• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
copa, to bude OK, třeba spletly lidičky a musí to udělat znova, to se občas stane.

Ale neboj vše bude v pořádku
20. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
chersi - díky za podporu, ale kdyby ty lidi popletli, tak mi to mohla říct rovnou do telefonu a byla bych klidná, ale takhle... :confounded:
20. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Třeba to nesmí, to mě jen napadlo, ale neboj určitě to bude dobré, všechny ti budeme držet palečky.

Mimis je tam kde ma byt, srdicko mu bije a urcite se z nej vyklube krasné miminko a bude mamince a tatinkovi dělat jen samou radost :wink:
20. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
musím doufat, že je to OK a fakt jen něco popletli... ještě že vás tady mám, já mám slzy na krajíčku... :pensive:
20. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Copa - určitě třeba jen zapomněla udělat nějaký odběr, tak to chce napravit a nechtěla ti to vysvětlovat po telefonu - že tam čekali lidi.. Uvidíš, to bude dobré. Mě tak kdysi dostrašili, že mi poslali koresponďák, ať se neprodleně dostavím na stěr z čípku (byla jsem s ním na operaci) tak jsem byla úplně v pr.... že zas HPV a oni měli jen bordel v papírech. Doktorka měla ještě 1 ordinaci jinde - kam jsem to měla blíž, ale nepřenesla si kartu a v té staré ordinaci si mysleli, že jsem tam 2 roky nebyla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Copi neboj se to bude v pohodě, oni jsou lékaři trošku jiní živočichové než my a vše berou jinak a ozanmujou taky jinak :wink:
určitě to bude v pořádku budem na tebe myslet a držet pěstičky :slight_smile: :wink:
20. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Copi,
úplně chápu jak ti je... asi budeš mít krušnou noc, ale uvidíš vše bude v pořádku... někdy doktoři chtějí mít vše pod kontrolou. A co to vůbec má být za test? Jestli tripply, tak jsi přece byla na NT ultrazvuku a vše bylo OK, nosní kůstka tam byla, projasnění taky v normě, tak se nenervuj a buď v klidu. Já vím, že se mi to mluví, já bych tam a si naklusala hned, aby mi to vyvětlila abych neměla bezesnou noc...
20. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
holky, moc děkuju za podporu
Zuzi - já nevím, o co jde, já se té sestry hned do telefonu ptala, jestli je něco špatně, ale prý ne...
napadají mě jen ty tripply - vývojové vady, jedině tyhle výsledky jim včera ještě chyběly
naklusat tam je pro mě trochu z ruky, ještě kdybych tak byla v práci autem, tak se to dá, ale busem je to na dlouho a s přestupem, jdu jí zavolat, pokud jde o ty vývojové vady, tak budu klidná, protože NT vyšel v pořádku a tomu věřím mnohem víc než tripplům
20. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
no přesně opi, proto ani některé ty holky nechodí ne tripply když chodí na NT, který je mnohem více přesnější... Tak tam zavolej a hned písni... držím palce... ty sestřičky jsou občas takový krávy.... :angry:
20. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
holky, tak jsem klidnější :slight_smile: mluvila jsem se sestřičkou, šlo o ty vývojový vady, oni jim ty odběry poslali do špatné laboratoře, vozí je někam, kde jsou 2 laborky, oni spolupracují s jednou, ale dovezli je do druhé, kde pan dr každou druhou posílá na odběr plodové vody a podle jeho výslekdů bych na odběr měla jít i já :unamused:
moje dr váhala, jestli ty odběry vůbec opakovat, když NT vyšlo OK, ale prý na to máme čas, tak by radši ty odběry zopakovala, poslala do té své laborky a ve čtvrtek by měl být výsledek, ale i kdyby ten výsledek vyšel znovu blbě, tak na odběr plodovky nejdu, podle mého názoru a podle výsledku NT tam pro mě převažuje riziko nad pozitivním přínosem
20. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
No vidím, ze je to OK.

Už jsem se vrátila z letiště a naštěští bez kolize
20. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak vidíš Copi, vše se nakonec vysvětlí, akorát nechápu proč to nikdy nemůžou říct hned takhle napoprvé a vždycky tu ženskou vystraší... tak buď v klídku a děkuj, že se u Vás posílá na ten NT screening. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Chersi tak co?

