• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tak už jsem online...

víkend byl v duchu oslav a návštěv, ale taky uklízecí, protože ta atomovka co u nás vybuchla, ta teda stála za to... no jo, Anoli doma nemáme... :frowning2: :grinning:

co u Vás nového????
19. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
V pátek se nám pokazilo auto,takže víkend bez auta byl na mašli...v sobotu jsem se svezla se ségrou do obchodu a včera byli u nás na oběd:slight_smile:,tak jsme seděli a vykládaly. Holky, myslíte,že v´bych mohla mít ovu až 26DC...?
19. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
dobré ráno holky,

ewul, možné je všechno.
Já už jsem s MS naštěstí skončila, zaplat panbůh:slight_smile:

My jsme doplánovali dovolenou se známýma. A včera byl pomáhat manžel bráchovi stahovat stary koberec a stehovat skrine, tak svere div se svagrova me poprosila jestli nepohldam malou aby se tam nepletla.
Tak jsme skladali kostky, a bylo nam fajn.
19. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Zuzi, ty jsi vymazala fotky z albíčka?
19. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tady se plánují výletky jo? Já už jsem včera plánovala léto :sweat_smile: V sobotu jsme si udělali výlet po OBI - tak mám doma zas zvětšené květinářství :grinning: pak jsme zajeli na oběd a mrknout se na to auto co má být naše. Jako líbí se mi - ty dolíky má, ale v pohodě. A hlavně - ten vnitřek je fakt jak nový - koberečky úplně čisté..fakt super. Měl to nějaký důchodce ve Švýcarku, který po kroupách koupil jiné. Ale jezdil asi jen do kostela, protože od r.99 najel 75tis km. A přetočené to není - má servisku. No a právě jsem si říkala, že jak to má obrovský kufr, tak by jsme mohli příští rok klidně vyrazit do Chorvatska jen se stanem a v nouzi největší se tam v pohodě vyspíme.
19. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
jaspi, my máte na renoltu laguna taky servisku a tachomet jsme nechali pretocit:slight_smile:

Ne ze bych te chtela strasit, ja jen ze to jde udelat
19. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás je dneska krásně, teda alespoň za oknem, svítí sluníčko, oproti minulému týdnu je tu zase podzim :slight_smile:
dovču tedy my žádnou neplánujeme, a asi ani ten jeden den teď o adventu mi nevyjde :frowning2:

a moje výsledky z minulého pondělí dr ještě nemá, mám si volat po 13h, jsem napnutá jak kšandy a doufám, že bude všechno v pořádku
19. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
copa, to vis ze to bude OK, neboj, všechny držíme palečky :slight_smile:

No my jak jsme planovali tu naši dovču na leto, mě vubec nedošlo, že jesliže přijdu do jiného stavu, tak pojedu s břichem, to jsem teda fakt nedomyslela, až moje mamina mš na to upozornila :pensive:
19. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Takže dámy, já dnes přišla do práce, kde mi moje tři kolegyně a jedna šéfová řekly, že celý víkend měli průjem a zvracely, takže jsem se otočila na podpadku a zase rychle frčela domů... budu doma dnes a zítra, tak doufám, že tu střevní chřipku nedostanu... :confounded:

Copi, to jsou ty výsledky na triply? Mě je dr. dělat asi nebude... :astonished: jsem teď v 16tt a objednal si mě minulý týdem až za měsíc... tak si myslím, jestli už mi je nedělali už v tom 13tt, protože to mi prali krev... tak já nevím... :unamused:

Holky, vy už plánujete léto... :astonished: já nevím co budu dělat o víkendu a vy plánujete už dovošku...

Tento týden bychom měli mít dokončeh our house... :grinning: :grinning: :grinning: už se těším....
19. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Zuzi - asi jsou mezitím i ty tripply, ale moje dr mi brala krev prvně, tak tam bylo HIV, zjištění RH faktoru a bůh ví, co ještě, brala mi 4 zkumavky, nevím přesně, co všechno zkoumají, ale materiálu mají požehnaně :grinning:
takže se tento týden stěhujete ? to je super :slight_smile:

chersi - pokud jsou to zatím jen plány na dovču a nic rezervováno, záloha nezaplacena, tak je to OK :wink:
plán máte a podle aktuální situace ho případně změníte :sunglasses:
19. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Aha Copi, tak to mě už brali v tom 8tt, je to HIv, RH faktor a zbytek nevím taky.. :grinning: mě to sdělili jen tak mimochodem, že je vše OK... tak držím pěsti, ale určit bude vše Ok... :sunglasses:

Jo copi, citím v břiše jakýsi bublinkování nebo tak něco, jako kdyby se mi pořád něco dělo ve střevech, myslíš, že to může být malej mucín???

