• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj Zuzi, no jsem zvědavá, jak dlouho mi nepůjde koník z domu. :rolling_eyes: To víš, že kdyby to bylo v práci super, tak neváhám a jsem zase tam, ale když to stojí za hovno, tak se tam přece nepohrnu. :wink: Teda, už jsem si myslela, že nám budeš zase dělat chutě s rautem! :angry:

copi, tak to je manžel dobrej, že to vydrží nevědět, co to bude a tebe obdivuju ještě víc, že mu to neřekneš. To já bych asi nevydržela, kdyby pak třeba žadonil. :grinning: U nás to naštěstí chceme vědět oba, takže půjde se mnou na všechny utz, pokud to bude možné.

Holky, mějte se hezky, já se jdu učit a v 15:00 hodin odjíždíme od tchýně, takže se radši loučím, pokud nebudu z domu zase na příjmu... doufám, že to brzy opraví a zase mi to půjde. Zatím pa pa
21. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
anoli - ale já netvrdím, že vydržím, nic mu neříct :grinning: chce mít překvápko, tak žadonit snad nebude, ale můžu se prokecnout :zipper_mouth: ale taky nemusí být na utz nic vidět, mimčo se třeba nebude chtít správně ukázat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Copi, já bych to taky nevydržela a manžel je ještě větší prdelka než já... , my si kupujeme i dárky 24.12. protože bychom si je kupovali dřív, tak bychom si to navzájem stejně řekli... :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Zuzi - tak vánoční dárky naštěstí vydržím, kupovat je 24.12. by byl pro mě šílený stres, hlavně u nás se nic rozumného nekoupí a navíc všude nával lidí... letos jsem opět bez nápadu :angry:
jedině pro okolí mám spoustu tipů, čím by potěšili mě, píšu i dopis Ježíškovi, jenže můj Ježíšek vždycky chce, abych mu napsala a pak usoudí, že kdyby to bylo něco ze seznamu, tak to vlastně není překvápko a zaručeně nic z toho nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Manžel dostane seznam od mé mamky, která pravidelně sonduje od listopadu a já dělám, že jako o tom vůbec nevím... 23.12. sedne do auta a večer jede nakupovat. Já to kupuju tak o dva dny dřív nebo opřes net, ale dárky musím mít u našich, protože bych mu je fakt ukázala... ale letos máme domek, tak sonda¨s dárky asi letos neproběhne... :frowning2: ale to nevadí máme domek a malýho mucína, jsem maximálně spokojená..

Já mu loni koupila hodinky, za dvacet klacků, strašně si je přál a sám by si je nekoupil a hlavně jsem do té doby studovala, takže vše v podstatě platil on, a já začla pracovat a ulívat nějaké peníze a tak jsem mu konečně chtěla dát pořádný dárek... málem u toho stromku brečel... :dizzy_face:
21. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak zkouším koníka a představte si, že mi zatím z domu jde, tak doufám, že to není jen vtip a půjde to i zítra. :wink: :dizzy_face:

Tak snad zítra pa
21. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ráno všem

copa: // 25.7. - 16tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 15tt+7d
anoli: // 14.8. - 13tt+7d
aliska_v:31 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 10 DC
jaspina: 18 DC
ewulin: 2 DC
ladenka: 52 DC
smudlinka10: 21 DC
bajoch: 26 DC
22. říj 2009 v 06:31  • Odpověz
Krásné ránko,

dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 16tt
anoli: // 14.8. - 14tt
chersi: 11 DC
jaspina: 19 DC
ewulin: 3 DC
ladenka:
smudlinka10: 22 DC
bajoch: 27 DC

Anoli, to je super, že ti už jde koník!!!! Scai už jde taky, tak si myslím, že už to opravilli... :dizzy_face:

