• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Bubli - taky gratuluju ke // :dizzy_face: a držím palce, ať je všechno OK :slight_smile:

chersi - manžel taky baštil vitamíny, měl, resp. ještě má Cem M Zdraví muže, uškodit to určitě nemůže :wink:
11. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Tak my se vrátili právě z oslavy narozenin, a jsem totálně přežraná, strejdové si zase dobírali manžu, že stejně udělal holku ať se s tím smíří (oni mají každý dvě a strašně tím trpí, že nemají toho následovníka) :confused: no na pěst.... :grinning: jako kdyby to nebylo jedno...

Bubli, no to je super zpráva!!!!! Mooooooooc gratujuju, tak sem přihoď pro holky nějaké těhu bacily, ať už jsme tu samé těhule.... :grinning: ale kdo si počká, ten se dočká... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chersi, opravdu si myslím, že to žádné vedlejší účinky nemělo, takže ať je v klidu.... :dizzy_face: Ty bys taky měla brát něco, alespoň kyselinu listovou. Já brala jakýsi vitamíny který se berou před těhu a i v těhu. Ale tu listovku si určitě kup, snižuje riziko vývojových vad, což za těch pát kaček opravdu stojí...

Copi, tak zítra na tebe budu myslet, já jdu na KO ve středu, a v průkazce mám kolonku na UTZ ve 13-14tt tak třeba mi bude dělat UTZ. :dizzy_face:

tak pááá
11. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Krásné ránko....

copa: // 25.7. - 15tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt+4d
anoli: // 14.8. - 12tt+4d
eliska_v: 21 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 27 DC
jaspina: 8 DC
ewulin: 20 DC
ladenka: 42 DC
smudlinka10: 10 DC
bajoch: 16 DC

tak co chersi? Nějaké těhu příznaky?

Anoli, ještě jsi doma? nebo už dřeš jako koník?

Já se učím na tu zítřejší zkoušku a už mě to jaksi nebaví, buď to dám a nebo ne... tak to dám příště... už nevím co se mám učit, nejsou k tomu žádné otázky, jen zákony a řády... své práci rozumím, ale doufám, že mi nedají žádný super špek... tak zítra na mě myslete, písnu až odpoledne páč jedu už brzo ráno...

Copi, pak hned písni.... :dizzy_face:
12. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem si vše s přítelem vyříkala. Uznala jsem i svoji část na problému ve vztahu,on to taky uznal a po vzájemné domluvě jsme si řekli,že nezahodíme skoro 4 roky jen kvůli tajfunu co nám proletěl vztahem. Řekla jsem mu,že jestli na mě ještě sáhne tak to budu řešit dost tvrdě a postarám se o to aby to věděl fakt každej.

Vše bylo bez slz a výčitek,prostě domluva dvou dospělích lidí,když pak byl v noci u mě přitulenej jsem si uvědomila,že tohodle chlapa prostě furt miluju. Tak nám držte pěstičky ať vše klapne a zase se nám daří. Ale myslím,že když se mnou zvládl rakovinu a pak problémy s penězma tak tohle by měla být hračka,stačí jen najít to co bylo špatně.
12. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
tak to je super, že jste s to vyříkali, tak ať vám to klape!!!! :dizzy_face: a co ten mimís?
12. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Mimčo se přesouvá na dobu neurčitou, teď dodělám školu a pokud vše klapne tak 26.6. nás čeká svatba :sweat_smile: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
tak to je lepší řešení, než mít hned dítě... jakože na usmířenou... a gratulace ke svatbě...
12. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Děkuju,jj taky jsem to tak říkala a hlavně kdo ví,že byl problém by řekl,že jsem si udělala pojistku jak si Přemu udržet...znám zlé jazyky :sweat_smile:
12. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
to si nevybereš, pokaždé a u všech je něco.... lidi si závidí i nos mezi očima... :angry:
12. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
jj jako mě teď jedna slečna furt cpala rozchod a pak jsem zjistila,že chtěla mého přítele a už na něj scháněla kontakt :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno

Gratulace k další těhu, doufám že budu brzy následovat :slight_smile:

Smudli dobře že to takhle dopadlo :wink:
12. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
no tak to je fakt něco.... :angry: díky bohu za to, co mám doma...

a co ty baji, jaký byl víkend?
12. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky holky,

zuzi, přáznaky jedině na MS bolí mě šíleně břicho takhle teda ještě nebolelo:( Ale musím pracovat:(

My jsme domluvili o vikendu na leto tu dovolenou v chorvatsku tak cca v listopadu prosimci zacnu shanet katalogi cestovek.

