• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
to si děláš srandu??????? No to je teda fakt hustý.... musím říct ségře, a se tento měsíc taky chystá tstovat.... aby to nedělal špatně jako já!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
teda ja taky v tom pripade testovala spatne, alespon jsme se poucila na pristi mesic :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
To nikdo nesledujete?
7. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
superstar - mám to pusteny jako akustiku
7. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky,
mě jak to včera nefungoval, tak jsem si myslela, že už mi v práci odstřihli přístup :grinning:

holky, ještě, že jsem nezkoušela ty ovulační testy, já bych to určitě dělala taky blbě :grinning:

jaspi - já tyhle soutěže nesleduju, takže nefandím :sunglasses:

já mám divný pocit, že je něco blbě, já pořád ještě nepřibírám, spíš hubnu... :unamused: a pořád to bodání a pocity jako před MS
7. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
bohužel, my co o půl deváté spíme, tak jaksi nezvládám... :unamused: já zvládnu pekelnou kuchyni na TV Barandov, ta je od sedmi do osmi, pak se vykoupu a spím... no prostě báječnej život! :grinning:
7. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Copi, ségra mi vysvětlovala, že teď se ti rozepínají svaly na břiše a proto to tak bolí... (já mám špek, takže mě o asi bolí míň, ale pokud jsi před tím sportovala, tak to je ono. Já jsem zjistila, že nesmím dlouho sedět, musím se na chvíli vždy projít a pak je to OK. A nechceš zajít k Dr., jestli je vše OK?
7. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi - já jdu k dr v pondělí 12.10., tak do té doby vydržím
svaly na břiše já docela měla, takže ten podbřišek mi připadá jako normální, ale sakra proč nepřibírám... :fearful: (bych nikdy neřekla, že tohle někdy řeknu :grinning: )
cpu se momentálně uplně nehorázně - čokopudink se šlehačkou, banán, jablka, kobliha, moravský vrabec s 5 knedlíky, piju sladký džusy a v práci i sladkou horkou čokoládu...
7. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Copi kámoška začala nabírat až tak po 5tém měsíci..
7. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
já mám taky pořád kilo dole, a jsem úplně klidná, já to naberu... břicho teda mám, ale hubnou mi nohy... :astonished: Tak to jo, to vydrž, já jdu ve středu....
7. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
no tak jste mě holky torchu uklidnily... doufám, že pondělní kontrola bude OK
7. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
od toho tu jsme... jsem si říkala, nebýt Vás, tak jsem úplně vyřízená... :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
No to by se vám líbilo, aby za vás někdo uklízel, co? :grinning: Asi vás zklamu, ale mně stačí moje domácnost a mám toho plný zuby. Naštěstí mám už uklizeno, tak jsem ráda. :slight_smile:

jaspi, já na superstar občas mrknu, ale nijak nefandím, jen sleduju, koho lidi vyřadí... komu fandíš ty?

copi, já si zas furt říkám, proč to na mě jako ještě není vidět... už bych chtěla trošku bříško, ale já tam mám furt ty svý špeky, který tam byly i předtím. :unamused: Ty se máš, že jdeš 12.10. na kontrolu, já bych tam nejradši chodila každej tejden, abych věděla, že je vše o.k. :grinning:

Zuzi, tobě hubnou nohy? :grinning: Teda, já z vás budu asi největší koule, protože jsem přibrala už 2 kg... :rolling_eyes:
7. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
anoli - na mě to taky není vůbec vidět, jen si kolegyně v práci všimly, že jsem zhubla :sunglasses:

holky objednala jsem si z netu nějaký domácí ultrazvuk - je to jen na poslech srdíčka, ale podle mě super věc pro plašana jako jsem já :sunglasses: dneska by to měli odesílat, tak až to přijde, tak vám poreferuju :dizzy_face:
7. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
copi, o tom jsem nikdy neslyšela, kolik to stálo????? to jsem teda zvědavá, to bych si pořídila taky....

Anoli, prostě nohy mám furt 40, břicho tak 44 a prsa tak 46, no prostě luxus... :dizzy_face: na mě to pozná každý, ale to je tím špekem, který jsem před tím zatahovala a teď nejde... :sweat_smile:
7. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Zuzi - já se o tom dozvěděla taky náhodou, jmenuje se to Angelsounds, stojí to 1420,- :unamused: což je sice dost, ale doufám, že budu klidnější mezi kontrolama u dr, když uslyším, že miminku tluče srdíčko :dizzy_face:
a po porodu to někde v bazárku prodám a alepsoň část té investice se vrátí :wink:
7. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Zuzi to není špek - to je mimi, to už se nemusí zatahovat :wink:
Anoli - já Šmajdovi. Je to ten slovák, co má vlasy jak kupku sena.. Ale nevyhraje, to je jasné - tak dobře nezpívá, ale mě se líbí nejvíc
7. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
jaspi, ségra fandí taky jakýmusi borcovi, ale nepovím fakt kterýmu... říkala, ale nevím... :unamused:

Copi, zkouknu, ty to otestuješ a pak písneš, kdy ti to má přijít???? Myslím, že investice výhohná a pak se to určitě lehce střelí... hned to jdu progoooglovat... :grinning: :grinning: :grinning: Hele ovu mikroskop stál taky 700,--Kč a jaké má výsledky... já plodná jen týden, když mám MS a ségra celý měsíc... si vyber... :sweat_smile:
7. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Zuzi - no jestli to dali dneska na poštu, tak... no, snad to bude doma do pátku
a doufám, že to bude fungovat, protože miminko mám tep nějakých 160, tak se prý snadno pozná, jestli posloucháš fakt miminko, nebo nějakou svojí břišní aortu :grinning:
7. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holčiny. Teda vy jste toho nakecaly :grinning: Já se doma koušu nudou, ráno jsem strávila u pračky, žehličky a dalšího uklízení, protože má zítra přijet mladší švagr. Chodí tady v Olmu na střední, tak u nás vždy ve čtvrtek bývá, že maj ve škole dlouhou.... Tak aby mě pak doma nepomluvil, že jsem tu měla bordel :grinning: Jinak já teď pořád hustím do manžílka vše o mimískách a včera už mi povídal, jestli mě jako nechytá maminkaření. Tak jsem mu řekla, že bych do toho šla hned, kdybych mohla. Naštěstí se jen usmál, dal mi pusinku a řekl, že musím vydržet. Ale mě to čekání neba :angry:

A chtěla jsem se zeptat, nebrala jste některá HA Jeanine, já ji mám asi půl nebo třičvrtě roku a poslední dobou mě pořád nějak bolí hlava, tak nevím, jestli to není z toho. Ale vždycky to bolesti příjdou až odpoledne nebo k večeru. Si přijdu už labilní.
7. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
rur, já je brala, hlava mě sice nebola, ale za to mě teda přešla úplně chuť na sex. :angry:

Copi, už je to progooglovaný a fakt mě to nadchlo. :grinning:
7. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky potřebuji od Vás typ , rozhodla jsme se že přístí rok pojedem na dovcu do chotvatska, nemáte nejakou dobrou cestovku za slusnejsi ceny. doprava budto autem nebo budem, polopenze.

Díky předem
7. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
chersi, my jeli už dvakrát s Alexandrií, jednou do chorvatska a po druhé do Egypta a obě cesty byly super... a kam přesně? Já osobně bych jela radši autem, abyste mohli jezdit na výlety, protože tam jinak nic moc není...
7. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
chersi: Na chorvatsko je spousta dobrejch cestovek.Jak píše evženie, Alexandria je opravdu dobrá a pak bych třeba ještě doporučila Valašku, adrialand - ty mívají hodně dobré akce nebo české kormidlo. Pak ještě ancora, ale tam už jsou ty ceny podle mě vyšší.
7. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
anoli kde jste to byly vy v tom chorvatsku.

holky díky ocihnu to
7. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile: ako sa mate co nove???
ahoj chersi tak jak sa mas?? bola si na tom teste????
7. říj 2009 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz
jé já bych taky vyrazila na nějakou dovču :dizzy_face: Chorvatsko mě láká, já tam ještě nikdy nebyla, ale my bychom asi jeli autem, abychom to tam mohli procestovat... ale příští rok to určitě nebude

holky, přišly mi ty těhukalhoty z Aukra, jsou super, bála jsme se té velikosti, ale je to OK - ono stejně to má každá firma číslované trochu jinak - ještě mám přes boky trochu vůli :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
dobrééé rááánko:slight_smile:

copa: // 25.7. - 14tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt
anoli: // 14.8. - 12tt
eliska_v: 17 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 23 DC
jaspina: 4 DC
ewulin: 16 DC
ladenka: 38 DC
smudlinka10: 6 DC
bajoch: 12 DC
8. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Koukám že dneska první :slight_smile:

Jaspi já to taky trochu sleduju, ale nikomu nefandím. Jen si ráda poslechnu tu hudbu a líbí se mi ty emoce jejich to je někdy lepší než komedie:grinning:

v práci to včera bylo absolutně naprd :frowning2: vím že už se tady práce probírala ale musím si postěžovat :unamused:
napřed mi slibovali povýšení, pak jsem dostala smlouvu jen do února an dobu určitou no a včera jsem se odzvěděla důvod....firma je v háji, listopadu padnou další jména na vyhazov (v červnu jsme propuštěli 6 lidi)no takže můžu bejt ráda že mám smlouvu aspon prodlouženou. Ale na tu novou pozicic se stejěn budud školit, protože je tam koelgyně dlouhodobě nemocná, ale nevím na čem jsem že jo, nebo spíš budu... Teď do toho snažilkování to taky člověk neví na čem je :slight_smile:
Ale manžel včera prohlásil že kupuje další dvě auta do firmy a že bude brzy potřebovat moji pomoc ve firmě (přece si nenajme nějakou krásnou asistentku to nedopustím :grinning: )takže takhle existenčně je to v klidu ale mě se...,že dělám i něco navíc v práci, co nemusím ze své dobré vůle ale některé dámy především jedna nedělá ani to co má a smlouvu na rozdíl ode mně má :angry: :angry:

Holky bolelo vás břicho po vysazení HA? Já tu bolest vůbec neznám.... :frowning2: je to takové píchání v podbřišku a na bocíhc, tak mám trochu strach, ale možná se jen strašně sleduju :astonished:
8. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko, za chvilku musím na alergologii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cher - já jsem tam loni byla s kámoškama v Pakoštane a paráda! Jeli jsme s www.ck-wes.cz snad je ten odkaz dobře.. A jako vyšlo to busem s polopenzí kolem 7tis a fakt spokojenost.. Jako jasně že bydlení obyč.. Ale třeba tam vařili čeští kuchaři a u nich polopenze znamenala, že všem nacpali břicha ráno v poledne i večer.. Ráno výběr ze sladkého nebo třeba párky, večer byla večeře nějaké teplé jidlo a oni nám ještě dávali polívku denně do hrnce, abychom si ji mohli dát v poledne - takže jsme fakt nemusely už nic kupovat.. A byli tam i výlety. My jsme byly na vodopády Krka - fakt jsem byla moc spokojená..
8. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.