• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
zkusím, díky. A co ti Dr. řekla na ty bolesti, že je to normální?

anoli s těma riflema, bych si první šla zkusit do obchodu jaká vel. ti padne a pak nakupovat přes net, já bych si taky objednala 40 a byla bych překvapená, až by došly...
5. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Teda ty problémy s prací jsou ja vidím všude. Já jsem momentálně nezaměstnaná a je to děs. na nic nemáme peníze a sehnat práci se mi zrovna nedaří, tak z toho mám nervi a myslím na hlouposti.

Jinak Vám všem moc závidím, že Vám už rostou v bříšku mimíska. Nebýt těch mých problému, tak hned HA vysadim a snažím se o mimi co by mi síly stačily :sweat_smile: No musím ještě vydržet a snad seženu i tu práci.
5. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
rurunka - s prací držím palce, v dnešní době je to s prací na houby :frowning2:
5. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
copi, tak pak schválně napiš, jestli ti jsou, ju :wink:

Zuzi, řekla mi, že to někomu může dělat, jak celý den sedí, tak to bříško není uvolněný a pak to bolí... a ten Dr. na pohotovosti, jak jsem tenkrát byla mi řekl, že prej břicho bolí skoro celý těhotenství. Že je to prej úplně normální. Tu píchne, tu zabolí... přesně takhle mi to řekl.
No a s těma riflema máš asi pravdu. Bude lepší, když si je nejdřív někde vyzkouším, pak budu moudřejší. A pak se rozhodnu, buď si je koupím přímo v obchodě nebo na netu. :wink:
5. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
copa: Díky za palce. Já už zkouším snad úplně vše, ale na jednu pozici mi řeknou, že nemám moc praxe a v druhé zas, že jim stačí vyuční list a tak pořád dokola. A Vánoce se blíží.... :frowning2:
5. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Holky, tak já jdu zas něco trochu doma poklidit. Kdybych vás tu už pak nepotkala, tak hezký zbytek dne :wink:
5. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
co furt uklízíš? Já už ani neuklízím, mám vidinu nového domu a tak už se mi ve staré domácnosti nechce uklízet.

rur, s tou prací je to fakt na prd, sousedka taky snání místo po mateřské a nic... no hrozný.
5. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že MK dnes nezlobil jenom mně. :wink:

copa: // 25.7. - 14tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+5d
anoli:// 14.8. - 11tt+5d
eliska_v: 15 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 21 DC
jaspina: 2 DC
ewulin: 14 DC
ladenka: 36 DC
smudlinka10: 4 DC
bajoch: 10 DC
6. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Zuzi, já uklízím doma tzn. žehlím, vytírám, ale všechno po kouskách, protože mě všechno hned strašně unaví, víš? Takže třeba jeden den uklidím a vytřu ložnici, druhej den koupelnu, pak obývák, atd. Prostě na etapy, no. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chápu, že se ti nechce ve staré domácnosti uklízet, ale počkej až budeš muset uklízet v nové. :wink:

bajoch, dnes jsem měla penízky na účtě, takže zítra ráno ti poštou odešlu ovu testíky. :wink:
6. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile:
anoli jeeej tak ty nam pekne rasties :slight_smile:
ja vas tu vzdy vidim len sem tam mate asi urcenu dobu kedy tu ste??
6. říj 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno holky!

Anoli děkuji :wink:
7. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:,chersi dělala jsi si ty ovu testy???
7. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ránko, taky jsem se sem včera nemohla dostat :frowning2: A dnes zas přijede šéf a bude tu něco kutit :angry:
7. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Krásné ránko

copa: // 25.7. - 14tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+6d
anoli:// 14.8. - 11tt+6d
eliska_v: 16 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 21 DC
jaspina: 3 DC
ewulin: 14 DC
ladenka: 37 DC
smudlinka10: 5 DC
bajoch: 11 DC

Ewi, a ty už jsi dělala ovu testy?
7. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko, včera jste mi chyběly.

copa: // 25.7. - 14tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 13tt+6d
anoli:// 14.8. - 11tt+6d
eliska_v: 16 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 22 DC
jaspina: 3 DC
ewulin: 15 DC
ladenka: 37 DC
smudlinka10: 5 DC
bajoch: 11 DC
7. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
ewul nedělala, nějak jsme to nestihla, a ty?

Je možné že člověk trpí podzimní únavou?
7. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
chesi ty sis nestihla dělat ovu testy? No to je mazec... :grinning:

podzimní únavu mám už od července... chodím spát v půl deváté a o půl sedmé vstávám... :grinning:
7. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Já mám celoroční únavu od doby, kdy beru hormony.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ani před tím to nebylo o moc lepší :grinning:
7. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Já jsem si ty testy nedělala,ale zkusím dneska a zítra a uvidím-nedělala jsem je proto,že jsem od neděle nemocná a přes den nevydržím bez tekutin,takže by to stejně nemělo smysl a minule mi nejsilnější vyšel kolem 18 DC,takže bych snad měla mít před ovu!
7. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Tak to je super - já tedy nevím kdy ovu byla. Ale podle mě stejne asi bez overení zdarví manzelovych spermií tomu moc neverim
7. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
charsi, se ti divím, že to budeš řešit až v lednu, já bych to po pravdě nezvládla. htěla bych vědět jak na tom jsme. Ale kdo si počká, ten se dočká...
7. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
já to vedet samozrejme chci, ale jsem ráda že mi kývnul na tu zimu
7. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
to je pravda, nedrážděme orla....

kde jsou všechny naše spolubojovnice? Jedny pracují a druhé uklízí???? :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
asi tak :grinning:

No anoli - ta postupně uklízí, zbytek asi pracuje:slight_smile:

I kdyz já toho tu mám dneska po pravde taky nad hlavu, ale vcerejsi vypadek koníka mi strasne chybel :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
no včra jsem celý den přemýšlela co as děláte, že bude nějaká super novinka, nebo něco, no bylo to fakt na prd.... ještě, že už to jde.
7. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak to jsme na tom byli včera všechny asi stejně. Já jsem seděla u pc a nadávala, proč MK nejde! :grinning: Měla jsem úplnej absťák. :grinning:
No já teď neuklízím, protože jsem včera skoro všechno po obědě uklidila. Dnes, pokud tady manžel dodělá práci kolem kamen, budu uklízet obývák a kuchyň a pak už budu mít zase na chvíli klid. :wink:
Dneska je venku krásně teplo, co? :wink:
chersi a ty máš už podzimní lenoru, jo? :grinning: Já ji mám asi taky, protože se mi nechce vůbec nic dělat. Do všeho se musím přemlouvat. :sweat_smile: Na mě většinou padne s podzimním deštěm i depka... ale zatím je hezky, tak je to fajn. :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
baji, dneska ráno jsem poslala ty testíky. :wink:
7. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
čauky Anoli, nechceš přijet uklidit i k nám??? U nás je to jak po atomovce... ale příští týden na to vlítnu a dokonce už i vyperu. :grinning:
7. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Anoli,tak když už budeš na Moravě,tak k nám už je to jen nějakých 200km a můžeš přijet uklidit i nám:grinning::grinning::grinning:
holky já se teď dobře pobavila,četla jsem si na netu o použití ovulačních testů a hned první věta a já jsem lehla: "není dobré POŽÍT první ranní moč,koncetrace LH je nejmenší"...a já že mi minulý měsíc ty testy vyšly tak divně-já měla tu moč vypít a ne čůrat do kelímku :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :wink:
7. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Ewuli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dost dobré!
Jo sledujete Superstar? Komu fandíte? :confused:
7. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.