• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jaspi, děkuju za info :slight_smile: Nene, nevystrašila jsi mě, já jen musela pracovat a neměla jsem čas tu za Vámi nakouknout :frowning2:

Ale jinak musím říct, že mě tohle všechno docela děsí :frowning2: Já už přibrala po vysazení HA (nevím proč, myslela jsem, že často holky přibírají po nasazení a ne po vysazení)...taky mi začaly padat vlasy (ne nějak moc, ale víc než je zdravé bych řekla) a zhoršila se pleť, takže jsem zvědavá, jak budu vypadat, až začnu s tím Clostíkem :fearful: :fearful: :fearful:
Neberu nic jiného, mám zatím napsaný jen ten Clostík a začnu ho brát, až se dostaví MS, tak 3. den, tak potom uvidím, jak na něj zareaguju a jestli k němu dostanu ještě něco jiného...
Jinak půl roku zobu listovku a E, přítel selzink a E. Přemýšlela jsem, že bych zkusila ještě nějaké vitamínky, čajíky apod., ale nevím, jestli by toho nebylo zbytečně moc... :fearful:
14. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
baji, ono jde o zvyk. :wink: Já jsem se nervovala 1. semestr, protože to bylo všechno nový a myslela jsem si, že je to to nejdůležitější... pak jsem změnila náhled a teď už si to tak neberu. Jako před každou zkouškou nervózní jsem, ale že bych z toho zvracela? To fakt ne. Já si říkám, že když nejde o život, tak nejde o nic. :dizzy_face: A hlavně, mně fakt o nic nejde, střední mám a jestli budu mít vejšku, to se uvidí. To je anebo není osud. :wink: A teď je pro mě nejdůležitější jen a jen mimísek, takže jsem fakt v pohodě. :slight_smile:

Jo a nevím jak jinde, ale u nás studuje na kombinovaným studiu hodně maminek a hodně těhulí. :wink: Takže si tam člověk aspoň nepřipadá jako exot. :grinning:

Tak se mějte a já jdu dělat úkoly. :sunglasses:
14. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
u nás sněží :slight_smile: už se těším na Vánoce na hory :slight_smile: uplně to na mě zapůsobilo
15. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno - tak mě ten sníh teda pěkně se..! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nesnáším to a nechápu jak jsem se mohla narodit tady a né někde u moře - to musel být omyl :angry: Naprosto nenávidím zimu, sníh, vítr, rampouchy a pak tu srajdu pod nohama co z toho zbyde. Bléé. Já chci jen jaro-léto-jaro-léto..
15. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko,tak s tím sněhem jsme na tom Jaspi stejně....jak já to nesnáším:slight_smile:...ach jo,to zase bude půl roku hnusně :frowning2:
15. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Ewuli - ještě že mi ty hnusné sněhové dny v sobotu zpestří šmadík v telce :wink:
15. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Souhlasím akorát v tom že ve městě je to fakt hnuuuuus ale ta lyžovačka na horách....jo to by mi stačilo aby byl sníh jen ten týden co lyžuju :grinning:
15. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Já nevyznávám žádné zimní sporty. U všeckého je kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych tak jako bydlela na Floridě a sem jezdila jen tak max. na týden na vánoce - tehdy jedině mi sníh nevadí. Za oknama, když nikam nemusím..to pak jo.
15. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Krásné ránko dámy,

copa: // 25.7. - 15tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt
anoli: // 14.8. - 13tt
eliska_v: 24 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 3 DC
jaspina: 11 DC
ewulin: 23 DC
ladenka: 45 DC
smudlinka10: 14 DC
bajoch: 198 DC

Tak co se týče sněhu a zimy, tak tu úplně nesnáším... nemusela by být vůbec, kdio chce sníh, tak ať jede na hory... naštěstí my lidé žijící v nížinách, ho nevidíme zase tak brzy a často jako vy v horách...
15. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
jo, jinak včera v šest večer mi přišel mail od manžela že dnes jdeme slavnostní otevření nové Olympie v Brně, je to párty pro pozvané a taky jaksi hogo fogo... :unamused: no a já se do ničeho nevlezu, jen do jedněch šatů, nic víc...
tak jsem mu řekla, že mi to taky mohl dát vědět dřív... :angry: tak odpoledne se sebou musím něco udělat, aby všichni nezdrhli... :grinning: jo a bude tam prý i Kája Gott..... manželův oblíbenec... :confounded: no jo trochu se zasekl v době... :sweat_smile:
15. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno holčiny,

tedy já s vámi nesouhlasím já zimu miluju, ve městě je zima sice hnus ale jinak je to krása.

