• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky,u nás je to takový děšť se sněhem:frowning2:...ještě nemám zimní pneu,tak to musí vydržet bez sněhu:slight_smile:

zdravím misa1misa:slight_smile:....tobě asi nejvíc poradí Jaspi :wink:
14. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky vítej u nás,

myslím si že Jaspi ti určitě poradí.
14. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Čauky holky, tak už jsem zase v pracovním procesu... :angry:

Míšo vítej, ale s tímto opravdu nejvíce zkušeností jaspi... :wink:

Jsem zpět od Dr., vše OK, teda jem mě prohmátnul, žekl, že děloha odpovídá týdnům, změřil mi pánev a řekl, ať se objednám na UTZ do brna na 20tt... tam už jsem objednaná... :grinning:

Chersi, to je na prd, ale já bych taky nedělala nic, co by nikdo neocenil, však ať si to sama vyřídí...
14. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Míši, klidně se zeptej na to, co chceš vědět. Buď tady nebo na IP.. co budu vědět, ráda poradím :wink: !
14. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojte holky, děkuji za přivítání :slight_smile:
Jaspi, pochopila jsem, že jsi asi měla / máš podobné porblémy, co? :cry:
zajímalo by mě, jak na tebe ten clostilbegyt zapůsobil, kdy po jeho dobrání (5 dní) je možné, že proběhne ovulace?
Promiň, asi se hloupě na všechno ptám, co?... ale já v tom vážně zatím jaksi tápu :sweat_smile: ... všechny tyhle věci, co se se mnou děje a co mě v nejbližší době čeká, jsem se dozvěděla teprve před pár dny...
14. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
míši, já mám stejný problém.. Vždycky jsem musela něco brát, aby chodila MS.. Ale když jsem měla antikoncepci, bylo mi to fuk - jenže po vysazení samozřejmě MS nedorazila, tak jsem musela chodit na Agolutin. Pozděj se mi doktorka mrkla ultrazvukem na sliznici (byla moc nízká) a udělala mi horm.profil a vyšlo, že mám málo progesteronu. Takže taky mi vajíčka nedozrávají.. Dostala jsem Clostilbegyt a Utrogestan. První měsíc clostilu jsem brala jen 1 tabletu, ale to nestačilo - folíky narostly všechny jen do 1 cm a je potřeba aspoň 1,8. Tak jsme zvedli dávku na 2 denně. To už první měsíc byl jeden folík 2,6cm a minule taky nějaké narostly. Ale mimi se zatím nedaří.. Tak mi doktorka minule řekla, že mi clostil nechá do konce roku a pak mě pošle na laparku.. Bereš k tomu clostilu ještě něco? Dá se to zvládnout, akorát se připrav na nějaké vedlejší účinky - horší pleť, přibírání, návaly horka, změny nálad.. uvidíš sama. Ale jako dá se to :wink: Možná ti taky budou píchat Pregnyl. To se píchá v době, kdy má být ovulace. Když budou folíky dostatečně veliké, tak aby praskly a uvolnily vajíčko..
14. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
jaspi a kdy se dělá ten horm.profil???To se dělá nějak po MS?
14. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ewul tuším že to bylo druhý nebo třetí den MS.. Byly na to myslím jen 2 dny, protože si pamatuju, že mi to vyšlo blbě - na víkend. Tak mi kámoška brala krev doma v kuchyni a do pondělí jsem ji měla v lednici.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jeeee:grinning:,já mít doma krev v lednici,tak alespoň nejím:slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
To já žeru furt! :confounded:
14. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
jenže já když vidím krev,tak se mi sevře žaludek a mám co dělat abych to ustála....tak kdyby byla v lednici,tak bych tam dobrovolně nelezla...taková levná dieta :grinning:
14. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
to až budeš těhule, tak budeš asi omdlívat často Ewi... :wink:
14. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zuzi, gratuluju ke kontrole. :wink:
14. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Mě jako nevadí když jdu na odběr...akorát musím mít jooo hodně otočenou hlavu:slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
ewul, mně odběr vadí, ale když to musí bejt, tak to vydržím. :unamused: Já jsem jednou zkusila mít hlavu otočenou a když se do mě sestra zabodla jehlou, tak jsem se lekla, až mi ruka poskočila. :grinning: Tak teď už se na ni dívám a je to lepší.
14. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Teda to já se na to musím koukat, musím vidět jak to kape :grinning:
14. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
mě to taky baví... :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak to já musím taky otočit hlavu jinam... Ale ewul - já jsem tu zkumavku v lednici dala do dveří a když jsem si tam pro něco šla, tak jsem ji vždycky jakože neviděla.. :grinning:
14. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
No my máme téma....mám husí kůži po celém těle...brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
to je dobrý ewul, nas se to jeste netýka :sweat_smile:

Pak se tomu budeš tak smat až to bude pro mrňouse :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
ale brzo bude chersi, když si teď doma vytváříš toho plodnýho samce... :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já jsem tu Míšu nějak vystrašila s tím clostilem ne? :confused:
14. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
jaspi, urcite jsi ji dala cenné rady, neboj, vzdy je lepsi vedet pravdu nez se v tom mlatit sama.

zuzi - jen aby jen aby, no ale dneska si vzal vitaminek sam od sebe, tak jsem ho pochvalila :grinning:
14. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Chersi, já mu chystala jak důchodcům do kalíšku večer a dala mu to na peněženku, aby na to nezapomněl...

Jaspi, já myslím, že jsi neřekla nic co by ji odradilo... třeba pracuje...
14. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
No on si to dal na noční stolek k mobilu, a rano kdyz si chce vzit mobil tak tam vidi i tu krabicku s vitaminky. Jestli dobere vsech 30 bobulek, tak mu asi budu muset koupit nejakou odmenu :grinning: A dalsi vitaminky samozrejme :grinning:
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
No snad jo..
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jaspi, mě bys určitě neodradila, byla bych ráda, že mi někdo pomůže... :wink:

Chersi, můj muž žádnou odměnu nedostal, myslel si, že je to pro zvýšení jeho pracovní činnosti... myslel si, že podporuju workoholismus... :grinning:
14. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak dneska jen na skok.
Vítám Míšo :wink:
dočetla jsem jen zběžně....zuzi jak se ti líbilo divadlo? mimochodem mé oblíbené představení... :slight_smile:a gartuluji k úspěšnému studiu :wink:

ovšem nechápu jak můžete studovat když jste těhotné....to já mám zakázáno jsem labilní osůbka a na vysokou už se asi nevrátím....nezvládala jsem to psychicky ani fyzicky zkouškové jsem prozvracela :frowning2:
14. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
baji, divadlo bylo super, čvančarová luxusní... :grinning: a raut vynikající, jsme si s mucínem pošmákli... :grinning:

to studium nebylo, je to když nastoupíš k notáři, tak nemůžeš ověřovat a v podstatě nic moc dělat a po dvou letech praxe, jdeš na ústní zkoušku, kde tě vyzkouší notáři, co se v té práci vlasně dělá... takže už jsem plnohodnotný pracovník... :grinning:
14. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
loučím se dámy, papa zítra
14. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.