Já za chvíli odjíždím na školení do Brna, tak vás dočtu až večer...
22. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Po ránu mi to myslí trošku pomaljji, sorry... :sweat_smile:

dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 16tt
anoli: // 14.8. - 14tt
chersi: 10 DC
jaspina: 18 DC
ewulin: 2 DC
ladenka: 52 DC
smudlinka10: 21 DC
bajoch: 26 DC
22. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
tedy ja uz se v tech tydnech + dnech nevyznám :sweat_smile:
22. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj všem, včera mě tááák vytočil šéf, že jsem měla blbou náladu až do večera.. Domluvila jsem se s ním, že si vezmu 90 minut z dovči - potřebovala jsem být doma dřív. No a místo 14:45 jsem šla 14:42 a on mi volal na fir. mobil - nechávám ho v práci a jakmile se nedovolal, tak z toho dělal hroznou vědu, že mu lžu atd. Někdy se fakt chová jak debil. Dřív byl v pohodě a měla jsem ho fakt ráda, ale od doby, co koupil prodejnu a hraje si na šéfa, tak je pěkně trapný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoooj všem! Dobré ráno.
Copi vidíš že to dobře dopadlo :wink:
Já včera odcházela dřív z práce....tak strašně mě bolelo břicho....říkám si že ta přírodní mrcha bude fakt asi maso. Doma jsem proležela celé odpoeldne a manžel skákal kolem mě :grinning: a ještě si dělal srandu že to je určitě nidace vyjíčka-že to může bolet :confounded: no a ndeska mám hnusnej výtok a bolesti jsou jakž takž pryč. Tak mám zase starch co to je potřebovala bych se peřstat takto sledovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevíte některá jak na to ?:wink:

jo a v práci už se zaučuju na nové místo....takže povýšení se koná přesto že smlouva je zatím na dobu určitou :frowning2:

a další novinka: máme vybranej domeček kterj si necháme postavit a ted pokukujeme po pozemcích :grinning:
22. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, vy teda pořádně lajdáte. :wink:
jaspi, ale jinak máš šéfa dobrýho, ne? Já vím, jak jsi psala, že tě pouští na pilates, tak jsem ti ho děsně záviděla. To kdybych já ti měla napsat, čím vším mě s... šéf, tak bych tady byla do zítřka. :rolling_eyes: :wink: :grinning:

chersi, to nic, já jsem ze začátku taky nevěděla. Až budeš těhu, tak se to naučíš. :wink: Tam jde o to, že už se nepíše 7. den, ale změní se týden, takže je 13tt+6 a pak není 13tt+7, ale místo toho je už 14tt. Chápeš?

baji, tak uvidíš, třeba mrcha nepřijde. :wink: Třeba ti ty moje testíky přinesly štěstí. :dizzy_face: Gratuluju k povýšení a k domečku.

Já jsem dneska dopolko vařila nudlovou polívku a zemlbábu. Musím se pochválit, chutnalo mi to. :grinning: No a po obědě jsem trochu poklidila, sedla k pc a vyřídila pár mejlů. Teď se jdu plnit úkoly do školy. :wink:
22. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
copa: // 25.7. - 17tt
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 16+1dtt
anoli: // 14.8. - 14+1dtt
aliska_v:32 DC (čekání na porevizní MS)
chersi: 11 DC
jaspina: 19 DC
ewulin: 3 DC
ladenka: 53 DC
smudlinka10: 22 DC
bajoch: 27 DC

tak doufám, že dnes to mám dobře :sweat_smile:
JInak mám dnes půl dne dovolené a frčím na návštěvu domu, už se těším na ten božskej klid a pokec s maminou
23. říj 2009 v 06:23  • Odpověz
Dobré ráno holky :wink:
konečně pátek :wink:

Anoli já jsem oplakala každej ovu test když tam nebyly dvě čárky....přišla máma a testy mi zabavila s tím že takhle se vnoučete nedočká a ovu testy mi zabavila....takže ani nevím kdy a jestli vůbec ovu byla....jsem dobrej magor co...? njn já vím :frowning2:
23. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Bajoch - máš náhodou správnou mamču :wink: Udělala to, co bys sama nedokázala.. třeba se to bez nich fakt povede. Já už jsem se na ně taky vyprdla.. Stejně tam // naskočí jen po Pregnylu, jinak né - tak se tím nebudu dokola stresovat..
Anoli - šéf je většinou v pohodě, ale je to prostě chlap... takže má taky občas své dny.. Ale já jsem ho za to následně zdrbala v smskách že co to má jako být a ať si nevymýšlí, že lžu a chodím si bůh ví kdy, když jsem šla dřív o 3 minuty a že by mě fakt ani ve snu nenapadlo, že bude takové kraviny řešit.. Včera jsem s ním nemluvila - byl na nějakém kongresu, ale kolem poledne mi přišla sms jestli se ještě zlobím - to u něj vždy znamená, že to chce vyžehlit - že už vychladl a teď sonduje, jestli i já. Tak už v poho - ale stejně jsem mu napsala, že si o tom musíme promluvit, protože nebudu pokaždé když se mi nedovolá poslouchat nějaké kecy..navíc nesmyslné.
23. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Krásné ránko,

tak školení jsem včera přežila, ale bylo úplně k ničemu, chlapík vůbec neuměl přednášet a přednášku, kterou měl od devíti do půl druhé, tak bys e dalo smrsknout do dvou hodin... :angry:

Bajoch a kolik si těch testů využila???? Já myslím, že zatím to neřeš, když by se to třeba nepovedlo do půl roku, tak bych to začla řešit, ale já měla ovu až po půl roce, co jsem vysadila HA, někdo je plodnej hned po vysazení a někomu to déle trvá než se mu cyklus obnoví...

chersi, no to je vrchol... já mám dovolenou příští týden, ve čtvrtek a pátek, ale čeká mě úklid domečku.
23. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
dovoluji si zuzu vid :grinning: no a do 14 dnu si budu brat jeste 2 dny - jelikoz mamaza ma nucenou dovolenou(má ji moc a neprevadej jim ji) tak jsem ho konecne ukecala na to vymalování obyvaku. tak mu musim vyklidit stenu.
23. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
hojky moje, je možný že mě dnes píchá(až křeče) pouze na jedné staně . Mě la jsem to už minulý měsíc. A vždy to trvá cca 2 dny. Ale to píchání je třeba 1 x 2 za dejme tomu 3 hodky.

Já uz se v tom zase nevyznám, ach jo.
23. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
třeba je to ovu.. :dizzy_face: já takový příznaky vůbec neměla, tak nevím...
23. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
ja jsem to nasla na netu, tak se radeji ptám zkusenych. Protoze kdyby to tak bylo, nemusim delat testiky.

a sakra my zrovna jedem na vikend k mamine,...... :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
to je na prd chersi, budete to muset stihnout než odjetete a hned jak přijedete tak na to azse vlítnout... :grinning:
23. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Já bych to taky typovala na ovulku :wink: Já mám vždycky šélené bodání na vaječníku.. Je to takové nárazové
23. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
bodání na vaječníku - jj to je přesné, občas an jednom, pak zase na druhém.

to kdyby to bylo ono, tak to je redy dobre. pri pravidelné ms v srpnu ovu 18 DN, a ted 11 DC. :grinning:
23. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Cher ono tě to může píchat i dopředu - jak folík dorůstá..Když pak má třeba přes 2,5cm, tak to už cítíš, když má prasknout..
23. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
díky jaspi, hned mam lepsi naladu :wink:
23. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
chersi, každý měsíc je ovu jinak, není pokaždé ve stejné dny... :wink:
23. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Pořád se učím , ještě že Vás tu mám.
23. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Zuzi zkoušela jsem jen dva....no a pka mi byly zabaveny, teď se to snžím neřešit....a byýt v poho :wink:
23. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
já to nehrotila a opravdu nic nevěděla jak co funguje, takže opravdu jsem z toho depku neměla, až jsme se v červenci rozhodili, tak musel manžel poslouchat, podle testů... :grinning:
23. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.