Jen mi trochu vadi to ranní oskrabavani auta - ale jinak nádhera.

Já zase nemám ráda moře, tedy byla jsemu něj jednou jedinkrát v tunisu, ale vůbec mě to nenadchlo. Ale manžel ho zase miluje, tak v lete tedy pojedem k moři.
15. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Zuzi já nebydlím na horách a už mi ho pro letošek stačí.. Jako ono je to zatím spíš takové to sněžopršení co hned taje, ale i tak... Zvlášť když si představím, jak ráno musím vylézt z domu a kosnout na zastávce a cestou domů zas na nádru... A udělali tady asi před 3ma rokama kruháč a tam jak se kousne jedno auto (skoro vždy kamion) tak místo 10ti minutové cesty do práce ten autobus jede třeba hodinu a půl. Kdysi jsem byla doma, protože to bylo tak zasekané že to stálo až do odpoledne a jednou si zas pamatuju, že jsem měla problém se dostat domů.. :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
wau tak to si užijte zuzi! :wink: koukám že mám strašně dlouhej cyklus :grinning: :grinning: chybička se vloudila :grinning:
a sněžilo v Brně žebětíně!!! to nejsou hory počasí se zbláznilo
15. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
jaspi...já s tebou souhlasím ve všem-sním stačí tak na Vánoce..a to ještěš nejlíp když 23 večer nasněží,24 v noci to roztaje a od 25 už je klid :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
ne sním,ale sníh:grinning:
15. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
My jezdíme lyžovat do Rakouska, moc nemám ráda lyžování u nás, protože jsou tu fronty a je mi pak hrozná zima... a hlavně nikoho nezraním. Letos teda nikam nepojedu, ale pan manžel asi pojede, většinou jezdí sám, on totiž opravdu lyžovat umí, já jezdím po modré a on po černé a nebo vůbec nejezdí po sjezdovkách.... takže si se mnou moc nezalyžuje.

Jaspi, my chtěli jet o víkendu za babičkou na Vsetín a oni už tam mají sníh a my letní gumy, taklže budeme doma...
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
dneska všechy perlíme... :grinning:

Baji sorry... :grinning:

copa: // 25.7. - 15tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt
anoli: // 14.8. - 13tt
eliska_v: 24 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 3 DC
jaspina: 11 DC
ewulin: 23 DC
ladenka: 45 DC
smudlinka10: 14 DC
bajoch: 19 DC
15. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
tak když píšeš, že perlíme, tak vám musím napsat...teď jsem si chtěla zadat do vyhledávače chaty a chalupy k pronajmutí na Silvestra...a zadala jsem tam chaty a chlupy :grinning: :grinning: :grinning: ...
15. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
a vyjel ti nějakej chlup???? :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
asi nevyjel viď Ewul :grinning:
15. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Nevyjel,ale utírala jsem si monitor,páč jsem si ho poprskala:slight_smile:
15. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: teda ewul, ty musíš být ale číslo :grinning:
15. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky potřebuji poradit, sháním nějakou asi hračku pro neteř k narozeninám 2 roky a pak k vanocum - ale zase se nechci pohybovat a astronomickych castkach, necci na to zvykat ani ji ani tu kr švagrovou. cca do 400,-. Nevíte o něčem nebo nemáte nějaký nápak. Prarodiče už ji objednali ukližecku(je tam smeták, lopatka, kybl,.....) to mi prijde moc brzo
15. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Teda holky, s váma se člověk nikdy nenudí! Jen sem vlezu, tak mi pěkně spravíte náladu. :grinning:
Já jsem sice ještě doma a dívám se na ten sníh, co tu proletuje a hned taje z okna a relativního tepla, ale stejně, když jsem vstala, tak jsem byla hned naštvaná. :angry: Já zimu prostě nemusím... jako když je pak všude bílo a svítí sluníčko a silnice suchý, to je bájo, ale mně prostě vadí, že mi je furt zima jen vylezu před barák no... :rolling_eyes:
A nejvíc mám ráda zimu na Vánoce, ale to je zas nasněženo málokdy.