Stěhovat se nebudeme, zatím nás čeká uklízení a taky nám právě zateplují domek, takže asi až potom... vidím to tak na polovinu listopadu...

Chersi, tak pojedeš s břichem, no a co? Pokud ti bude dobře tak není co řešit... já bych ale asi tu cestu nezvládla...nevydržím dlouho sedět nebo stát, pak mě totiž hrozně bolí břicho...
19. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Zuzi - občas nějaké škrunkání v podbřišku cítím a řekla bych, že to je mimčo :dizzy_face:

chersi - já bych delší cestu v prvních 3 měsících asi nezvládla, hlavně teda ani teplo a sluníčko, ani nějaké tůry, porcházky po městě apod., prostě takovou naší klasickou dovču bych si neužila
teď si dokážu představit někam odjet, tak od 13/14tt je mi OK, nevím, jak dlouho to vydrží, ale říká se, že 2.trimestr je pro případné cesty a dovolené nejideálnější
ale v létě už můžete mít klidně mimčo u sebe, určitě se brzy zadaří :wink:
19. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, už je to docela dlouho co jsem tady byla, tak bohužel nemam moc přehled. Koukala jsem, že se tu některým už zadařilo, tak moc blahopřeju! .-)
Píšu jsem ale hlavně proto, že mam takovou novou zkušenost, tak spíše pro zajímavost.
Změnila jsem po 11 letech gynekologa a byla jsem opravdu překvapena úplně jiným přístupem!
Svému starému gynekologovi jsme se svěřila, že chceme s manželem miminko a on na to nic.-(
U nového gynekologa jsem se svěřila, že se o mimčo snažíme a najednou jsem zjistila, že mam obrácenou dělohu a že nám může trvat déle než otěhotním. Byli nám doporučené polohy, které nám napomůžou,aby sperma mělo šanci proniknou. Také mi byl poprvé udělaný ultrazvuk. Měla jsem pocit že je o mě maximálně postaráno a velmi mě překvapilo, že mi tak důležitou věc můj bývalí gynekolog nesdělil.-( Teď jsme aspoň trochu připravena, že to nebude hned a nemusím si dělat starosti jestli jsme zdravotně v pořádku.
Prostě na gynekologovi hodně záleží!
19. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jinak by mě docela zajímalo jestli jste se s tímto patologickým nálezem (obrácená děloha) některá již setkala?
19. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
kaci - já se s tím nesetkala, jen jsem slyšela o zakloněné děloze
19. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kači já mám zakloněnou. Není to to samé? Jestli jo, tak mě zajímájí ty polohy :wink: Ale četla jsem, že na to je nejlepší zezadu. Nebo co radil doktor? :confused:
19. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky, tak výsledky v pořádku :dizzy_face: kromě vývojových vad, které zatím ještě nepřišly, to budou vědět asi ve středu; ale vývojové vady už víme z NT screeningu, kterému věřím víc než triplům
19. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak to je supeeeeer Copi... spadl velký kámen... já teda byla ráda za negativní HIV, nikdy nevíš... :sweat_smile:

kaci, sígra ji má taky zakloněnou a otěhotněla dvakrát a naporvé... ale kolegyni to zjistili teď po roce snažení a řekli jí, že je to s tím těžší otěhotnět... ale jednou už otěhotněnla a ani nevěděla jak... :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak to ráda slyšim, že to nejni až taková tragédie. Paní doktorka taky řikala, že to nejni žádný velký malér.-) Poloha ze zadu to jistí.-)
Myslím že jsem to asi zkomolila. Zakloněná, né obrácená!
Hlavně jsem tím chtěla poukázat na přístup gynekologa.
19. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Zuzi - taky ve mně hlodal červíček s tím HIV... :sweat_smile: ale naštěstí HIV, žloutenka, krevní obraz, krevní skupina, Rh i moč všechno v pořádku
a teď musím 5 týdnů počkat na ten genetický utz, doufám, že se miminko hezky ukáže a dr mi řekne, co to bude, já bych to strašně chtěla vědět
začala jsem brousit po mimibazaru, takových krásných věciček, neodolala jsem a koupila 2 neutrální béžové soupravičky :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak holky, ted jsem si to v ráci bud poradne zasvarila a nebo jsem konecne nekde vzala odvahu a prestala ze sebe delat debila
19. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
chersi - tak držím palce, ať je to to druhé :wink:
19. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
chytla jsem se s sefem te kolegine co ma chodit na par hodin denne.
1) to nedodrzuje - v patek tu byla pouze 2 hodiny, dnes tu není vubec
2) je tu prace jak na kostele
3) mi řekla, že nemám dělat nic, že vše stihne
4) jejímu sefovi najednou nevadí ze tu zitra nikdo nebude protoze po me chce abych jela pro nemce na letiste.
5) mi dneska volal asi 8x, a pokazdé neco chtel.

