• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli jo jo - i mě se líbí z holek nejvíc Bagárová.. ale zase já být vydavatel, tak bych natočila CD s tím šmajdou už z toho důvodu, že by to bylo jak lepidlo na pubertální slečny..To by se prodávaly Bravíčka :grinning:
8. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
No to jo, to máš recht. :grinning: :wink:
8. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Dobré brzké ránko holky,

copa: // 25.7. - 14tt+7d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt
anoli: // 14.8. - 12tt
eliska_v: 18 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 24 DC
jaspina: 5 DC
ewulin: 17 DC
ladenka: 39 DC
smudlinka10: 7 DC
bajoch: 13 DC

tak dneska ráno jsem jela do práce s manžou na motorce.
Jinak jsem se včera byla muckat s malým Štepánkem - holky ten mrnous vyrost o 6 cm , ja veverila vlastnim ocim.

JInak jsme vcera vecer volala kolegini jak je na tom malej s tou rukoou.
Prevezli je do motola na operaci která probehla v 7 vecer. Spadl tak nesikovne ze se mu ty loketní kosti rozutekli od sebe a oni je potrebovali vratit k sobe (operací)

Pro me to znamená - ona s ním bude týden v nemocnici nez je pustí a mesíc domací lecení - to se mám v práci na co tesit:( Tak doufám že mu to alespon dobre sroste a zahoji se
9. říj 2009 v 05:02  • Odpověz
Krásné ránko všem :wink:
9. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 15tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt+1d
anoli: // 14.8. - 12tt+1d
eliska_v: 18 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 24 DC
jaspina: 5 DC
ewulin: 17 DC
ladenka: 39 DC
smudlinka10: 7 DC
bajoch: 13 DC

Chersi, to je mi líto, ale zase třeba tvou právi šéf ocení... :dizzy_face:

Já jsem dnes a v pondělí doma, protože se učím naa zkoušku, kterou mám v úterý, abych mohla sama ověřovat a konečně byla samostatná. Tak jsem zvědavá, nedá se to moc naučit, jen si to přečtu, v podstatě se mě budou ptát na praxi, co a jak funguje a jestli mám o tom notářství přehled.

Ewi, už jsi testila?
9. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko, už jsem testovala...ve středu testovací čárečka zřetelná,ale ne příliš silná,včera to stejné...tak uvidím jestli vůbec ovuluju :unamused:
9. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Ewi, nemusíš mít ovulku v půlce cyklu, každý měsíc je to jindy... proto jsem taky využívala ovu testy, protže jsem žádné příznaky něměla. A nezkoušela sis měřit BT?
9. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Tak na to nemám,Zuzi...vsttávat i o víkendu ve stejnou dobu jako vstávám do práce,fakt ne.... :sweat_smile:
9. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Umíte některá pařížský dort???Manžel má 31.10. narozeniny,tak jsem mu chtěla udělat radost...
9. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
ahoj baby ja so bola vcera na gynde a konecne to vypada ze som ok a za par dni pride ovulka tak sa tesim :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz
Nat - to je super, budu držet palce! :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
ewu daj si ho niekam upiect ja som to spravila minuly rok priatel chcel strasne auto BMW ale ja nie som blazon ze mu kupim ake chce :grinning: tak som mu dala upiect tortu v tvare auta :grinning:
jaspi dakujem :slight_smile: a co nove u vas??
9. říj 2009 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz
Já bych ho právě chtěla upéct sama:slight_smile:...
9. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Ewi, našla jsem ti jen tenhle...
http://www.apetitonline.cz/recepty/1458-nejlepsi-cokoladovy-dort.html
mě to taky nebralo to měření BT, je to fakt opruz...

