• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, no konečně :wink: :grinning:
9. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Konečně dneska pátééék! Paráda :dizzy_face: Dnes máme zaplatit autko a do 14ti dnů by mělo být nachystané k ježdění.. Už jsem vám psala, proč je tak levné? Ono je po krupobití :grinning: Ale tak to se dá vyklepat a možná na to ještě dostanem slevu.. Jé dnes si zas udělám vegetovací večer s čajíkem u Superstar :slight_smile: To je vždycky taková oddychovka..
9. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
jaspi, a který jste teda nakonec vybrali? Já to asi nějak přehlídla. :wink:

Zuzi, ty máš ten bezpečnostní pás do auta pro těhotné?
9. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Anoli - nakonec nám kámoščin manžel přiveze Peugeot 306 break - kombík. Je sice bílý - to jsem nechtěla, ale přesvědčila mě cena a to, že je to automat. A přítel ho chtěl.. Jo a je to rok 98 - ale najeto má kolem 75tis - jako to měl nějaký důchodce do kostela určitě.. Zkusím sem na něj hodit odkaz.. I z papírama, clem-.. by to mělo vyjít do 45tis - možná ho sleví a bude to do 40ti (za ty kroupy) ale to ještě nevíme.
9. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
jaspi,mě se líbí...
holky,že nejsem zlý člověk,když jedna z mých nejbližších kamarádek otěhotněla hned první měsíc po vysazení ani se nijak nesnažili a já ji to prostě závidím.Nejde o to,že bych jí to nepřála,to ano,ale mě to prostě příjde nefer..ona se zakoukala do někoho jiného,ale svého opustit nechtěla,protože chtěla dítě,a povedlo...každý den jsem poslouchala jaké je to úžasné líbat se s tím druhým...a dneska jí vyšel pozitivní test...bude maminkou a já kromě tak to je super,mám radost nedokázala nic říct-udělal se mi knedlík v krku a k slzám jsem neměla daleko:frowning2:
9. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Ewul - já jsem taky kdysi obrečela kamarádčino otěhotnění.. Né, že bych jí to nepřála, ale hlavně jsem cítila, že teď budem už každá jinde a že svým způsobem přijdu o kamarádku.. Už žádné kace... No a bylo na tom dost pravdy bohužel. Jako pořád se bavíme.. ale ona víc s holkama, co už děti mají. Spíš si občas zavoláme. Ale prostě už to není takové.. :frowning2:
9. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
jenže já vím,že my dvě se nepřestaneme bavit,protože ona nemá kamarádky...ona má jenom přítele a my dvě jsme se poznaly v práci a tím,že jsme ze stejného města, tak jsme k sobě přilnuly....ale víš mě spíš tak napadlo v první chvíli,jakto,že ona,že ne já?Proč?Ale samozřejmě jí to přeju...ale budu k vám upřímná-závidím ji to!
9. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ewul - to mě napadne u každé, který mi jako další sdělí, že je těhule.. A taky závidím a jsem smutná, proč všichni jo a já ne.. To je normální..
9. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Díky Jaspi...pomohlo si to přečíst...jsi mooooc hodná!
9. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
ewul, to je v pohodě, ja jsme včera Denise malyho štěpánka taky záviděla. Ale přeji jim to, bavíme se spolu i nadále.

Ono to jednou přijde, veřím tomu
9. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ewul není vůbec zač. A neboj - jednou budou závidět nám! :wink:
9. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
nějak to na mě dneska prostě padlo....ale holky díky vám je to fakt lepší:slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ještě že máme koníka a sebe navzájem :wink:
9. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jj,to je teda fakt pravda!
9. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
holky,tak já mizím domů,přeju všem vydařený víkend a Jaspi:superstar zdar :grinning: :grinning: :grinning: ...taky budu koukat,tak můžeme společně hodnotit:slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak mě nešla elekrtika, čili i net... :angry: ale alespoň jsem se už toho spousty dozvěděla, ani jsem zapomněla kolik je hodin a zapomněla na vyzvednutí sgry a Lady, abychom mohly jet na oběd... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kdyby nezavolala kde jsem, tak by tam čekala ještě teď.