Tak jsem mu rekla od plic co si myslím. Tak mi teda rekl at nic nedelam, kdyz mi to koleginka rekla aze zejtra dame rec.

Tak podle me bude nejdriv mluvit s ni, co se dneska delo a ona pak bude nastrana a ji to taky reknu.
Maximálně tu bude pár dní dusno.

Tak co si o tom myslíte vy?
19. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
myslím, že bylo dobře se ozvat, on si člověk nesmí nechat s*át na hlavu :pensive:
když si tohle nechá člověk líbit a neozve se, tak si toho kolegové rychle všimnou a hodně rychle toho využijou ke svému prospěchu - vidím to u nás ve firmě :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak dámy,pro dnešek se loučím a dom asi dám normálně panáka a budu se psychick ypřipravovat na zítra. papa
19. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Krásné ránko,

copa: // 25.7. - 16tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt+5d
anoli: // 14.8. - 13tt+5d
eliska_v: 29 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 8 DC
jaspina: 16 DC
ewulin: 28 DC
ladenka: 50 DC
smudlinka10: 19 DC
bajoch: 24 DC

Tak včera jsem se psychycky připravila na dnešek 2 panakama s tchyní :grinning: Tak vzhůru do boje
20. říj 2009 v 06:46  • Odpověz
Krásné ránko,

Chersi, nenech se odbít... musíš bránit i sebe. My když měli kolegyni na 6 týdnů v nemocnici, tak to byl záhul, ale zase je to taková kr... že jsme si svým způsobem odpočinuly, ale na výplatu jsme dostaly odměny za to jak jsme dřely a ona nic... byla tááák naštvaná a předhazovala nám to další tři měsíce... :angry: já jsem jí to ale na svém chování dávala pěkně znát... :grinning:
V kolik máte tu poradu?

Já včera přijela až večer, jeli jsme s našima do Brna, taťka si jel kupovat pohorky, za neskutečný peníze... :confused: no ale zase mu asi vydrží do smrti... já si obnovila svůj vozový park ve spodním prádle a manželovi koupila ponožky. V sekáči jsem objevila super rifle z Espitu za 130,-- ovšem v kapse jsem našla 40,-- takže stály 90... :grinning: a pak ještě takovou dlouhou fleesovou mikinu, sice je mi fest, ale tu jsem tam nemohla nechat...po porodu budu mít cíl do ní zhubnout.

Jo a jako bonus jsem si z MMB objednala tři nextové nové overaly pro mucínka, konečně první věc, kterou jsem si koupila pro mucínka...

toť shrnutí mé včerejší nechtěné dovolené, teď jdu k ségře a jsem zvědavá co pro dnešek za výlety vymyslí ona...
20. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
No prej si promluvíme, ale ja uz jsem s koleginí mluvila, že v tom mají bordel.
Tak se uvidí, každopádne v 10 odjízdím na letiste, tak pak vam dam vedet, co a jak.
20. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Chersi jsem zvědavá - ať to vyjde jak si přeješ :wink:
Já jsem dnes byla na UTZ - jsem 16DC a folík je 26mm, ale zatím nebyl prasklý, tak mi zas píchla Pregnyl. No a pak mám ještě na 2 cykly clostil a pak je v plánu ta laparka.. Tento týden už možná budem mít autko - se těšíííím!
Jo holky, neznáte některá nějaký dobrý přípravek na nerez dřez - aby tam nezasychaly ty kapičky od vody?
20. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky,
mě teď volala moje dr, abych zítra ráno přišla na odběr, že musí udělat kontrolní, ptala jsem se, jestli něco vyšlo špatně, prý, že ne a že mi to zítra vysvětlí... :confused: :frowning2: tak jsem z toho na prášky :cry: :cry:
20. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.