Nath, to je super, tak hurá do snažení.... :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Nat - u nás nového nic moc.. Zatím se nedaří - i když na léky reaguju dobře. Doktorka mi je nechá do konce roku a pak když tak na laparku.. Ale už jsem s tím smířená.
9. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
9. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
tak potom daj vediet ako to dopadlo :slight_smile:
no tak ja dufam ze vikend bude len nas lebo on niekedy vezme pracu aj za kolegu a to uz penim ale teraz som ho varovala :grinning:
9. říj 2009 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jaspi, kolegyně jde na laparku 26.10. tak jsem zvědavá, manžel měl spermio v pořádku a tak je na řadě ona. Měla nějaké prasklé cysty, takže se chtějí podívat, jestli tam nemá nějaké srůsty, a pak se uvidí. No taky jsem zvědavá.
9. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Zuzi,díky moc, ten čokoádový vypadá moooc dobře:slight_smile:mňam:slight_smile:
9. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Holky, chtela jsem se zeptat,

co kdyz vyjde manzelovi spermio spatne, dají se koupit treba nejaké vitamínky nebo neco? Já nechci hned zavstevovat centra. prijde mi ze jsme na to mladí, a chci se snazit zatim prirozene
9. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
chersi - záleží jak by to vyšlo, kdyby moc blbě, tak vám spíš přímo doporučí IVF - ale určo to tak nebude :wink: Na nějaké trochu zlepšení má vliv vit. E, zinek, selen a koenzym Q 10 - při něčem horším už doporučují něco oni..
9. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
ještě jsem četla o profertilu, stojí to myslím tři litry, ale prý je to fakt účinný, ale je to pro takové ty benadějné případy.. což vy určitě nebudete. Chersi, já myslím, že můj pan manžel taky ty spermijky neměl až zase tak kvalitní, ale po tom, co jsem ho natajňačku dopovala vitamínama, které psala Jaspi, si myslí, že se to zlepšilo... kdyby byl takovej kanec tak jsem těhule už minulý rok v květnu...
9. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
já se právě obávám jak jsme již psala tech jeho operací a toho "dvojcete"na zadku a hlavn eridic z povolaní tudíž celý den sedí za volantem a kouří. Všechny super predpoklady dohromady :grinning:
9. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
tak už ho něčím začni dopovat, nebo nechceš? až po tom spermiu?
9. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
já jsme právě přemýšlela, že nějaký vitamíny koupím. ale nevím jaký. Právě většinou na netu najdeš rady, přestat koučit, nepíš sex denne nebo ob den.

No já po nem proste ani nemuzu chtit aby prestal kourit, by ho to zabilo
9. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
tááákže já koupila vitamín C, ten je pro kuřáky, aby mu odváděl bordel z těla, pak vitamín E, ten je na plodnost a selen a zinek, ten v podstatě taky... řekla jsem mu, že jsou vitamíny, aby byl v práci výkonější... :grinning:
9. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

Tak u mě nic novýho, jen že mám brát toho Letroxu na štítnou žlázu o půlku víc. A taky jsem se objednala na preventivní prohlídku, ale sestra mě objednala až na leden! :astonished: Odpolko jedu do školy, tak mi to zas dneska uteče. :wink:

Co je novýho? Co plánujete na víkend? Já jedu v sobotu zase skoro na celej den do školy a manžílek je v práci, takže sobotu máme pracovní, kdežto v neděli se budeme flákat. Jsme zvaní k tchýni na oběd, protože měla narozeniny, tak pojedeme přát. :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
chersi, já jsem manželovi koupila vitamín E. :wink: Já myslím, že nemusí přestat kouřit kvůli tomu, že chcete mimi.
9. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
čauky anoli,
novýho nic... víkend bude učící, takže taky nic moc.... ale alespoň si odpočinu a budu čtyři dny ležet a budu v klidu... taky bychom měli jet ke tchánovcům, no uvidím, už jsme je neviděli tři týdny. Fnes nafotím domek, tak vám pak sem dám odkaz ať se kouknete...
9. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Zuzi já jsem právě četla, že často lidi dali za ten Profertil spoustu peněz a nic.. Ale to je určitě individuální..
Chersi - uvidíš třeba tě překvapí s výsledkama :wink:
9. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.