• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jo a 10:30 budu držet pěsti!!! :grinning: :wink:
12. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dobré ráno holky. Cítíms e jak kdybch to měla dostat.... :angry: :unamused: :frowning2: včera jsema ni nemohla tancovat :frowning2:
jsem zvědavá co si na mě moje tělo vymyslelo :fearful:

Copi to je krása :wink: užívej si toho štětsí :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahojky všem, tabulka pro dnešní den.

copa: // 25.7. - 15tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt+5d
anoli: // 14.8. - 12tt+5d
eliska_v: 22 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 1 DC
jaspina: 9 DC
ewulin: 21 DC
ladenka: 43 DC
smudlinka10: 11 DC
bajoch: 17 DC

Včera jsem panu manželovi dala vitamínky - jen jsem koukala jaky jsou rozdili v cenových babídkách:slight_smile:
Tak si ho dneska slavnostně vzal a bez keců.:slight_smile:
13. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko - tak jsem včera vyfasovala od doktorky injekci a prášky a celý den prospala.. :dizzy_face: Dnes už jsem v práci - doktorka mi chtěla dát nemocenku, tak jsme se domluvily, že když to nepůjde, tak mi ji vystaví zpětně.. Ale dnes už aspoň můžu sedět.. i když to ještě trochu bolí, snad už se to bude jen lepšit!

Ewul, tak co v pátek - dívala ses? :wink:
13. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko!
jaspi:nedívala,ale pustila jsem si to na netu....noooa musím říct,že Šmajda tentokrát zazpíval:slight_smile:...ale Bendig je prostě na ťafku :unamused: :rolling_eyes:
13. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Ewul - tak to souhlasím :wink: Šmajdík paráda :dizzy_face: a ten Bendík..fakt taková jednoranka.. Ale neměla jsem tam ráda ani toho Bošelu, co včera vypadl. V podstatě z těch co vyletěly včera mi tam určitě nikdo chybět nebude..Mě se nejvíc líbí z kluků Šmajďoš a z holek ta 15ti letá Monika 'Bagárová. Beru to celkovým projevem - ne jen zpěv..
13. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
No tak ten Bošela to byl taky extra macho:slight_smile:...důležitý byl by zpíval už tak 20 let a měl doma 10 slavíku :grinning:.Pro mě je to vlastně tak trošku adrenalinový sport, když se na to dívám:slight_smile:
13. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Ewuli tos napsala přesně :wink:
13. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
No tak kolegine sice prisla do prace ale bude chodit do prace od 8 do 11 hodin. Takze je to stejne na prd.
A asi to vypada, že za ten zastup na dalsi 3 hodiny denne nedostzanu ani korunu - ja se an to vy........
13. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Cher to je blbé -dnes nikde nadají nic na víc - ohánějí se krizí a hotovo :angry:
13. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
No to ale není fér, protož evšechnu práci z aní odřu jí, nehledě na to že se se mnou o tom nikdo nebavil.

Zrovn ase chystám napsat mail jejímu nadřízenému, že chci jednorázovou odměnu - jinak tu práci proste delat nebudu
13. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak dopadla Zuzka? Ještě nenapsala? To asi někde oslavuje limonádou, ne? :grinning:

jaspi, já jsem se taky dívala v pátek na kluky a Šmajda se mně teda móc líbil, fakt. :wink: A ten Bošela byla fakt pěkně namachrovanej, takže mně ani nevadí, že vypadnul.

