• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Chersi, to my jsme si mysleli taky, nechci tě ale strašit, Vám se určitě zadaří napoprvé :slight_smile:. Kdysi jsme si říkali, že začneme až splatíme nějaké dluhy, rekonstruovali jsme domeček, koupili si auto a tak různě. Chtěli jsme mít splacené alespoň auto, to bude příští rok, teď jsme ale rádi, že jsme už nečekali a začali, i když to bylo rozhodnutí z měsíce na měsíc. Kdž si představím, že by mě tohle potkalo a já už bych si to strašně přála, měla bych z toho jen depku a to by mi taky nepřidalo.
21. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Já myslím, že ne, protože když jsem dobrala prášky, tak jsme používali kondom. :sweat_smile: Ale je mi to už taky divný, protože nikdy mě to takhle nezlobilo. Jako na to, že mám křeče v břichu před MS, na to jsem si už zvykla, ale aby mě bolelo břicho skoro furt (bolí, když si ho zmáčknu a spíš jako po stranách-asi vaječníky?) Nevím, jestli to je reakce na prášky, ale ještě počkám. V pondělí bych to měla dostat, tak uvidím, když se nebude nic dít tak se budu muset vydat (třeba po týdnu) za MUDr. :unamused:
21. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj Anoli, měla jsem to taky, šla doktorce, těhotenství to nebylo, spíš je to reakce těla na prášky, bylo na ně zvyklí. Co si zkusit udělat test, za to nic nedáš?
21. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
holky ted jsem domluvila s kamaradkou, je v 6 mesici a bourali(na stranu ridice vlitl z vedlejsi strany nejakej mladejkluk a natlacil je do skarpy) ale nastesti jsou vsichni v poradku a cekaji chlapecka
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Cher, ještě že to tak dopadlo!
Anol, já teď bez HA taky své tělo vůbec nepoznávám..první měsíc taky bolesti v podbříšku - né furt, ale když přišly, tak fest . Můžeš to mít klidně PMS, který jsi třeba díky práškům neměla..Já si teď připadám nějaká poruchová :grinning: furt mě v tom břichu něco píchá, nebo je nafouklé, nefunguje to jak má.. prostě děs!
21. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Z tohohle mám strach, najezdím toho v autě docela dost, naštěstí zatím bez vážnější nehody, ale tohle si člověk nesmí ani připustit :frowning2:
21. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
jaspi, mluvíš mi z duše! :wink: Přesně takhle se cítím!!!!!! Je to hrůza, ale musím to vydržet, třeba se to časem srovná a nebo otěhotním. :grinning: - Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo to takhle má. :wink:
cher, tak to je dobře, že se jim nic nestalo. :slight_smile:
halooooo, asi počkám ještě týden a pak si ho koupím. :wink:
21. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Anoli:v pondělí to mám dostat taky a příznaky celkem podobné,jen ta bolest břicha už ustoupila úplně...jestli budeš testit tak asi až když to nedostaneš nebo to se může i dřív,ty testy jsou tak citlivé?
21. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Právě si myslím, že když to mám dostat, tak to asi souvisí s tím... kdyby mi bylo špatně od žaludku, tak bych se bála, že jsem těhu, ale to myslím, že ještě nehrozí, i když by mi to samozřejmě nevadilo. :grinning:
No, já si těhotenský test ještě nikdy nedělala, takže ani nevím, jak to funguje. Jsem v tomhle "oboru" opravdu úplný začátečník, já to říkala hned od začátku. :wink: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Anol a třeba prsa tě nebolí? To by mohlo být při těhu.. I když i to břicho může znamenat PMS i těhu - já byla mamčin údajný zánět vaječníků :grinning: A taky jsem si vzpomněla, jak se říká, že je normální mít výtok, když je bez barvy a zápachu a nic při něm nebolí, tak s HA jsem o ničem takovém nevěděla a teď bez ní jo a akorát mě to otravuje, páč jsem na to nebyla zvyklá.. :unamused: Ale tak snad to tak má být..
21. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
jaspi, mě bolí jen bradavky, když se třeba sprchuju a dneska ráno, když jsem se vzbudila, tak jsem zjistila, že jsou stojaté!!! :grinning: To jsou věci, co? Tělo se asi bez prášků zbláznilo!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
No mě zatím nic nebolí, včera akorát záda pod lopatkou, ale to je asi spojeny zase se zlucnikem, takze si davam sakra pozor co jim
21. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Anol - taky dobrý :grinning:
21. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Teda, my jsme ale hypochondři, co? :grinning: Jsem zvědavá, co budeme dělat, až nám bude 60!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
uuuuuf, to je vedro... :confounded:
21. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
pěkně jste toho napovídaly, od rána....jen tak dál.
21. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
já žádné potíže nemám, akorát špinění od ovulace po MS, a stejně se nám mimi nedaří :pensive:
ale momentálně na to kašlu, včera mě manžel naštval, koupila jsem mu vitamíny - předem jsem mu to říkala, že když je pořád unavený, tak že mu něco koupím - ale on že je jíst nebude a skoro mi vynadal, že když vstává ráno v 05h, tak není divu, že je unavený... jde to do kopru... :cry: :pensive:
21. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Copa, tak to ten můj naštěstí vitamíny baští, zato nacpat do něj třeba paralen když je nemocný je nadlidský výkon!
Ale stejně je to na prd když není OVU ani MS.. :unamused:
21. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
jaspi - u nás by mohla být ovu 20x do měsíce a stejně by to bylo na houby, ze vzduchu se holt těhu nechytá :confounded:
21. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
copa, můj by vitamíny v podobě prášku taky nejedl. Teď jsem mu teda koupila radši vitamíny v tekutý podobě a to si dává každej den. Vždycky mu to připomínám, jestli si vitamínky vzal a on že jó a že mu chutnaj. :wink:
Ten můj vstává taky v 5 hodin a navíc má teď celý týden šestnáctky za jednoho kolegu, kterej je nemocnej. Takže se skoro vůbec nevidíme a mně je už strašně smutno. Každej večer přijede domů, prohodíme deset vět a už je spalej a jde spát... Už aby byl pátek a tohle skončilo! :unamused: Chápu, že toho má plný zuby, ale já si pak fakt připadám na všechno strašně sama. Obdivuju ty, který mají doma kamiońáka, protože já si to teda neumím představit. :confounded:
21. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
copa - nesmutni, uvidíš, že se dřív nebo později zadaří! :wink: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
holky, a co jste těm svým drahým polovičkám koupily za vitamínky, jíte i něco samy? poučte mě.....
21. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já jsem mu koupila vitamíny Carnitargin - je to na celkové posílení organismu, imunity a navíc to má působit i pozitivně na spermíky. :grinning: Tak uvidíme! :wink: A já jím pouze kyselinu listovou. Dozvěděla jsem se o ní až tady na koníkovi, že je dobrá pro ty, kteří se chtějí začít snažit a pak i při těhu, tak jsem si ji taky pořídila. Nic se nesmí podcenit! :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
A od kdy tu listovku berete? doporučuje se brát ji už před snažením...
21. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Holky, kolegyňka mi říkala, že jsou tu teď v jedný restauraci řecký speciality a vaří řecký kuchař, tak to vypadá, že tam asi zavolám a objednám pro nás stůl na sobotu (protože to mají jen do neděle). Sice máme výročí (8 let) až v úterý, ale to neva, důležitý je, že to oslavíme a zavzpomínáme si na to, co máme rádi - na Řecko. :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jo jo, baluuu, doporučuje se brát klidně i 3 měsíce před snažením, ale já ji beru teprve měsíc, protože jsem se to dozvěděla v jedné chytré knížce o těhotenství. :wink:
21. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
anoli, muj manzel delal kamionaka 5 mesicu, nez snizovali stavy, clovek si zvykl, ale ted ze zase drzi volantu (ten uz ho asi nepusti) ale je kazdy den doma
21. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
tak to já mám přítele denně doma, jen někdy má 24tky, anebo noční akce.................. :fearful:
21. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
chersi, tak to je dobrý, že je každý den doma, ale fakt si nedovedu představit mít ho furt někde ve světě a vidět ho třeba jednou za týden. :confounded: Já v něm mám prostě i kamaráda, se kterým si můžu kdykoli o čemkoli povídat a to mi tento týden chybí. :cry:
21. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Mě nevadilo ani moc to ze není doma, nejsem ten typ ze musim mit porad nekoho u sebe, ale co mi vadilo, byl ten neustaly strach jestli je v poradku, protoze jakmile se mi neohlasil po 4,5 hodinach kdy mel mit pauzu, prepadali me desny predstavy co se stalo
21. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.