• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ježiš, já dnes píšu jak Tatar! Mělo tam být trzích... :grinning:
15. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
anoli - díky za info, já taky miluju to procházení po trhu, popíjet svařáček nebo grog, sem tam něco ochutnat k snědku, trdelník, všude to krásně voní, koledy... :dizzy_face:
můžeš kdyžtak do IP doporučit nějakou CK, s kterou jste byli spokojení?
já se pokusím udělat psí oči na manžela... :sunglasses:
15. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Zuzi tak to se dnes uvidíme....my jdeme dnes taky do Olympie :wink: jsem se právě dozvěděla....ale teda na raut jen do kina :wink:
15. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
bajoch... :grinning: my nebyli v kině ani nepamatuju... :unamused: teď se švára všechno stahuje, tak si palace cinemas u nás ani nešktne.... Na co jdete?

Copi, my tam byli se školou, ale je pravda, že za hodinu jsme tam byli a bylo to fakt nádherný... a teda svařák, to bych si dala taky... Jak jsme byli v tom divadle, tak tam měli martiny s dvěma olivami, a já na něj měla takovou chuť, je to totiž moje oblíbené pitíčko... :dizzy_face: ale odolala jsem, dala si ledový čaj a šla... :angry:
15. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ale dala bych si šunkovou rolku a křenem, tak jak to bývá na svatbách, ten předkrm... my měli paštiku ze zvěřiny a brusinkovou omáčkou... tak dobrý, ale rolka, je rolka... :wink:

Co obídek? my měli palačinky... tak moc nemusím... ale docela to šlo...
15. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Zuzi jdem na Nezvratný osud IV

my měli rolku :wink:
15. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
teda tady jsou to samé rauty... ještě že už jsem po obědě :slight_smile: měla jsem rizoto, ale moc se jim nepovedlo :unamused: ráda bych si zlepšila něčím chuť, ale v té chumelenici se mi teda ven nechce :unamused:

jj rolku já taky můžu, já si jí často roluju doma, mňam :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak já rolku nemusím, páč nesnáším křen. :sunglasses:
copi, máš IP.
baji, tý jo, já už jsem nebyla v kině ani nepamatuju... teď spíš chodíme do divadla. :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Takže dámy,

právě jsem dokončila svůj zkrášlovací proces a myslím, že mě i pan manžel nepozná.... :grinning: teď došel a poznal, akorát říkal, že teda pro něj se taková krásná nedělám... po roce jsem se namalovala, udělala peeling, umyla a udělala si krásný vlasy, no prostě kus... :grinning:
takže Baji, i kdybys mě znala a potkala v Olympii tak mě ani nepoznáš... :grinning: :grinning: :grinning:

tak páááá a krásnej večer...
15. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
ahoj holky tak vas som dlho nevidela ako sa mate??co noveho??
evzen papa a uzite si kraaasny vecer :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky, včera jsem měla zajímavý večer. V nohách jsme měla cca 10 km sviznou chuzi a pak jsem jela v pul jedny rano domu:slight_smile:

Kdybych tak aspon nejakyy to kolco shodila :grinning:

copa: // 25.7. - 15tt+7d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt
anoli: // 14.8. - 13tt
eliska_v: 25 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 4 DC
jaspina: 12 DC
ewulin: 24 DC
ladenka: 46 DC
smudlinka10: 15 DC
bajoch: 20 DC
16. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Krásné ránko,
jen doplním

copa: // 25.7. - 15tt+7d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt+1d
anoli: // 14.8. - 13tt+1d

Chersi a kam si šla? Jako večer???? :astonished: :astonished: :astonished:

My se měli výborně!!! Bylo to fakt luxusní... a raut, tak ten byl dokonalej a vynikající pochoutky, který jsem snad v životě nejedla a ani neviděla... bylo tam vše maso, ryby, sladkosti, čkololádová fontána, vařený jídla... no prostě vynikající... a hlavně tam byl Karel Gott!!!! :dizzy_face: Na to kolik mu je, je to fakt borec! Jeli jsme po jedenácté domů, páč už mě pak začlo bolet břicho z toho chození a neusátélo stání, ale určitě to stálo za to!!!
16. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky,
já to jen u sebe opravím :wink:
copa: // 25.7. - 16tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt+1d
anoli: // 14.8. - 13tt+1d

Zuzi - neprovokuj pořád s těma rautama, kdo má tu poslintanou klávesnici pořád utírat :grinning:

chersi - co to bylo za noční výlet? :confused:
16. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
no manža mě měl vyzvednout nakaldakem ale na stavbe se jim neco podelala tak ze prijede az tak za 2 hodiny, to jsem si rikala ze 2 nebo 3 hodiny na jednom miste fakt trvnout fakt nebudu tak jsem vyrazila za nim na tu stavbu - 10 km - 2 hodky chuze.