Já zas vybírám nějakej adventní zájezd. Je to naše tradice, každej rok na nějaký vyrazíme a je to super. Už jsme byli takhle v Linci, Budapešti, 2x ve Vídni a letos bysme chtěli vyrazit buď do Salzburgu nebo do Krakowa. Jenže nejhorší je, že já nevím, kdy můžu a kdy ne, protože páni učitelé si pak na poslední chvíli vzpomenou, že budeme psát ještě před Vánoci zápočtový písemky a já budu nahraná... tak váhám a asi ještě počkám, jenže zas aby to pak bylo, že? Loni se nám stalo, že jsme chtěli jet právě do Krakowa a už byl obsazenej, tak jsme museli vybrat Linec a Steyer.

Zuzi, teda vy jste akční, vy pořád někde chodíte. :grinning: :wink:
15. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jo a taky jsem vám chtěla říct, že se mi dnes zdálo o tom, jak jsem přebalovala mojí bývalý spolužačce Kryštůfka, jak jsme u nich byli na návštěvě a že byl posranej a že to strašně smrdělo a pak když jsem měla oddělaný plíny, tak že se na mě počůral. Stříkalo to všude okolo. :grinning: Já už z toho budoucího mateřství asi začínám magořit. :grinning: :grinning: Jsem zvědavá, kdy se mi začne zdát o porodu! :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Anoli, h...vna znamenají PENÍZE.... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Jo, můj manžel umí být akční až moc... příští týden jsme zvaní zase do kina... jsou to akce které dělají firmy pro projektanty a ředitele firem, které s nimi spolupracují, tak jako že za odměnu.... vždycky je to s rautem a pak nějaký kino nebo divadlo... teď bude kino s Brusem Willisem... můj oblíbenec... :sunglasses: No a dnes jedem protože tam manžel projektoval tu Olympii, jakože topení vody a takový ty nesmylsly... tak jakože taky za odměnu... letos v tom vidím jen to jídlo.... :grinning: večer se vždycky strašně přejím... :grinning:

Chersi, tak jí kup plastelínu, barvy, dětský nůžky, nějjakou knížku a takový věci... to se bude určitě hodit, Lada z toho taky byla odvařená a za pár kaček spousta muziky.... a taky s ní drahá matka bude muset něco dělat.... :wink:
15. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoj holky,
mě se zima líbí, když je sníh :dizzy_face: ve měste nic moc, ale u nás na vsi je to krása

anoli - máš teda hezký sny :grinning:
na ty adventy - to jezdíte sami autem? nebo nějak organizovaně? takový adventní výlet by mě taky lákal, ještě tak přemluvit manžela :sweat_smile: ale alespoň každý rok zajedeme nasát atmosféru do Práglu :wink:

Zuzi - ty jdeš z rautu do rautu :slight_smile: při představě stolů plných lahůdek, ti teda hoooodně závidím :dizzy_face:
15. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
no v úterý jsem měla řízečky a jakýsi jednohubky, který mi nechutnaly - kombinace šunky, křenové pasty a jahod mě jaksi nenadchla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale martin měl vynikající malinkatý věnečky a jako kdyby koblížky... já sladký moc nejím, takže to šlo mimo mě... já si dala parmskou šunku a byla spokojená...

Copi, my byly na předvánoční vídni a bylo to nádherný... my byly loni na lyžích v Rakousku mezi svátkama a bylo to super, nikdo tam nebyl, všichni doma jedli a chodili po návštěvách, takže sjezdovky prázdý a já nikoho nezabila... :sunglasses:
15. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Zuzi - tak od vás z Moravy je to do Vídně "co by kamenem dohodil a zbytek pěšky došel", takže to jste tam byli asi sami, viď? od nás je Vídeň tak 4hoďky a mít starost o auto, kde zaparkovat atd. :unamused: já bych asi radši prubla nějakou CK, do Vídně dělají v čase adventu i jednodenní zájezdy, alespoň by odpadla starost o auto, vysadili by nás určo někde v centru dění... :dizzy_face:
ty rauty mi radši moc nepopisuj, slintám tu nad šunkou i koblížkama :sunglasses:
15. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
copi, my jezdíme vždycky s CK. Nejhezčí to pro nás bylo zatím asi v Budapešti, protože tam byla odpoledne i koupel v termálech a tak jsme se tam rochňali v teplý vodě a na hlavu nám padaly sněhový vločky... :dizzy_face: úžasný a nezapomenutelný. :wink: To bylo těsně před Vánocema, asi 20.12. nebo tak nějak, takže fakt super!
Miluju i pak procházení mezi stánky na vánočních trhách, ochutnávání různých dobrot a svařáků... no akorát letos se teda svařákem moc nezahřeju ... :sweat_smile:

Teda Zuzi, já z tebe začínám mít hlad, jdu se najíst, protože tady slintám na klávesnici!!! :grinning:
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.