyby měla přijít MS, tak lítám vyplašená na WC, jestli se neobjeví něco špatného... připadám se jak blázen :sunglasses:
5. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
copi no přesně, to teď prožívám já... je to hrozný, chvíli v pohodě a pak mě tam píchá a pobolívá, přesně jako kdyby měla přijít MS, už jsem chtěla jet k doktorovi, ale uvidíme zítra, jestli se to bude horšit, tak tam zajdu, jinak si ale myslím, že se roztahuje děloha... musím zjistit info od ségry... ale taky jsem z toho taková vyplašená... :frowning2:
5. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zuzi - tak musíme doufat, že je to holt normální, i když já teda plaším fest :pensive:
5. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
jó copi, když nám nic není, tak je to divný a pořád se pozorujeme a když nám něco je, tak je to úplně to samý... :unamused: já doufám, že to je vše OK, ta děloha přece někdy růst musí... takhle mě bolelo břicho, když jsem byla tak v 7tt...
5. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky holky,
teda jsem totálně vyřízená,mám šíleně silnou mršku :pensive: Jsem z toho hrozně unavená a do toho zánět průdušek :rolling_eyes: no můžu říct,že takové bolesti jsem při ms ještě nikdy neměla ale snad to bude lepší
5. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Holky, prosím vás, když si kupujete těhu kalhoty, tak si kupujete normálně to číslo, který jste měli předtím? Jako když mám číslo 42, tak si koupím 42 nebo si mám koupit o číslo větší? Jakou s tím máte zkušenost?

Jinak, já myslím, že když nešpiníte nebo nekrvácíte tak se nic neděje, jen jak píše Zuzi, se roztahuje děloha. :wink: Akorát já nevím, co mi to furt dělá, když sedím, tak mě bolí podbřišek... jestli to je taky tím, jak mimi roste...?
5. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
anoli, já třeba normálně mám vel. 40 ale třeba z HM mám těhu kalhoty vel. 42, ale podle mě jsou menší... teď tu sedím v práci a mám i rozepnutý pásek, musím si udělat novou dírku... ale to břicho mě fakt štve...
5. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Aha, no tak to nic... já jsem si myslela, že bych si objednala ňáký těhu rifle z netu, ale takhle se bojím. Asi bude lepší, vyzkoušet si je přímo v obchodě, co?

Mně na to bolení dala Dr. Magnesium. Prej se to dá volně koupit v lékárně. Tak leda zkusit to no... :wink:
5. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
anoli - já si ty kalhoty koupila ve své normální velikosti a jsme zvědavá, jestli je teda oblíknu :wink:
ty plavky jsem prubla taky ve své běžné velikosti a jsou mi v pohodě, vejde se do nich hodně velké bříško
5. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.