• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
autor
ANOLI: A kde je? PS: co dělá, zřejmě už bylo někde sděleno.......
21. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
U nás oba baštíme vit. E a já k tomu listovku a přítel zinek. On pracuje ve 3-směnném provozu (někdy 12tky) přes týden a k tomu si přibral na víkendy brigádu, takže ho taky vídám dost sporadicky :unamused:
21. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
chersi, tak tyhle stavy mám někdy taky... :frowning2:
baluuu, on jen tento týden dělá šestnáctky, tzn. svojí směnu 8 hodin + ještě 8 hodin druhou směnu za kolegu, který je nemocný... Psala jsem právě, že přijde domů a řeknem si pár vět a už jde do hajan. A mě to je líto, protože se na něj moc těším a chci mu toho spoustu říct, jenže není kdy... ale už je čtvrtek, tak to snad nějak přežiju, ale je mi to dlouhý no... :frowning2: Jinak dělá ve firmě, která vyrábí autobusy.
21. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Hezky den,
Anoli,me bolela prsa snad 5mesicu po vysazeni ha a ted jeste obcas taky...
Listovku mi predepsal dr.nejakou silnejsi s tim,ze se ma pojidat min 3mesice pred otehotnenim,lepe pul roku.a k tomu mam vit E.Zadnejine snazilkovske vitaminy neplanuju
21. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Karol, taky mi přijde, že ty snažilkovské vitamíny jsou stejně prostě listovka plus tam našvácají malé množství klas. vitamínů jako E, C, Magnésium apod. Hlavní je ta listovka proti rozštěpu páteře a jinak ty ostatní člověk přijímá i ve stravě nebo si může doplnit ty co potřebuje (C při nachlazení atd.) Až bych byla těhu, klidně bych brala nějaké kompletní, ale zatím mi to přijde zbytečné. Spíš bych si pořídila třeba Gynex nebo Femigard..no zatím ne, čekám co se ukáže pak u doktorky a podle toho.
21. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
jaspi, přesně tak, zdá se mi, že listovka je základ. :wink:

karol, fakt??? Asi je to teda normální... ale já na to fakt nebyla zvyklá no... :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
jaspina, femigard jsem vypila 3 lahve a nepozoruju zadne zlepseni :frowning2:
Anoli, ja na to taky nebyla zvykla a byla jsem z toho nervozni, taky jsem nevedela, co se deje, co si o tom mam myslet...
21. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Krásné páteční ráno:slight_smile:
22. kvě 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahoj holky, dnes je u vás pod mrakem a já jsem z toho úplně ospalá. Asi nízký tlak.. Tak se musím zbrchat a nějak už ten pátek doklepat.
22. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky, taky vás zdravím při pátku! :wink: :slight_smile:
jaspi, tak to máme stejně. Já jak nesvítí sluníčko, tak jsem vždycky celej den ospalá, pořád zívu... no hrůza! :grinning:
Jo jo, ještěže je pátek!!! :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Hezké páteční ráno.....................tak ať to dneska nějak doklepeme, rychleeee :dizzy_face: Co plánujete na vík?
22. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Baluuu:o víkendu máme být u ségry na zahradě,ale jak tak koukám na to počasí,tak se budu válet v posteli:slight_smile:,co vy?
22. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Já zatím jen vím, že pojedem na větší nákup a vybírat nátěr na palubky k podbití střechy. Jinak zatím nic..
22. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Přítel se bude učit, má před zkouškama, ještě musíme na hřbitov a chceme juknout do kina, asi. Jinak relaxaceeeee :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Já jsem dneskia úplně marná,takže předpokládám, že velkou část víkendu prospím ...a tyky mě hrozně bolí od včerejška břicho,ale nechci si brát ibalgin,tak s tím bojuju a asi si dneska budu muset nahřát termoláhev :unamused:
22. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Ewul, já včera vytuhla v 21hodin a ráno v 6 jsem se nemohla vyhrabat z postele. Taky mi bylo těžko, protože jsme se na večer s kámoškou přežraly bramboráčků s uz. masem - přítel jich nadělal asi tunu, tak jsme jen seděly, klábosily a pojídaly a pak jsem se nemohla ani hnout :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
jo holky, s tím ranním vstáváním mám taky "docela problém", denně budíček ve 4,45 :frowning2:
22. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Jaspi:mňam:slight_smile:,hned bych si dala!Kdyby mě bolelo břicho z jídla,tak bych byla jen ráda...včera jsme se chtěli milovat a museli jsme toho nechat-takovou bolest břicha jsem ještě nezažila :frowning2:
22. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Ewul, to je divné.. asi bych radši zašla na gyndu. I když to nic nebude, aspoň budeš v klidu. Nemůžeš mít třeba cystu?
22. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Jaspi:ani mě nestraš...k doktorovi půjdu ve středu,ale mám už teď z toho hrůzu, houby vlastně nepůjdu, v pondělí mám dostat MS,tak počkám po,jestli to nepřejde...malé cysty se vlastně můžou z těla vyplavit při MS,že?
22. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Ewul tak to netuším... vím, že je rozpouští i HA, ale jinak nevím. Uvidíš jak to bude bolet - snad to přejde. Já jdu taky příští týden ve čtvrtek - poprvé k té nové, tak jsem zvědavá!
22. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Jas:tak potom napiš jaký z ní máš pocit...
22. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Ewul - určitě poreferuju, ale po telefonu zněla příjemně.
Holky jakou by jste doporučily dovču - letecky, ale aby to nebyla nějaká megapálka? Co vychází cenově dobře a je tam hezky? Nevím sice, jestli letos pojedem, ale kdyby náhodou.. Jo a asi tu za chvíli nebudu - šéf už je na cestě sem.
22. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Tak my budeme v sobotu asi odpočívat, páč manžílek bude odpočívat po těch 16-hodinových směnách, který měl celý týden. Já se budu učit, páč mám příští týden 2 zkoušky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a navečer bysme chtěli jet do té restaurace, jak jsem vám psala, že tam oslavíme 8. výročí a že tam vaří tento týden jen řecké specialitky, takže si zavzpomínáme na Řecko, které máme tak moc rádi, ale kvůli financím se tam letos asi nepodíváme... :angry: :frowning2: :cry: Byli jsme tam teď 4x za sebou a letos to vypadá "jen" na Chorvatsko, ale tam je taky hezky, že jóóó!!! :grinning: :dizzy_face: :wink:
V neděli budeme u tchýně a pokud bude počasí, vezmeme člun a pojedeme na jednu přehradu, která je nedaleko. :slight_smile:

jaspi, já ti doporučím - Řeckóóó!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ne fakt, jako mně se tam zatím líbilo úplně nejvíc. :dizzy_face: Vždycky jsme si vybrali ostrov (Kréta, Lefkada, Skopelos, Korfu) a půjčili jsme si tam motorku a projezdili skoro celý ostrov na motorce. Bylo to žůžo! Tolik jsme toho viděli! Paráda!!! :dizzy_face: No, nejhezčí příroda je na Lefkadě, ale cenově to je tak asi kolem 15 tis. na osobu no, tak nevím, v jakých cenových relacích hledáte vy. A hlavně záleží na tom, co máte rádi - jestli ruch nebo klídeček. My jsme vždycky spíš hledali to druhý. :wink:
22. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky,
tak vstávat v 04h45 vy pro mě bylo asi smrtelný :wink:
ewul - já bych si radši taky zašla na gyndu, aby si něco nezanedbala :pensive:
jaspi - bramboráčky já můžu klidně i bez uzeného :sunglasses:
letecky vychází celkem zajímavě lasty do Tunisu nebo Egypta
22. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Jo, jinak mě už dneska břicho zase nebolí, tak nevím, co to jako včera bylo. Hlavně, aby MS přiští týden přišla... :unamused:
22. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
No a co se týče vstávání, tak já vstávám v 6:30 hodin a vždycky se mi zdá o čertech, ale vím, že je to hlavně tím, že chodím spát po 23. hodině, protože se učím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dobře se u toho učení usíná, to zas jó!!! :grinning:
22. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Já jsem tak omrkávala Řecko, Bulharsko a Tunis.. klidně i Turecko - teď mě jedna holka lákala na Španělsko.. tak nevím. Hlavně taky uvidíme jak to bude s penězma.
Anol já byla loni jen s kámoškama v Chorvatsku - Pakoštane a na výletě vodopády Krka a líbilo se mi tam. Akorát u těch vodopádů mega moc turistů... ale jak jsme si našly prázdná místa u moře, tak paráda! :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak jste mě navnadily tak,že jdu ty dovolenky omrknout taky :grinning:
22. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Já jsem byla v Chorvatsku zatím jen jednou a to nahoře na Istrii. Bylo to moje první moře, protože s našima jsme nikdy nikam nejezdili, tak jsem z toho byla nadšená! :dizzy_face: :wink: Loni jsme byli jen na skok (na odpoledne-busem, že bylo místo, když jela cestovka pro klienty) se vykoupat dole na Baško Polje a tam to bylo mnohem mnohem hezčí, tak jsme si říkali, že když letos nebude moc penízků (i kvůli tomu, že jsme koupili autí), tak že by nám to stačilo. :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.