chersi, tak koukám, že máš zas starosti v práci, co? Hlavně si to nenech líbit a zkus se ozvat. :wink:
13. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jo a u mě je nový to, že jsem si volala na výsledky těch testů, co jsem byla minulý týden a toho zubního streptokoka mutans mám, takže si musím po každým jídle čistit zuby, chodit na kontrolu k zubní Dr. každej měsíc a moje gyndařka mi na to něco asi dá. Buď ňáký tabletky nebo spešl ústní vodu. Ach jo... :rolling_eyes: No ale co bych pro našeho mrňouska neudělala, že? Tak snad nebude mít zkažený zuby... :frowning2:
13. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Čauky holky,

tak už to mám za sebou a je ze mě oficiálně notářská tajemnice... :grinning: v praxi to znamená, že už budu sama moci ověřovat a podepisovat různé listiny, které nemusí podepisovat notář. takže asi tak. Za chvíli jdeme se ségrou do města a pak do divadla na My Fair Lady ze Zelňáku, sice jsem úplně grogy, ale je to i s rautem, tak se alespoň najím... :grinning:

tak pá zítra večer už asi nebudu stíhat napsat...

Díky za palce... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Zuzi - gratuluju :dizzy_face: takže jako úplně finíto se studiem? to mi nějak uniklo, že je to nějaká závěrečná zkouška, o to větší gratulaci posílám :slight_smile:
a ten raut závidím :sunglasses:

anoli - tak alespoň, že toho steptokoka zjistili a vyléčí :wink: plno lidí třeba ani netuší, že nějaké takové nebezpečí existuje
13. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Anoli - aspoň o tom ví a budou dávat na tebe i prcka pozor :wink: To jsem ráda, že se ti Šmajdík líbil. Doufám, že se bude líbit spoustě lidí, aby tam byl dlouho :wink:
13. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Zuzi, taky gratuluju. :wink: Jsem věděla, že to zvládneš. To jen já dělám všechny zkoušky za druhý nebo třetí pokus. :grinning: No, už se těším na zkouškový, jak se zase předvedu. :grinning: :wink:

copi, asi máš pravdu :wink: je dobře, že to vím a že mi na to něco dají. Je fakt, že spousta lidí o tom ani neví...

jaspi, se mně líbilo, jak se pak bavili a vylezlo z něj, že se stříhá sám. :grinning: A je to sympaťák. :wink: :dizzy_face:

Tak se zatím mějte a já jdu pokračovat v samostudiu pravděpodobnosti a statistiky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Čauky holky, dnes ju na devět k Dr. a doufám, že mi udělá UTZ, ale asi zase ne... :angry: no cco už...
po desáté budu zase online až do šesti.

copa: // 25.7. - 15tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 14tt+6d
anoli: // 14.8. - 12tt+6d
eliska_v: 23 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 2 DC
jaspina: 10 DC
ewulin: 22 DC
ladenka: 44 DC
smudlinka10: 13 DC
bajoch: 18 DC

chersi, to zase ta teta dojela... :cry: ty vitamíny zaberou.... ty sis teda taky něco koupila?
14. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
Bré ránko. Jak jsem nechtěla marodit a domluvila se s doktorkou, že aspoň zůstanu pár dní doma,tak jsem včera velice frajerka šla hned do práce a dnes ráno jsem si obouvala ponožku a zas - hotovo. Jako není to až tak jak to pondělí, ale nic moc.. No uvidím co bude dál - když tak ona říkala, že když se nebudu cítit, tak mi vystaví nemocenku ještě nejpozděj ve čtvrtek zpětně. Jenže vlastně ona myslela, že do té doby budu mít dovču. Takto když jsem v práci by to asi nešlo.. Ale mě se nechce marodit - to tak pos... výplatu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chersi co ty - napsalas tomu v práci mail jaks chtěla? A co on - přistoupil na to?
14. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
zuzi, ja mam doma kyselinu listovou a jeste takovy ty vitaminy od A do Z.

jaspi, mail jsem napsala - ale prisla mi odpoved ze kolegine si mail presmerovavat nebude, a vsechno si z domova bez pocitace vyridi sama, tudiz ja udelam to ze kdyz ji bude nekdo telefonovat reknu at zavola zitra, kdyz prijde objednávka necham ji byt, nevsimnu si jí a uvidíme jak dlouho to bude fungovat.