Ewi a jaspi, já vím, že nám se povedlo taky hned, ale já byla taky strašně naštvaná, když chodily ty kamarádky, že jsou těhu, pak ten bývalý přítel... prostě jsem si taky myslela, že vysadím prášky a hned to bude, ale to byl omyl... Já myslím, že i moje kamarádka byla docela v šoku, hlavně proto, že už nebudou každý pátek naše opíjení s vínkem a pizzou, ale jak mi pak řekla, byla jsem v šoku, ani jsem ti nedokázala dostatečně pogt
ratulovat, ale už jsem si na tu myšlenku zvykla a nezbývá mi nic jiného než závidět.. na vínko chodíme pořád, ale já jsem jen na čaji... :angry:

tak druhá kamarádka jak se snaží už rok, tak ta asi upadla hodně do depresí, ale tam si myslím, že jinak než přes CAR to nepůjde... ale tak bych jí chtěla pomoct... ale bohužel, všechny naše rady jaksi nebere v potaz a nechává to na přírodě, což je dle méhjo v 21. století překná blbost...
9. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holčiny, přeji pěkný víkend a v pondělí papa. Ik když sem asi nakouknu o víkendu, má být ošklivo :rolling_eyes:
9. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
papa chersi, užij si víkend a něco nám tu písni, když už jsi on-line... :grinning:
9. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Jo jo Ewul - pěkně se dívej a kdybys třeba chtěla posílat hlásek, tak víš komu.. :wink: :grinning:
9. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
jaspi, jééé, tohle auto mají naši, akorát v krátké verzi :wink: Já jsem blbá podle názvu mi to nejdřív necvaklo, až když jsem ho viděla na obrázku. Já myslím, že je dobrý. :wink:

ewul, to je přece úplně normální, že ji závidíš, protože si přeješ otěhotnět a najednou ona tě jakoby předběhla. Vůbec nic si z toho nedělej, protože já jsem cítila to samý, když jsme se snažili a já pak zjistila, že moje kolegyně je těhotná... přála jsem jí to, nejsem žádnej závistivec, ale nějak jsem ti to nemohla překousnout a záviděla jsem jí... :pensive: Hlavně se z toho nestresuj, buď v pohodě a uvidíš, že se mimi podaří i vám a pak bude vše o.k. :slight_smile:

Holky, užijte si víkend a zatím pa pa :dizzy_face:
9. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky, jen chci přidat tabulku pro dnešní den.

copa: // 25.7. - 15tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt+2d
anoli: // 14.8. - 12tt+2d
eliska_v: 19 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 25 DC
jaspina: 6 DC
ewulin: 18 DC
ladenka: 40 DC
smudlinka10: 8 DC
bajoch: 14 DC
10. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
čauky holky, jen doplním copu...

copa: // 25.7. - 15tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt+2d
anoli: // 14.8. - 12tt+2d
eliska_v: 19 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 25 DC
jaspina: 6 DC
ewulin: 18 DC
ladenka: 40 DC
smudlinka10: 8 DC
bajoch: 14 DC
10. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Krásné ránko....

copa: // 25.7. - 15tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt+3d
anoli: // 14.8. - 12tt+3d
eliska_v: 20 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 26 DC
jaspina: 7 DC
ewulin: 19 DC
ladenka: 41 DC
smudlinka10: 9 DC
bajoch: 15 DC
11. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ránko,to je teda hnus to počasí:frowning2:...
11. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky, počasí teda fakt nic moc :unamused:
u nás ani nálada nic moc, byla jsem u mamky a opět jsme se chytli kvůli kočárku, resp. pověře, že nesmí být doma dřív než miminko, sakra, jak mě tyhle ty hloupé řeči v 3.tisíciletí vytáčí :angry:

Zuzi - v pátek mi dorazil ten domácí ultrazvuk, v lékárně jsme si koupila sonografický gel a večer už jsme s manželem poslouchali "dusot koní" :sunglasses: je to super, nejdřív jsem trochu panikařila, než se mi podařilo najít srdíčko, ale podařilo se, je to fakt super věcička :dizzy_face:
a včera jsme miminku pořídili žlutý koupací kyblík :dizzy_face:
11. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Čauky Copi,
jsem byla zvědavá jestli už ti monitor přišel, tak to je super, že už jste poslouchali... Já to zkoušela nadhodit doma a bylo mi řečeno, že potřebujeme židle, garnýže a podobné věci, a akorát bych se pořád stresovala, jestli tluče správně... takže asi tak... holky z dubnovek si ho objednávají z honkongu, v přepočtu za 700,-- což je sakra rozdíl... :angry:

já dnes našla taky na bazaru kočár který by se mi líbil a stál je 8.000,-- i se sporťákem a autosedačkou, tak jsem taky taková nalomená, ale kočár je z rychnova nad kněžnou, což je 164 km, a i ta barva se mi líbí a za ty peníze... no pověry jsou u nás v kurzu taky, ale když by se nějaký koupil, tak by se dal ke strejdovi na "benzínku" což je takový větší zahradní domek, v podstatě 5+1... :o)))) holky to mají na hraní... tak tam by se mohl schovat a když ne, tak by se dal ke tchánovcům... taky ho nechci mít doma, ale zase proč bych ho nemohla koupit už teď, ségra si ho kupovala když byla ve 20tt, což já budu v listopadu... tak já taky nevím...

jo tady je ten kočárek :dizzy_face:
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/kocarek-bebecar-rychnov-nad-kneznou-o3146501.html

my se včera bavili s mužem, co bude všechno potřeba koupit, tak jsem říkala, že kočár, přebalovací pul a postýlku, oblečení máme, peřinky ušije ségra a ty hygienický věci už asi začnu nakupovat, ať se z toho pak neopupínkujeme. :sweat_smile:

Jo včara jsem šla fotit stavbu, ale nakonec jsem to vzdala, protože ti inteligenti v některých pokojích vyšroubovali žárovky, no a pak taky, v pondělí budou dávat dveře, snad přivezou i moje vysněné stoly a taky spotřebiče, takže ještě týden vás budu napínat... :grinning:

Copi, kdy jdeš na tu kontrolu??? Budu na tebe myslet....
11. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem na skok na netu a musim vam napsat novinku. V patek jsme nasli // na testiku a v sobotu jsme sli do laboratore na krev. Tak nam to potvrdili, hcg pry mam 129,60 a na zacatek by to pry melo byt dobry.
Ja tomu jeste sama poradne neverim, ale jsem tak stastna!

A co je tady noveho u vas?

Jo Evzi, k tem nevolnostem, jak jsme si o nich psaly....mela jsem je jeste pred pozitivnim testem. Ja to tusila :slight_smile: Ale nastesti jsou jen po ranu a aspon vim, ze tam mimisek je a hlasi se :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Zuzi - já četla, že se z ciziny dá objednat levněji, ale já ho pak zase prodám dál, tak alespoň něco se vrátí
manžel nemohl protestovat, protože jsem mu to oznámila, až když byl utz doma :grinning: ale nejdřív se na to netvářil zrovna nadšeně... taky ještě potřebujeme plno věcí do domku
ale teď mě chytla "zbavovací" a dala jsem mraky nepotřebných věcí na net do bazaru, třeba se někomu budou hodit, nám to hodí pár kaček a trošku se nám pročistí obydlí :grinning:

kočárek vypadá moc hezky, taková neokoukaná barvička :dizzy_face: já to zatím neřeším, ty pověry mě natolik drtí, že to zatím nechávám plavat, já jsem fatalista, podle mě co se má stát, to se stane a nějaký kočárek v domě to neovlivní :pensive:

jj, zítra jdu na kontrolu, mám tam být už v 7h kvůli odběrům, ale kdy půjdu na řadu to netuším :unamused:
11. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahojky holky,

bubli, moc gratuluji k těhotenství.

mě přirazí cca zítra nebo po zítří MS, strašně mě bolí prsa obasně podbřišek - no ale zase chodí pravidelně.

Zítra koupím manžílkovi vitamínky jak jste mi poradili, normálně na to přistoupil, akorat ho hrozne zajímalo, jestli to nemá vedlejší účinky:slight_smile:

včera tu u nas byla kamaradka se stepánkem, tak jsem se zase mazlila, manža se ho bijí vzít si ho pochovat, že je moc malinky.
11. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.