Už tu dlouho nebyla Anoli... :confused:
20. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
jj, jsem klidnější :wink: díky, holky, že jste mě podržely :wink: manžel byl taky hned nervní, co se děje, když jsem mu řekla, že potřebuju na zítra auto k dr...

chersi - jaká je nálada v práci?
20. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Zuzi ona je doma ne? Možná si tam jen nezapíná PC tak často, jako když byla v práci..
20. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj kočenky.
Po dlooooooouhé době vás zdravím.
Dnes jsem byla u svého Dr., konečně u toho pravého. Protože už asi tři týdny špiním a nechce se tomu přestat. A byla jsem unešená z jeho přístupu a chování. Fakt neuvěřitelné, pořád mi něco vysvětloval, na něco se ptal, pořád jestli mě něco zajímá atp. Poprvé v životě jsem absolvovala vnitřní ultrazvuk. :sweat_smile:
Bylo mi řečeno, že děložní sliznici mám hrozně nízkou. Ale vaječníky i všechno ostatní OK. Bral mi cytologii a nasadil Duphaston na úpravu cyklu. A hned jakmile odmenstruuju mám přijít a začneme řešit další cyklus. Konečně doktor, kterej chce tu moji nemenstruaci řešit. :wink:
20. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jo a poprvé jsem u tohoto byla 3. září, ještě týž den si prý zažádali o moji kartu u bývalého Dr., a dodneška jim ji neposlal. Dobrý co? :unamused:
20. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ladi a co jinak? Všecko o.k? Já už pomažu domů, ale zítra dočtu.. :wink:
20. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Krásný večer holky,

Ladi no konečně ses na nás došla podívat, s tím doktorem je to mazec... to je sto a jedna... já takovýho doktora mám a jsem z něj nadšená, tak doufám, že ti k tomu mimísku pomůže... :dizzy_face:

Psala mi Anoli, že jí nejde koník a střecha, tak se sem nedostane... :frowning2: ale budeme doufat, že se to brzo vyřeší... :dizzy_face:
20. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Dobré ránko holky,

copa: // 25.7. - 16tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt+6d
anoli: // 14.8. - 13tt+6d
eliska_v: 30 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 9 DC
jaspina: 17 DC
ewulin: 29 DC
ladenka: 51 DC
smudlinka10: 20 DC
bajoch: 25 DC

ewul, tak jakpak jsi na tom tento měsíc? Příšla MS nebo krásné čekání?

U mě včerejšek nedopadl samozřejmě nijak, dnešek zřejmě taky nedopadne nijak. Je to všechno na h....ouby.
Ale já se nedám.

A co je u vás nového?
Ve čtvrtek máme v práci 1 lekci angličtiny - to bude mazec:slight_smile:
21. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
copa: // 25.7. - 16tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt+6d
anoli: // 14.8. - 13tt+6d
aliska_v:30 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 9 DC
jaspina: 17 DC
ewulin: 1 DC
ladenka: 51 DC
smudlinka10: 20 DC
bajoch: 25 DC
21. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
ewul to je mi líto, ale koukám, že ti taky chodí MS pravidelně viď?
21. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránko,
Ewul mrzí mě, že MS dorazila :angry: Já jak jsem včera ráno dostala dvojitou dávku Pregnylu, tak v noci jsem myslela, že polezu bolestí po zdi.. Měla jsem pocit, že snad prasknu - to jak Pregnyl nutí prasknout ten folikul - dnes už je to zatím lepší..
21. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Krásné ránko,
to je mi líto Ewi... :frowning2:

Jaspi, to znamená, že jsi včera měla ovulku nebo dnes???
21. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Zuzi měla by být dnes - ale píchli mi to až 16DC tak to možná bylo včera..
21. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
tak doufám, že jste to nepropásli... :wink:
21. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím. :dizzy_face: Už od pátku se sem nemůžu z domu dostat, psala jsem Zuzce, tak nevím, co s tím mají. Doufám, že to bude brzo v pořádku. Teď jsem u tchýně, protože jsem byla u doktorky. Měli jsme poradnu, tak mě prohlídla a všechno prý o.k. Pak vzala ňákej přístroj a zkoušela poslouchat přes bříško, ale nic tam slyšet nebylo, tak říkala, že to bude tím, jak je o týden mladší... tak nevím no... mám z toho divnej pocit, ale říkám si, že snad je vše o.k. a třeba je jen píďalka menší :unamused:
Doufám, že tohoto rozhodnutí nebudu litovat, ale rozhodla jsem se, že budu pokračovat v neschopence. Dnes se musím stavit do práce a říct to tam, popř. se domluvit s majitelem, co dál - pokud tam bude. Mně je doma prostě líp. Nemusím denně jezdit 2x 25 km do práce a z práce, když se teď za volantem bojím a mám doma klid. Firma stejně končí, rozprodává portfolio a já nestojím o to, vysvětlovat do telefonu rozzuřeným klientům proč se tak stalo. Akorát by mě to rozrušovalo. Další věc je výplata, která mi byla snížena a tím, že projedu 2000 Kč měsíčně by se mi za cca 10 tis. nevyplatilo ani do práce jezdit. Já nevím, ale po zvážení všech PRO a PROTI jsem se rozhodla, že budu pokračovat v neschopence no... Čekala jsem, že se mě Dr. třeba zeptá, jestli nechci jít do práce a když mi jí automaticky prodloužila, tak jsem zkrátka neprotestovala. Asi to má takhle být. :wink:

Taky jsme byli s manželem v pondělí nakupovat, tak jsem si koupila v C&A rifle!!! :dizzy_face: Konečně se cítím jako v bavlnce a vůbec nic mě nikde netlačí, je to super! :dizzy_face: Takže teď už vím, kterou velikost, tak můžu kupovat i z netu. :wink: Měli tam i spoustu hezkých a levných věcí na děti, ale zatím jsem ještě nic nekoupila. Počkám až po testech.

Na toho zubního streptokoka mi Dr. objedná nějaké tabletky, které ho zničí. Ty mi prodá příště. Čekala jsem, že mě objedná na utz dřív, ale jsem objednaná do poradny až na za měsíc 19.11. (tady mě objedná na testy vrozených vad) a na ultrazvuk až na 8.12.! :rolling_eyes: Přijde mi to všechno nějak posunutý... :frowning2:

copa, moc ti gratuluju k dobrým výsledkům! :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak jsem si ráno zajela na ten nový odběr, teď už to byla naštěstí jen 1 zkumavka a v pátek by dr měla vědět nový výsledek, podle sestřičky je dr proti zbytečnému posílání na plodovku, pokud není fakt vážný důvod

anoli - moje dr taky poslouchala nějakým přístrojem srdíčko a docela jí trvalo než ho našla, to jsem dost nervila; do poradny jdu taky až za měsíc (ve 20tt), na genetický utz dokonce až v 22tt
a s tou prací jsi to určitě dobře vymyslela, zvlášť když by tě tam čekaly jen nervy :wink:
21. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak mi volala sestra, že mě zapomněla objednat na testy v 16tt! Mám se tam tedy ještě stavit pro žádanky a 2.11. jsem objednaná do nemocnice na testy. To zas budou nervy, aby bylo všechno o.k.! :rolling_eyes: I když, aspoň už konečně bude člověk vědět na čem je. A třeba budu moct začít nakupovat první věcičky! :wink:

copi, to jsi mě trochu uklidnila, že ho Dr. taky nemohla najít. Já si říkám, že jsme prostě asi ještě malinký, a proto to není dobře slyšet. Kdyby bylo něco v nepořádku, tak by se to určitě nějak projevilo, že? Anebo by na to přišla. Musím se takhle uklidňovat... :sweat_smile: Já bych mohla chodit na utz klidně každejch 14 dní! :grinning:

Stejně to je paráda, když mi tady MK funguje. Až zas budu doma, tak mi nepůjde. Ach jo, ani nevíte, jak se mi po vás stýská... :cry:
21. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Čauky Anoli,
no to je dost... :grinning: Myslím, že jsi to vymyslela dokonale, já kdybybch mohla tak taky zůstanu doma, hlavně teď když jsou všichni nemocní, tak to tu na mě prskají, navíc chodím k jednání a to taky občas není moc příjemný, protože už nevydržím tak dlouho sedět, ale nějak to doklepu... už jen v podstatě tři měsíce a tadááááá...

Copi, no vidíš, vše bude OK... :grinning:

Já jdu na kontrolu 11.11. a na velký UTZ jedu 27.11. na ten se fakt těším, to zase pojedem s manželem a jedem až večer, tak pak třeba zajdem někem na véču, na kterou už nemáme strašně dlouhou dobu čas... ale zato máme domek, nemůžeme chtít vše...

Dnes jsme měli jet do kina za s rautem, ale manžel má moc práce, a já tu jsem do šesti, takže budu v sedm hodin už spát... tak to asi odpískáme...
21. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Zuzi - to já jsem manželovi ten velký utz zakázala, protože já se chci dr zeptat na pohlaví a manžel to vědět nechce, tudíž je tam nežádoucí :grinning:
21. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.