Pak jsme s nim jezdila, mělo se jezdit do rana ale skoncilo se brzo, tak jsem jela domu se vyspat a on tam zustal a od 6 uz zase pracuje.

A vypada to ze mi zitra rano odjede a prijede az v nedeli odpoledne. mají hodne prace - ale to je moc dobre, alespon si pred zimou jeste neco vydela
16. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
:astonished: klobouk dolů.... já bych radši dvě hodiny někde tvrdla, než v takové zimě někam jít!!!

už končím Copi... :grinning:
16. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
vy všechny pracujete nebo uklízíte :grinning:
16. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
no, nikdo tu nic nepíše.... :frowning2:
16. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak jsem doma nadhodila ty adventní výlety a možná si taky někam zajedem :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
a kam jste se rozhodli jet????
16. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
jé, jaspi, ty se máš :wink:
já to ještě před manželem nenadhodila, nějak to předem vidím jako ztracené :cry:
16. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
holky, já umírám hlady, manžel mi má přivézt výborný salátek, ale až tak za půl hoďky... jsem už snědla téměř celé zásoby, zbývá mi už jen jablíčko, se kterým musím přežít celé odpoledne
16. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Mu je to celkem jedno - já jsem nadhodila Prahu a Vídeň - tak Praha ho nenadchla, ale Vídeň že klidně. Mám se po něčem podívat..
16. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak to jsem ráda, že jsem vás pěkně naladila na Vánoce. :wink: Já bych ten Salzburg nejradši už objednala, ale bojím se, abych pak neměla na ten den třeba zápočet. To je tak na prd. :unamused:

Jo, jinak dneska ráno u nás bylo trošku nachumeleno, ale už to stálo, tak jsem ráda. Teď už tu jen prší... Co u vás?

Já jsem dopoledne opravdu uklízela :grinning:, ale jen tak v rychlosti jsem všude zametla a pak jsem žehlila.

Jinak nic novýho...
16. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
anoli - to já se pro cestování nadchnu hned :wink: ovšem potřebovala bych k tomu nadšení ještě solventního sponzora a ten mi zatím chybí
teď při obědě mi manžel zrovna říkal, že doma otevřel výpis z účtu, zhrozil se a chtěl jít do banky, že mu někdo ukradl peníze z účtu :grinning: pak si bohužel vzpomněl, že platil stavebko a ono když se to platí jednou ročně, tak ho to pak překvapí :sunglasses: potom jsme šli vyzvednout ještě nějaké vybavení do domku a to se zhrozil podruhé, protože já si ty věci přes net vybrala, objednala, jemu jsem přesnou cifru nesdělovala a když jí v obchodě slyšel, tak jen zalapal po dechu :grinning:

anoli - a to na ty zápočty a zkoušky nemáte možnost vybrat si z více termínů?
16. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
No, jak kdy, právě... :unamused:
16. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
anoli - koukám, že nemáme to není úplně jednoduchý - tobě to kazí škola, mě zase manžel :sunglasses:
já se upínám na nějaký jednodení výlet, ten by mi projít mohl - já už se tam vidím, zvlášť když za oknem takové vánoční počasí, dokonce i cítím, jak to tam bude vonět... :dizzy_face: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
ten výlet měl být samozřejmě jednodenní :zipper_mouth:
16. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahojte holkky jsem tu jenom na skok, doplním tedy dnešní tabulku.

copa: // 25.7. - 16tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt+3d
anoli: // 14.8. - 13tt+3d
eliska_v: 27 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 6DC
jaspina: 14 DC
ewulin: 26 DC
ladenka: 48 DC
smudlinka10: 17 DC
bajoch: 22 DC

Ahojky v pondělí
18. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 16tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt+4d
anoli: // 14.8. - 13tt+4d
eliska_v: 28 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 7 DC
jaspina: 15 DC
ewulin: 27 DC
ladenka: 49 DC
smudlinka10: 18 DC
bajoch: 23 DC
19. říj 2009 v 06:44  • Odpověz
Dobré ránko,jaký byl víkend?
19. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.