smudli - je moc dobre ze jste se udobrili.
12. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
heeej kdo je těhule? :confused: zase jsem mimo :grinning:
12. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
tak jak si naplánuješ dovošku, tak to budeš určitě těhu... klasika... :dizzy_face:

no nic jdu se učit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak nakouknu...
12. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky, já tu dnes nebudu - skříplo se mi něco v zádech, tak jsem dostala injekci a léky a pomažu domů - ale neschopenku jsem nechtěla, tak zítra už tu asi budu..
12. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Jo tak yjsem vás zapomena napsat že vypadam jako pubertak a to jsme bedary nemela ani v ty puberte, ach jo:(
12. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré ránko,chersi já tak vypadám od té doby co jsem vysadila a taky jsem na to v pubertě nijak zvlášť netrpěla...kolegyně v práci podle mého ksychtu přesně pozná kdy to mám dostat...vždycky se mě zeptá-je to děs:frowning2:
12. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
ewul dělala jsi testíky? myslel jsme na tebe
12. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Dělala,ale buď jsem to tento měsíc prošvihla nebo jsem neovulovala nebo teprve budu...akorát jsem byla nemocná,tak nevím jestli to nemohlo mít vliv,takže tento měsíc nic:frowning2:
12. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj holky,
už jsem zpět od dr., vše v pořádku, výsledky cukrovky OK, ale prý na ní budu muset stejně ještě jednou, to prý chodí všechny těhule (někdy cca za 2 měsíce) - to tak to nevím, jestli to zvládnu, když už vím, co mě čeká za hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mi dneska nedělala utz, jen poslechla srdíčko, změřila cosi v podbřišku krejčovským metrem a dělaly mi odběry na tripply, HIV... a kdo ví co ještě, vysály ze mě 4 zkumavky :slight_smile:
na 20tt se mám objednat na genetický utz, další kontrola u mé dr je 9.11. :slight_smile:

smudli - to je dobře, že jste si to vyříkali, držím palce, ať už podobný tajfun nepřijde :wink:
12. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Copa bezva :wink: další kontrola za tebou :wink:
12. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,

bubli, moc moc gratuluju k // a držím pěsti, ať je vše o.k.! :dizzy_face: :slight_smile: :wink:

copi, taky ti moc gratuluju ke kontrole. To je super, že je všechno v pořádku. :wink:

smudli, to je fajn, že jste si vše v klidu vyříkali. :wink: Tak vám držím moc pěsti, ať jste v pohodě a v červnu může být svatba!!! :dizzy_face: :grinning:

chersi, nic si z toho nedělej, já když vysadila, tak jsem vypadala jak puberťák, pak jsem otěhotněla a měla jsem nádhernou pleť snad 2 měsíce! Takovou jsem ještě nikdy neměla a představ si, že teď už asi týden mám zas pleť jako puberťák, ale je to pěkná síla, tak si říkám, že to bude asi holčička, když mi ubírá na kráse. :grinning: :wink:

jaspi, tak ať i je brzo líp. :wink:

Zuzi, ten kočárek je fakt krásnej. To já když sednu k netu, tak vždycky koukám a vybírám, ale ještě nekupuju. Zdá se mi to moc brzo, ještě jsme nebyli ani na testech, ale ty jsi napřed, už víš, že je vše o.k., tak proč bys nenakupovala? :wink: A když bude kočárek mimo váš domov (aby byl v rodině klid), tak myslím, že není problém ho nekoupit, ne? :dizzy_face: Já už se na nakupování těším, ale ještě si musím holt počkat no. My jsme byli o víkendu u našich a dívali jsme se na postýlku ještě po nás. Mamka se nás ptala, jestli jí chceme, že se jim tam plete, ale že ji vyhazovat nechtějí, že by se mohla hodit třeba když přivezeme prcka k nim. Tak jsme se byli na postýlku podívat, byla teda rozložená, ale je zachovalá a dohodli jsme se, že asi nebudeme kupovat novou a vezmeme se tuhle. Asi ji teda přetřeme na jinou barvu, aby se nám hodila ke skříni do ložnice a vyměníme kolečka (ty máme doma) a koupíme do ní novou matraci. Myslím, že bude pěkná. :wink: A ušetříme penízky. :wink:
Ještě jsem doma, do poradny jdu 21.10. a to se nechám uschopnit. Zkusím to jít do práce a uvidím, jak mi bude. Když to nepůjde, tak si pak zas řeknu Dr. o neschopenku a to bych se pak i dohodla se zaměstnavatelem, co dál...
Ráno jsem poklízela, páč přijede jedna známá, se kterou jsme se dlouho neviděli a ještě u nás nebyla. No a teď vařím oběd a po obědě se budu chvilku učit, pak přijede návštěva a manžílek z práce.
Doma mi je krásně, akorát to počasí mě trošku deptá... :unamused:

Tak se mějte fajn a já sem zas odpolko mrknu :wink:
12. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Jo, jinak Zuzi já taky koukám po bazarech a pokud se mi bude líbit nějaký kočárek z bazaru, tak ho koupím, protože na co kupovat novej, když se dá koupit pěkný zachovalý z bazárku, viď? :wink: Akorát já vybírám dvoj nebo trojkombinaci...
12. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
anoli - já taky koukám po kočárku po bazarech, manžel k tomu snad časem dozraje a skousne to :wink:
postýlku budeme mít taky starší (po mě a bráchovi), o víkendu jsme ji u rodičů vyhrabali, matraci rovnou vyhodili, na netu jsem si už vyhlídla novou, kokosovopohankovou za necelých 600Kč + k ní chci ještě ty parádičky na postýlku - nebese, volánek, kapsář, mantinel... :dizzy_face:
12. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
málem bych se zapomněla podělit o včerejší zážitek - večer jsem cítila pohyby miminka :dizzy_face: nejdřív jsem si myslela, že mám křeče v břiše, případně, že se mi zbláznily střeva :grinning: ale dala jsem si ruku na podbřišek a bylo cítit, jak se mi pod rukou občas něco vyboulí, jak se tam mimi přetočilo :dizzy_face: takhle citelně by se mi tam snad ty střeva nebouřily :grinning: bylo to úžasný, že se mi ani nechtělo spát a s rukou na bříšku jsem takhle vydržela dobrou hodinku :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
teda s váma si dneska člověk pokecá :grinning:
12. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
copi, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo bude mít "starou" postýlku. :wink: Jo jo, taky chci nebesa a to ostatní. A asi si na nebesa koupím jen tu konstrukci, látku a z ní mi to všechno mamka ušije. :wink: Každá ušetřená kačka je dobrá. :slight_smile: A matraci si koupíme asi ve Vesně, tam se dají vybrat i za rozumnou cenu. A co je to ta kokosovopohanková? To je jen název nebo fakt obsahuje kokos a pohanku? :grinning:

Jééé, no tak to je skvělý, že už cítíš miminko! Mně to přijde brzo, ne? Ale asi jo... musí to být úžasný... doufám, že se toho taky dočkám.
12. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Čauky holky,
tak vidím, že jste toho dneska moc nenakecaly.... :unamused:

Anoli a Copi, já rozhodně nebudu kupovat novej kočár, nemá to cenu. Postýlku budemem muset koupit novou, protože tu co máme doma po tetě se po 40 letech začíná rozpadat, Lada ji prostě odrovnala. My v postatě koupíme jen přebalovák a postýlku a matraci a takové ty blbosti kolem... spousty toho máme po Ladě a pokud ségra otěhotní hned, tak se to narodí v červenci a to už oblečky nebudeme potřebovat.

Copi, taky "cosi" cítím, ale přisuzovala jsem to smaženému květáku, který jak jsem zjistila nemůžu jíst, protože jsem myslela, že mě to snad urve střeva a vybuchnou jak atomovka.... ale už se na ty opravdovské pohyby moc těším.

Anoli, je to buď kokosová matrace a nebo kokosovopohanková,dle názvu poznáš co obsahuje. Jsou lepší protože jsou tvrdší a miminkům se na nich lépe spí... taky si ji pořídím.

Já už se na to učení nemůžu ani podívat, ale nejsem tak hysterická jako obvykle před zkkouškou, protože by to asi odnesl mucínek a to nechci, takže tam prostě něco řeknu a když tak půjdu za půl roku znova.... Měla bych jít na řadu 10.30, tak držte palce... kamarádka sice říká, že to nic není, ale já nevím, jsem hroznej nervák.. :rolling_eyes:

Tak páááá
12. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Zuzi, já to znám. Taky si vždycky říkám, že nervózní nebudu, ale stejně jsem. :grinning: Ale pak když jdu na podruhý, tak je to už v pohodě a většinou na prvním pokusu vybuchnu právě jen kvůli nervozitě a ne kvůli tomu,ž e bych to neuměla. :sweat_smile:
No, zatím mi zkouškový ani nepřipomínej... to zas bude... první zkoušku mám už dokonce 18.12.!!! Ale písemnou, tak jsem ráda. Ty mně totiž nevadí, ale ústní jsou hrozný. :rolling_eyes:

Tak já se jdu dívat na Vyprávěj... :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.