Verim tomu ze to nebude fungovat - ale to uz není muj problem, kdyz jsou sv...oni budu i ja
14. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Chersi nejhorší je, že oni si to prostě můžou dovolit a ví to... Oni vědí, že mají právo veta a podle toho se chovají. Jako já tady taky často diskutuju a vyrypuju že chci víc peněz atd. - jenže šéf je spíš kamarád. Než to tady koupil, tak jsme dělali spolu. Takže si tykáme a všecko se dá domluvit. Teda akorát na ty peníze moc neslyší :grinning: Ale jinak i když jsem třeba nemocná, tak mě hodí domů, můžu na ten pilatess atd. Ale jinde bych si to taky nemohla dovolit a musela akorát držet pusu a krok :angry:
14. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
To ja mam ve své divizi hezky penize - akorat kdyz mam teda mesic delat za nekoho jinyho tak to zadarmo delat nebudu. no budu to delat tak ze za ni delat proste nebudu a pak se uvidi- protoze to nemuze stihat.

Jo jo doba je zla na penize na praci - ale budme radi ze ji mame :sweat_smile:
14. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Chersi a když ti řeknou, že to prostě teď budeš dělat tak co? Nebála by ses, že by ti řekli - tak teda běž, za dveřma čeká dalších 10 na tohle místo... Já bych z toho strach měla. Ale tady kolem je totiž spousta lidí, kteří přišli buď o práci nebo o velkou část výplaty - nebo dělají 3 dny v týdnu atd. Takže já jsem teď ráda, že práci mám a radši provokuju jen tak lehce :wink:
14. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
o to se nebojím - my jsme dělene na divize a kazda z nas ma jineho sefa.
Jaspi, proc budu delat neco co nikdo neocení a navic budu nakonec za blba protoze ukazu ze si necham vse libit, na to nemam povahu. My si presvcasové hodiny vybyrat nemuze a ona si je vybere za 5 mesicu zpetne, taky sprostarna.

Ja chapu ze ma dite po urazu, ale mě jde o to že asi ona a jeji sef predpokladaji ze jsou tu lidi okolo co jsou uplne pitomy.

nene opravdu blbce tu delat nebudu.
14. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Aha já jsem myslela, že to je právě i tvůj šéf. My jsme se včera bavily s kámoškou a ta říkala že většinou po ní šéf chce naprosté kraviny k ničemu - ale že ona už si zvykla a udělá co on chce, hlavně nad tím nepřemýšlet a neřešit to..asi má pravdu. Já tady mám nad stolem pověšenou ceduli a na ní je:
PRACOVNÍ ŘÁD:
Paragr.1 šéf má vždy pravdu!
Paragr.2 V případě, že šéf pravdu nemá, automaticky platí paragraf 1!
:grinning: :grinning: :grinning: Výstižné že?
14. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: dobrý
14. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Holky u nas na Berounsku chumelí :grinning:
14. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Cher na Zlínsku taky - už od rána. Sice jen jemně, ale sype :unamused:
14. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás teda zatím nechumelí a doufám, že ještě dlouho nebude! :angry: Nesnáším zimu!!! :rolling_eyes: Mně to přijde nějak brzo, ne? Ještě si to klidně mohlo počkat do listopadu. U nás zas fouká docela velkej vítr.
14. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojte holky,
jsem tu nová, tak doufám, že mně mezi sebe přijmete...
s přítelem se už 6 měsíců snažíme o mimi (po 7 letech jsem vysadila HA) a celý ten půl rok mám hoodně nepravidelnou menstruaci (po 40, někdy až 60 dnech )..
přítel již byl na spermiu a je v pořádku, vše je u něj v normě, ale já byla na ultrazvuku, na hormon. profilu a dle mého dr. mi nedozrávají vajíčka
v pondělí jsem byla na injekci Agolutinu, tak čekám, kdy MS příjde (nemáte s tímto některá zkušenosti?), dál mám předepsaný Clostilbegyt, který mám ale začít brát až od 3. dne, co dostanu menstruaci, mám ho brát 5 dní...
Prosím, holky, nemáte někdo podobné zkušenosti? Je to pro mě všechno nové...
Díky moc.

Míša
14. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.